Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Eurovision 2013
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τέχνες και θεάματα
Pages: 1, 2
HLR CENATION
http://www.gossip-tv.gr/showbiz/Eurovision...elliniko-teliko

Προσωπικα απεχθανομαι το ρεμπετικο και καλυτερα να μην πηγαιναμε καθολου αμα ηταν να παμε με ρεμπετικο.Προσωπικη μου γνωμη ειναι αυτη δεν θελω να συμφωνησει κανεις.

Θα προτιμουσα να πηγαιναμε με μια Ελενη Φουρειρα που ακουγοταν κιολας η με την Ταμπτα παρα με αυτον.
gallistis
μπα ,μούφα μου φαίνεται στο ζήτημα.θα είναι το mad χορηγός και θα στείλουν τον αγάθωνα?..κάνα ξεκ..λι θα στείλουνε...μια από τα ίδια δηλαδή...
επαθα λαστιχο
εγω θελω να πατωσουμε και να μην ξαναστειλουμε ποτε τραγουδι
j-kidd13
QUOTE(επαθα λαστιχο @ Feb 5 2013, 12:57 ) *
εγω θελω να πατωσουμε και να μην ξαναστειλουμε ποτε τραγουδι


Τα ειπες ολα...
Ελεος με το τσιρκοκαρναβαλι της eurovision...
Βtw,το ρεμπετικο ειναι μουσικη ιστορια της χωρας μας,δεν ειναι για να το διακομωδεις σε τετοιους ειδους διαγωνισμους...
επαθα λαστιχο
QUOTE(j-kidd13 @ Feb 5 2013, 13:15 ) *
Τα ειπες ολα...
Ελεος με το τσιρκοκαρναβαλι της eurovision...
Βtw,το ρεμπετικο ειναι μουσικη ιστορια της χωρας μας,δεν ειναι για να το διακομωδεις σε τετοιους ειδους διαγωνισμους...

ρωτα εναν αρμενιο να σου πει αν αισθανεται περισσοτερο υπερηφανος για καποια νικη της αρμενιας στην γιουροβιζιον η για τον τζιβαν γκασπαριαν,τους system of a down,τους visa,τον πατερα τανκιαν και ουτω καθεξης.
HLR CENATION
http://www.yupiii.gr/gossip/c46756/Bandh-_Kapoytzidhs.html


Στο μεταξυ η μεγαλη ελληνιδα ερμηνευτρια Δεσποινα Βανδη (μαζι με τον Καπουτζιδη)θα ειναι παρουσιαστρια του τελικου της Γιουροβιζιον.
επαθα λαστιχο
QUOTE(HLR CENATION @ Feb 5 2013, 18:00 ) *
http://www.yupiii.gr/gossip/c46756/Bandh-_Kapoytzidhs.html


Στο μεταξυ η μεγαλη ελληνιδα ερμηνευτρια Δεσποινα Βανδη (μαζι με τον Καπουτζιδη)θα ειναι παρουσιαστρια του τελικου της Γιουροβιζιον.

μας δουλευεις ολους ετσι?
j-kidd13
QUOTE(επαθα λαστιχο @ Feb 5 2013, 18:16 ) *
μας δουλευεις ολους ετσι?

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ!!!
+1000000000000!!!!! icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
Magnus92
Ο Κουρης που στηνει ολο το πανηγυρι για το MAD , ειναι που δεν εχει να πληρωσει τους εργαζομενους του στα Μετροπολις...

40.gif
rchos
Σαν τραγούδι με αφήνει παντελώς αδιάφορο το τι θα στείλουμε.

Σαν παρουσία όμως έχω να προτείνω να πάνε μαζί Ηλιάδη-Απέργη να διαφημίσουμε τουλάχιστον τις ελληνικές ομορφιές μπας και έρθει κανένας τουρίστας παραπάνω το καλοκαίρι...


Υ.Γ. πως έχει εξελιχθεί έτσι η Ηλιάδη εμφανισιακά.Μπράβο της...
HLR CENATION
Τα πρωτα 3 τραγουδια ειναι πολυ ωραια αν και προτιμουσα την Αγγελικη σε μπαλαντα.Προσωπικα ειμαι μπαλαντακιας και θα ηθελα μπαλαντα.Και η Θωμαις πολυ καλη.Μπραβο στο ΜΑD για την υπεροχη δουλεια.

Μακρια απο τον ρεμπετη ουτε καν τον ακουσα αλλα με ρεμπετικο στο 2013 ουτε καν.Και μονο στην ιδεα τρομαζω.
Nuntius


smiley.gif

QUOTE (Magnus92 @ Feb 5 2013, 22:15 ) *
Ο Κουρης που στηνει ολο το πανηγυρι για το MAD , ειναι που δεν εχει να πληρωσει τους εργαζομενους του στα Μετροπολις...

40.gif


41.gif wink.gif
damian
QUOTE (επαθα λαστιχο @ Feb 5 2013, 18:16 ) *
μας δουλευεις ολους ετσι?

smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
frenchman7
QUOTE(rchos @ Feb 6 2013, 17:09 ) *
Σαν τραγούδι με αφήνει παντελώς αδιάφορο το τι θα στείλουμε.

Σαν παρουσία όμως έχω να προτείνω να πάνε μαζί Ηλιάδη-Απέργη να διαφημίσουμε τουλάχιστον τις ελληνικές ομορφιές μπας και έρθει κανένας τουρίστας παραπάνω το καλοκαίρι...


Υ.Γ. πως έχει εξελιχθεί έτσι η Ηλιάδη εμφανισιακά.Μπράβο της...


+1 Για Θωμαή.. Η γυναίκα είναι σουπερ-σεξουάλα, επιβεβαιώνω! Από κοντά είναι ακόμα καλύτερη
j-kidd13
Αγαπαω Θωμαη Απεργη...
Ερωτας...
Κατα τ αλλα απορω γιατι υπαρχει κοσμος που ασχολειται σοβαρα με αυτο το καρναβαλι...tongue.gif
greeneyes13
QUOTE(rchos @ Feb 6 2013, 17:09 ) *
Σαν τραγούδι με αφήνει παντελώς αδιάφορο το τι θα στείλουμε.

Σαν παρουσία όμως έχω να προτείνω να πάνε μαζί Ηλιάδη-Απέργη να διαφημίσουμε τουλάχιστον τις ελληνικές ομορφιές μπας και έρθει κανένας τουρίστας παραπάνω το καλοκαίρι...


Υ.Γ. πως έχει εξελιχθεί έτσι η Ηλιάδη εμφανισιακά.Μπράβο της...

εννοείς πως ο πλαστικός της κάνει θαύματα smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
εγώ θέλω να μην πάει κανείς και να κάτσουν όλοι στα αυγά τους, η eurovision μας μάρανε, να φάμε δεν έχουμε ραπανάκια για την όρεξη γυρεύουμε (παροιμία της μάνας μου)
bballbill
Εμένα πάλι όποιο τραγούδι και να πάει ένα και το αυτό μου κάνει. Τον ίδιο χρόνο θ' ασχοληθώ.
HLR CENATION
Δυστηχως δενφαινεται να βγαινει η Θωμαη η τουλαχιστον η δευτερη επιλογη μου η Αγγελικη αλλα θα βγει ο ρεμπετης.Κριμα.

Εγω παντως την Θωμαη θα την ψηφισω με ταμπουνια.
HLR CENATION
Τι γυναικα η Θωμαη Απεργη Θεε μου...Μεχρι και την Δεσποινα Βανδη επισκιασε...


Οπως τα περιμενα τα 4 τραγουδια...Μ αρεσε και η ερμηνεια του δευτερου τραγουδιου αλλα θα βγει τελευταιο.


Τραγικος οπως τον περιμενα ο ρεμπετης.

Ωραια ποδια η Αγγελικη αλλα την ηθελα σε τραγουδι του στυλ την μοναξια φοβαμαι.

Πολυ καλοι στην παρουσιαση Βανδη-Καπουτζιδης.

ΥΓ Εγω ψηφισα Απεργη.
frenchman7
QUOTE(HLR CENATION @ Feb 18 2013, 22:02 ) *
Τι γυναικα η Θωμαη Απεργη Θεε μου...Μεχρι και την Δεσποινα Βανδη επισκιασε...


Οπως τα περιμενα τα 4 τραγουδια...Μ αρεσε και η ερμηνεια του δευτερου τραγουδιου αλλα θα βγει τελευταιο.


Τραγικος οπως τον περιμενα ο ρεμπετης.

Ωραια ποδια η Αγγελικη αλλα την ηθελα σε τραγουδι του στυλ την μοναξια φοβαμαι.

Πολυ καλοι στην παρουσιαση Βανδη-Καπουτζιδης.

ΥΓ Εγω ψηφισα Απεργη.


24.gif Είσαι θεός!
HLR CENATION
QUOTE(frenchman7 @ Feb 18 2013, 22:12 ) *
24.gif Είσαι θεός!

χαχα biggrin.gif ...Ναι ρε Νικο...ΑΥτο το τραγουδι την εχει σημαδεψει....ΑΥτο που ειπε τωρα πανω κατω θυμιζει και λιγο Τουρκια.

ΣΤο ματαξυ εκλπληκτικη η Ελευθερια Ελευθεριου.
gallistis
λοιπον...
-το τραγούδι της απέργη μοιάζει με το satelite που είχε πει η lena πριν κάτι χρόνια(κ το φόρεμα άθλιο)
-η άλλη παριστάνει την ελληνίδα adele
-του αγάθωνα ειναι σκέτος θόρυβος και θυμίζει μπρέγκοβιτς
-η ηλιάδη εντυπωσιακότατη,αλλά το τραγούδι της δε θα έμπαινε σε δίσκο.πολύ μέτριο

και της κύπρου το τραγούδι μετριότατο.δεύτερο γύρο δε περνάμε...ουτε εμείς ούτε οι κυπριοι
frenchman7
QUOTE(HLR CENATION @ Feb 18 2013, 22:16 ) *
χαχα biggrin.gif ...Ναι ρε Νικο...ΑΥτο το τραγουδι την εχει σημαδεψει....ΑΥτο που ειπε τωρα πανω κατω θυμιζει και λιγο Τουρκια.

ΣΤο ματαξυ εκλπληκτικη η Ελευθερια Ελευθεριου.


Ρε είσαι θεός λέμε, αυτή δήλωση σου θα μείνει χαραγμένη στο μυαλό μου! tongue.gif

1. Η Ελευθερίου νανοφέρνει, κερδίζει πόντους λόγω καβλάντας

2. Η Απέργη κουκλί ζωγραφιστό, απλα το έχει παρακάνει με τα ψευτόδοντα

3. Βανδή αντιπαθούκλα... fail victoria becks

ΥΓ: Δεν έχω δει τίποτα απόψε, είναι γενικές παρατηρήσεις
HLR CENATION
QUOTE(frenchman7 @ Feb 18 2013, 22:23 ) *
Ρε είσαι θεός λέμε, αυτή δήλωση σου θα μείνει χαραγμένη στο μυαλό μου! tongue.gif

1. Η Ελευθερίου νανοφέρνει, κερδίζει πόντους λόγω καβλάντας

2. Η Απέργη κουκλί ζωγραφιστό, απλα το έχει παρακάνει με τα ψευτόδοντα

3. Βανδή αντιπαθούκλα... fail victoria becks

ΥΓ: Δεν έχω δει τίποτα απόψε, είναι γενικές παρατηρήσεις

Επειδη το τοπικ ειναι χαλαρο και δεν θα φαμε ban gia of τοπικ την πεμπτη ερχομαι αθηνα για να δω ολυμπιακος καχα(την παρασκευη αυτο) για να δω Σβαρτσενεγκερ και Πολυ σκληρος για να πεθανει 5.εχεις δει τιποτα απο τους δυο θεους?
gallistis
χάλασε η ρουσλάνα...στραβογέρασε

δέσποινα jackson
HLR CENATION
QUOTE(gallistis @ Feb 18 2013, 22:32 ) *
χάλασε η ρουσλάνα...στραβογέρασε

δέσποινα jackson


Ελα ρε ωραια ειναι η Ρουσλανα καμια σχεση οπως γραφανε στο facebook τα blog δεν θα πιστεψετε πως ειναι η Ρουσλανα.Γνωμη μου εννοειται. smile.gif
gallistis
στειλτε τη λέανδρος...
HLR CENATION
Γυναικαρα η Παπαριζου.Η μονη στην βραδυα που αυναγωνιζεται την Θωμαη.
gallistis
κάποιο λάθος θα έγινε...
HLR CENATION
Τι ηθελα και ψηφισα ΑΠεργη...Οτι ψηφιζω καταποντιζεται παντου...Ξενερωσα παω να δω καμια ταινια... angry_red.gif
gallistis
QUOTE(HLR CENATION @ Feb 18 2013, 23:13 ) *
Τι ηθελα και ψηφισα ΑΠεργη...Οτι ψηφιζω καταποντιζεται παντου...Ξενερωσα παω να δω καμια ταινια... angry_red.gif


ψηφισε ν.δ την άλλη φορά...μήπως αλλάξει τίποτα
HLR CENATION
QUOTE(gallistis @ Feb 18 2013, 23:27 ) *
ψηφισε ν.δ την άλλη φορά...μήπως αλλάξει τίποτα

χαχα...ΛΕς?
captain charisma
HLR CENATION
Εδω η Δανια.

http://www.youtube.com/watch?v=BlZYtfISqV8

Tι ωραιο τραγουδι στελνει η Δανια και εμεις στελνουμε τον....Αγαθωνα....
HLR CENATION
Invalid Video Link Πολυ ομορφη μπαλαντα απο την Εσθονια.Μεχρι στιγμης αυτο θα ψηφιζα.
HLR CENATION
Mε Βοnnie Tyler παρακαλω που μεσουρανουσε στα 90 θα κατεβει η Αγγλια

[video][/video]https://www.youtube.com/watch?v=cqXk_FRw62Q
j-kidd13
Ασχολεισαι πολυ με τη γιουροβιζιον βλεπω ε;τι σ αρεσει απ αυτο το πραγμα;προσωπικα θεωρω το 90% των τραγουδιων ουτε καν για τα πανηγυρια...οπως κ ολο το θεσμο
HLR CENATION
QUOTE(j-kidd13 @ Mar 12 2013, 21:16 ) *
Ασχολεισαι πολυ με τη γιουροβιζιον βλεπω ε;τι σ αρεσει απ αυτο το πραγμα;προσωπικα θεωρω το 90% των τραγουδιων ουτε καν για τα πανηγυρια...οπως κ ολο το θεσμο

Σεβομαι την αποψη σου.Εμενα μου αρεσει το ολο σοου.Και υπαρχουν καλα τραγουδια.Μεχρι στιγμης εχω βαλει 3.Δανια,εσθονια,Αγγλια.

Αλλα γουστα ειναι αυτα. smile.gif
j-kidd13
QUOTE(HLR CENATION @ Mar 12 2013, 21:20 ) *
Σεβομαι την αποψη σου.Εμενα μου αρεσει το ολο σοου.Και υπαρχουν καλα τραγουδια.Μεχρι στιγμης εχω βαλει 3.Δανια,εσθονια,Αγγλια.

Αλλα γουστα ειναι αυτα. smile.gif

Για τα τραγουδια αναφερομαι γενικα και οχι μονο για τα φετινα.απ τα οποια βεβαια δεν ξερω κανενα.ουτε του αγαθωνα καλα καλα δεν ξεχωριζω...
HLR CENATION
QUOTE(j-kidd13 @ Mar 12 2013, 21:32 ) *
Για τα τραγουδια αναφερομαι γενικα και οχι μονο για τα φετινα.απ τα οποια βεβαια δεν ξερω κανενα.ουτε του αγαθωνα καλα καλα δεν ξεχωριζω...

Καλα του Αγαθωνα ειναι απαραδεκτο.Αλλα στο παρελθον εχουν ακουστει κατι διαμαντακια.ΕΝταξει εχουν ακουστει και βλακεις δεν λεω οχι αλλα εχουν ακουστει και πολυ ομορφα τραγουδια με καλες φωνες.
j-kidd13
QUOTE(HLR CENATION @ Mar 12 2013, 21:48 ) *
Καλα του Αγαθωνα ειναι απαραδεκτο.Αλλα στο παρελθον εχουν ακουστει κατι διαμαντακια.ΕΝταξει εχουν ακουστει και βλακεις δεν λεω οχι αλλα εχουν ακουστει και πολυ ομορφα τραγουδια με καλες φωνες.

To στυλ του τραγουδιου του Αγαθωνα ειναι το στυλ που πρεσβευει τη γιουροβιζιον και τετοια τραγουδια πανε και καλα....
Και ομολογω οτι μου χτυπησε πολυ ασχημα που ενας εκπροσωπος του ισως πιο ιστορικου στυλ μουσικης(και αδυναμιας μου βεβαιως...tongue.gif) oπως ειναι το ρεμπετικο,πηγε σε αυτον τον διαγωνισμο β διαλογης...
sacarame
Συσσωμο το φόρουμ απαιτεί σχολιασμό εμφάνισης Αγάθωνα από τον Χλρ και διάλογο του μετά με τον j-kidd13 για την ουσία του διαγωνισμού.... smiley.gif
HLR CENATION
QUOTE(sacarame @ May 16 2013, 22:42 ) *
Συσσωμο το φόρουμ απαιτεί σχολιασμό εμφάνισης Αγάθωνα από τον Χλρ και διάλογο του μετά με τον j-kidd13 για την ουσία του διαγωνισμού.... smiley.gif


χαχα... smiley.gif Μα τι να σχολιασω...Τραγικη η εμφανιση του...Μονο αυτον ειδα και το Ισραηλ...Ωραιο τραγουδι η Κυπρος κακως κοπηκε.

Το σαββατο που θα δω τον τελικο θα μπορω να πω περισσοτερα. wink.gif
j-kidd13
Τραγικοι ειναι ολοι εκει....Oχι η εμφανιση του Αγαθων...tongue.gif
Εγω παντως βλεποντας τον,το μονο που μου αρεσε ηταν το κομπολοι περασμενο στο μπαγλαμαδακι(seriously πας στην...eurovision(!!!!!) και βγαινεις με ρεμπετομαγκε λεπτομερεια?????????) που μου θυμησε ενα ζειμπεικικο που χε ριξει ο Στελιος στο Ναυπλιο με ενα αντιστοιχο 3μετρο κομπολοι ανα χειρας,και το χαιδεμα στη μουστακαρα του που εκανε στο τελος ο Αγαθωνας....
nikolas12
Οι δικοί μας ντάξει για λίγο χαβαλέ και κέφι καλοί ήταν, απλά μην έρχονται το καλοκαίρι οι τουρίστες να ζητάνε δωρεάν ποτά. Ήδη ένα παιδί που ξέρω και σπουδάζει στο εξωτερικό τον ρωτούσαν οι ξένοι αν όντως σερβίρουμε δωρεάν ποτά στην Ελλαδάρα tongue.gif
T.W.Is.M.
Απο το λιγο που ειδα μου φανηκε δικαια η θεση της Ελλαδας. Ακουσα περιπου τα μισα τραγουδια χωρις να δινω μεγαλη προσοχη και ημασταν απο τους λιγους που εμφανιστηκαν ζωντανοι στη σκηνη. Οχι οτι σημαινει και τιποτα ολο αυτο το σημερινο, ετσι για να χουμε να ασχολουμαστε ενα βραδυ ειναι. Για τα δεδομενα του διαγωνισμου καλα ηταν και το νικητηριο τραγουδι της Δανιας και το ουκρανικο που βγηκε 3ο. Του Αζερμπαιτζαν για να ειμαι ειλικρινης δεν το εχω ακουσει.
Το μονο που εχω να καταγγειλω ειναι τη χαμηλη θεση της Λιθουανιας. Το τραγουδι δεν το ακουσα, αλλα δεν εχει σημασια. smiley.gif
benchwarmer
QUOTE(T.W.Is.M. @ May 19 2013, 01:33 ) *
Απο το λιγο που ειδα μου φανηκε δικαια η θεση της Ελλαδας. Ακουσα περιπου τα μισα τραγουδια χωρις να δινω μεγαλη προσοχη και ημασταν απο τους λιγους που εμφανιστηκαν ζωντανοι στη σκηνη. Οχι οτι σημαινει και τιποτα ολο αυτο το σημερινο, ετσι για να χουμε να ασχολουμαστε ενα βραδυ ειναι. Για τα δεδομενα του διαγωνισμου καλα ηταν και το νικητηριο τραγουδι της Δανιας και το ουκρανικο που βγηκε 3ο. Του Αζερμπαιτζαν για να ειμαι ειλικρινης δεν το εχω ακουσει.
Το μονο που εχω να καταγγειλω ειναι τη χαμηλη θεση της Λιθουανιας. Το τραγουδι δεν το ακουσα, αλλα δεν εχει σημασια. smiley.gif


Να σε ενημερώσω ότι οι Σέρβοι μας έδωσαν 0 smiley.gif
nikolas12
Αν η Eurovision είχε χρηματικό έπαθλο, η νικήτρια θα αγόραζε παπούτσια; Επίσης και τους Led Zeppelin με το Bonham αναστημένο να έστελναν οι Βρετανοί πάλι θα πάτωναν. Η Δανία δεν μου άρεσε, ξεχώρισα τον Ισλανδό, γιατί είχε κολλητικό ρεφρέν και Αρμενία, κυρίως γιατί λένε ότι το έγραψε ο Iommi. Μια χαρά θέση πήρε η Ελλαδίτσα. Κέφι και ζωντάνια πάνω απ' όλα οπότε μου άρεσε.
T.W.Is.M.
QUOTE(benchwarmer @ May 19 2013, 01:53 ) *
Να σε ενημερώσω ότι οι Σέρβοι μας έδωσαν 0 smiley.gif


Αναμενομενο...
Ειναι γνωστο οτι οποτε τους συμφερει ειμαστε φιλοι κι οποτε δε μας χρειαζονται ειμαστε οπως ολοι οι αλλοι.
Καλα να παθουν που αποκλειστηκαν απο τον τελικο! smiley.gif
mixalisgate7
QUOTE(T.W.Is.M. @ May 19 2013, 02:28 ) *
Αναμενομενο...
Ειναι γνωστο οτι οποτε τους συμφερει ειμαστε φιλοι κι οποτε δε μας χρειαζονται ειμαστε οπως ολοι οι αλλοι.
Καλα να παθουν που αποκλειστηκαν απο τον τελικο! smiley.gif


Τον τζούσει ακόμα τον Μίλος smiley.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.