Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Οι χειρότεροι παιχτες που πέρασαν από τον Ολυμπιακό
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Ολυμπιακός
Pages: 1, 2, 3
sacarame
Μιας και γράψαμε τους καλύτερους,ας γράψουμε και τους χειρότερους που πέρασαν από τον Ολυμπιακό.
Ας κανω την αρχή

Μπακατσιάς
Φέμερλινγκ
Τσακαλίδης
Κένυ Μίλλερ
Τζόσουα Γκραντ
Ιβάν Κόλιεβιτς
Λημνιάτης
Λαβόρ Ποστέλ
Οβτσινα
Ομπέρτο
Γκούλιας
Μπάγκαριτς
Ζουρπένκο
Τζιγκάνοβιτς

Κάνω και μια πρόβλεψη για ένα παίχτη που πιστεύω θα με δικαιώσει μέσα στη χρονιά.....ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ!!!!
benchwarmer
Μισιακός
Κώστας Χαρίσης
Καφετζής
Τζιγκάνοβιτς
Όβτσινα
Νόρντγκααρντ
Ποστέλ
ironman
μοραλες
τζιγκανοβιτς
γιαννουζακος
γκορενς (ειδικα αυτος μου την εσπαγε απιστευτα, παρολο που ηταν υποτιθεται απο τους καλους παικτες εκεινης της ομαδας..φανταστειτε τι ηταν οι αλλοι icon_drunk.gif )
γιουρκοβιτς
αγαδακος

ωραιες εποχες ρε γαμωτο 19.gif
nikefalin
Κένυ Μίλλερ by far(αν και ο άνθρωπος ήρθε στα 35 του με καλό βιογραφικό αλλά είχε κάψει τα λάδια του) και Οβτσινα από ξένους,

από Έλληνες....Μισιακός, Καρκαμπάσης, Μπάμπης Παπαδάκης
captain charisma
απ τους χειροτερους που μπορω να ξεχωρισω ειναι ο κενι μιλλερ...ποσα κιλα ηταν?200?
αντε μενσα
οβτσινα
και παει λεγοντας....
a bullet for your head
QUOTE(nikefalin @ Sep 15 2008, 17:28 ) *
Καρκαμπάσης

Που τον θυμηθηκες....!!
benchwarmer
QUOTE(nikefalin @ Sep 15 2008, 17:28 ) *
Μπάμπης Παπαδάκης


Αν δεν κάνω λάθος, κάπου είχα διαβάσει (δεν θυμάμαι που...) ότι αυτός υπήρχε στην όμαδα, μόνο για να "βοηθάει" τον Ιωαννίδη στην "διαχείριση"... Σωστά?
a bullet for your head
QUOTE(benchwarmer @ Sep 15 2008, 17:35 ) *
Αν δεν κάνω λάθος, κάπου είχα διαβάσει (δεν θυμάμαι που...) ότι αυτός υπήρχε στην όμαδα, μόνο για να "βοηθάει" τον Ιωαννίδη στην "διαχείριση"... Σωστά?

Σαν σακο του μποξ για τις προπονησεις(για να ζοριζει τους βασικους ψηλους).Η μεταγραφη του τοτε απ τον Φιλιππο θεσ\νικης?,κοστισε τοτε 100 εκ δραχμες!!Ενω ''μεταλλαχθηκε'' απο 3αρι( blink.gif ) σε 4αρι( w00t.gif ),προσθετωντας πολλα μυικα κιλα πανω του.. ohmy.gif
a bullet for your head
Καρκαμπασης,Παπαδακης,Οικονομακος,Ελληνια
ης,Αγγελου,Καφετζης,Ζουρμπενκο,Μιλλερ,Νορν
γκααρντ,Οβτσινα,Κ.Χαρισης,Γιαννουζακος,Μισ
ακος,ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ,Καυκης,Παπαμακαριος
nikefalin
QUOTE(a bullet for your head @ Sep 15 2008, 17:43 ) *
Σαν σακο του μποξ για τις προπονησεις(για να ζοριζει τους βασικους ψηλους).Η μεταγραφη του τοτε απ τον Φιλιππο θεσ\νικης?,κοστισε τοτε 100 εκ δραχμες!!Ενω ''μεταλλαχθηκε'' απο 3αρι( blink.gif ) σε 4αρι( w00t.gif ),προσθετωντας πολλα μυικα κιλα πανω του.. ohmy.gif

πάντως για μα μην αδικούμε το Μπάμπη ο γιός του είναι σούπερ ταλέντο και παίζει στο εφηβικό του Ηλυσιακού μαζί με Κασελάκη , Μπόγρη κλπ
vraxos
Να προσθεσω σ`αυτους που αναφερατε και την παλτουρα τον Sam Hoskin (2007μονο ευρωλιγκα).
a bullet for your head
QUOTE(nikefalin @ Sep 15 2008, 17:51 ) *
πάντως για μα μην αδικούμε το Μπάμπη ο γιός του είναι σούπερ ταλέντο και παίζει στο εφηβικό του Ηλυσιακού μαζί με Κασελάκη , Μπόγρη κλπ

Δεν νομιζω οτι αδικει κανενας τον Παπαδακη,απλα μια ελαχιστη χροια χιουμορ διαφαινεται.. peace.gif .Αν κ δεν εχει σχεση ο γιος του με το συγκεκριμμενο τοπικ,θα συμφωνησω μαζι σου.2μετρος guard-forward,αριστεροχειρας,δυνατος,καλος σουτερ,με καλη τεχνικη καταρτιση που κακως δεν τον υπολογιζουν στις μικρες εθνικες..Αληθεια η διορατικοτητα των ''εκλεκτορων'',''βλεπει'' τον Κασελακη να ''βγαινει'' μετα απο καποια χρονακια,συγκριτικα με τον Παπαδακη junior?Εδω θα ειμαστε..να τα λεμε.. wink.gif
www.red-white.gr
Αν και τους περισσότερους τους είπατε,θα προσθέσω τον Ρισασέ,τον Νικαγμπάτζε και τον Κρίς Μόρις,και ενίσταμαι για τους Μπακαυτιά και Παπαμακάριο.
thrylos7
E όχι και ο Ρισασέ! Γενικά διαφωνώ για πολλούς που έχουν αναφερθεί... αλλά ειδικά κάτι περιπτώσεις (πχ Ρισασέ, Γκόρενς, Γιαννουζάκος, Παπαμακάριος) κάνουν μπαμ...
Gravedigger
QUOTE(vraxos @ Sep 15 2008, 17:57 ) *
Να προσθεσω σ`αυτους που αναφερατε και την παλτουρα τον Sam Hoskin (2007μονο ευρωλιγκα).

Μια χαρά παίχτης ήταν ο Sam.H ομάδα ήταν μαύρα χάλια δεν έφταιγε αυτός.Και πέρσι στην Euroleague ήταν από τους καλύτερους παίχτες της Cibona.
sacarame
QUOTE(thrylos7 @ Sep 15 2008, 18:05 ) *
E όχι και ο Ρισασέ! Γενικά διαφωνώ για πολλούς που έχουν αναφερθεί... αλλά ειδικά κάτι περιπτώσεις (πχ Ρισασέ, Γκόρενς, Γιαννουζάκος, Παπαμακάριος) κάνουν μπαμ...



Συμφωνώ κι εγώ και ειδικά για τον Ρισασέ ο οποίος και καλός παίχτης ήτανε και καλή χρονιά είχε κάνει τότε
www.red-white.gr
Εντάξει ρε παίδες,την άποψή μας λέμε........

Απλά ο Ρισασέ ήρθε σε μία μαύρη περίοδο για τον Ολυμπιακό,και η μπάλα παίρνει ακούσια όλους όσους συμμετείχαν τότε.
a bullet for your head
QUOTE(a bullet for your head @ Sep 15 2008, 17:48 ) *
Καρκαμπασης,Παπαδακης,Οικονομακος,Ελληνια
ης,Αγγελου,Καφετζης,Ζουρμπενκο,Μιλλερ,Νορν
γκααρντ,Οβτσινα,Κ.Χαρισης,Γιαννουζακος,Μισ
ακος,ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ,Καυκης,Παπαμακαριος

Αγαδακος
spysta
Οταν εχει πατησει το ποδι του στο παρκε του ΣΕΦ ο ΤΡΙΣΜΕΓΙΣΤΟΣ Λαβορ Ποστελ ... ολα τα αλλα περιτευουν !!
Οποιοσδηποτε τον κερδιζει σε μονο .. σε διαγωνισμο τριποντων .. σε βολες .. σε καρφωματα .. σε μπασιματα .. κτλ κτλ tongue.gif tongue.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Ο χειροτερος απο ολους δυστυχως παιζει ακομα στον Θρυλο.

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif
Fetisov
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Sep 18 2008, 15:08 ) *
Ο χειροτερος απο ολους δυστυχως παιζει ακομα στον Θρυλο.

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif

Μια χαρα παικτης ειναι ο Βασιλοπουλος.
sacarame
QUOTE(Fetisov @ Sep 18 2008, 16:27 ) *
Μια χαρα παικτης ειναι ο Βασιλοπουλος.



Συμφωνώ και εγώ και νομίζω φίλε λύκε ότι τον αδικείς.Μπορεί να κολλάει κάποιες φορές το μυαλό του,αλλά σε καμία περίπτωση δεν είναι κακός παίχτης...
a bullet for your head
QUOTE(Fetisov @ Sep 18 2008, 16:27 ) *
Μια χαρα παικτης ειναι ο Βασιλοπουλος.

41.gif 41.gif
kotzito
Δεν μπορει να χαρακτηρισεις τον Βασιλοπουλο αμπαλο.Μπορει να μην εχει κανει τα σουπερ ματς,αλλα ιδρωνει την ερυθρολευκη φανελα και την δουλεια του στο παρκε την κανει μια χαρα.
panagiotisTheDream
Παίδες θα διαφωνήσω και με τον Καυκή που ανέφερε κάποιος....Μ 'αρέσει πολύ σαν παίχτης και πραγματικά ψιλοσπάστηκα που δεν πήρε πέρσι ευκαιρίες τόσο απ 'τον Πίνι όσο κι απ 'τον Γιαννάκη στον Θρύλο. Ελπίζω να μην ξεσπάσει στον ΠΑΟΚ..... rolleyes.gif biggrin.gif
panosak
QUOTE(benchwarmer @ Sep 15 2008, 17:07 ) *
Μισιακός
Κώστας Χαρίσης
Καφετζής
Τζιγκάνοβιτς
Όβτσινα
Νόρντγκααρντ
Ποστέλ

κανενα απο αυτους δε θυμαμαι στον οσφπ
παρακολουθω μπασκετ ανελιπως απο 1985
sacarame
QUOTE(panosak @ Sep 20 2008, 11:03 ) *
κανενα απο αυτους δε θυμαμαι στον οσφπ
παρακολουθω μπασκετ ανελιπως απο 1985



Οι Ποστέλ,Οβτσινα,Μισιακός ήταν στην ομάδα τη σεζόν 2004-2005 όταν ξεκινήσαμε τη σεζον με προπονητές τους Τόμιτς και Μίνιτς και το Δεκέμβριο ήρθε ο Καζλάουσκας.Νομίζω τότε είχε έρθει και ο Νοργκααρντ και μόνο για την Ευρωλίγκα...
Ο Τζιγκάνοβιτς ήταν την πρώτη σεζόν του Σουμποτιτς στον Κορυδαλλό 2002-03.Ηταν η χρονιά του Εβανς και του Ντε Μαρκο Τζόνσον.Ο Τζιγκάνοβιτς είχε έρθει την περίοδο λίγο πριν τα play-off για να αντικαταστήσει τον ''παιχταρα'' Κενυ Μιλλερ..
Ο Κ.Χαρίσης ήταν την σεζόν 2003-2004 πάλι επι Σουμποτιτς στον Κορυδαλλό.Ηταν η χρονιά των Μπαγκαριτς,Βολκοβίσκι,Λιαδέλη και Διαμαντόπουλου..
Ο Καφετζής νομίζω αλλά δεν είμαι σίγουρος έπαιξε μια απο τις 2 αυτές χρονιές...


Να προσθέσω επί της ευκαιρίας και μια άλλη ''παιχτάρα''. Τον Ματ Φριτζι.Ηρθε την περίοδο 2005-06 για την Ευρωλίγκα,έπαιξε 2-3 ματς και μια μέρα ενω η αποστολή ήταν στο αεροδρόμιο και τον περίμεναν για να φύγουν,ο Ελληνιάδης έμαθε πως ο κύριος είχε φύγει για Αμερική το προηγούμενο βράδυ..
panos75
Απορώ πως δεν έχει αναφερθεί ακόμη ο ανεπανάληπτος Μπάμπης Παπαδάκης.
Η πρώτη μεταγραφή του Ιωαννίδη στον Ολυμπιακό, ο οποίος έπεισε τον Κόκκαλη να δώσει 100 εκατ. παλιές δραχμούλες στον Φίλιππο για να μη... χάσει το κελεπούρι.

Τελικά το μόνο που θυμάται κανείς από την καριέρα του, που λέει ο λόγος, στον Ολυμπιακό είναι ο καυγάς του με τον Τάρπλεϊ στο Τελ Αβίβ την παραμονή του τελικού με την Μπανταλόνα.
Weekendman
Όλη η ομάδα της περιόδου 2004-2005 θέλω πραγματικά να την διαγράψω απο την σκέψη μου, για την δική μου δεκάδα χειρότερων παικτών προσεχώς γιατί απαιτεί γερό μνημονικό και θέλω να είμαι σωστός στην κρίση μου.
Weekendman
Ας προσπαθήσω να βρώ την χειρότερη δεκάδα αν και είναι πιο δύσκολο απο το να βρείς την αντίστοιχη καλύτερη δεκάδα.
Λημνιάτης
Το μόνο που μου έμεινε απο την καριέρα του στον Ολυμπιακό ήταν ένα καλό παιχνίδι του στο Κύπελλο Πρωταθλητριών την δεκαετία του 90 που είχε πεί ο Ιωαννίδης οτι έδειξε τα ...αβγά του.
Μπακατσιάς
Διεθνής με την Εθνική Ελλάδος, αλλά αυτό δεν αρκεί για να τον θυμάμαι μόνο θετικά,ήξερε ένα πράγμα να κάνει πολύ καλά να οργανώνει αιφνιδιασμούς ,αλλά κατα τα άλλα ήταν για συμπληρωματικούς ρόλους.
Λάππας
Η πιο απαρατήρητη μεταγραφή Έλληνα παίκτη (που δεν ήταν 16-17...) στην ιστορία του Ολυμπιακού, έχω την εντύπωση οτι δεν τον παρουσίασαν κάν στον Ολυμπιακό όταν ήρθε
Γκρέι
Πολύ λίγα καλά παιχνίδια και πιαστηκέ και ντοπέ για αυτό χωρίς αμφιβολία τον βάζω στην Freak team του Ολυμπιακού.
Ποστέλ
Πραγματικά άχρωμος,άοσμος και άγευστος.
Β.Μρσίτς
Μια φορά και ένα καιρό ήταν ένας καλός σουτέρ απο την Κροατία, που όμως όταν ήρθε στον Όλυμπιακό ήταν μεγάλος σε ηλικία και είχε ξεχάσει το καλό σούτ του στο σπίτι του ,και έτσι τέλειωσε άδοξα η σχέση Μρσιτς και Ολυμπιακού.
Καμπούρης
Ναι ήταν ο ήρωας του Ευρωμπάσκετ του 87 και έπαιξε και πολλά χρόνια στον Ολυμπιακό, αλλά απο αυτά που είδα στα μέσα της δεκαετίας του 90 και μετά ήταν μόνο για να ξεκουράζει τους άλλους ψηλούς, και όταν πήγε στο Περιστέρι η κατάσταση δεν βελτιώθηκε για τον Καμπούρη.
Ζουρμπένκο
Το μόνο στο οποίο είχε κορυφαίες επιδόσεις ήταν τα κοψίματα.
Όβτσίνα
Για ...ντουλάπα θα μου έκανε για διεθνής παίκτης με την Βοσνία όχι.
Παπαδάκης
Το ότι πέρασε κάποια χρόνια στον Ολυμπιακό και μάλιστα σε αυτά των τίτλων ,και δεν θυμάμαι καν το πρόσωπο του λέει πολλά για την αφανή παρουσία του στον Ολυμπιακό.
milan
ο ανεπαναληπτος play maker marki peri!!!
ironman
QUOTE(milan @ Sep 26 2008, 12:01 ) *
ο ανεπαναληπτος play maker marki peri!!!


w00t?? blink.gif

ο μαρκι ηταν ο καλυτερος παικτης εκεινης της ανεκδιηγητης ομαδας, μην τα ισοπεδωσουμε και ολα...
arrwstos
paidia mhn to polipsaxnoume...sxedon olh h omada tou 2004/05 htan h xeiroterh isws pou exei na parousiasei o olympiakos sthn sygxronh istoria tou...
genika eida pou anaferate kati onomata kai karafliasa...

oxi k risase re paidia...an 8ymaste eixame kanei diplo sto oaka me ton kyrio na vomvardizei apo ta 6.25...poli kallos paixths gia ta dedomena ths epoxhs...epishs pamakarios,ante mensa kai mpakatsias exoun prosferei ston olympiako opws k na to kanoume...

genika omws ksexasate ton yperpaixth twn 2 hpeirwn ton opoio se ka8e nyxterinh mou eksodo ton petyxaina...
Gkoulias sto onoma k epesan ta tsimenta sto sef...
Monkey D. Luffy
O Gulias την σεζον του στον Όλυμπιακο σε πληροφορώ είχε κοντα 15 ποντους μεσο ορο , 5 ριμπαουντς και 2 ταπες...
Ειναι προφανές πως αλλοι ηταν οι λόγοι που απομακρύνθηκε απο την ομάδα σας.
Βέβαια μερικοί είπαν πως ήταν ανέκδοτα παίχτες τύπου Ρισασε και Αντε Μενσα...
Scripta manent.
Weekendman
QUOTE
paidia mhn to polipsaxnoume...sxedon olh h omada tou 2004/05 htan h xeiroterh isws pou exei na parousiasei o olympiakos sthn sygxronh istoria tou...
genika eida pou anaferate kati onomata kai karafliasa...

oxi k risase re paidia...an 8ymaste eixame kanei diplo sto oaka me ton kyrio na vomvardizei apo ta 6.25...poli kallos paixths gia ta dedomena ths epoxhs...epishs pamakarios,ante mensa kai mpakatsias exoun prosferei ston olympiako opws k na to kanoume...

Όταν υπάρχουν παίκτες όπως ο Νόρντγκαντ και Νιγκαγκμπάτζε που έχουν φορέσει την φανέλα του Ολυμπιακού ίσως είναι άδικο να βάζουμε τον Μπακατσιά στους χειρότερους μερικοί όπως εγώ, γιατί πρόσφερε έστω και όχι σαν ο απόλυτος πρωταγωνιστής την τριετία 93-96 τον Ολυμπιακό, Όμως μετά τον ερχομό του Ίβκοβιτς σε συνδυασμό με την αποτυχημένη συνέχεια της καριέρας του στο Περιστέρι που σταμάτησε και πολύ νωρίς (στα 30 νομίζω) με κάνουν να μην είμαι σίγουρος για την πραγματική αξία του πάικτη αυτού.

Συμφωνώ οτι η ομάδα του 2004-2005 ήταν η χειρότερη, αν και αν παρατηρήσεις τους παίκτες ατομικά δεν θα έπρεπε να παρουσιάσει οπωσδήποτε εκείνη την εικόνα Καλαμπόκης, Ζορόσκι, Μέισον(Βρήκε θέση στο ΝΒΑ), Πέρι(έπαιξε και στο Ρωσικό Πρωτάθλημα), Γιούρκοβιτς,Γκόρενς,Σκλάβος,Αγαθάκος δεν ήταν ομάδα για να χτυπήσει σοβαρά τίτλο αλλά δεν ήταν και η μικτή ασχέτων για τα δεδομένα της τότε Α1 τουλάχιστον.

Αν έπρεπε να είμασταν εντελώς αντικειμενικοί θα επρέπε να βάλουμε σαν άσχετους, πάικτες όπως ο Καραπλής, Κ.Χαρίσης, Πέττας,Καφετζής αλλά δεν είναι τίμιο γιατί ξέρουμε οτι οι νεαροί παίκτες χωρίς εμπειρία απο άλλες ομάδες της Α1 δεν πάιρνουν πλουσιοπάροχα ευκαιρίες για να παίξουν σε πολλές περιπτώσεις,οπότε θεωρώ οτι δεν πρέπει να είμαστε αυστηροί με αυτες τις περιπτώσεις παικτών εκτός απο μερικές εξαιρέσεις...
Weekendman
Κόλιεβιτς πως τον ξέχασα;, όταν είχε την μπάλα στην κατοχή του είχα πραγματικά άγχος πως θα την έχανε και θα έκανε λάθος και αυτό κάθε φορά... νομίζω αξίζει να μπεί αυτός στην δεκάδα των χειρότερων παικτών, είπα δύσκολη επιλογή να βρείς τους χειρότερους...
styl
QUOTE(www.red-white.gr @ Sep 15 2008, 17:01 ) *
Αν και τους περισσότερους τους είπατε,θα προσθέσω τον Ρισασέ,τον Νικαγμπάτζε και τον Κρίς Μόρις,και ενίσταμαι για τους Μπακαυτιά και Παπαμακάριο.




με τους δυο πρωτους θα διαφονισω καθως ο μεν πρωτος αποτελουσε μελος της ομαδας 2002 που πηγε τελικο και αν δεν χαλαρωναμε θα το περναμε και κερδισαμε ευρωλιγκα παο αεκ με 30 ποντους και για τον δευτερο αν δεν ηταν αυτος στο διλεπτο του ημητελικου με τον παο να βαλει 8 ποντους δεν θα πηγαιναμε τελικο αφου η βασικη μας πενταδα ειχε αποβληθει σε κεινο το σημειο λογω της φασαριας που προκαλεσε ο μποντιρογκα.
ASSIST_karras
zevrosenko,zoupenko,evri gray,o germanos o mayros,o xokins, paixtes pou einai gia aek,oxi gia thrylo





+20% απο Air Kef για προκλητικό ποστ. Εγκλιματίσου please. smile.gif
Eπίσης τα γκρίκλις παρακαλούμε να αποφεύγονται εφόσον έχεις την δυνατότητα να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες. Καλά ποστς. smile.gif
a bullet for your head
Αν θυμαται καποιος παλαιοτερος ας με επιβεβαιωσει η' να με διορθωσει,μιας κ ειλικρινα δεν το θυμαμαι πολυ καλα.Στις αρχες του Ιωαννιδη,ειχε παρει ο ΟΣΦΠ,εναν Μιχαλη Μελη?..απο Αργω Κηπουπολης?που ηταν διεθνης τοτε με τις μικρες Εθνικες,αλλα δεν ''ακουμπησε'' κ μετα εξαφανιστηκε απ το προσκηνιο..ενα 3αρι κοντα στα 2μ,ξανθος.. 39.gif
VARDINOLATSIS
Αν το θέμα έλεγε ¨Σε σχεση με τα λεφτα που παίρνει " ΜΑΚΡΑΝ Ο ΤΣΙΛΝΤΡΕΣ.... tongue.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(VARDINOLATSIS @ Nov 28 2008, 16:32 ) *
Αν το θέμα έλεγε ¨Σε σχεση με τα λεφτα που παίρνει " ΜΑΚΡΑΝ Ο ΤΣΙΛΝΤΡΕΣ.... tongue.gif

Με μεγαλη διαφορα απο τον δευτερο
VARDINOLATSIS
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Nov 28 2008, 15:39 ) *
Με μεγαλη διαφορα απο τον δευτερο

7.000.000 $ (ΕΠΤΑ εκατομυρια δολλαρια)το χρόνο με την εφορία πληρωμένη, που συην Αμερικη φτάνει και το 45% είναι γύρω στα 13.000.000 συμβόλαιο το χρόνο. Αν δείτε ποιοί παίρνουνε τόσα λεφτα στο ΝΒΑ?????? rolleyes.gif

Αγγελόπουλε να έρθω να σκουπίζω τους παίκτες γιά κανα κατοστάρικο(χιλιάδες $).... smiley.gif
Vivalocos21
Από πέρσι δεν κατάλαβα το νόημα της μεταγραφής του Μαυροκεφαλίδη, δε νομίζω να πρόσφερε τίποτα! blink.gif
rankin
Λαβόρ Ποστέλ! Άθλιος!!!!
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
And the Oscar goes to..........................

Βασιλοπουλος
wav.gif wav.gif wav.gif wav.gif wav.gif wav.gif wav.gif wav.gif wav.gif wav.gif wav.gif
kotzito
Εγω θυμαμαι κατι παικτες που ειχαν περασει απο τον Ολυμπιακο για καποιους μηνες και εφυγαν χωρις να τους θυμαται κανενας:

1.Ιβαν Κολιεβιτς.Σερβος πλειμεικερ την πρωτη χρονια του Καζλαουσκας νομιζω
2.Τζερι Μακ Ναμαρα.Αμερικανος την πρωτη χρονια του Γκερσον νομιζω,ο οποιος ηρθε αρχικα για ολες τις διοργανωσεις,δηλωθηκε μονο στην Ευρωλιγκα τελικα και εκει επαιξε 3-4 λεπτα σε 2 μηνες μονο.Περσι περασε και απο τον Πανιωνιο
3.Λορεν Ρομπερτς.Ηρθε με καλες συστασεις απο το ΝΒΑ περσι,αλλα εφυγε πριν καν ξεκινησουν οι επισημοι αγωνες επειδη δεν ειχε ικανοποιησει στα φιλικα
4.Ενας ψηλος Αμερικανος που ειχε ερθει πριν 2-3 χρονια τετοια εποχη περιπου και επαιζε μονο στην Ευρωλιγκα και ο οποιος λεγοτανε Σαμ Χοσκινς νομιζω.
sihainas
Με εξαίρεση τον Κόλιεβιτς δεν νομίζω ότι από τους υπόλοιπους μπορείς να βάλεις κάποιον σε αυτή τη λίστα... τον "G-MAC" τον είδαμε όπως είπες για 3-4 λεπτά...όχι βέβαια ότι μετά όταν τον πήρε ο Πανιώνιος (αν δεν κάνω λάθος) έδειξε και πολλά πράγματα, τον Ρόμπερτς δεν τον είδαμε καθόλου και ο Χόσκινς είχε μια σχετικά αξιοπρεπή παρουσία νομίζω...
T.W.Is.M.
Ματ Φριτζι.
Απορω πως δεν τον ανεφερε κανεις.
Σε παλιοτερες εποχες θυμαμαι τον Μπαμπη Παπαδακη, που ειχε το προνομιο να ειναι κολλητος του Μπιροι(ενας ηταν ο Μπιροι, ετσι?), αλλα ειχε γραφτει οτι γυρω στο φαιναλ φορ ειχαν πλακωθει. Απο την ομαδα του 2004-05 υπηρχε ο Δημητρης Μισιακος και ο Λαβορ Ποστελ(δεδομενου οτι απο τον Αμερικανο περιμενεις και περισσοτερα). Θα εβαζα τον Εβρικ Γκρει εκει, αλλα επειδη επαιζε στην ομαδα του τριπλ κραουν, παραγραφονται οι αμαρτιες του. tongue.gif
captain_88
Κένυ Μιλερ τι να λέμε τωρα !
dirk_
QUOTE(VARDINOLATSIS @ Nov 28 2008, 15:32 ) *
Αν το θέμα έλεγε ¨Σε σχεση με τα λεφτα που παίρνει " ΜΑΚΡΑΝ Ο ΤΣΙΛΝΤΡΕΣ.... tongue.gif


εγω γιατι βαζω τον τσιλντρεςς και χωρις το θεμα να λεει ¨Σε σχεση με τα λεφτα που παίρνει "?????
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.