Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΦΑΙΝΑΛ ΦΟΡ 2010/ ΠΑΡΙΣΙ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Ολυμπιακός
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Nik Tepits
Γεια χαρα,

Απο υπερβολικη αισιοδοξια, αγορασα απ τον Οκτωβριο τρια εισιτηρια για το φαιναλ φορ του Παρισιου. Νομιζα πως η ομαδα μου (Παναθηναικος) θα παει στανταρ κι ετσι μου μεινανε στο χερι! 68.gif

Πουλαω λοιπον αυτα τα εισιτηρια που ειναι για τη πορτοκαλι κατηγορια (Category 5), στην κανονικη τους τιμη, που ειναι των 250 ευρω το καθενα. Οποιος ενδιαφερεται ας μου στειλει πμ, ευχαριστω.

Συγγνωμη εκ των προτερων απο τους mods, μιας και δεν ξερω που επρεπε να βαλω το συγκεκριμενο θεμα.
mpempis7
smiley.gif endiaferomai ego gia ena eisitirio pos tha epikoinonisoume?
Padelws
QUOTE(Nik Tepits @ Mar 10 2010, 22:02 ) *
Γεια χαρα,

Απο υπερβολικη αισιοδοξια, αγορασα απ τον Οκτωβριο τρια εισιτηρια για το φαιναλ φορ του Παρισιου. Νομιζα πως η ομαδα μου (Παναθηναικος) θα παει στανταρ κι ετσι μου μεινανε στο χερι! 68.gif

Πουλαω λοιπον αυτα τα εισιτηρια που ειναι για τη πορτοκαλι κατηγορια (Category 5), στην κανονικη τους τιμη, που ειναι των 250 ευρω το καθενα. Οποιος ενδιαφερεται ας μου στειλει πμ, ευχαριστω.

Συγγνωμη εκ των προτερων απο τους mods, μιας και δεν ξερω που επρεπε να βαλω το συγκεκριμενο θεμα.


και εγώ ενδιαφέρομαι για τα άλλα 2! απλά δεν μπορώ να σου πω άμεσα! αν θες τα δίνεις και αλλού! από κει και πέρα θα προσπαθήσω να σε ενοχλήσω το συντομότερο και να στα αρπάξω!!!! rolleyes.gif
dimar
Παιδια εχω και εγω 2 περισσευουμενα εισιτηρια για Παρισι των 295 ευρω. Τα δινω και τα δυο 615 ευρω( 2*295=590 και 25 ευρω τα εξοδα αποστολης που χρεωνει η ευρωλιγκα) Οποιος ενδιαφερεται ας μου στειλει pm. Προφανως δεν τα εχω παραλαβει ακομα αλλα ελπιζω μεχρι τα μεσα Απριλη να ερθουν.
Air Kef
QUOTE
Συγγνωμη εκ των προτερων απο τους mods, μιας και δεν ξερω που επρεπε να βαλω το συγκεκριμενο θεμα.


Γενικώς δεν υπάρχει πρόβλημα αρκεί να μην υπάρχουν φαινόμενα μαύρης αγοράς.

Όσο δλδ κάποιοι τα πουλούν στην τιμή που τα αγόρασαν, it's more than ok. smile.gif
PAKMAN
Και εγώ έχω πάρει 2 εισητηρεια των 495€ και συνολικά μου κόστισαν 1020€ μαζί με τον κουριερ. Όποιος τα θέλει μπορώ να του τα πουλήσω όσο τα πήρα αν και πιστεύω πως με τόσους φίλους Ολυμπιακούς που έχω, σίγουρα κάποιος θα τα θέλει.

Αν κάποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει pm. smiley.gif
Alexandersić
Τα εισητήρια δεν είναι ονομαστικά?Επίσης θέλω να ρωτήσω αν οι ομάδες που θα προκριθούν δικαιούνται κάποιοα extra εισητήρια για τους οπαδούς τους . Αν ναι σε ποία κατηγορία και ποια διαδικασία ακολουθείται(τα παίρνουν οι κάτοχοι διαρκείας ,όποιος προλάβει????)
Igor
QUOTE(Alexandersić @ Mar 15 2010, 20:42 ) *
Τα εισητήρια δεν είναι ονομαστικά?Επίσης θέλω να ρωτήσω αν οι ομάδες που θα προκριθούν δικαιούνται κάποιοα extra εισητήρια για τους οπαδούς τους . Αν ναι σε ποία κατηγορία και ποια διαδικασία ακολουθείται(τα παίρνουν οι κάτοχοι διαρκείας ,όποιος προλάβει????)


Ναι παιρνουν οι 4 φιναλιστ καποια εξτρα εισητηρια. Θα σου προτεινα, αμα δεν εχεις διαρκειας ή δεν εισαι χωμενος στα συνδεσμιακα, να μην περιμενεις τα εξτρα εισητηρια και να κλεισεις απο τωαρ.
dimar
Τα εισιτηρια οχι δεν ειναι ονομαστικα. Πουθενα πανω δεν γραφει ονομα και ουτε βεβαια ζητανε ταυτοτητα κατα την εισοδο. Αυτα τα λεω με βαση την εμπειρια που εχω απο Αθηνα, Μαδριτη και Βερολινο. Θεωρω σχεδον απιθανο να αλλαξει κατι φετος
thanosfz6
QUOTE(Nik Tepits @ Mar 10 2010, 22:02 ) *
Γεια χαρα,

Απο υπερβολικη αισιοδοξια, αγορασα απ τον Οκτωβριο τρια εισιτηρια για το φαιναλ φορ του Παρισιου. Νομιζα πως η ομαδα μου (Παναθηναικος) θα παει στανταρ κι ετσι μου μεινανε στο χερι! 68.gif

Πουλαω λοιπον αυτα τα εισιτηρια που ειναι για τη πορτοκαλι κατηγορια (Category 5), στην κανονικη τους τιμη, που ειναι των 250 ευρω το καθενα. Οποιος ενδιαφερεται ας μου στειλει πμ, ευχαριστω.

Συγγνωμη εκ των προτερων απο τους mods, μιας και δεν ξερω που επρεπε να βαλω το συγκεκριμενο θεμα.

ειναι ακομα διαθεσιμα?

QUOTE(dimar @ Mar 14 2010, 02:24 ) *
Παιδια εχω και εγω 2 περισσευουμενα εισιτηρια για Παρισι των 295 ευρω. Τα δινω και τα δυο 615 ευρω( 2*295=590 και 25 ευρω τα εξοδα αποστολης που χρεωνει η ευρωλιγκα) Οποιος ενδιαφερεται ας μου στειλει pm. Προφανως δεν τα εχω παραλαβει ακομα αλλα ελπιζω μεχρι τα μεσα Απριλη να ερθουν.

ειναι ακομα διαθεσιμα?

φιλε ειναι ακομα διαθεσιμα?
ba2323
Kαι εγώ ενδιαφέρομαι για 2 εισιτήρια. Όποιος θέλει να τα πουλήσει ας μου στείλει ένα πμ.
misa
Εχω αγορασει 4 εισιτηρια κατηγορια πορτοκαλι των 260 euro για το FF στο Παρισι.Προς το παρον εχωκρουση απο 2 φιλαθλους του Ολυμπιακου Denis και Σωτηρη.Αν καποιος απο τους 2 στραβωσει μπορV να τα διαθεσω σε αλλα παιδια ...facebook: ********************...Eπι
κοινωνειτε μαζι μου .Ανεβαινω Αθηνα αφου τα παραλαβω(και εννοειται τα εχω δηλωσει αρχες Απριλιου ως φιλαθλος του Ολυμπιακου),βρισκομαστε και τα αγοραζετε...thanks
mpempis7
 
QUOTE (misa @ Mar 17 2010, 22:09 ) *
Εχω αγορασει 4 εισιτηρια κατηγορια πορτοκαλι των 260 euro για το FF στο Παρισι.Προς το παρον εχωκρουση απο 2 φιλαθλους του Ολυμπιακου Denis και Σωτηρη.Αν καποιος απο τους 2 στραβωσει μπορV να τα διαθεσω σε αλλα παιδια ...facebook: George Michailou...misakalymnos@yahoo.gr,.....misamui@hotmail.com.... : ...Eπι
κοινωνειτε μαζι μου .Ανεβαινω Αθηνα αφου τα παραλαβω(και εννοειται τα εχω δηλωσει αρχες Απριλιου ως φιλαθλος του Ολυμπιακου),βρισκομαστε και τα αγοραζετε...thanks





smiley.gif  Μανος φιλαρακι ************ περιμενω νεα σου 
Pierce
απορω με την ευκολια που δινετε τα τηλεφωνα και τα προσωπικα σας δεδομενα σε ενα διαδικτυακο τοπο που διαβαζουν χιλιαδες ατομα καθημερινα  rolleyes.gif
πμ.....




(προφανως και θα γινουν εντιτ)
Nik Tepits
Ρε misa, θα μου παρεις τους πελατες? smiley.gif

Εχω ακομα 2 εισιτηρια των 260 ευρω (Category 5), πολλες κρουσεις αλλα για τωρα τιποτα σιγουρο. Το ενα πουληθηκε!

@mpempis 7

Σορρυ φιλος, αλλα δεν μπορω να δωσω αλλο ενα μεμονομενο, μετα κινδυνευω να μεινω με ενα στο χερι!
Nik Tepits
@ba2323

Δεν ξερω γιατι, αλλα δεν μπορω να σου στειλω πμ. Να θεωρησω ακυρο το ενδιαφερον σου? Thanks
piratiko
QUOTE(Nik Tepits @ Mar 17 2010, 23:47 ) *
Ρε misa, θα μου παρεις τους πελατες? smiley.gif

Εχω ακομα 2 εισιτηρια των 260 ευρω (Category 5), πολλες κρουσεις αλλα για τωρα τιποτα σιγουρο. Το ενα πουληθηκε!

@mpempis 7

Σορρυ φιλος, αλλα δεν μπορω να δωσω αλλο ενα μεμονομενο, μετα κινδυνευω να μεινω με ενα στο χερι!


Σου στειλα πμ. 69.gif
mpempis7
an pantos sou meinei to thelo amesa omos
ba2323
QUOTE(Nik Tepits @ Mar 18 2010, 01:09 ) *
@ba2323

Δεν ξερω γιατι, αλλα δεν μπορω να σου στειλω πμ. Να θεωρησω ακυρο το ενδιαφερον σου? Thanks


Όχι σου στείλα και μάλιστα 2 πμ ότι ενδιαφέρομαι. Το mail μου είναι batavanis@yahoo.gr. Αν μπορείς επικοινώνησε μαζί μου εκεί να το κανονίσουμε.
kostisrhcp
Ενδιαφερομαι κι εγω αμεσα για 2 εισητηρια. Το mail μου ειναι kostisrhcp@yahoo.gr
RedSpy
Exo kai ego ena eisitirio pros polisi sti katigoria 3. i timi einai 375 euro + 25 euro ta exoda apostolis pou xreonei i euroleague. eimai olympiacos kai to poulao giati de tha mporeso na pao. opios endiaferete as epikoinonisei sto email athinaios1@yahoo.gr
LFO
Εγω θα χρειαστω καμια 10αρια εισιτηρια για μενα και την παρεα μου αλλα βολεύομαι και με 2 για την ώρα laugh.gif laugh.gif

pm, e-mail, sms, mms, courier & ταχυδρομικα περιστέρια ευπροσδεκτα.... wos_sport4.gif
Ippokratis
Παιδια και εγώ ενδιαφέρομαι για ένα εισιτήριο για το φαιναλ φορ. Για επικοινωνία το mail μου είναι ippos@hotmail.com

Pierce
Ξεκαθαρισαμε οτι , δεν εχουμε θεμα αν τα εισιτήρια πουληθουν στην τιμη τους. Και αυτο κανοντας τα στραβα ματια για να σας διευκολυνουμε , αλλα φαινομενα μαυρης αγορας ΔΕΝ θα αφησουμε. ο χρηστης misa αποβαλλεται.
Nik Tepits
Εισιττηρια τελος, τα πουλησα! Ευχαριστω ολους τους ενδιαφερομενους. thumbsup.gif

Στη τιμη τους, εννοειται!
mat_alani
παιδιά καλησπέρα
έχω 4 εισητήρια για το πορτοκαλί διάζωμα στη σειρά
όποιος ενδιαφέρεται ας στείλει ενα mail
apkat
QUOTE(mat_alani @ Mar 25 2010, 00:32 ) *
παιδιά καλησπέρα
έχω 4 εισητήρια για το πορτοκαλί διάζωμα στη σειρά
όποιος ενδιαφέρεται ας στείλει ενα mail


Σου χω στειλει και πμ και μειλ.Ενας φιλος μου ενδιαφερεται για 1 εισιτηριο..Οταν μπορεις επικοινωνησε.
LFO
QUOTE(mat_alani @ Mar 25 2010, 00:32 ) *
παιδιά καλησπέρα
έχω 4 εισητήρια για το πορτοκαλί διάζωμα στη σειρά
όποιος ενδιαφέρεται ας στείλει ενα mail


εγω ενδιαφερομαι για 2, σου εχω στειλει και Pm. ευχαριστω
raghel7
QUOTE(ba2323 @ Mar 17 2010, 18:42 ) *
Kαι εγώ ενδιαφέρομαι για 2 εισιτήρια. Όποιος θέλει να τα πουλήσει ας μου στείλει ένα πμ.

kalispera, exw dyo eisitiria cat.5 twn 260 euro mazi me ta eksoda apostolis synolo 570 (xrewnei 25 euro to eisitirio). mesa aprilioy tha ta exw, endiaferesai???

Καλησπέρα...έχω δύο εισιτήρια cat.5 των 260 ευρώ. Τα πουλάω στην κανονική τους τιμή, απλά υπολογίστε 25 ευρώ στο καθένα για έξοδα αποστολής. Τα χρεώνει η euroleague και δεν ξέρω και γιατί μου χρέωσαν στο καθένα ενώ τα αγόρασα μαζί. Anyway, όποιος ενδιαφέρεται ας αφήσει το e-mail τοθ εδω και θα επικοινωνήσω άμεσα. First come, first served.
Ευχαριστώ
paris2010
QUOTE(raghel7 @ Mar 26 2010, 14:19 ) *
kalispera, exw dyo eisitiria cat.5 twn 260 euro mazi me ta eksoda apostolis synolo 570 (xrewnei 25 euro to eisitirio). mesa aprilioy tha ta exw, endiaferesai???

Καλησπέρα...έχω δύο εισιτήρια cat.5 των 260 ευρώ. Τα πουλάω στην κανονική τους τιμή, απλά υπολογίστε 25 ευρώ στο καθένα για έξοδα αποστολής. Τα χρεώνει η euroleague και δεν ξέρω και γιατί μου χρέωσαν στο καθένα ενώ τα αγόρασα μαζί. Anyway, όποιος ενδιαφέρεται ας αφήσει το e-mail τοθ εδω και θα επικοινωνήσω άμεσα. First come, first served.
Ευχαριστώ


Sou esteila pm aderfe!
raghel7
QUOTE(paris2010 @ Mar 26 2010, 15:13 ) *
Sou esteila pm aderfe!

sou apantisa
Pierce
Επαναλαμβανω , φαινομενα μαυρης αγορας θα τα κυνηγαμε μεχρις αισχατων. Αν διαπιστωσετε τετοια φαινομενα να τα κανετε αμεσως αναφορα σε καποιον administrator....







ΥΓ: Καλως ηρθατε στο φορουμ στα νεα μελη , αλλα γραφετε με Ελληνικους χαρακτηρες.

annis
QUOTE(kostisrhcp @ Mar 18 2010, 14:36 ) *
Ενδιαφερομαι κι εγω αμεσα για 2 εισητηρια. Το mail μου ειναι kostisrhcp@yahoo.gr

ΦΙΛΕ ΕΧΩ ΕΝΑ ΕΙΣΗΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΤΟ F4. ΤΟ ΠΗΡΑ 295 +25 ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ. ΑΝ ΣΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΕΜΑΙΛ
Kaizer
ενδιαφερομαι αμεσα για αγορα εισητηριων των 150
οποιος ενδιαφερεται ας γραψει εδω και θα επικοινωνησουμε
raghel7
QUOTE(Kaizer @ Mar 30 2010, 16:15 ) *
ενδιαφερομαι αμεσα για αγορα εισητηριων των 150
οποιος ενδιαφερεται ας γραψει εδω και θα επικοινωνησουμε

file makari na vreis twn 150...den paizei...twn 260, 295 kai anw tha vreis
gsmservice2
καλησπερα παιδια ενδιαφερομαι για 2 εισητηρια για το final 4 αν καποιος εχει ας μου απαντησει αμεσα
SOS
καλησπερα παιδια ενδιαφερομαι για 3 εισιτηρια για το φαιναλ φορ παρισι!!! αν εχει καποιοσ ας μοθ στειλει!!
christaras23
Καλησπέρα ! ενδιαφέρομαι και εγώ για 2 εισιτήρια. παρακαλώ στειλτε μου ενα mail στο christaras23@hotmail.com

ευχαριστώ πολύ
jim250781
QUOTE(christaras23 @ Apr 2 2010, 17:49 ) *
Καλησπέρα ! ενδιαφέρομαι και εγώ για 2 εισιτήρια. παρακαλώ στειλτε μου ενα mail στο christaras23@hotmail.com

ευχαριστώ πολύ


Διατίθενται 2 ειστήρια στην τιμή των 350 ευρώ έκαστο...

Πληροφορίες στο mail psaxnogiamalakes@hotmail.com

Air Kef
Ποσο τα αγόρασες;

Παρακαλούμε να διευκρινίζεται ότι ζητάτε το πολύ, τα λεφτά που έχετε δώσει, αλλιώς θα σβήνεται το ποστ.
LFO
QUOTE(jim250781 @ Apr 3 2010, 14:54 ) *
Διατίθενται 2 ειστήρια στην τιμή των 350 ευρώ έκαστο...

Πληροφορίες στο mail jim250781@hotmail.com



350?? Τα εισιτηρια ειναι 150,260,295,375 κ.λ.π έκαστο..... 39.gif
Air Kef
α οκ, sorry κύριε μαυραγορίτη, αλλού.

thnx LFO
LFO
ενταξει ρε παιδια....να πληρωσουμε τα εισιτηρια, να πληρωσουμε ΒΕΒΑΙΩΣ και τα εξοδα αποστολής. Αντε, να κερασουμε και μια μπυρα που λεει ο λογος!!! Αλλα να σας "αγορασουμε" και τα διαρκειας σας για του χρονου νομιζω παραπαει.... peace.gif

κΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ!!
apkat
Παντως εγω ενας μαυραγοριτης που ρωτησα μεσω φορουμ για τιμη αγορας 150 ευρω τα πουλουσε 300 και με χαρα ειδα οτι αφου διαγραφηκε εφαγε και το μπινελικι του απο εμενα..
lamar
Μην ανησυχειτε, θα ερθει η ωρα που ολοι αυτοι θα παρακαλανε εδω μεσα για να αγορασουμε τα εισιτηρια τους. Δεν αργει. Οταν μπουν οι εβραιοι στο e bay και τα βγαλουν προς πωληση τοτε θα τα πουμε.

Εγω παντως ειχα προβλεψει και ειχα κλεισει τα παντα απο τον Φεβρουαριο.
xristos_metal
Επειδη ασχολουμαι με το ebay πολυ καιρο, να ξερετε οτι αποκλειεται να αγορασετε τα εισητηρια στην τιμη τους ειτε απο ελληνα ή απο ισραηλινο. Επισης τα περισσοτερα εισητηρια πωλουνται ως δημοπρασια,επομενως αναλογα με τη ζητηση διαμορφωνεται και η τιμη. Και ας μη κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο, ελαχιστοι τα πουλανε στη τιμη που τα πηραν. Υπαρχουν ατομα που αγοραζουν δεκαδες εισητηρια για ακριβως αυτο το λογο, να βγαλουνε λεφτα δηλαδη. Αν οντως υπαρχουν παιδια που τα πουλανε στη τιμη που τα πηραν μπραβο τους.
Χρονια Πολλα!
lamar
QUOTE(xristos_metal @ Apr 4 2010, 12:30 ) *
Επειδη ασχολουμαι με το ebay πολυ καιρο, να ξερετε οτι αποκλειεται να αγορασετε τα εισητηρια στην τιμη τους ειτε απο ελληνα ή απο ισραηλινο. Επισης τα περισσοτερα εισητηρια πωλουνται ως δημοπρασια,επομενως αναλογα με τη ζητηση διαμορφωνεται και η τιμη. Και ας μη κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο, ελαχιστοι τα πουλανε στη τιμη που τα πηραν. Υπαρχουν ατομα που αγοραζουν δεκαδες εισητηρια για ακριβως αυτο το λογο, να βγαλουνε λεφτα δηλαδη. Αν οντως υπαρχουν παιδια που τα πουλανε στη τιμη που τα πηραν μπραβο τους.
Χρονια Πολλα!

Σωστο, αλλα εαν βγουν τα 4000 εισιτηρια των Ισραηλινων στην αγορα, εσυ τι πιστευεις? Καποιος θα κοιταξει να τα πουλησει με κερδος, η να τα πουλησει οπωσδηποτε για να μην του μεινουν, και μετα ξερεις τι θα τα κανει πιστευω.

Χρονια Πολλα και απο μενα.
xristos_metal
Δε νομιζω να ειναι 4000 εισητηρια. Ιδιως μετα την πρωτη ηττα θα συγκρατηθηκαν αρκετοι. Εγω πιστευω γυρω στα 1000 ειναι, εκτων οποιων πολλα θα πουλησει η ομαδα, και αρκετοι θα πανε και στο Παρισι ασχετα αν δε περασε η ομαδα τους. Στο ebay υπολογιζω να βγουν γυρω στα 100-150max εισητηρια.

Υ.Γ Επισης μη ξεχναμε τα 4600 εισητηρια που δικαιουνται οι ομαδες. Θα εχουν πουληθει και 5-6000 μεχρι τωρα. Αν βαλεις και τα δημοσιογραφικα και τα πολυ ακριβα εκλεισαν οι θεσεις.
lamar
QUOTE(xristos_metal @ Apr 4 2010, 12:59 ) *
Δε νομιζω να ειναι 4000 εισητηρια. Ιδιως μετα την πρωτη ηττα θα συγκρατηθηκαν αρκετοι. Εγω πιστευω γυρω στα 1000 ειναι, εκτων οποιων πολλα θα πουλησει η ομαδα, και αρκετοι θα πανε και στο Παρισι ασχετα αν δε περασε η ομαδα τους. Στο ebay υπολογιζω να βγουν γυρω στα 100-150max εισητηρια.

Υ.Γ Επισης μη ξεχναμε τα 4600 εισητηρια που δικαιουνται οι ομαδες. Θα εχουν πουληθει και 5-6000 μεχρι τωρα. Αν βαλεις και τα δημοσιογραφικα και τα πολυ ακριβα εκλεισαν οι θεσεις.

Εγω αυτο που ειδα ηταν μεσα σε 48 ωρες απο τη νικη της Μακαμπι μεσα στη Ρεαλ, και πολυ πριν να γινει το πρωτο ματς με την Παρτιζαν στο Ισραηλ, να εξαντλουνται ολα τα εισιτηρια που ειχε βγαλει προς πωληση η Ευρωλιγκα μεσω διαδικτυου.

Στους αγωνες μπασκετ το γηπεδο χωραει 14.000 κοσμο.

Δηλαδη ποσοι θα ειναι οι δημοσιογραφοι, οι επισημοι, και τα ακριβα εισιτηρια? 3000 με 4000? Νομιζω υπερβαλλεις.
xristos_metal
Δε ξερω αν ησουν περσυ στο Βερολινο, και εκει ειχε γινει σολντ αουτ αλλα το γηπεδο δεν ηταν γεματο.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.