Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Break-Out Player
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > NBA > Past Seasons
Johnaros
Καταρχάς, δεν ξέρω αν έπρεπε να το δημιουργήσω εδώ ή στη γενική συζήτηση.
Αν έχω κάνει λάθος, σόρι, ας μεταφερθεί.

Το τόπικ αφορά αυτό που λέει ο τίτλος. Ποιος πιστεύετε ότι θα κάνει το μπαμ στα φετινά πλέι-οφ. Πέρα από ρολίστες, έχουμε και μια ομάδα ολόκληρη από unproven παίκτες, το Ντένβερ, που όλοι θα κυνηγήσουν παράλληλα με την ομαδική επιτυχία και την άνοδο του προσωπικού τους κύρους στο μπασκετικό στερέωμα.

Επειδή ήταν λίγο δύσκολη η επιλογή έβαλα και παίκτες που είναι αναπληρωματικοί, αλλά και βασικοί στις χειρότερες ομάδες, που είναι υπό αμφισβήτηση.


Ας δούμε λοιπόν.
Η ψήφος είναι πολλαπλή.

Σχόλια μετά.

Προσπάθησα να το περιορίσω/φτάσω σε 15 παίκτες από κάθε πλευρά, προτάσεις δεκτές.
Magnus92
O JR Smith σε τι ακριβως χρειαζεται να αναδειχτει ;;; 7.gif
nikolas12
QUOTE(Magnus92 @ Apr 14 2011, 17:51 ) *
O JR Smith σε τι ακριβως χρειαζεται να αναδειχτει ;;; 7.gif


Οντως θα συμφωνησω με τον Magnus92. Ψηφισα Lawson και Beabuis (ή οπως αλλιως γραφεται) απο την ενδιαφερουσα Δυση και μετα θα ελεγα Harden και Batum. Απο Ανατολη ψηφισα Collison και μετα θα ελεγα Jeff Green και Holiday.
jasonick
O Chalmers μετά την προσθήκη Bibby δεν βλέπω να παίρνει αρκετό χρόνο.
Στους παίκτες της δύσης ανάμεσα σε Harden και Lawson επέλεξα τον δεύτερο. Αν δεν είχε τραυματιστεί ο Ty δεν θα υπήρχε καν δίλλημα, αν και λογικά δεν θα χάσει κάποιο παιχνίδι. Στην ανατολή πιο δύσκολα τα πράγματα, επέλξα τον Hansbrough τελικά.
baskethood
Ψηφισα Μαθιους απο τη δυση και Ταντεους Γιανγκ απο ανατολη.Ειναι παικτες με σημαντικο ρολο στις ομαδες τους αν και δεν νομιζω οτι η Φιλαδελφεια εχει ελπιδες για δευτερο γυρο.
Anaz
Moνο εγω εχω ψηφισει το πουλεν μου τον Κονλευ τόσο καιρο??? laugh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.