Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Εφημερίδες;
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
stdin
Μπορείτε νε πείτε ποιες εφημερίδες γράφουν για γυναικείο μπάσκετ και ποιές μέρες;;;;Τις μπερδεύω... blink.gif
womanplayer
to basketnews καθε τριτη γραφει γυναικειο το φως λογω του θεωδοσιαδη καθε μερα το sportime kai to goal
tsops
QUOTE(womanplayer @ Jul 1 2006, 09:06 PM)
to basketnews καθε τριτη γραφει γυναικειο  το φως λογω του θεωδοσιαδη καθε μερα  το sportime kai to goal
*


Ξέχασες το περιοδικό All Star Basket κάθε Τετάρτη και φυσικά το basketforum womanplayer! smile.gif
airambado
και η μετροσπορτ αναφερει καθημερινα θεματα γυρω απο το γυναικειο μπασκετ...
womanplayer
QUOTE(airambado @ Jul 2 2006, 05:51 PM)
και η μετροσπορτ αναφερει καθημερινα θεματα γυρω απο το γυναικειο μπασκετ...
*

να αντικειμενικοτατη εφημεριδα για το γυναικειο 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif
γιατι στην θεσσαλονικη εχετε τοσο κομπεξ με την Αθηνα
harris
womanplayer γιατί το λες αυτό;;; εγω γνωρίζω προσωπικά την κοπέλα που γράφει γυναικείο στην Μέτροσπορτ... με παίρνει καθημερινά για τα αθηναικά νέα... εχεις συγκεκριμένο παράπονο;;;
tsops
QUOTE(harris @ Jul 3 2006, 12:13 AM)
womanplayer γιατί το λες αυτό;;; εγω γνωρίζω προσωπικά την κοπέλα που γράφει γυναικείο στην Μέτροσπορτ... με παίρνει καθημερινά για τα αθηναικά νέα... εχεις συγκεκριμένο παράπονο;;;
*


Θα συμφωνήσω με τον Χάρη. Γνωρίζω και εγώ προσωπικά την εφημερίδα και δεν έχω διακρίνει κάποια υποκειμενικότητα έναντι των αθηναϊκών ομάδων. Το ότι ασχολείται περισσότερο με τις ομάδες της Β. Ελλάδος το βρίσκω φυσιολογικό. Το περίεργο θα ήταν να μην ασχολούταν με αυτές! blink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.