Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Σερβία - Ισπανία
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Εθνικές ομάδες
Pages: 1, 2, 3, 4
Pierce
Τετάρτη 8 Σεπτεμβρίου στις 18:00
qspock
QUOTE(pierce21 @ Sep 5 2010, 23:52 ) *
Τετάρτη 8 Σεπτεμβρίου στις 18:00

Δυσκολη προβλεψη. Η ποιοτητα παιχτων λεει Ισπανια, παρα τις απουσιες της. Ομως, ο Ιβκοβιτς μπορει ανετα να καθαρισει τον Σκαριολο. Ωστοσο, δεν παιζουν οι προπονητες, οποτε θα πω Ισπανια.
Ilias7
Ρεγες και Γκασολ εχουν προβληματα τραυματισμων..Σιγουρα θα παιξει κι αυτος ο παραγοντας ρολο..Οπως και ο τραυματισμος του Τεοντοσιτς που ειναι ο κινητηριος μοχλος της Σερβιας..Ελπιζω να ειναι ντερμπι το παιχνιδι γιατι μεχρι στιγμης τα 4/6 νοκ αουτ ειναι περιπατοι..

ΥΣ:Πολυ θα ηθελα να δω τους Σερβους στον ημιτελικο...
Leon_cp3
QUOTE(Ilias7 @ Sep 7 2010, 01:07 ) *
Ρεγες και Γκασολ εχουν προβληματα τραυματισμων..Σιγουρα θα παιξει κι αυτος ο παραγοντας ρολο..Οπως και ο τραυματισμος του Τεοντοσιτς που ειναι ο κινητηριος μοχλος της Σερβιας..Ελπιζω να ειναι ντερμπι το παιχνιδι γιατι μεχρι στιγμης τα 4/6 νοκ αουτ ειναι περιπατοι..

ΥΣ:Πολυ θα ηθελα να δω τους Σερβους στον ημιτελικο...


Κι εγώ θα το ήθελα πολύ αλλά μόλις διάβασα τις δηλώσεις του Ντούντα για τον τραυματισμο του Τεόντοσιτς στα δάχτυλα και ισχυρίζεται μάλιστα ότι δε μπορεί να κοντρολάρει καν με το δεξί. blink.gif Αν ισχύει όντως και δε χρησιμοποιείται σαν άλλοθι και για την προηγούμενη πολύ κακή εμφάνιση του Τεό,θα είναι πολύ σημαντικό πλήγμα εν όψει ενός τόσου μεγάλου αγώνα και εναντίον μίας τόσο ποιοτικής περιφέρειας την ώρα που χωρίς αυτόν οι Σέρβοι ώρες ώρες μοιάζουν να μην έχουν καν το καθαρό μυαλό για να καταλάβουν τις επιλογές στις επιθέσεις τους.
magickaminia
QUOTE(Leon_cp3 @ Sep 7 2010, 01:43 ) *
Κι εγώ θα το ήθελα πολύ αλλά μόλις διάβασα τις δηλώσεις του Ντούντα για τον τραυματισμο του Τεόντοσιτς στα δάχτυλα και ισχυρίζεται μάλιστα ότι δε μπορεί να κοντρολάρει καν με το δεξί. blink.gif Αν ισχύει όντως και δε χρησιμοποιείται σαν άλλοθι και για την προηγούμενη πολύ κακή εμφάνιση του Τεό,θα είναι πολύ σημαντικό πλήγμα εν όψει ενός τόσου μεγάλου αγώνα και εναντίον μίας τόσο ποιοτικής περιφέρειας την ώρα που χωρίς αυτόν οι Σέρβοι ώρες ώρες μοιάζουν να μην έχουν καν το καθαρό μυαλό για να καταλάβουν τις επιλογές στις επιθέσεις τους.

Εγω θα απαντησω με μια ερωτηση. Ποιον προτιμα η ΦΙΜΠΑ στον ημιτελικο με την Τουρκια ; Τους Σερβους ή τους Ισπανους; Πιο αισχρη διαιτησια απο αυτη που παρακολουθουμε σε αυτο το Τουρνουα χρονια ειχα να δω. Παντως αν δουμε κανα Λα Μονικα και κανα Χριστοδουλου στο παρκε τον βλεπω ακλαφτο τον Ντουντα. blove.gif
T.W.Is.M.
Θελω Χριστοδουλου και ΛαΜονικα μαζι! Κι αν δεν εχετε τριτο διαιτητη, προσφερομαι να παω εγω. smiley.gif
Θα βγαλετε ολοι λεφτα απο το στοιχημα... tongue.gif
kseplenhs
πληροφοριακά,το παιχνίδι βλέπω στο πρόγραμμα πως θα το δείξει το sport+.όχι στην ΕΤ1 επομένως.

το έχει και το woop για μαγούλεια βίτσια πάντως...
Weekendman
Σερβία-Ισπανία ωραία συνέχεια μετα το χθεσινό Λατινοαμερικάνικο σπέσιαλ ντέρμπι

Οι Σέρβοι έχουν όλα τα φόντα για να κοντράρουν και θα ήμουν περισσότερο σίγουρος αν δεν υπήρχε και το θέμα υγείας του Τεόντοσιτς

Οι Σέρβοι έχουν την δυνατότητα να χτυπήσουν σε καταστάσεις μαν-του-μαν τους Ισπανούς με τους σέντερ τους και ιδιαίτερα με τον Κρστιτς με την γνωστή ικανότητα του στο ποστάρισμα αλλά και με το σουτάκι γύρω από το καλάθι αν χρειαστεί έχοντας ως συνέπεια να είναι δύσκολο να σταματηθεί(αφου δεν υπάρχει φέτος Παου)

Αν προχωρήσουμε και στους Πάουερ Φόργουορντ οι Σέρβοι έχουν δυνατότητα να έχουν παίκτες όπως οι Σαβάνοβιτς και Βελίτσκοβιτς που απειλούν και με πλάτη και με πρόσωπο ,θεωρητικά οι ψηλοί της Σερβία μπορούν να απειλήσουν με πιο πολυδιάστατο τρόπο από ότι οι αντίστοιχοι της Ισπανίας(με εξαίρεση τον Ρέγες)
Που είναι ο Γκαρμπαχόσα του σουτ
Ο Βάσκεθ που βασίζεται σε μεγάλο βαθμό σε συνεργασίες με τους ψηλούς
Γκασόλ ποστάρει καλά αλλά όχι και πολλά περισσότερα


Κατά άλλα μπορούν να χτυπήσουν στα αργά πόδια του Μ.Γκασόλ για να κάνουν διεισδήσεις οι Σέρβοι γκάρντ όπως ο ικανός σε αυτό ο Τεόντοσιτς(αν μπορεί) αλλά και να χτυπήσουν τη μην ευελιξία του Γκάρμπα οι Βελίτσκοβιτς και οι υπόλοιποι οι οποιοί θα κληθεί να τους μαρκάρει ο Ισπανός για να μην πούμε τα κλασσικά περί Ναβάρο στην άμυνα...

Υπάρχει και η λύση να παίξουν με ζώνη 2-1-2 όπως με εμας οι Ισπανοί για να περιορίσουν την δράση των ψηλών και κυρίως του Κρστιτς που είναι πολύ σημαντική για την Σερβική ομάδα ,αλλά αυτή η ζώνη θα δώσει ευκαιρία για τρίποντα στις πλάγιες θέσεις η στην κορυφή του τριπόντου σε κάτι τύπους σαν τον Τεόντοσιτς και αν δεν είναι αυτός ο Ράσιτς και ο Κέσελι δεν αφήνουν σε αυτό το Ευρωμπάσκετ τις ευκαιρίες χαμένες…

Υπάρχει και η λύση ζώνης 3-2 για να εμποδίσουν περισσότερο το περιφερειακο σουτ αλλά τότε ο Κρστιτς θα μπορεί να βρεί περισσότερο χώρο ,και μπορούν να χτυπήσουν τους Ισπανούς με κόψιμο των φόργουορντ στην ρακέτα πέρα από τα όποια τρίποντα μπορεί να υπάρξουν γιατί εντελώς δεν μπορείς να καλύψεις τον χώρο

Οι Ισπανοί έχουν το πλεονέκτημα ότι έχουν 2 παίκτες που δύσκολα μπορεί ατομικά να τους σταματήσουν οι Σέρβοι τον Ναβάρο και τον Φερνάντεθ(μπορεί ο Κέσελι; Μπιέλιτσα βαρυς για δεδομένα Ρούντι, πιθανές λύση Τέπιτς,Πάουνιτς) και εδώ δεν υπάρχουν κολπακια ζώνης γιατί είναι ικανότατοι σουτερ όποτε no-problem για τους Ισπανούς σε αυτό

Στον άσσο έχουν θεωρητικά σαν σύνολο ποιο ποιοτικές λύσεις σε σχέση με την Σερβία οι Ισπανοί ,από την άλλη οι Σέρβοι το καλύπτουν το κενό με παίκτες που συμπληρώνουν τον Τεόντοσιτς και συνεισφέρουν σε άλλα πράγματα πέραν του εκτελεστικού τομέα χαρακτηριστικά παραδείγματα Μάρκοβιτς,Πάουνιτς,Τέπιτς και κάνουν καλά την συγκεγκριμένη δουλειά

Από πλευράς Ισπανών θα προτιμούσα να χρησιμοποιείται περισσότερο στα σμολ-φοργουορντ ο Σαν Εμετέριο από τον φιλτατο Μουμπρού

Αν κάνει κάτι την μεγάλη διαφορά υπερ των Σέρβων είναι ο τομέας προπονητής στην μάχη Ίβκοβιτς εναντιον Σκαριόλο
Δεν μπορώ σε αντίθεση με τον Ιβκοβιτς να εκτιμήσω τον Ιταλό που πέρσι μέχρι την φάση των προημιτελικών πήγαινε χάλια και κατέκτησε στο τελος το τρόπαιο χάρη στο ατομικό ταλέντο των παικτών και στην έλλειψη αντιπάλου
Ενώ φέτος πάλι κακές εμφανίσεις στο ξεκίνημα από την Ισπανία ήττες από Γαλλία-Λιθουανία και απειλή από την ομάδα των 6 παικτών(Ελλάδα) όχι και πολύ θετικός απολογισμός…

Ας είναι καλά ο Τεόντοσιτς για να δούμε ντέρμπι…
vonzuchter
Πάμε γερά ρε Ντούντα. Θρύλος Σερβία Συμμαχία.
Johnaros
Η Ισπανία θα πάει να χτυπήσει με τα γκαρντ, και η Σερβία με τα φόργουορντ.
Στους ψηλούς θα γίνει σφαγή. tongue.gif
Η λογική λέει ότι θα πάρει αρκετό χρόνο ο Πάουνιτς επειδή παίζει καλή άμυνα, και μάλλον θα πάει πάνω στον Ναβάρο (ή και στον Ρούμπιο κατα διαστήματα). Ο Τέπιτς λογικά θα πάρει τον Ρούντι. Και θα πάρει και πολύ χρόνο, αν δεν είναι καλά ο Τεο.
Η αλήθεια είναι ότι δε μπορώ να προβλέψω πως θα πάει το ματς, γιατί δεν μπορώ να προβλέψω πως θα το παίξει ο Ίβκοβιτς.
Θα είναι μια μίνι υπέρβαση για τη Σερβία να κερδίσει, αλλά είναι εφικτό.
Ελπίζω σε ματσάρα.


Δεν το έχει ΕΤ1 ή ΝΕΤ! Για όνομα του θεού πλέον. Μιλάμε για την μακράν χειρότερη κάλυψη διεθνούς τουρνουά μπάσκετ. Αν δεν δείχνουν τα ματς των 8.
Woop?
rchos
το παιχνιδι θα το δειξουν ζωντανα στο σπορτ+
κανονικα ηταν να το δειξει η ετ1.
η εθνικη ομαδα πολο γυναικων παιζει εκεινη την ωρα ημιτελικο ευρωπαικου πρωταθληματος πολο.πολυ καλα λοιπον αποφασισαν να δειξει το πολο ενα ελευθερο κρατικο καναλι.ειναι πολυ σημαντικος αγωνας για την εθνικη ομαδα και ολοι θα πρεπει να εχουμε την ευκαιρια να το δουμε.
αφου λοιπον διευκρινησουμε αυτο πρεπει να δουμε τι δειχνουν τα αλλα 2 κρατικα καναλια.το ενα εχει ελληνικη ταινια και το αλλο ντοκιμαντερ.ρωταω λοιπον εγω ο χαζος.τοσο μεγαλυτερη τηλεθεαση θα κανουν τα καταραμενα τα ντοκιμαντερ και η προφανως χιλιοπαιγμενη στην ελληνικη τηλεοραση ελληνικη ταινια απο εναν προημιτελικο παγκοσμιου πρωταθληματος μπασκετ στο οποιο αγωνιζονται οι 2 καλυτερες ομαδες της ευρωπης?
ειναι τοσο σημαντικο δηλαδη να παει η ταινια μια μερα πισω?

η απορια μου ειναι συγκεκριμενη.
εχουν υπαρξει περιπτωσεις οπου ενας αγωνας τελικα δεν μεταδωθηκε καθολου ζωντανα.αν λοιπον καναν και αυτο εδω λογο εξοδων να το καταλαβω.να αποφασιζαν δηλαδη λογο εξοδων να δειξουν μονο τον αγωνα πολο.αλλα αφου θα τα δειξουν και τα 2 τα καταραμενα αρα θα κανουν παραγωγη για ζωντανο αγωνα απο την τουρκια γιατι το εξωριζουν στο σπορτ+ το καημενο το μπασκετακι?

ντροπη τους!
spysta
AΠΑΡΑΔΕΚΤΗ η ΕΡΤ .

Δεν λεω σωστη η αποφαση να δειξουν το γυναικειο πολο .. αλλα ας δειξει το Σερβια-Ισπανια ενα καναλι εκ των ΝΕΤ ΕΡΤ3.Ελεος δηλαδη να μην μπορουμε να δουμε LIVE αυτη την ματσαρα
lamar
QUOTE(spysta @ Sep 8 2010, 14:59 ) *
AΠΑΡΑΔΕΚΤΗ η ΕΡΤ .

Δεν λεω σωστη η αποφαση να δειξουν το γυναικειο πολο .. αλλα ας δειξει το Σερβια-Ισπανια ενα καναλι εκ των ΝΕΤ ΕΡΤ3.Ελεος δηλαδη να μην μπορουμε να δουμε LIVE αυτη την ματσαρα


Σιγα μη δειχνουν ολα τα κρατικα καναλια αθλητικα γεγονοτα. Εν τω μεταξυ ή μιση και πλεον Ελλαδα βλεπει μεσω digea τηλεοραση. Αρα οι περισσοτεροι εχουν sport+. Στο φιναλε δεν παιζει η Ελλαδα.
Johnaros
Όταν παρέχεται σε όλους και δωρεάν το σπορ+, να το βάλουν εκεί.
Βλέπει η μισή και πλέον Ελλάδα μέσω digea? blink.gif Σε άλλη χώρα ζούμε;
Από τη στιγμή που λόγω σημαντικότερου γεγονότος (ημιτελικός εθνικής γυναικών πόλο), δεν μπορεί να το δείξει η ΕΤ1 όπως ήταν προγραμματισμένο, νομίζω ότι η ελληνική ταινία, στην 245η επανάληψη της, μπορούσε νομίζω να δείξει τον αγώνα. Εκτός πια και αν έχουν τόσοι πολλοί σημειώσει μέρα και ώρα στο ημερολόγιο τους για να δουν ελληνική ταινία. Δεν το λέω από πλευράς τηλεθέασης, αλλά από πλευράς σημαντικότητας...
Και ξαναλέω, ότι ήταν στο πρόγραμμα. Δε ζήτησα να το προσθέσουν στο πρόγραμμα, αλλά να πρυτανεύσει η λογική.
Και παρεμπιπτόντως, έστελναν έτσι προγράμματα στο σπορ+ (2ο ημίχρονο ολ σταρ γκέιμ πριν κάποια χρόνια) όταν αυτό εξέπεμπε μόνο στην Άττικη και σε ένα μέρος της Θεσσαλονίκης...
Στο μουντιάλ πως έδειχναν αθλητικά γεγονότα, από τους ομίλους ακόμα, όταν έπαιζαν Νεα Ζηλανδία-Σλοβακία ξέρω γω, 9 ώρες τη μέρα μαζί με τις εκπομπές στο ένα κανάλι, και 6 στο άλλο; Δεν ήταν πρόβλημα τότε; Μην βάλω και τις επαναλήψεις, που θα φτάσουμε τις 12/24 ώρες αθλητικών μεταδόσεων.
Τόσα χρόνια μέχρι το 2006/07 πως είχαν παράλληλα ΕΤ1 και ΝΕΤ μπάλα, μπάσκετ η βόλεϊ;
Όταν έχει στίβο πως έχει παράλληλες μεταδόσεις;
Είναι παράλογο να ζητάω να μεταδοθεί παράλληα ο προημιτελικός του παγκοσμίου πρωταθλήματος μπάσκετ;
Δεν είπαμε όλα τα κρατικά κανάλια, είπαμε 2 από τα 3.
Manu7
QUOTE(Johnaros @ Sep 8 2010, 15:23 ) *
Στο μουντιάλ πως έδειχναν αθλητικά γεγονότα, από τους ομίλους ακόμα, όταν έπαιζαν Νεα Ζηλανδία-Σλοβακία ξέρω γω, 9 ώρες τη μέρα μαζί με τις εκπομπές στο ένα κανάλι, και 6 στο άλλο; Δεν ήταν πρόβλημα τότε; Μην βάλω και τις επαναλήψεις, που θα φτάσουμε τις 12/24 ώρες αθλητικών μεταδόσεων.
Τόσα χρόνια μέχρι το 2006/07 πως είχαν παράλληλα ΕΤ1 και ΝΕΤ μπάλα, μπάσκετ η βόλεϊ;
Όταν έχει στίβο πως έχει παράλληλες μεταδόσεις;
Είναι παράλογο να ζητάω να μεταδοθεί παράλληα ο προημιτελικός του παγκοσμίου πρωταθλήματος μπάσκετ;
Δεν είπαμε όλα τα κρατικά κανάλια, είπαμε 2 από τα 3.

Η απάντηση είναι απλή φίλε μου...

Το μπάσκετ είναι μπασκετάκι...
Παίζεται με μια σπυριάρα μπάλα...
Και δεν πουλάει...

Απορώ που αγανακτάτε...Ετσι είναι τα πράγματα στην Ελλάδα.Δεν βλέπει μπάσκετ ο κόσμος...(μιλάω για πλειοψηφία προφανώς...)
lamar
QUOTE(Johnaros @ Sep 8 2010, 15:23 ) *
Όταν παρέχεται σε όλους και δωρεάν το σπορ+, να το βάλουν εκεί.
Βλέπει η μισή και πλέον Ελλάδα μέσω digea? blink.gif Σε άλλη χώρα ζούμε;
Από τη στιγμή που λόγω σημαντικότερου γεγονότος (ημιτελικός εθνικής γυναικών πόλο), δεν μπορεί να το δείξει η ΕΤ1 όπως ήταν προγραμματισμένο, νομίζω ότι η ελληνική ταινία, στην 245η επανάληψη της, μπορούσε νομίζω να δείξει τον αγώνα. Εκτός πια και αν έχουν τόσοι πολλοί σημειώσει μέρα και ώρα στο ημερολόγιο τους για να δουν ελληνική ταινία. Δεν το λέω από πλευράς τηλεθέασης, αλλά από πλευράς σημαντικότητας...
Και ξαναλέω, ότι ήταν στο πρόγραμμα. Δε ζήτησα να το προσθέσουν στο πρόγραμμα, αλλά να πρυτανεύσει η λογική.
Και παρεμπιπτόντως, έστελναν έτσι προγράμματα στο σπορ+ (2ο ημίχρονο ολ σταρ γκέιμ πριν κάποια χρόνια) όταν αυτό εξέπεμπε μόνο στην Άττικη και σε ένα μέρος της Θεσσαλονίκης...
Στο μουντιάλ πως έδειχναν αθλητικά γεγονότα, από τους ομίλους ακόμα, όταν έπαιζαν Νεα Ζηλανδία-Σλοβακία ξέρω γω, 9 ώρες τη μέρα μαζί με τις εκπομπές στο ένα κανάλι, και 6 στο άλλο; Δεν ήταν πρόβλημα τότε; Μην βάλω και τις επαναλήψεις, που θα φτάσουμε τις 12/24 ώρες αθλητικών μεταδόσεων.
Τόσα χρόνια μέχρι το 2006/07 πως είχαν παράλληλα ΕΤ1 και ΝΕΤ μπάλα, μπάσκετ η βόλεϊ;
Όταν έχει στίβο πως έχει παράλληλες μεταδόσεις;
Είναι παράλογο να ζητάω να μεταδοθεί παράλληα ο προημιτελικός του παγκοσμίου πρωταθλήματος μπάσκετ;
Δεν είπαμε όλα τα κρατικά κανάλια, είπαμε 2 από τα 3.


Εκει στη Κομοτηνη δεν ξερω αν βλεπετε μεσω digea, αλλα Αττικη, Θεσσαλονικη, εχουν digea, και οι περισσοτεροι εχουν τηλεορασεις με δεκτες mpeg4.
Αθηνα- Θεσσαλονικη, ειναι γυρω στα 6.000.000 εκατομμυρια.

Επισης, αυτες οι μεταδοσεις ειναι ενας τροπος προκειμενου να αναγκασουν καποιον να αγορασει δεκτη.



Leon_cp3
QUOTE(lamar @ Sep 8 2010, 16:31 ) *
Εκει στη Κομοτηνη δεν ξερω αν βλεπετε μεσω digea, αλλα Αττικη, Θεσσαλονικη, εχουν digea, και οι περισσοτεροι εχουν τηλεορασεις με δεκτες mpeg4.
Αθηνα- Θεσσαλονικη, ειναι γυρω στα 6.000.000 εκατομμυρια.

Επισης, αυτες οι μεταδοσεις ειναι ενας τροπος προκειμενου να αναγκασουν καποιον να αγορασει δεκτη.


Woop.gr λοιπόν και ας μας αναγκάσουν αλλιώς.Ας μας κόψουν και το νετ. wink.gif
kseplenhs
θα έχει τζέρτζελο στο woop πάντως.μαγουλάς να αερολογεί,μικρόφωνα στους πάγκους...καλά θα περάσουμε
Leon_cp3
QUOTE(kseplenhs @ Sep 8 2010, 16:56 ) *
θα έχει τζέρτζελο στο woop πάντως.μαγουλάς να αερολογεί,μικρόφωνα στους πάγκους...καλά θα περάσουμε


To πιο ωραίο είναι όταν αρχίζει να μιλάει off the record στους τεχνικούς αλλά δε του έχουν πει ότι είναι ακόμα on.
Pierce
Ο Τεοντοσιτς ειναι λιγο εκτος τοπου και χρονου μου φαινεται και καλα θα κανει ο Ντουντα να τον βγαλει λιγο...
Manu7
QUOTE(pierce21 @ Sep 8 2010, 18:49 ) *
Ο Τεοντοσιτς ειναι λιγο εκτος τοπου και χρονου μου φαινεται και καλα θα κανει ο Ντουντα να τον βγαλει λιγο...

Ζήλεψαν από το χθεσινό οι 2 ομάδες.

Μπιέλιτσα wtf?Είναι on fire τρομάρα του...

Τεόντοσιτς δίνε τη μπάλα και άσε τα σουτάκια στα 20 δευτερόλεπτα...
Role Model
Απίστευτο ξεκίνημα από τον Μπιέλιτσα... Ο Τεό είναι λιγάκι εκτός τόπου και χρόνου!!!
Manu7
Ε αυτός ο Νάβαρο ρε φίλε πάλι είναι μόνιμα on fire...Tόσα χρόνια...
morrison
Oι Σερβοι ειναι ζωσμενοι με εκρηκτικα και πανε να πουλησουν ακριβα το τομαρι τους.
Οι Ισπανοι εχουν τεραστια κλαση και οπως και να παιζουν θα ειναι παντα μεσα στο κολπο.

Απολαυστικο παιχνιδι...
comrade
Ρε παιδια, αυτος ο μαγουλας τη παλευει?? Παλι για κατι κομπλεξ των προπονητων λεει.
Γεωμηλα μας τα χει κανει....
duncan21
Oι Σερβοι μεχρι στιγμης χτυπανε εκει που πρεπει.Στα ματς απ των Βελιτσκοβιτς-Γκαρμπαχοσα οπου ο πρωτος ειναι 2 ταχυτητες πιο γρηγορος και του Μπιελιτσα με τον Φερναντεζ με τον Μπιελιτσα να σουταρει πανω απο τον Ρουντι λογω της τεραστιας διαφορας υψους.
Pierce
QUOTE (morrison @ Sep 8 2010, 18:59 ) *
Oι Σερβοι ειναι ζωσμενοι με εκρηκτικα και πανε να πουλησουν ακριβα το τομαρι τους.
Οι Ισπανοι εχουν τεραστια κλαση και οπως και να παιζουν θα ειναι παντα μεσα στο κολπο.

Απολαυστικο παιχνιδι...

σε ΚΑΘΕ ριμπαουντ πεφτει το ξυλο της αρκουδας!
Manu7
E αυτός ο "Αλβέρτης" δεν παλεύεται...tongue.gif

Bάλτε πόλο ρεεεεε! tongue.gif
leonkalf
Γιατί μπορεί να μου βγάζει error στο woop.gr "Timed-out trying to establish a connection to the server"?
nikefalin
QUOTE(leonkalf @ Sep 8 2010, 19:28 ) *
Γιατί μπορεί να μου βγάζει error στο woop.gr "Timed-out trying to establish a connection to the server"?

λεώ πήγαινε εδώ

μια χαρά αγγλική περιγραφάουα
T.W.Is.M.
QUOTE(leonkalf @ Sep 8 2010, 19:28 ) *
Γιατί μπορεί να μου βγάζει error στο woop.gr "Timed-out trying to establish a connection to the server"?


Μηπως γιατι με τα κουλα που γινονται μεσα στο παρκε(ακου 49 ποντους σε ενα ημιχρονο το Σιχαμενισταν...) μεχρι και η συνδεση του ιντερνετ πεφτει? tongue.gif
lakersdynasty
QUOTE(leonkalf @ Sep 8 2010, 19:28 ) *
Γιατί μπορεί να μου βγάζει error στο woop.gr "Timed-out trying to establish a connection to the server"?


μπορει να ειναι και προβλημα του σαιτ. ανανεωνε την σελιδα μεχρι να συνδεθει.

το παθαινω και εγω καποιες φορες.

αν δεν συνδεεται το εχει εδω:

http://atdhe.net/index.html



Weekendman
Αν ήξερα πριν το παιχνίδι ότι η Σερβία θα είχε στο Α'ημίχρονο αρκετές άστοχες βολές και χρήση ζώνης εναντίον των Ισπανών θα περίμενε κανείς άσχημη μοίρα για τους Σέρβους ,αλλά ο Μπάρμπα-Ντουντα παρά την ηλικία του τα έχει προπονητικά 400 σε αντίθεση με τον Μπαρμπα-Γιόνας...
πραγματικά έξυπνη εκμεταλλεύση των δυνατοτήτων της Εθνικής Σερβίας αν και παρά το σαφές πλεονέκτημα ύψους του Μπιέλιτσα σε σχεση με τον Ρούντι(απογοητευτικός επιθετικά) δεν βάζει καθε μέρα ο Νεμάνια όλα τα σουτ απο μέση και μακρινή απόσταση όπως σήμερα...

Και ο Κέσελι Not bad...
Tretiak
Δεν γίνονται αυτά...
Οι προκομένοι της ελληνικής τηλεόρασης , την ώρα που όλος ο κόσμος θέλει να δει μπάσκετ , έβαλαν...πόλο γυναικών !!!
Αθάνατη Ελλαδάρα. Και να πω ότι έπαιζαν τίποτα καλές. Οι ελληνίδες παίζουν!!!
Manu7
Ε βέβαια το δώσανε τώρα το αντιαθλητικό...Ε T.W.Is.M.? biggrin.gif
Magnus92
" Εξυπνο φαουλ! Αντιαθλητικο ... Ναι , δεν ειναι και τοσο εξυπνο ..."
Θεος Μαγουλας ...
nikefalin
στην αγγλική περιγραφή δεν διεφώνησαν για το αντιαθλητικό του Γκαρμπαχόσα, good officiating είπαν...ας τα διναν και με μας διάολε...

Tretiak
Πού το βλέπετε βρε παιδιά ?
Manu7
QUOTE(Tretiak @ Sep 8 2010, 19:48 ) *
Πού το βλέπετε βρε παιδιά ?

spor plus ή woop.
vonzuchter
καλα και ασχημη αναπνοη να εχει αυτος που μα μαρκαρει τον ρουντυ θα σφυριξουν φαουλ οι διαιτητες.
tsouras o.a.c
Στην αγγλικη περιγραφη παντως γελανε και με τις τουμπες των Ισπανων στα φαουλ και με τα λαθη των διαιτητων!
Manu7
To αντιαθλητικό που ζητούσαν όλος ο πάγκος στον Ρούντι δεν υπήρχε... 24.gif
Pierce
Αυτος ο Φερναντες ειναι για πολλες μπατσες 68.gif
vassn
Είναι άθλιο αυτό που γίνεται με τους Ισπανούς...για πολλές σφαλιάρες...
tsouras o.a.c
Απο αποψη διαχειρισης μεχρι στιγμης ο Νουντα εχει μπλοκαρει τον Σκαριολο!Και η ειρωνεια ειναι οτι οι Ισπανοι φαινονται πιο κουρασμενοι!
Κι εαν εξαιρεσεις τον Μαρκοβιτς και τον Μιλος, ουτε προβλημα με φαουλ εχουν!
T.W.Is.M.
QUOTE(Manu7 @ Sep 8 2010, 19:45 ) *
Ε βέβαια το δώσανε τώρα το αντιαθλητικό...Ε T.W.Is.M.? biggrin.gif


Δεν τα ξερεις? Μονο οι Σερβοι τα παιρνουν αυτα... Αλλα λιγα ειναι τα ψωμια τους σημερα. rolleyes.gif
SG3ptshooter
Εγώ πάλι δεν είμαι με κανέναν από τους 2, περισσότερο μάλλον με τον Τ.W.Is.M. smiley.gif
Manu7
Α καλά...Εντάξει...Μιλάμε συναγωνίζονται ποια ομάδα θα πάρει το σφύριγμα...
3 φάουλ σε σκριν... hammer.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(SG3ptshooter @ Sep 8 2010, 19:57 ) *
Εγώ πάλι δεν είμαι με κανέναν από τους 2, περισσότερο μάλλον με τον Τ.W.Is.M. smiley.gif


Δηλαδη στον ημιτελικο υποστηριζεις τη γειτονα χωρα? smiley.gif
Weekendman
QUOTE(Manu7 @ Sep 8 2010, 19:59 ) *
Α καλά...Εντάξει...Μιλάμε συναγωνίζονται ποια ομάδα θα πάρει το σφύριγμα...
3 φάουλ σε σκριν... hammer.gif

Φυσικό όταν είναι αντιμέντωπες οι 2 μεγαλύτερες μπασκετικές θεατρικές σχολές...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.