Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ποίος είναι ο συνομιλητής?
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τέχνες και θεάματα
Bonzo
Άντε και όποιος τον βρει πρώτος δώρο έκπληξηtongue.gif

τώρα θα βάλω το videaki περιμένετε λίγο γιατί για κάποιο λόγο δεν ανέβηκε στο youtube(πρώτη φορά νεβάζω videaki).

Πάρτε και το Videaki:P.. Δικής μου παραγωγής.



morfi
APKAT ! banana.gif
Bonzo
Για να δούμε και άλλες απαντήσεις...
Dominique
Δε θελω να το παιξω περιεργος αλλα θα το παιξω!!Δεν ειμαι ο Dominique 13!Θυρα 7 και κοντα θυρα 7!
Bonzo
Με συγχωρείς. Ήταν το πρώτο μου poll(και άνογμα τόπικ) και ήμουν λίγο απρόσεκτος.
Gravedigger
Είναι όντως μέλος του forum???Ο Anaz και ο Apkat από ότι νομίζω δεν είναι...Θα πω Rchos!
rchos
δεν ηξερα οτι ειχε καταγραφει και σε βιντεο η ολη φαση!βγαινουν ολα στην φορα!

bonzo που το βρηκες?

Υ.Γ. δεν αποκαλυπτω ποιος ειναι φυσικα!
NBAer
QUOTE(rchos7 @ Nov 3 2007, 02:23 ) *
δεν ηξερα οτι ειχε καταγραφει και σε βιντεο η ολη φαση!βγαινουν ολα στην φορα!

bonzo που το βρηκες?

Υ.Γ. δεν αποκαλυπτω ποιος ειναι φυσικα!


Grrr..... shot.gif
Αποκαλυψτε το ρε για να κοιμηθω.... rolleyes.gif biggrin.gif

Α και οποιος ηταν:
Γιατι στην ερωτηση του Τσουκαλα σε ποια θυρα ηταν δεν απαντησε(φανηκε σαν να μην ηξερε να απαντησει-και αναρωτιεμαι για πιο λογο)?
rchos
QUOTE
Α και οποιος ηταν:
Γιατι στην ερωτηση του Τσουκαλα σε ποια θυρα ηταν δεν απαντησε(φανηκε σαν να μην ηξερε να απαντησει-και αναρωτιεμαι για πιο λογο)?


στο σεφ ειναι καπως παραξενα τα πραγματα με τις θυρες.δεν τις πολυκοιταμε!η 7 δεν ειναι εκει που καθεται η θυρα 7 κιολας οποτε γινεται ενα μπερδεμα με το που ειναι τι αφου μπαινουμε χυμα απο οπου να ναι και καθομαστε οπου να ναι.μεχρι φετος βεβαια.

Υ.Γ. δεν λεω ποιος ειναι αλλα πιστευα οτι θα ηταν ευκολο να καταλαβεται ποιοι δεν ηταν και να το βρειτε δια της ατοπου!αλλα τσαμπα ελπιζω!
Anaz
Εχω λιώσει... 24.gif
Που το βρηκες ρε θηριο Bonzo???
apkat
Respect Bonzo..Φοβερο τοπικ..Ελιωσα στα γελια πραγματικα..Μεγαλες στιγμες.Που σαι ρε Τακαρε;;Μας ελειψες.. smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif

Φυσικα ειναι λιγο νωρις για να αποκαλυψω ποιος ειναι ο συνομιλητης..Οπως ξερουμε και ολοι οι συμμετοχοντες στο πολ..
apkat
QUOTE
στο σεφ ειναι καπως παραξενα τα πραγματα με τις θυρες.δεν τις πολυκοιταμε!η 7 δεν ειναι εκει που καθεται η θυρα 7 κιολας οποτε γινεται ενα μπερδεμα με το που ειναι τι αφου μπαινουμε χυμα απο οπου να ναι και καθομαστε οπου να ναι.μεχρι φετος βεβαια.


Για να συνεχισω αυτο που λεει ο Rchos η θυρα 7 στο ΣΕΦ(δηλαδη απο εκει που μπαινει ο κοσμος) ειναι ακριβως πισω απο την φυσουνα(κεντρικα πισω απο τους 2 παγκους).Τα μελη της θυρας 7 πανε και καθονται στο πεταλο(εκει που λεει ο Τακης) οπου αντιστοιχει καποια αλλη θυρα κατ'αντιστοιχια με το Καραισκακη οπου η 7 ειναι στο πεταλο.
Das Kapital
Αληθεια τωρα ειναι καποιος απο το forum; blink.gif

Τελος παντων πιστευω πως ειναι ο rchos7!
Pierce
ANTE ΓΕΙΑ ,ΑΣΤΟ ΦΙΛΑΡΑΚΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΓΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ. ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ.


εχω λιωσει 24.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
παντως και να μην γνωριζετε τα παιδια(δηλαδη να μην τον καταλαβετε απο την φωνη ) ,Δινει στοιχειο που κατλαβαινεις ποιος ειναι
rchos
εχει δικιο ο πιρς.δινεται στοιχειο στο βιντεο που αν παρακολουθεις λιγο το φορουμ βρισκεις ποιος ειναι.
saou
Ψήφισα apkat...
apkat
Eχει πλακα που εχουμε ξεφυγει με rchos απο τους υπολοιπους.Παντως οντως δινονται ικανοποιητικα στοιχεια για να καταλαβει καποιος που παρακολουθει το φορουμ.

Ψηφιστε ρε και τον Αναζ τον αλητη.
Bonzo
Rhos Apkat προηγούνται και ο Anaz δεν έχει πάρει καμμία ψήφο ακόμα.Γιατί? Το Videaki μαζί με όλη την εκπομπή είχε ανέβει εκείνο τον καιρό στο bluewhite αλλά δεν ήξερα και δεν είχα σκεφτεί να την κόψω και να την ανεβάζω γιατί αφενός δεν ήξερα πωςνα την κόψω αφετέρου δεν είχα ξαναανβάσει βιντεάκι στο youtube. Τελικά και τα 2 ήταν πολύ πιο εύκολα από οσο νόμιζα.
NBAer
QUOTE(Bonzo @ Nov 3 2007, 13:26 ) *
Rhos Apkat προηγούνται και ο Anaz δεν έχει πάρει καμμία ψήφο ακόμα.Γιατί? Το Videaki μαζί με όλη την εκπομπή είχε ανέβει εκείνο τον καιρό στο bluewhite αλλά δεν ήξερα και δεν είχα σκεφτεί να την κόψω και να την ανεβάζω γιατί αφενός δεν ήξερα πωςνα την κόψω αφετέρου δεν είχα ξαναανβάσει βιντεάκι στο youtube. Τελικά και τα 2 ήταν πολύ πιο εύκολα από οσο νόμιζα.

Και με πιο προγραμμα την "εκοψες" τελικα.....?

Ωστε δινει στοιχεια στο video ε? ohmy.gif Αντε να το ξαναδω γιατι χθες κοιμομουν ορθιος.....
Flash
Λοιπόν τα στοιχεία είναι τα εξής: ο φίλος του βίντεο είναι ολυμπιακός (σιγά το στοιχείο... tongue.gif ) , ζει , έστω λόγω σπουδών, στο Παγκράτι, είχε πέρυσι διαρκείας του Ολυμπιακού στο μπάσκετ και είναι αρκετά τρελός ώστε να πάρει τηλέφωνο τον Τάκη και να προσπαθήσει να του πει ότι δεν ήταν σωστό που έγιναν τόσα επεισόδια (ή μήπως πήρε απλά για χαβαλέ παρότι ακουγόταν σοβαρός; 39.gif )

Εγώ ξέρω τις φωνές 2 εκ των υποψηφίων αλλά από αυτό άκρη δε βγάζω γιατί η φωνή παραμορφώνεται αρκετά από τα ηλεκτρονικά μέσα (ούτε τη δική μου φωνή δεν αναγνωρίζω όταν την ακούω μαγνητοφωνημένη).

Θα ψηφίσω apkat για κανα 2 λόγους που δε θα αποκαλύψω γιατί θα είναι spoiler.
Bonzo
Με το windows media maker. Είναι τρομερά απλό
dizzy_fingers
Σε κατάλαβα αμέσως αγόρι μου!!! 19.gif

24.gif


Βonzo, φοβερό το τόπικ! 77.gif
Pierce
παντως αν δεν με απατα η μνημη μου πρεπει να ειχε αναφερθει σε καποιο τοπικ το συγκεκριμενο γεγονος (προφανως απο αυτον που μιλαει tongue.gif )
christos
QUOTE
ο φίλος του βίντεο είναι ολυμπιακός (σιγά το στοιχείο... tongue.gif ) , ζει , έστω λόγω σπουδών, στο Παγκράτι, είχε πέρυσι διαρκείας του Ολυμπιακού στο μπάσκετ και είναι αρκετά τρελός ώστε να πάρει τηλέφωνο τον Τάκη και να προσπαθήσει να του πει ότι δεν ήταν σωστό που έγιναν τόσα επεισόδια
εκτος αν τα στοιχεια που δινει ειναι παραπλανητικα.... rolleyes.gif
Bonzo
Όντως μπορεί να είναι παραπλανητικά για αυτό έχω βάλει και τον dominique...
nikefalin
QUOTE(Flash @ Nov 3 2007, 13:53 ) *
Εγώ ξέρω τις φωνές 2 εκ των υποψηφίων αλλά από αυτό άκρη δε βγάζω γιατί η φωνή παραμορφώνεται αρκετά από τα ηλεκτρονικά μέσα (ούτε τη δική μου φωνή δεν αναγνωρίζω όταν την ακούω μαγνητοφωνημένη).

Θα ψηφίσω apkat για κανα 2 λόγους που δε θα αποκαλύψω γιατί θα είναι spoiler.

ναι μεν παραμορφωνέται αλλά υπάρχουν χαρακτηριστικά τοπικής προφοράς στοην ομιλία του "άγνωστου" που προδίδουν όσους τον έχουν γνωρίσει και έχουν ζήσει στον τόπο καταγωγής του ή κατάγονται από κει

Ψήφισα apkat tongue.gif
mstam
εγω θα πω dominique13 γιατι μονο ενας αρχοντας θα επερνε τηλεφωνο... cool.gif
Bonzo
Να το πάρει το ποτάμι. Όντως η πλειοψηφία του φόρουμ καλά κατάλαβε. Ο apkat είναι ο συνομιλιτής.
apkat
Eγω παντως εχω να καταγγειλω οτι αν καποιοι που καταλαβαν δεν αφηναν εντονα να εννοηθει οτι ειμαι εγω θα κερδιζε ο Rchos..Σιγουρα πραγματα.Ειχε λαο απο πισω του..

Κατα τα αλλα δεν ειχα παρει να κανω πλακα αλλα μετα το ματς ημουν παρα πολυ εκνευρισμενος.Ε ημουν και με ενα φιλο μου που με εψηνε και πηρα.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.