Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Φανελα NBA
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > NBA > Γενικά για το ΝΒΑ
Johnnyasr
Γεια σας θα ηθελα να ρωτησω κατι θελω να αγορασω μια φανελα των Spurs για δωρο και την βρηκα σε καλη τιμη απο το NBA stores της Αμερικης γινεται να την παρω απο κει?η μονο απο το nba store της ευρωπης?Ρωταω γτ δν εβλεπα να λεει στο σαιτ της Αμερικης τα εξοδα αποστολης.
geo82
Ναι μπορείς, αλλά δεν ξέρω τι παίζει με το τελωνείο. Καλύτερα αγόρασέ τη από το ευρωπαϊκό
Johnnyasr
QUOTE (geo82 @ Jun 1 2013, 14:40 ) *
Ναι μπορείς, αλλά δεν ξέρω τι παίζει με το τελωνείο. Καλύτερα αγόρασέ τη από το ευρωπαϊκό


Ναι απλα ειναι πιο ακριβη στην ευρωπη κ μαζι μ τα εξοδα αποστολης θα μ κοστισει πιο πολυ απο το να την επαιρνα απο την Αμερικη..ευχαριστω παντως αμα καποιος εχει αγορασει ας μ πει
lakersdynasty
QUOTE(Johnnyasr @ Jun 1 2013, 14:53 ) *
Ναι απλα ειναι πιο ακριβη στην ευρωπη κ μαζι μ τα εξοδα αποστολης θα μ κοστισει πιο πολυ απο το να την επαιρνα απο την Αμερικη..ευχαριστω παντως αμα καποιος εχει αγορασει ας μ πει


Όταν είδα το ποστ σου το έψαξα λίγο.

http://store.nba.com/helpdesk/index.jsp?di...lay=shipMethods

Εδώ περιγράφει τα δεδομένα ανα τοποθεσία αποστολής. Για αποστολές εκτός ΗΠΑ-Νησιών ΗΠΑ-Αλάσκας-Καναδά γράφει λεπτομέριες για αρκετές χώρες στη τελευταία παράγραφο της σελίδας όπου η Ελλάδα δεν φαίνεται να είναι μέσα στις εξυπηρετούμενες χώρες.

Οπότε μάλλον θα πρέπει να την πάρεις απο το Ευρωπαϊκό υποκατάστημα.

Δεν βλέπω να υπάρχει άλλη σελίδα που να μπαίνει σε περισσότερες λεπτομέριες.
str
επειδη ηθελα να ανοιξω ενα τετοιο θεματακι, αν εχει παραγγειλει κανεισ απο νβα στορε...

εκανα μια δοκιμη, εβαλα παραγγελια και χωρα ελλαδα, χωρις να ολοκληρωσω την αγορα και το κοστος εβγαινε το διπλασιο απο την τιμη των προιοντων...δηλ μου κοστιζαν 100 δολαρια τα προιοντα και συνολικα το κοστος πηγαινε 200 με τα παρελκομενα.....

αν καποιος εχει αγορασει ας βοηθησει....

επισης φιλε αν μπεις οχι στο νβα στορε, αλλα στο καταστημα των ομαδων, τοτε πχ στους σελτικσ αν επιλεξεις χωρα αποστολης ελλαδα, σ βγαζει εξοδα αποστολης 33 δολαρια...οτι και αν παρεις....απλα το καταστημα (αν και γνησιο ) δεν εχει την ποικιλια του νβα στορε....
SteveNashidis
QUOTE(str @ Jun 5 2013, 16:18 ) *
επειδη ηθελα να ανοιξω ενα τετοιο θεματακι, αν εχει παραγγειλει κανεισ απο νβα στορε...

εκανα μια δοκιμη, εβαλα παραγγελια και χωρα ελλαδα, χωρις να ολοκληρωσω την αγορα και το κοστος εβγαινε το διπλασιο απο την τιμη των προιοντων...δηλ μου κοστιζαν 100 δολαρια τα προιοντα και συνολικα το κοστος πηγαινε 200 με τα παρελκομενα.....

αν καποιος εχει αγορασει ας βοηθησει....

επισης φιλε αν μπεις οχι στο νβα στορε, αλλα στο καταστημα των ομαδων, τοτε πχ στους σελτικσ αν επιλεξεις χωρα αποστολης ελλαδα, σ βγαζει εξοδα αποστολης 33 δολαρια...οτι και αν παρεις....απλα το καταστημα (αν και γνησιο ) δεν εχει την ποικιλια του νβα στορε....


Για ψάξε στο www.nbastore.eu μπορεί τα έξοδα αποστολής να είναι μικρότερα αν είναι από ευρώπη η παραγγελία !
str
QUOTE(Voyager @ Jun 5 2013, 16:23 ) *
Για ψάξε στο www.nbastore.eu μπορεί τα έξοδα αποστολής να είναι μικρότερα αν είναι από ευρώπη η παραγγελία !



καλημερα...το εχω ψαξει..και μαλιστα το eu. ειχε και μια προσφορα , δωρεαν εξοδα αποστολης μεχρι 29 μαιου...αλλα το θεμα ειναι οτι εχει απιστευτα λιγα προιοντα....καμια ποικιλια....σε σχεση με το ΝΒΑ στορε, η μερα με τη νυχτα....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.