Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Παπούτσια αερόσολα
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
bbaddicted
Καλησπέρα σε όλους!

Όπως όλοι σας είμαι κι εγώ μεγάλος fan του μπάσκετ σε σημείο που μου εχει γίνει εθισμός. (βλ. όνομα tongue.gif ), αλλά και των μπασκετικών παπουτσιών.
Έχω παρατηρήσει ότι τα νεότερα μοντέλα δεν διαθέτουν αερόσολα. Μήπως είναι ιδέα μου ή έχει αναπτυχθεί καλύτερη τεχνολογία σόλας παπούτσιων;
Επίσης ποιο θεώρειτε αξιόπιστο παπούτσι για μονό στο ανοιχτό της γειτονιάς;

Να είστε καλά και καλά μπασκετάκια!
stev basket
QUOTE(bbaddicted @ May 20 2014, 21:55 ) *
Καλησπέρα σε όλους!

Όπως όλοι σας είμαι κι εγώ μεγάλος fan του μπάσκετ σε σημείο που μου εχει γίνει εθισμός. (βλ. όνομα tongue.gif ), αλλά και των μπασκετικών παπουτσιών.
Έχω παρατηρήσει ότι τα νεότερα μοντέλα δεν διαθέτουν αερόσολα. Μήπως είναι ιδέα μου ή έχει αναπτυχθεί καλύτερη τεχνολογία σόλας παπούτσιων;
Επίσης ποιο θεώρειτε αξιόπιστο παπούτσι για μονό στο ανοιχτό της γειτονιάς;

Να είστε καλά και καλά μπασκετάκια!


To ότι δεν είναι εμφανής δε σημαίνει ότι δεν διαθέτει αερόσολα, αν αναφέρεσαι στα ΝΙΚΕ. Είναι τεχνολογίας ΖΟΟΜ με εμφανή και όχι εμφανή αερόσολα.

Αξιόπιστο παπούτσι είναι όποιο κάθεται καλά στο πόδι και σε κάνει και νιώθεις όμορφα. Προσωπικά πάω σε Hyperdunk ή σε Hyperfuse αδιαφορώντας κλειστό η ανοικτό. Τα βρίσκεις και σε καλή τιμή πιά. Έχει όμως και η Αddidas πολύ καλές σειρές eg Crazy & χρώματα.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.