Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Παναθηναικος - Ρεαλ Μαδριτης
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Pages: 1, 2
themoss
Ο χθεσινός ΠΑΟ ήταν μια ομάδα που θύμιζε πολύ αυτό που έχουμε συνηθίσει, βασικά γιατί έβγαζε σιγουριά, θέληση, πάθος, κάτι που δεν το έβλεπα συχνά ως τώρα.
Με έχει εντυπωσιάσει ο Λάσμε, αν συνεχίσει έτσι θα μιλάμε για μια πάρα πολύ καλή επιλογή!
gmalamos
Να πω και γω με τη σειρα μου την αποψη μου για το χθεσινο παιχνιδι.Η διαφορα που ειχε απο τα υπολοιπα παιχνιδια ηταν οτι για πρωτη φορα ο καθε παιχτης ειχε το ρολο του και ηξερε τι ακριβως πρεπει να κανει με τη μπαλλα στα χερια.Δεν μιλαω φυσικα για τρελα πραγματα συστηματα και συνεργασιες αλλα να εκμεταλευεται ο καθενας τα πλεονεκτηματα του.Ο αρτζι διαβασε καλα το παιχνιδι.

ο ΔΔ ειχε καθαρα καθογηγητικο ρολο και δεν χρειαστηκε να σκοραρει 20 ποντους για να κερδισει
ο ουκιτσ ο οποιος εχει προβληματα σε οργανωτικο επιπεδο πηρε καποια plays εκμεταλευομενος τη ταχυτητα του και τη διεισδυτηκοτητα του
ο κιτσεν φανηκε να δινει βοηθειες στην αμυνα και στο τελος στην επιθεση με το σκοραρισμα.Φανηκε να ξεψαρωνει αυτος..
μπραμος και μασιουλης εβγαλαν ενεργεια και τσαμπουκα ηταν διακριθεντες ειχαν στοιχεια που ελειπαν απο το περσινο παναθηναικο
ο πανκο πρεπει καποια στιγμη να αποβαλει το αγχος του μπορει να βοηθησει και αυτος
λασμε τι να πεις για αυτο το παιδι σουπερ τα δινει ολλα,ο σκορδιλης πιστεςυω πως προς το παρον μπορει να ειναι ενας καλος ρολιστας για να ξεκουραζει κυριως τους υπολοιπους σεντερ
ο σοφο κλασικος σοφο με 2 χαζα φαουλ σε 4 λεπτα βγηκε εκτος αγωνα

για να μην παιρνουν τα μαλα μας αερα η ρεαλ χθες δεν βλεποτανε μιλαμε για μια ομαδα χωρις συστηματα χωρις τιποτα αν δεν ειχε και τα τριποντα θα διασυροταν εχθες .

Πως κρατατανε αυτοι οι ισπανοι τον λασο και δεν παιρνουνε το ομπραντοβιτσ τι να πω..

Να πω και κατι για τα μεταγραφικα με την εμφανιση μπραμου και ματσιουλις η μεταγραφη του καπονο φενεται λιγο ασκοπη.Προφανως ερχεται για το περιφερειακο σουτ του να καλυψει υπο προυποθεσεις τη θεση 4 κυριως παιζοντας ακροβολισμενος.Εχω την εντυπωση βεβαια πως κυριως ειναι μια μεταγραφη του προεδρου για λογους μαρκετινκ τομεας με τον οποιο ασχολειται..
str
QUOTE(gmalamos @ Nov 16 2012, 16:19 ) *
Να πω και κατι για τα μεταγραφικα με την εμφανιση μπραμου και ματσιουλις η μεταγραφη του καπονο φενεται λιγο ασκοπη.Προφανως ερχεται για το περιφερειακο σουτ του να καλυψει υπο προυποθεσεις τη θεση 4 κυριως παιζοντας ακροβολισμενος.Εχω την εντυπωση βεβαια πως κυριως ειναι μια μεταγραφη του προεδρου για λογους μαρκετινκ τομεας με τον οποιο ασχολειται..


...με οχι ιδιαιτερη επιτυχια αν κρινω απο την πρασινη και τα πρωτοσελιδα της...
T.W.Is.M.
QUOTE(gmalamos @ Nov 16 2012, 16:19 ) *
Να πω και κατι για τα μεταγραφικα με την εμφανιση μπραμου και ματσιουλις η μεταγραφη του καπονο φενεται λιγο ασκοπη.Προφανως ερχεται για το περιφερειακο σουτ του να καλυψει υπο προυποθεσεις τη θεση 4 κυριως παιζοντας ακροβολισμενος.Εχω την εντυπωση βεβαια πως κυριως ειναι μια μεταγραφη του προεδρου για λογους μαρκετινκ τομεας με τον οποιο ασχολειται..



Δε νομιζω οτι μπορει ο Καπονο να παιξει στο 4 ουτε στην Ευρωπη. Ο ανθρωπος ειναι σουτινγκ γκαρντ και εδω θα παιξει μεχρι το 3. Αν τον δω και στο 4, θα περιμενω απο τη δικη μου ομαδα να βαλει εκει το Μαντζαρη!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.