Help - Search - Members - Calendar
Full Version: κλειστά για ενοικίαση
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
nikolaos
Γεια σε όλους!! Είμαι νεο μέλος! smile.gif Επείδη έψαξα σε όλο το φόρουμ και δεν βρήκα κάτι αντίστοιχο (αν υπάρχει, χτυπήστε με αλύπητα!! shot.gif ) μπορεί κάποιος να μου πεί αν ξέρει κανένα κλειστό γήπεδο μπάσκετ που το το νοικιάζουν για να παίξεις με την παρέα σου; (όπως το 5 x 5 για το ποδόσφαιρο). Σίγουρα ένα είναι το Δαϊς των εκπαιδευτηρίων Δούκα στο Μαρούσι. Κανένα άλλο; Άντε, γιατί θα πιάσει κρύο και επιτέλους τους έπεισα στη δουλειά να πάμε για μπασκετάκι!!

Ευχαριστώ!! 77.gif 77.gif
dizzy_fingers
Όντως, δεν υπάρχει τέτοιο τόπικ αλλού στο φόρουμ και καλό θα ήταν να λυθεί η απορία σου γιατί δεν την έχεις μόνο εσύ.

Καλώς μας ήρθες btw smile.gif.

Σε πολλά κλειστά, αν ξέρεις τον φύλακα πάντως, του δίνεις ένα 20ρικο και παίζεις ένα 2-3ωρο όταν δεν έχει προπόνηση μέσα.
nikolaos
Οπότε, μετά από την απάντηση σου, προσθέτω άλλο ένα ερώτημα: Κανείς φύλακας ή γνωστός φύλακα κλειστού να το καβαντζώσουμε (με το αζημιωτο βέβαια) καμμία μερούλα για κανα 2 ωρίτσες; tongue.gif tongue.gif
hustler
Στον Αγιο Κοσμά υπάρχει προπονητικό κλειστό το οποίο μπορείτε να νοικίασετε ,
βέβαια δεν είναι και στη καλύτερη κατάσταση αλλα έχει παρκέ 2 κανονικές μπασκέτες και 2 προπρονητικές...πάγκους και αποδυτήρια...Αυτααα...
stdin
Για το κλειστό του Αγίου Κοσμά το ξέρω και γω.
Αν δεν κάνω λάθος όμως είναι 50-60€ για 1,5 ώρα...
Λίγο ακριβό δεν είναι;;

μπορεί να κάνω και λάθος dry.gif
Pierce
60 € για 1.5 ωρα δια 10 ατομα βγαινει 6 € ο καθενας. καθε αλλο παρα πολλα μου μοιαζει...
dizzy_fingers
6 ευρώ? Λίγα?

Δε πάω να παίξω 5x5 καλύτερα?



(εντάξει, μην το πάρετε τοις μετροιτοίς αυτό που μόλις είπα)
Pierce
αν προτιμας το χερι σου να ειναι παγοκολωνα οταν σουταρεις οκ.. χιλιες φορες τα 2 χιλιαρικα(για χειμωνα παντα ετσι και οταν εχει κρυο βρεχει φυσαει κλπ). παντς προτιμω τα ανοιχτα. εχουν μια αλλη αιγλη
battlegroundz where ballerz are made 19.gif
nikolaos
Ευχαριστώ όλους σας για τα post σας. Καμμία επιπλέον πληροφορία; π.χ. που είναι ακριβώς αυτό το κλειστό ( αγ. κοσμάς είναι τεράστιος), ποιά είναι η διαδικασία; (πρέπει να πάρεις κάπου τηλ για να κλείσεις πριν κάποια συγκεκριμένη ώρα το κλειστό, ή απλά πάς εκεί και γίνεται επιτόπου η διαδικασία).

Ευχαριστώ και πάλι!! 41.gif
stdin
Βρήκα αυτό το τηλ για τον Άγιο Κοσμά στο ιντερνετ 210 9811040

Πρέπει να πάρεις τηλ και να κλείσεις ώρα απ' ότι ξέρω.
Αν πας έτσι λογικά κάποιος θα έχει προπόνηση.

Το γήπεδο είναι επί της Ποσειδώνος (από τη μεριά της θάλασσας) απεναντι από το αεροδρόμιο.
Πάει και τραμ (σε κάτι ώρες )69.gif
dizzy_fingers
Α, μιλώντας για τηλέφωνα ρίξτε μία ματιά σε αυτό το (προϊστορικό) τόπικ.

http://www.basketforum.gr/forum/index.php?showtopic=17

Βρίσκονται τα τηλέφωνα των περισσότερων κλειστών της Αττικής.
jonhy
ξερεις κανεις για ενοικιασεις γηπεδων μπασκετ στην νεα μακρη,ραφηνα,πικερμι αντε και παλληνη;στην νεα μακρη υπαρχει ενα αθλητικο παρκο αλλα δεν ενοικιαζουν το μπασκετ και μονο εαν εισαι παρα πολυ τυχερος μπαινεις μεσα εκτος προπονησεων
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.