Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Αγορές videgames PSX
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τεχνολογία και www
red pyramid88
Καλησπέρα σε όλους

Ψάχνω αυτό το καιρό να αγοράσω τις αυθεντικές εκδόσεις για τα Final Fantasy VII, VIII, IX, Anthology, Silent Hill, όλα για PSX. Αν υπάρχει κάποιος που ενδιαφέρεται να τα αγοράσει, παρακαλώ ας επικοινωνήσει μαζί μου.
jaiko
QUOTE(red pyramid88 @ Apr 3 2010, 14:46 ) *
Καλησπέρα σε όλους

Ψάχνω αυτό το καιρό να αγοράσω τις αυθεντικές εκδόσεις για τα Final Fantasy VII, VIII, IX, Anthology, Silent Hill, όλα για PSX. Αν υπάρχει κάποιος που ενδιαφέρεται να τα αγοράσει, παρακαλώ ας επικοινωνήσει μαζί μου.




Aderfe exw Sto PS1 to ff9 authentiki ekdosi. pleon auta einai sullektika gurw sta 35 euro an to theleis
red pyramid88
You got pm.

Επίσης να πώ ότι FFVII βρήκα, οπότε τώρα δεν ενδιαφέρομαι για άλλη αγορά.
jaiko
ok diladi autin tin periodo den mporeis na probeis stin agora tou swsta?
red pyramid88
Όχι, δυστυχώς δεν μπορώ να το αγοράσω άμεσα. Απο την άλλη σου ζητάω να περιμένεις μέχρι τις αρχές του επόμενου μήνα οπότε και θα τα έχω τα λεφτά που ζητάς. Δεν πρόκειται να στη φέρω ή να αλλάξω γνώμη, το παιχνίδι το θέλω απο τη στιγμή που βεβαιωθώ ότι είναι σε καλή κατάσταση.

Επίσης, σου έστειλα σε πμ τη προηγούμενη απάντηση ώστε να γίνει μόνο μεταξύ μας η συζήτηση wink.gif Αν μπορείς σε παρακαλώ στείλε μου την απάντηση σε πμ.
red pyramid88
Φίλε jaiko, έχεις pm, κάνε log in για να το δείς smile.gif
red pyramid88
Κάνω update το τόπικ σε περίπτωση που δεν το έχει δεί κάποιος ως τώρα. Ενδιαφέρομαι για αγορά των

Silent Hill
Final Fantasy VIII
Dead or Alive
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.