Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Νέο forum
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στο γραφείο του προέδρου > Νέα-ανακοινώσεις
Flash
H συντονιστική ομάδα του basketforum.gr θα ήθελε να καταστήσει σαφές ότι το παρόν forum δεν έχει οποιαδήποτε νομική ή λειτουργική σχέση με το έτερο, πρόσφατα δημιουργηθέν ελληνικό μπασκετικό forum . Η μοναδική συνάφεια μεταξύ των δύο ιστοτόπων (πέραν της θεματολογικής) είναι η παρουσία νυν ή πρώην μελών του ενός forum και στο άλλο. Θεωρούμε αυτονόητο ότι η εγγραφή και συμμετοχή των μελών του forum μας σε οποιοδήποτε forum είναι αποκλειστικό θέμα της διακριτικής τους ευχέριας καθότι μοναδικός όρος συμμετοχής στις συζητήσεις που κάνουμε εδώ ήταν ανέκαθεν η αγάπη για το μπάσκετ και η ευγενής απόπειρα διαλόγου. Θα θέλαμε επίσης να ξεκαθαρίσουμε ότι κανένα μέλος της συντονιστικής ομάδας δεν έχει επιχειρήσει μέσω προσωπικών μηνυμάτων να παροτρύνει ή να αποτρέψει τη συμμετοχή μέλους στο έτερο forum.
kolokotronis

Και εγώ γράφτηκα στο άλλο φόρουμ.
Τι εννοείς ''δικριτική ευχέρεια''?
Επίσης με μαθηματική ακρίβεια, κατά τη γνώμη μου, θα γράψω, εγώ πχ, κάτι στο άλλο φόρουμ και μπορεί να την πληρώσω εδω.
Το θέμα δεν είναι αν θα συμβεί κάτι τέτοιο, αλλά πότε.
Είδα και το ποστ του anaz και ψιλοστεναχωρέθηκα...
Flash
Προφανώς "διακριτική" ευχέρεια εννοούσα.

Την εκτίμηση που κάνεις δεν τη συμμερίζομαι, πόσο μάλλον τη μαθηματική ακρίβεια με την οποία θα συμβεί.
rchos
QUOTE(kolokotronis @ Apr 26 2011, 18:22 ) *
Και εγώ γράφτηκα στο άλλο φόρουμ.
Τι εννοείς ''δικριτική ευχέρεια''?



οτι οποιοδηποτε μελος του basketforum.gr προφανως μπορει να γραφτει και στο νεο φορουμ.
εμεις δεν εχουμε κανενα δικαιωμα προφανως να πουμε στον καθενα σας πως θα πραξει και ουτε θα αποκλειστουν μελη απλα επειδη γραφτηκαν οπουδηποτε αλλου.
απλα θελουμε να ξεκαθαρισουμε οτι ουδεμια σχεση εχουμε με το νεο φορουμ που δημιουργηθηκε.
οσο για τον φοβο σου εδω και πολυ καιρο διαφορα μελη γραφουν σε οπαδικα φορουμ και ποτε κανεις τους δεν τιμωρηθηκε για αυτο.το ιδιο θα συνεχισει να ισχυει και τωρα.
οποιος εδω μεσα τηρει τους κανονες του φορουμ θα συνεχιζει να γραφει ασχετα με το τι κανει οπουδηποτε αλλου.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.