Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2008 - 2009
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Tafos toy indoy
ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΙΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΘΑ ΚΑΤΕΒΑΣΟΥΝ ΝΕΑΝΙΔΕΣ ΦΕΤΟΣ?
ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
diama13
QUOTE(Tafos toy indoy @ Jun 30 2008, 18:10 ) *
ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΙΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΘΑ ΚΑΤΕΒΑΣΟΥΝ ΝΕΑΝΙΔΕΣ ΦΕΤΟΣ?
ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ Ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ


με ποιες παικτριες επιστρεφει??

νομιζω οι γνωστες ομαδες 8α κατεβασουν παλι ομαδα νεανιδων..
Angelo
QUOTE(diama13 @ Jun 30 2008, 18:28 ) *
με ποιες παικτριες επιστρεφει??

νομιζω οι γνωστες ομαδες 8α κατεβασουν παλι ομαδα νεανιδων..

Πάμε για δύο ομίλους. Εξετάζεται για παιχνίδια κάθε Δευτέρα. Άνω Λιόσια με δύο ομάδες, μία με αυτές που πήραν το Πανελλήνιο φέτος πλην Αλεξανδρή και Καμπόλη και μία με τις 92άρες που ανεβαίνουν από κορασίδες....
diama13
QUOTE(Angelo @ Jun 30 2008, 19:34 ) *
Πάμε για δύο ομίλους. Εξετάζεται για παιχνίδια κάθε Δευτέρα. Άνω Λιόσια με δύο ομάδες, μία με αυτές που πήραν το Πανελλήνιο φέτος πλην Αλεξανδρή και Καμπόλη και μία με τις 92άρες που ανεβαίνουν από κορασίδες....



τιιιι??αυτες ειναι ριζικες αλλαγες..... blink.gif

γιατι να τα κανουν δευτερα τα παιχνιδια?? 68.gif

τα ανω λιοσια οταν λες θα εχουν δυο ομαδες τι εννοεις? blove.gif
kunhgos talentwn
QUOTE(Angelo @ Jun 30 2008, 19:34 ) *
Πάμε για δύο ομίλους. Εξετάζεται για παιχνίδια κάθε Δευτέρα. Άνω Λιόσια με δύο ομάδες, μία με αυτές που πήραν το Πανελλήνιο φέτος πλην Αλεξανδρή και Καμπόλη και μία με τις 92άρες που ανεβαίνουν από κορασίδες....



Η Καμπολη που θα παιζει του χρονου?Αλεξανδρη,Αρη Θηβας σωστα? smile.gif
Live strong
QUOTE(kunhgos talentwn @ Jul 1 2008, 00:13 ) *
Η Καμπολη που θα παιζει του χρονου?Αλεξανδρη,Αρη Θηβας σωστα? smile.gif


Απ όσο γνωρίζω και τα δυο κορίτσια φέτος ήταν η τελευταία τους χρονιά ως νεανίδες, οπότε σε όποια ομάδα και να είναι δεν θα μπορουσαν να βοηθήσουν στο πρωτάθλημα νεανίδων!
Angelo
QUOTE(diama13 @ Jun 30 2008, 23:20 ) *
τιιιι??αυτες ειναι ριζικες αλλαγες..... blink.gif

γιατι να τα κανουν δευτερα τα παιχνιδια?? 68.gif

τα ανω λιοσια οταν λες θα εχουν δυο ομαδες τι εννοεις? blove.gif

O live strong εχει δίκηο, οι δύο κοπέλες τελείωσαν από νεάνιδες. Η Αλεξανδρή όντως πάει Θήβα για να παίξει όσο αντέχει (Θα κάνει και 2 φορές προπόνηση τη βδομάδα με μας). Η Καμπόλη ήταν να πάει μαζί της αλλά τελικά προτίμησε να μείνει Αθήνα κι επέλεξε για να έχει παρέα, να πάει στην Πετρούπολη όπου τελικά δώσαμε 4 παίκτριες(Ιακωβάκη, Παπαδοπούλου Δέσποινα, Νικολοπούλου).
Δευτέρα σκέπτονται επειδή έχουν πρόβλημα με τους διαιτητές.
Φέτος πήραμε άδεια να κατεβάζουμε και δεύτερη ομάδα σε κορασίδες (οι 95 θα συμμετέχουν β κατηγορία), και νεάνιδες. Οι δύο ομάδες θα έχουν το δικαίωμα, αν τα καταφέρνουν στη βαθμολογία, να περνάνε στη δεύτερη φάση για να παίζουν παραπάνω παιχνίδια, αλλά όχι και να πηγαίνουν για πρωτάθλημα ή ν ανεβαίνουν κατηγορία....
diama13
και οι δυο ομιλοι θα γινουν οπως ειχαν γινει περσι με τους δυο πρωτους να πηγαινουν σε φαιναλ φορ?

υπαρχουν πολλες ομαδες?για αυτο λενε να τους κανουν?
sofo17
ρε παιδια οχι να μην γινουν δευτερα οι αγωνεσ !1και ολεσ οι ομαδεσ λογικα ανεβαζουν κορασιδεσ στισ ομαδεσ τουσ!!
BASKETBALL#6
Καλά ρε παιδιά αν γίνουν Δευτέρα οι αγώνες ποια κοπέλα θα μπορεί να κατεβαίνει να παίζει τη στιγμή που οι περισσότερες νεανιδες δίνουν Πανελλήνιες και έχουν φροντιστήρια τις καθημερινές? 68.gif
sofo17
QUOTE(BASKETBALL#6 @ Jul 1 2008, 11:55 ) *
Καλά ρε παιδιά αν γίνουν Δευτέρα οι αγώνες ποια κοπέλα θα μπορεί να κατεβαίνει να παίζει τη στιγμή που οι περισσότερες νεανιδες δίνουν Πανελλήνιες και έχουν φροντιστήρια τις καθημερινές? 68.gif

συμφωνω τι θα κανουμε?
shot.gif
tsops
Έλα ρε παιδιά, μην το δραματοποιείτε τόσο πολύ. Και στην ΕΣΚΑΝΑ Τετάρτη τους κάνουν χρόνια τώρα, δεν είναι και τόσο άσχημα πια. Άλλωστε, Σάββατο Νεάνιδες, Κυριακή Γυναικείο είναι λίγο σκότωμα wink.gif
BASKETBALL#6
QUOTE(tsops @ Jul 1 2008, 16:46 ) *
Έλα ρε παιδιά, μην το δραματοποιείτε τόσο πολύ. Και στην ΕΣΚΑΝΑ Τετάρτη τους κάνουν χρόνια τώρα, δεν είναι και τόσο άσχημα πια. Άλλωστε, Σάββατο Νεάνιδες, Κυριακή Γυναικείο είναι λίγο σκότωμα wink.gif

Ναι αλλα στην ΕΣΚΑΝΑ είναι λιγότερα τα παιχνίδια και οι ομάδες! bball.gif Και τι διαφορά έχει Σαββατο-Κυριακή με Κυριακή-Δευτέρα...πάλι μια μέρα είναι! wink.gif
lamar
Το θέμα δεν είναι ούτε πόσες ομάδες θα κατέβουν ούτε τι μέρα θα παίζουν. Το επίπεδο είναι πολύ χαμηλό και αν εξαιρέσουμε 4-5 σωματεία τα υπόλοιπα δεν υπάρχουν και σε αυτό σίγουρα δεν φταίνε τα παιδιά αλλά οι παράγοντες που έχουν καταντήσει τα σωματεία... καφενεία για να περνάνε την ώρα τους.
BASKETBALL#6
QUOTE(lamar @ Jul 1 2008, 19:31 ) *
Το θέμα δεν είναι ούτε πόσες ομάδες θα κατέβουν ούτε τι μέρα θα παίζουν. Το επίπεδο είναι πολύ χαμηλό και αν εξαιρέσουμε 4-5 σωματεία τα υπόλοιπα δεν υπάρχουν και σε αυτό σίγουρα δεν φταίνε τα παιδιά αλλά οι παράγοντες που έχουν καταντήσει τα σωματεία... καφενεία για να περνάνε την ώρα τους.

Συμφωνώ μαζί σου και γι΄αυτό λέω για τη μέρα..είναι που είναι χαμηλό το επίπεδο φαντάσου να μη κατεβαίνουν και οι μισες παίκτριες λόγω μαθημάτων...θα το κλείσουμε το μαγαζί! wink.gif Την έχω περάσει αυτή τη φάση και ξέρω πως είναι...! bball.gif
lamar
QUOTE(BASKETBALL#6 @ Jul 1 2008, 20:05 ) *
Συμφωνώ μαζί σου και γι΄αυτό λέω για τη μέρα..είναι που είναι χαμηλό το επίπεδο φαντάσου να μη κατεβαίνουν και οι μισες παίκτριες λόγω μαθημάτων...θα το κλείσουμε το μαγαζί! wink.gif Την έχω περάσει αυτή τη φάση και ξέρω πως είναι...! bball.gif

Δηλαδή αν παίζουν και πάλι Σαββατο τι θα γίνει? Δυστυχώς λόγω της θέσης που έχω σε ένα απο τα σωματεία δεν μπορώ να εκφραστώ ελεύθερα γιατι θα φανεί οτι προβοκάρω τους υπόλοιπους συλλόγους. Αν δεν γίνουν μεγάλες αλλαγές δεν υπάρχουν πολλές ελπίδες να ανεβάσουμε το επίπεδο του αθλήματος. ¨Οσο υπάρχουν αυτοί οι καρεκλοκένταυροι που νομίζουν οτι τους ανήκουν τα παιδιά και τους "κόβουν" το μπάσκετ με τα καμώματα τους το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι χαβαλές και να περνάμε την ώρα μας και μόνο.
BASKETBALL#6
QUOTE(lamar @ Jul 1 2008, 20:19 ) *
Δηλαδή αν παίζουν και πάλι Σαββατο τι θα γίνει? Δυστυχώς λόγω της θέσης που έχω σε ένα απο τα σωματεία δεν μπορώ να εκφραστώ ελεύθερα γιατι θα φανεί οτι προβοκάρω τους υπόλοιπους συλλόγους. Αν δεν γίνουν μεγάλες αλλαγές δεν υπάρχουν πολλές ελπίδες να ανεβάσουμε το επίπεδο του αθλήματος. ¨Οσο υπάρχουν αυτοί οι καρεκλοκένταυροι που νομίζουν οτι τους ανήκουν τα παιδιά και τους "κόβουν" το μπάσκετ με τα καμώματα τους το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι χαβαλές και να περνάμε την ώρα μας και μόνο.

Ξαναλέω οτι έχεις απόλυτο δίκιο! Αυτά που πρέπει να αλλάξουν δεν έχουν καμία σχέση με τη μέρα! Ας μη γίνει όμως η μέρα ένας ακόμα λόγος μαζί με αυτούς τους καρεκλοκένταυρους που λες να σταματήσουν κάποια παιδιά το μπάσκετ! Εγώ όταν έπαιζα νεάνιδα δεν θα μπορούσα να παίζω καθημερινή αγώνα γιατι είχα φροντιστήριο και διάβασμα..να φανταστείς προπόνηση κάναμε 10:30 με 12 το βράδυ για να προλαβαίνουμε και απ' όσο ξέρω δεν γίνονται αγώνες τόσο αργά! bball.gif
Angelo
QUOTE(lamar @ Jul 1 2008, 20:19 ) *
Δηλαδή αν παίζουν και πάλι Σαββατο τι θα γίνει? Δυστυχώς λόγω της θέσης που έχω σε ένα απο τα σωματεία δεν μπορώ να εκφραστώ ελεύθερα γιατι θα φανεί οτι προβοκάρω τους υπόλοιπους συλλόγους. Αν δεν γίνουν μεγάλες αλλαγές δεν υπάρχουν πολλές ελπίδες να ανεβάσουμε το επίπεδο του αθλήματος. ¨Οσο υπάρχουν αυτοί οι καρεκλοκένταυροι που νομίζουν οτι τους ανήκουν τα παιδιά και τους "κόβουν" το μπάσκετ με τα καμώματα τους το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι χαβαλές και να περνάμε την ώρα μας και μόνο.

Παιδιά δεν είπα οτι τελείωσε και θα παίζουν Δευτέρα. Σκέπτονται είπα... Απ ότι θυμάμαι (γιατί αυτό ειπώθηκε στην κλήρωση των μπαράζ κορασίδων Α-Β κατηγορίας πριν 2 μήνες) θα φέρουν το θέμα στην κλήρωση των πρωταθλημάτων. Στείλτε τους παράγοντές σας στην κλήρωση να διαφωνήσουν αν και εφόσον κρίνετε οτι υπάρχει πρόβλημα. Το θέμα μας όμως είναι να γίνεται πρωτάθλημα και να παίρνουν τα παδιά εμπειρίες, αλλά να γίνεται και καμμιά προπόνηση, όχι να βρίσκονται τα παιδιά κάθε Σάββατο στο γήπεδο... Βάλτε το παιχνίδι Δευτέρα 9 το βράδυ και κανονίστε φροντιστήριο πριν... Θα έχετε και τη δυνατότητα να κάνετε προπόνηση Σάββατο, Κυριακή, να μην πω και Παρασκευή βράδυ.... Τώρα τι γίνεται?
tsops
QUOTE(BASKETBALL#6 @ Jul 1 2008, 19:16 ) *
Και τι διαφορά έχει Σαββατο-Κυριακή με Κυριακή-Δευτέρα...πάλι μια μέρα είναι! wink.gif


Ναι, αυτό δεν το σκέφτηκα, έχεις δίκιο laugh.gif

QUOTE(Angelo @ Jul 1 2008, 20:33 ) *
Θα έχετε και τη δυνατότητα να κάνετε προπόνηση Σάββατο, Κυριακή, να μην πω και Παρασκευή βράδυ.... Τώρα τι γίνεται?


Συμφωνώ. Παρά ταύτα, δεν έχει γίνει ακόμα πράξη οπότε περιμένουμε.
Tatubasketfan
να ρωτήσω και εγώ κάτι επειδή ήταν θέμα συζήτησης με μια φίλη μου...οι νεάνιδες που παίζουν και στο γυναικείο πληρώνονται;ή πρέπει να έχεις συμπληρώσει τα 18-19 και να παίζεις μόνο στο γυναικείο;
BASKETBALL#6
QUOTE(tsops @ Jul 2 2008, 09:36 ) *
Ναι, αυτό δεν το σκέφτηκα, έχεις δίκιο laugh.gif

Δεν πειράζει...γι΄αυτό είμαι εγώ εδω!!! laugh.gif
diama13
QUOTE(Tatubasketfan @ Jul 2 2008, 13:29 ) *
να ρωτήσω και εγώ κάτι επειδή ήταν θέμα συζήτησης με μια φίλη μου...οι νεάνιδες που παίζουν και στο γυναικείο πληρώνονται;ή πρέπει να έχεις συμπληρώσει τα 18-19 και να παίζεις μόνο στο γυναικείο;



οχι αυτο δεν παιζει ρολο....ειναι αναλογως σε ποια ομαδα εισαι και αν ειναι οικονομικα δυνατη για να πληρωνει και παικτριες 17-18 χρονων....

καποιες που προερχονται απο μακρια τους πληρωνουν τα οδοιπορικα ας πουμε...
Tatubasketfan
QUOTE(diama13 @ Jul 2 2008, 16:07 ) *
οχι αυτο δεν παιζει ρολο....ειναι αναλογως σε ποια ομαδα εισαι και αν ειναι οικονομικα δυνατη για να πληρωνει και παικτριες 17-18 χρονων....

καποιες που προερχονται απο μακρια τους πληρωνουν τα οδοιπορικα ας πουμε...


καλά δε μιλάω για κανονικό μισθό....απλά να έχουμε για καφέδες όχι τίποτα άλλο laugh.gif
BASKETBALL#6
QUOTE(Tatubasketfan @ Jul 2 2008, 16:16 ) *
καλά δε μιλάω για κανονικό μισθό....απλά να έχουμε για καφέδες όχι τίποτα άλλο laugh.gif

Ετσι κι αλλιώς ο κανινικός μισθός που δίνουν οι περισσότερες ομάδες μόνο για καφέ φτάνει!!! 24.gif 21.gif ugly_tocktock.gif
diama13
QUOTE(Tatubasketfan @ Jul 2 2008, 16:16 ) *
καλά δε μιλάω για κανονικό μισθό....απλά να έχουμε για καφέδες όχι τίποτα άλλο laugh.gif


καλα αμα περιμενε καμια παικτρια μικρης ηλικιας κανονικο μισθο,τι να πουνε και οι μεγαλες? laugh.gif

ναι υποτιθεται οδοιπορικα,και δινουν λιγα χρηματα ή οχι ολους τους μηνες...
Tatubasketfan
QUOTE(diama13 @ Jul 2 2008, 17:27 ) *
καλα αμα περιμενε καμια παικτρια μικρης ηλικιας κανονικο μισθο,τι να πουνε και οι μεγαλες? laugh.gif

ναι υποτιθεται οδοιπορικα,και δινουν λιγα χρηματα ή οχι ολους τους μηνες...


και τα λίγα χρήματα που δίνουν, να φανταστώ τα δίνουν στα "αστέρια" της ομάδας ε;
diama13
QUOTE(Tatubasketfan @ Jul 2 2008, 18:27 ) *
και τα λίγα χρήματα που δίνουν, να φανταστώ τα δίνουν στα "αστέρια" της ομάδας ε;



μπα μην το λες....αμα δεν πανε να ζητησουν δεν δινουν τιποτα....ναι στα αστερια της ομαδας που θελουν λεφτα για να μεινουν αλλιως αν δεν παρουν κανουν πεισματα οτι θα πανε σε αλλη ομαδα...δηλαδη τι να πει κανεις...

εγω πιστευω πως τα λεφτα σε τετοιες ηλικιες δεν πρεπει καν να ειναι θεμα συζητησης σε μια ομαδα...μονο θεματα με τη πορτοκαλι μπαλα και τελος... blove.gif
Tatubasketfan
QUOTE(diama13 @ Jul 2 2008, 22:26 ) *
ναι στα αστερια της ομαδας που θελουν λεφτα για να μεινουν αλλιως αν δεν παρουν κανουν πεισματα οτι θα πανε σε αλλη ομαδα...δηλαδη τι να πει κανεις...


Πόσα τέτοια έχουν δει τα μάτια μου... 68.gif 68.gif

QUOTE
εγω πιστευω πως τα λεφτα σε τετοιες ηλικιες δεν πρεπει καν να ειναι θεμα συζητησης σε μια ομαδα...μονο θεματα με τη πορτοκαλι μπαλα και τελος... blove.gif


ναι σίγουρα έχεις δίκιο απλά ήθελα να είμαι ενήμερη σχετικά με αυτό το θέμα γιατί δεν ξέρω τι παίζει με τις πληρωμές στο γυναικείο μπάσκετ... wink.gif
tsops
Χαλαρώστε με το offtopic.gif wink.gif
diama13
καλησπερα...ακουσα οτι ο αμυντας θα κατεβασει ομαδα νεανιδων.....ισχυει??
Live strong
QUOTE(diama13 @ Jul 5 2008, 16:33 ) *
καλησπερα...ακουσα οτι ο αμυντας θα κατεβασει ομαδα νεανιδων.....ισχυει??


ναι!
basket4
και ο αμυντας κ τα μελισσια θα κατεβασουν νεανιδες smile.gif
diama13
QUOTE(basket4 @ Jul 7 2008, 16:54 ) *
και ο αμυντας κ τα μελισσια θα κατεβασουν νεανιδες smile.gif


καλο αυτο...καινουργιες ομαδες στο πρωταθλημα...απο δυναμικοτητα? blove.gif
B.I.L
QUOTE(diama13 @ Jul 7 2008, 09:08 ) *
καλο αυτο...καινουργιες ομαδες στο πρωταθλημα...απο δυναμικοτητα? blove.gif

Για Αμυντα δεν ξερω...Τα Μελισσια παντως διαθετουν 5 πολυ δυνατες παικτριες που περυσι οδηγησαν την ομαδα κορασιδων τους στην 4αδα...Βεβαια στις νεανιδες αλλαζουν οι ηλικιες και οι απαιτησεις...Νομιζω ομως πως τουλαχιστον αυτες οι 5 μπορουν να ανταπεξελθουν και να οδηγησουν τα Μελισσια σε μια καλη πορεια..Εξαρταται φυσικα και απο αλλους παραγοντες..... wink.gif
basket4
QUOTE(diama13 @ Jul 7 2008, 18:08 ) *
καλο αυτο...καινουργιες ομαδες στο πρωταθλημα...απο δυναμικοτητα? blove.gif


και η ακαδημια ηλιουπολης θα κατεβασει νεανιδες smile.gif
Giuliana13_fan
QUOTE(basket4 @ Jul 7 2008, 16:18 ) *
και η ακαδημια ηλιουπολης θα κατεβασει νεανιδες smile.gif

wav.gif wav.gif thumbsup.gif thumbsup.gif happy.gif happy.gif 41.gif 41.gif smiley.gif 69.gif 77.gif 77.gif
basket4
QUOTE(Giuliana13_fan @ Jul 7 2008, 23:27 ) *
wav.gif wav.gif thumbsup.gif thumbsup.gif happy.gif happy.gif 41.gif 41.gif smiley.gif 69.gif 77.gif 77.gif


παμε καμαρια μου!!!

αγωνα σας δεν θα χασω αν ολα πανε καλα tongue.gif tongue.gif tongue.gif
BASKETBALL#6
QUOTE(basket4 @ Jul 7 2008, 23:59 ) *
παμε καμαρια μου!!!

αγωνα σας δεν θα χασω αν ολα πανε καλα tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Ναι και θα τραγουδάμε μαζι: μικοσα μικοσα πισόνια πισόνια! ugly_tocktock.gif 24.gif wav.gif
basket4
QUOTE(BASKETBALL#6 @ Jul 8 2008, 00:13 ) *
Ναι και θα τραγουδάμε μαζι: μικοσα μικοσα πισόνια πισόνια! ugly_tocktock.gif 24.gif wav.gif


αααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαααααα
ααααααααα
ελιωσααααααααααααα!!!!
μαζι θα πηγαινουμε basketball#6...μαζι με την σουαν tongue.gif tongue.gif tongue.gif
BASKETBALL#6
QUOTE(basket4 @ Jul 8 2008, 00:30 ) *
αααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαααααα
ααααααααα
ελιωσααααααααααααα!!!!
μαζι θα πηγαινουμε basketball#6...μαζι με την σουαν tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Βασικά δεν ξέρω αν θα μπορούμε να τραγουδάμε γιατι όπως πάντα θα έχουμε λιώσει στο γέλιο... 24.gif 24.gif 24.gif
Ζήτω η Σουαν και η Ηλιούπο-lee! wav.gif 21.gif
diama13
και η ηλιουπολη?μπραβο...λετε να δουμε δυνατο πρωταθλημα φετος?μακαρι...

καμια αλλη ομαδα?
basket4
QUOTE(diama13 @ Jul 8 2008, 14:44 ) *
και η ηλιουπολη?μπραβο...λετε να δουμε δυνατο πρωταθλημα φετος?μακαρι...

καμια αλλη ομαδα?


Το θεμα ειναι να κεταβουν ολες αυτες οι ομαδες κ να μην αποσυρθουν απο τις πρωτες αγωνιστικες. 68.gif

το σπορτιγκ θα κατεβασει? blink.gif
diama13
QUOTE(basket4 @ Jul 8 2008, 15:19 ) *
Το θεμα ειναι να κεταβουν ολες αυτες οι ομαδες κ να μην αποσυρθουν απο τις πρωτες αγωνιστικες. 68.gif

το σπορτιγκ θα κατεβασει? blink.gif


ναι αλλα για να τις φτιαχνουν τις ομαδες κατι σημαινει πιστευω...δεν νομιζω να τα παρατησουν ετσι ευκολα...

δεν νομιζω να κατεβασει blink.gif
Giuliana13_fan
QUOTE(BASKETBALL#6 @ Jul 7 2008, 21:37 ) *
Βασικά δεν ξέρω αν θα μπορούμε να τραγουδάμε γιατι όπως πάντα θα έχουμε λιώσει στο γέλιο... 24.gif 24.gif 24.gif
Ζήτω η Σουαν και η Ηλιούπο-lee! wav.gif 21.gif

24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif
Γεια σας ρε Basket4+Basketball #6 με τα ωραια σας...
mikosa...mikosa... tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif 77.gif 19.gif 77.gif
8α σας περιμενουμε για κερκιδα...ολοι μαζι 8α φωναζουμε:"SOUAN 4ever tongue.gif "
BASKETBALL#6
QUOTE(Giuliana13_fan @ Jul 9 2008, 15:08 ) *
24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif
Γεια σας ρε Basket4+Basketball #6 με τα ωραια σας...
mikosa...mikosa... tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif 77.gif 19.gif 77.gif
8α σας περιμενουμε για κερκιδα...ολοι μαζι 8α φωναζουμε:"SOUAN 4ever tongue.gif "

Εεεετσι! icon_drunk.gif Φέτος η Ακαδημία θα έχει "καυτή" έδρα! wav.gif smilie_schal1.gif Souan 4 Ever! 77.gif 24.gif ugly_tocktock.gif
bball#4
καλησπέρα και από εμένα!να ανακοινώσω ότι και η ομάδα της νέας ιωνίας θα κατεβασει νεάνιδες φέτος μετά από τουλάχιστον 6 χρόνια..!ελπίζουμε τα κορίτσια να το διασκεδάσουνε και να ζήσουνε ευχάριστες στιγμές!προς το παρόν καλές διακοπές σε όλους!
basket4
QUOTE(bball#4 @ Jul 9 2008, 19:04 ) *
καλησπέρα και από εμένα!να ανακοινώσω ότι και η ομάδα της νέας ιωνίας θα κατεβασει νεάνιδες φέτος μετά από τουλάχιστον 6 χρόνια..!ελπίζουμε τα κορίτσια να το διασκεδάσουνε και να ζήσουνε ευχάριστες στιγμές!προς το παρόν καλές διακοπές σε όλους!


Μπραβο κοριτσια!! 41.gif 41.gif 41.gif
συγχαρητηρια!


προβλεπεται πολυ ενδιαφερον τον πρωταθλημα φετος smiley.gif
Angelo
Έχω νέα όσον αφορά τη διεξαγωγή του πρωταθλήματος. Η Έσκα αναθεώρησε τη σκέψη για Δευτέρα λόγω ελείψεως διαιτητών. Πάμε και πάλι για Σάββατο, και απ ότι βλέπω από το πόσες ομάδες θα κατεβάσουν νεάνιδες φέτος στο φόρουμ, πάμε σίγουρα για 2 ομίλους...
nikefalin
QUOTE(Angelo @ Jul 13 2008, 17:55 ) *
Έχω νέα όσον αφορά τη διεξαγωγή του πρωταθλήματος. Η Έσκα αναθεώρησε τη σκέψη για Δευτέρα λόγω ελείψεως διαιτητών. Πάμε και πάλι για Σάββατο, και απ ότι βλέπω από το πόσες ομάδες θα κατεβάσουν νεάνιδες φέτος στο φόρουμ, πάμε σίγουρα για 2 ομίλους...

ευτυχώς που αναθεώρησαν, γίνονται που γίνονται με 1 διαιτητή τα παιχνίδια, οι ηλικίες των παιδιών με την πίεση που έχουν στο σχολείο δεν επιτρέπουν αναβολές και άλλες παλινωδίες.
Tafos toy indoy
για παναθηναϊκο ανεβενουν 9 κοριτσια απο τις περσινες κορασιδες,και υπαρχουν και καποιες νεανιδες που ανηκαν σε εμας. οσο για την διεξαγωγη για μενα η καλυτερη ημερα ειναι η παρασκευη βραδυ,που και μερα εχουν να ξεκουραστουν οσες παιζουν γυναικειο, και μερες προπονησης εχουν πισω τους, και εχουν χαλαρωσει απο το σχολειο εχοντας μπροστα τους το σαββατοκυριακο...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.