Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α1 ΕΣΚΑ-Η
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ερασιτεχνικά Υπόλοιπης Ελλάδας
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199
pistolis
[quote name='locos' date='Jul 27 2011, 16:02 ' post='503770']
Φιλε πιστολι ασχολησου με τον πυρσο σου και μην μπλεκεσαι σε πραγματα και συζητησεις που δεν σε αφορουν.αντε σωσε την ομαδα σου μαζι με τον μανατζερ .ΖΗΤΑΩ από την διοίκηση του φόρουμ να διαγράψει τον LOCOS KAI τον VATOS_LOCOS αυτοί οι δύο έχουν γελοιοποιήση με την παρουσία τους το φόρουμ και κάνουν κακό και στους αναγνώστες .Παρακαλώ να ληφθεί σοβαρά η προτασή μου από τους υπεύθυνους.

[quote name='pistolis' date='Jul 27 2011, 16:13 ' post='503773']
[quote name='locos' date='Jul 27 2011, 16:02 ' post='503770']
ΖΗΤΑΩ από την διοίκηση του φόρουμ να διαγράψει τον LOCOS KAI τον VATOS_LOCOS αυτοί οι δύο έχουν γελοιοποιήση με την παρουσία τους το φόρουμ και κάνουν κακό και στους αναγνώστες .Παρακαλώ να ληφθεί σοβαρά η προτασή μου από τους υπεύθυνους.
morfi
QUOTE(pistolis @ Jul 27 2011, 15:50 ) *
VATOS_LOCOSέχεις γραφτεί σε λάθος φόρουμ.
VATOS_LOCOS είσαι ειρωνία πάρτο κουβαδάκι σου και τράβα παραλία.

Ωραίο ρίμα αλλά +1 warn επίσης. Παιδιά αν συνεχιστεί θα πέσουν ban (που τόσο λατρεύω παρεμπιπτόντως biggrin.gif).
roudi
QUOTE(pistolis @ Jul 27 2011, 17:22 ) *
Για ακόμα μια φορά δε'ιχνεις το ποιόν σου και τον χαρακτήρα σου φαίνεται οτι είσαι άσχετος με το άθλημα και θα ξαναζητήσω απο τους υπεύθυνους τηνδιαγραφή σου και πιστεύώ ότι στο τέλος θα δικαιωθώ.

ωρε γελια ο ενας ειναι με πυρσο ο αλλος τι ειναι ξεκαρφωτος και ειμαστε στα μεσα του καλοκαιριου σκεψου να φτασει και ο οκτωβρης
vatos_locos
QUOTE(morfi @ Jul 27 2011, 16:19 ) *
Ωραίο ρίμα αλλά +1 warn επίσης. Παιδιά αν συνεχιστεί θα πέσουν ban (που τόσο λατρεύω παρεμπιπτόντως biggrin.gif).



ωραία δημοκρατία έχουμε! εσύ μπορείς να γραφείς ότι θέλεις σ.σ. warn, ban biggrin.gif κλπ κλπ και εμείς τίποτα!
να μας διαγράψεις να μείνεις μόνος σου να κλαις!


pistolis: τα κουβαδάκια μου θα τα πάω σε όποια παραλία θέλω!


locos: είσαι ο ήρωάς μου!

QUOTE(morfi @ Jul 27 2011, 16:19 ) *
Ωραίο ρίμα αλλά +1 warn επίσης. Παιδιά αν συνεχιστεί θα πέσουν ban (που τόσο λατρεύω παρεμπιπτόντως biggrin.gif).


ΣΕΝΑΡΙΟ: χειμώνας: φοράς την μπλούζα της αγαπημένης σου ομάδας (ολυμπιακός!) και ρίχνεις πάνω σου και ένα μπουφανακι της άλλης αγαπημένης ομάδας (ΝΒΑ boston celtics) και κατηφορίζεις προς το ΣΕΦ να δεις αγώνα, στον ηλεκτρικό
δεν σου μιλάει κανείς! βγαίνοντας έξω λες να προλάβεις να πεις κουβέντα?

πραγματικά δεν θέλω να ειρωνευτώ αλλά δεν έχει ενδιαφέρων η απορία μου????
stantz
QUOTE(vatos_locos @ Jul 27 2011, 17:56 ) *
locos: είσαι ο ήρωάς μου!

Και το alter ego σου θα προσθετα εγω... smiley.gif
vatos_locos
QUOTE(stantz @ Jul 27 2011, 18:07 ) *
Και το alter ego σου θα προσθετα εγω... smiley.gif

λες?
morfi
+1 warn σε loco και pistolis. Τα ποστ διαγράφτηκαν γιατί δεν χρησιμεύουν και σε κάτι.

QUOTE(vatos_locos @ Jul 27 2011, 17:56 ) *
ΣΕΝΑΡΙΟ: χειμώνας: φοράς την μπλούζα της αγαπημένης σου ομάδας (ολυμπιακός!) και ρίχνεις πάνω σου και ένα μπουφανακι της άλλης αγαπημένης ομάδας (ΝΒΑ boston celtics) και κατηφορίζεις προς το ΣΕΦ να δεις αγώνα, στον ηλεκτρικό
δεν σου μιλάει κανείς! βγαίνοντας έξω λες να προλάβεις να πεις κουβέντα?

πραγματικά δεν θέλω να ειρωνευτώ αλλά δεν έχει ενδιαφέρων η απορία μου????

Είναι απλό. Δεν θα βάλω μπουφάν των Σέλτικς. biggrin.gif
leonkalf
Παίδες,

ή μιλήστε μπασκετικά για τις ομάδες σας ή το topic θα κλείσει!

Ειρωνίες, προσβολές κλπ κομμένα. Είστε σε μπασκετικό forum.
Σεβαστείτε τους κανόνες λειτουργίας που οι ίδιοι αποδεχθήκατε κάνοντας εγγραφή!


Ευχαριστώ
roudi

[/quote]Για τον τολη τον αγγελοπουλο δεν ξερω την ηλικια του παντος ο λυκουδης περσυ ειχε αγωνιστη στην ομαδα μου την πγε στην αρχη της χρονιας απιτι θυμαμαι και μετα για δικους τους λογους σταματησε.για το καλο ολον μας ασ μιλαμε απο εδω και στο εξεις μονο για αθλητικα.
stoico10
QUOTE (pistolis @ Jul 27 2011, 13:14 ) *
Στην Αχαγια82 τολης αγγελοπουλος και λυκουδης.δεν ειναι και οι δυο πανω απο 30?

ποιος Αγγελοπουλος ειναι αυτος?που επαιζε περσι?
koun86
QUOTE (stoico10 @ Jul 28 2011, 09:41 ) *
ποιος Αγγελοπουλος ειναι αυτος?που επαιζε περσι?



Στον πανηλειακό
pistolis

Τελικά ξέρει να μας πει κανείς τι γίνεται με τους τριαντάριδες?Η ΑΧΑΓΙΑ έχει πάρει δύο?Αν επιτρέπεται από την σημαία να πάρουμε και οι υπόλοιποι,σε πηγάδι κατουρήσαμε?Εσείς τι λέτε?
locos
QUOTE (pistolis @ Jul 28 2011, 11:16 ) *
Τελικά ξέρει να μας πει κανείς τι γίνεται με τους τριαντάριδες?Η ΑΧΑΓΙΑ έχει πάρει δύο?Αν επιτρέπεται από την σημαία να πάρουμε και οι υπόλοιποι,σε πηγάδι κατουρήσαμε?Εσείς τι λέτε?

Καλο ειναι να ξερουν ολοι οτι ουτε με υποσχετικη μπορεις να παρεις δευτερο τριανταρη.και η υποσχετικη ειναι μεταγραφη απλα περιορισμενου χρονου.
DACRAZYG
Επιτέλους σχολια με μπασκετικό νόημα...γουελκαμ μπακ μποις!!!
roudi
QUOTE(DACRAZYG @ Jul 28 2011, 13:14 ) *
Επιτέλους σχολια με μπασκετικό νόημα...γουελκαμ μπακ μποις!!!

βλεπω πριν αρχισει το πρωταθλημα να γινετει της ενστανσης το καγκελο
stantz
Ρε παιδια τηρειται τιποτα αλλο στο ελληνικο μπασκετ για να τηρηθει και αυτο? Ας μην γελιομαστε ολα εχουν αφεθει στην τυχητους. Οπως ειπε και ο φιλος θα πεσουν οι ενστασεις συννεφο για το θεμα των τριανταρηδων...
patrasbasket1
QUOTE (ΦΡΑΓΚΙ @ Jul 27 2011, 15:15 ) *
ποια νικη προαστειου ονειρα βλεπεις?μην ανακατεβεις ομαδες αν δεν ξερεις φιλε μου.

σωστα Ηττα Προαστειου Σωτηρακη...
pistolis
QUOTE(patrasbasket1 @ Jul 28 2011, 15:04 ) *
σωστα Ηττα Προαστειου Σωτηρακη...
Η ΝΙΚΗ απότι ξέπω έχει πάρει ένα τριαντάρη ο άλλος που ήρθε φέτος πέρσυ δεν έπαιζε με αυτό τον τρόπο μπορείς να πάρεις όσους θες αρκεί να μην έχει αγωνιστή την προηγούμενη χρονιά πουθενά.
ities87
εχεις δικιο μπορεις να παρεις οσους θες αρκει να μην εχουν παιξει την περσι χρονια
pistolis

Σε sait αθηναικό γράφει εντυπωσιάζει η ΝΙΚΗ στις μεταγραφές πήρε Α.ΚΟΥΓΙΑ από ΜΙΛΩΝΑ τον ξέρει κανείς?πλέι μέγκερ είναι 1,93,πρέπει να είναι καλός παίχτης και άλλο μπαμ η ΝΙΚΗ.
ΦΡΑΓΚΙ
ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΤΕ ΞΕΚΙΝΑΕΙ Η Α1?ΦΕΤΟΣ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΘΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ?
vatos_locos
QUOTE(pistolis @ Jul 28 2011, 18:24 ) *
Σε sait αθηναικό γράφει εντυπωσιάζει η ΝΙΚΗ στις μεταγραφές πήρε Α.ΚΟΥΓΙΑ από ΜΙΛΩΝΑ τον ξέρει κανείς?πλέι μέγκερ είναι 1,93,πρέπει να είναι καλός παίχτης και άλλο μπαμ η ΝΙΚΗ.




τα αγγλικά σου με σκοτώνουν!!!! το πλέι μέγκερ είναι κάτι σαν την μέγγενη??? καλά σου είπε ο άλλος το 3-5-2 δεν είναι σύστημα του BASKET!!!!
pistolis
QUOTE(vatos_locos @ Jul 28 2011, 19:13 ) *
τα αγγλικά σου με σκοτώνουν!!!! το πλέι μέγκερ είναι κάτι σαν την μέγγενη??? καλά σου είπε ο άλλος το 3-5-2 δεν είναι σύστημα του BASKET!!!!

Λόγω ΔΝΤ δεν παίζει μια όταν μαζέψω θα σε πάρω για ιδιαίτερα.....
dejanb4
Όσον αφόρα το θέμα των τριαντάρηδων: με μεταγραφή μπορείς να πάρεις μόνον έναν (είτε ελευθέρας, είτε με υποσχετική) αλλιώς μπορείς να πάρεις όσους θες με έκδοση νέου δελτίου, δηλαδή να μην είχαν ποτέ δελτίο ή να έχουν να παίξουν ΔΥΟ χρόνια.
Και για τις ενστάσεις, κανένας δε θα κάνει ένσταση γιατί κανένας δεν είναι νόμιμος. Δείξτε μου μια ομάδα που έκλεισε τις μεταγραφές της εντός μεταγραφικής περιόδου....
vatos_locos
QUOTE(dejanb4 @ Jul 28 2011, 20:19 ) *
Όσον αφόρα το θέμα των τριαντάρηδων: με μεταγραφή μπορείς να πάρεις μόνον έναν (είτε ελευθέρας, είτε με υποσχετική) αλλιώς μπορείς να πάρεις όσους θες με έκδοση νέου δελτίου, δηλαδή να μην είχαν ποτέ δελτίο ή να έχουν να παίξουν ΔΥΟ χρόνια.
Και για τις ενστάσεις, κανένας δε θα κάνει ένσταση γιατί κανένας δεν είναι νόμιμος. Δείξτε μου μια ομάδα που έκλεισε τις μεταγραφές της εντός μεταγραφικής περιόδου....




ε τι τους θέλουν τους κανόνες μετά και τους περιορισμούς?
i love this game!!
QUOTE(pistolis @ Jul 28 2011, 18:24 ) *
Σε sait αθηναικό γράφει εντυπωσιάζει η ΝΙΚΗ στις μεταγραφές πήρε Α.ΚΟΥΓΙΑ από ΜΙΛΩΝΑ τον ξέρει κανείς?πλέι μέγκερ είναι 1,93,πρέπει να είναι καλός παίχτης και άλλο μπαμ η ΝΙΚΗ.



μαγκες!!!αλλη μια μεταγραφη θα κανει η ΝΙΚΗ...εντος των ημερων!!
nikan
QUOTE(koun86 @ Jul 28 2011, 10:49 ) *
Στον πανηλειακό

meta ton pyrgo ua kanei kai thn axagia mpoyrdelo
roudi
QUOTE(dejanb4 @ Jul 28 2011, 20:19 ) *
Όσον αφόρα το θέμα των τριαντάρηδων: με μεταγραφή μπορείς να πάρεις μόνον έναν (είτε ελευθέρας, είτε με υποσχετική) αλλιώς μπορείς να πάρεις όσους θες με έκδοση νέου δελτίου, δηλαδή να μην είχαν ποτέ δελτίο ή να έχουν να παίξουν ΔΥΟ χρόνια.
Και για τις ενστάσεις, κανένας δε θα κάνει ένσταση γιατί κανένας δεν είναι νόμιμος. Δείξτε μου μια ομάδα που έκλεισε τις μεταγραφές της εντός μεταγραφικής περιόδου....
Μαγκες μην τσακονεστε παρτε οσους τριανταρηδες θελετε στην ελλαδα ζουμε και ο καθενας κανει οτι γουσταρει.Ακουγεται οτι ζακυνθος,αχαγια και προμηθεας κανουν ονειρα για κουπα αλλα λογαριαζουν χωρις τον ξενοδοχο και μετο ονειρο θα μεινουν.πγεραρα γερα πρωταθλημα ξανα,αντιπαλο σου μονο ο κακος εαυτο σου ,ο λαος θα ειναι διπλα σου και θα σε στηριζει με φωνη και τραγουδι μεσα εξω οπως εκανε και φετος .
vatos_locos
QUOTE(roudi @ Jul 29 2011, 03:39 ) *
Μαγκες μην τσακονεστε παρτε οσους τριανταρηδες θελετε στην ελλαδα ζουμε και ο καθενας κανει οτι γουσταρει.Ακουγεται οτι ζακυνθος,αχαγια και προμηθεας κανουν ονειρα για κουπα αλλα λογαριαζουν χωρις τον ξενοδοχο και μετο ονειρο θα μεινουν.πγεραρα γερα πρωταθλημα ξανα,αντιπαλο σου μονο ο κακος εαυτο σου ,ο λαος θα ειναι διπλα σου και θα σε στηριζει με φωνη και τραγουδι μεσα εξω οπως εκανε και φετος .



μην φας! ετοιμάζει και η νίκη βόμβα...... για κάτσε!
DACRAZYG
QUOTE(vatos_locos @ Jul 29 2011, 09:36 ) *
μην φας! ετοιμάζει και η νίκη βόμβα...... για κάτσε!


πόσους ΜΕΓΑΤΟΝΟΥΣ;;; αν είναι πές το να κρυφτώ στο καταφύγιο( το έφτιαξα λόγω των προηγούμενων μεταγραφών εδω και δυο εβδομάδες..)
pistolis
QUOTE(vatos_locos @ Jul 28 2011, 19:13 ) *
καλά σου είπε ο άλλος το 3-5-2 δεν είναι σύστημα του BASKET!!!!

Να ενημερώσης και το ιδαλμά σου ότι το σύστημα 3-5-2 στον χώρο του ποδοσσφαίρου δεν υφίσταται.Από εδώ και στο εξής να το προφέρετε 5-3-2 και όταν επιτήθεται η ομάδα τα μπακ γίνονται χαφ. Σύμφωνα με τα λεγομενά σας[από το 3-5-2]ενα σύστημα 4-4-2 πρέπει να το προφέρουμε 2-6-2 όπου τα μπακ πηγαίνουν στο κέντρο πράγμα τελείος λανθασμένο. Υ.Γ. Θέλουμε να πιστεύουμε ότι οι γνώσεις που έχετε για την πορτοκαλί μπάλα είναι καλύτερες απο το 3-5-2 του ποδοσφαίρου.
locos
QUOTE (pistolis @ Jul 29 2011, 11:51 ) *
Να ενημερώσης και το ιδαλμά σου ότι το σύστημα 3-5-2 στον χώρο του ποδοσσφαίρου δεν υφίσταται.Από εδώ και στο εξής να το προφέρετε 5-3-2 και όταν επιτήθεται η ομάδα τα μπακ γίνονται χαφ. Σύμφωνα με τα λεγομενά σας[από το 3-5-2]ενα σύστημα 4-4-2 πρέπει να το προφέρουμε 2-6-2 όπου τα μπακ πηγαίνουν στο κέντρο πράγμα τελείος λανθασμένο. Υ.Γ. Θέλουμε να πιστεύουμε ότι οι γνώσεις που έχετε για την πορτοκαλί μπάλα είναι καλύτερες απο το 3-5-2 του ποδοσφαίρου.

Το 5-3-2 μπορει να ειναι μονο ο κωδικος που βαζεις μπροστα για να παρεις τηλεφωνο στην κενυα.λογικο μου φαινεται αφου το επιπεδο του μπασκετ που γνωριζεις αναλογει στον μεσο κενυατη μαραθωνοδρομο.
Υ.Γ.ειχα μια ελπιδα οτι ξερεις λιγο περισσοτερο ποδοσφαιρο αλλα ματαια.
pistolis
QUOTE(locos @ Jul 29 2011, 12:31 ) *
Το 5-3-2 μπορει να ειναι μονο ο κωδικος που βαζεις μπροστα για να παρεις τηλεφωνο στην κενυα.λογικο μου φαινεται αφου το επιπεδο του μπασκετ που γνωριζεις αναλογει στον μεσο κενυατη μαραθωνοδρομο.
Υ.Γ.ειχα μια ελπιδα οτι ξερεις λιγο περισσοτερο ποδοσφαιρο αλλα ματαια.
Για άλλη μια φορά απόδειξες πια είναι η σχέση σου με την μπάλα.Μάθαμε ποιος είσαι .Πιστεύω η σχέση σου με τον ΚΑΦΕ να είναι καλύτερη απο αυτή του ποδοσφαίρου.
Υ.Γ. Δεν ξανάυσχολούμαι μαζί σου τσάμπα χρόνος ,μην ντρέπεσαι αποκάλυψε το όνομα της ομάδα σου είναι γνωστό στους περισσότερους.
fernando
QUOTE(DACRAZYG @ Jul 29 2011, 11:08 ) *
πόσους ΜΕΓΑΤΟΝΟΥΣ;;; αν είναι πές το να κρυφτώ στο καταφύγιο( το έφτιαξα λόγω των προηγούμενων μεταγραφών εδω και δυο εβδομάδες..)



Θα σε προετρεπα φιλε να μην ειρωνευεσαι γιατι πραγματικα εαν πραγματοποιηθει η μεταγραφη αυτη που ακουγεται....θα ειναι πολυ ηχηρη!!!!!


Ξερετε ποιους παιχτες εχουν παρει ο προμηθεας και η αχαγια?
vatos_locos
QUOTE(fernando @ Jul 29 2011, 20:36 ) *
Θα σε προετρεπα φιλε να μην ειρωνευεσαι γιατι πραγματικα εαν πραγματοποιηθει η μεταγραφη αυτη που ακουγεται....θα ειναι πολυ ηχηρη!!!!!


Ξερετε ποιους παιχτες εχουν παρει ο προμηθεας και η αχαγια?


τοσα ξερει τοσα λεει!!!!!!

δεν ξερω για προμηθεα, αχαγια πολυ δυνατη αλλα με ενα προβλημα: εχει παρει 2 30αριδες!! οποτε δεν τους βλεπω καλα!
DACRAZYG
QUOTE(vatos_locos @ Jul 29 2011, 21:31 ) *
τοσα ξερει τοσα λεει!!!!!!

δεν ξερω για προμηθεα, αχαγια πολυ δυνατη αλλα με ενα προβλημα: εχει παρει 2 30αριδες!! οποτε δεν τους βλεπω καλα!



Εσυ ασχολησου με τις δικες σου γνωσεις κ ασε με εμενα στο καταφυγιο μου! Ακου εκει βομβα λες κ μιλαμε για το ΝΒΑ...
vatos_locos
QUOTE(DACRAZYG @ Jul 30 2011, 00:00 ) *
Εσυ ασχολησου με τις δικες σου γνωσεις κ ασε με εμενα στο καταφυγιο μου! Ακου εκει βομβα λες κ μιλαμε για το ΝΒΑ...



πρέπει να διαβάσεις 20 βιβλιοθήκες βιβλία να πλησιάσεις κατά το 5% των δικών μου γνώσεων για να μην σου πω για τις γνωσεις του loco, του pistoli,και του koun κλπ. ο roudi δε αστο!!!! δεν τον φτάνει κανείς!

εχει μάθει κανεις για εαπ-ακτρατα-γλαυκο?
morfi
Έχει αρχίσει να γίνεται διασκεδαστικό αυτό το τόπικ biggrin.gif. +1 warn σε pistolis και locos.
locos
QUOTE (fernando @ Jul 29 2011, 20:36 ) *
Θα σε προετρεπα φιλε να μην ειρωνευεσαι γιατι πραγματικα εαν πραγματοποιηθει η μεταγραφη αυτη που ακουγεται....θα ειναι πολυ ηχηρη!!!!!


Ξερετε ποιους παιχτες εχουν παρει ο προμηθεας και η αχαγια?

Καλο ειναι στη νικη να μην πανηγυριζουν και πολυ γιατι η μεταγραφη αυτη βρωμαει για παρανομη.το μελλον θα δειξει.
vatos_locos
QUOTE(locos @ Jul 30 2011, 11:59 ) *
Καλο ειναι στη νικη να μην πανηγυριζουν και πολυ γιατι η μεταγραφη αυτη βρωμαει για παρανομη.το μελλον θα δειξει.

αυτός ο 2.04 μην και να είναι πάνω από 30??? εκεί στον Άγιο ξέρει κανείς? θα γίνει της ένστασης
vatos_locos
[quote name='vatos_locos' date='Jul 30 2011, 12:46 ' post='504129']
αυτός ο 2.04 μην και να είναι πάνω από 30??? εκεί στον Άγιο ξέρει κανείς? θα γίνει της ένστασης
[/quote

λυκουδης αγγελόπουλος δεν είναι πάνω από 30??????
akrata
QUOTE (vatos_locos @ Jul 30 2011, 10:39 ) *
πρέπει να διαβάσεις 20 βιβλιοθήκες βιβλία να πλησιάσεις κατά το 5% των δικών μου γνώσεων για να μην σου πω για τις γνωσεις του loco, του pistoli,και του koun κλπ. ο roudi δε αστο!!!! δεν τον φτάνει κανείς!

εχει μάθει κανεις για εαπ-ακτρατα-γλαυκο?


Στην Άκρατα έχουν μείνει μόνο 8 παίκτες απο το περσινό ρόστερ(Μπιτσάκος,Κουμπέτσος,Οικονομόπουλο
,Ζίζηλας,Βασιλακόπουλος,Μαλλής,Μελίστας και Πόλυδερας).Μεταγραφές πολύ δύσκολα θα γίνουν άρα μάλλον θα προωθηθούν κάποια παιδιά απο το εφηβικό.Βέβαια προτεραιότητα εχει δωθεί στο θέμα του προπονητή όπου υπαρχουν συζητήσεις με 2 τεχνικούς.
Terrorista

no my friend...τεσπα!!!μπασκετακι να ουμε ειναι,αντρικο αθλημα,μπραβο στον πυρσο για
τις μεταγραφες που κανει!!!αλλα χαλαρωστε ιουλιοσ ειναι ακομα...



χαχαχαχαχαχαχαχα σκέψου τι έχει να γίνει τον Αύγουστο!!!!!!!
[/quote]

για να τελειωνουμε με τον πυρσο ολεσ οι μεταγραφεσ που πηρε απο τα ροιτικα δεν κανουν για τιποτα.αμα ηταν καλοι παιχτεσ να εσωζαν τα ροιτικα.
αλλα με το που πεσανε τρεξαν ολοι οι μεσηλικεσ να βρουν ομαδα στην α1.ποιοσ αλλοσ θα τουσ επαιρνε?ΚΑΝΕΝΑΣ.
ασε που ειναι και ολοι κλικαδοροι και θα τον καταντησουνε τον πυρσο οπωσ και τα ροιτικα.για να μην παιζει αλλοσ καταληξανε 5 παιχτεσ να παιζουνε στο τελοσ.
να τουσ χαιρεστε στον πυρσο τουσ παππουδοπαιχταραδεs σαs.
fernando
QUOTE(Terrorista @ Aug 1 2011, 15:35 ) *
no my friend...τεσπα!!!μπασκετακι να ουμε ειναι,αντρικο αθλημα,μπραβο στον πυρσο για
τις μεταγραφες που κανει!!!αλλα χαλαρωστε ιουλιοσ ειναι ακομα...



χαχαχαχαχαχαχαχα σκέψου τι έχει να γίνει τον Αύγουστο!!!!!!!


για να τελειωνουμε με τον πυρσο ολεσ οι μεταγραφεσ που πηρε απο τα ροιτικα δεν κανουν για τιποτα.αμα ηταν καλοι παιχτεσ να εσωζαν τα ροιτικα.
αλλα με το που πεσανε τρεξαν ολοι οι μεσηλικεσ να βρουν ομαδα στην α1.ποιοσ αλλοσ θα τουσ επαιρνε?ΚΑΝΕΝΑΣ.
ασε που ειναι και ολοι κλικαδοροι και θα τον καταντησουνε τον πυρσο οπωσ και τα ροιτικα.για να μην παιζει αλλοσ καταληξανε 5 παιχτεσ να παιζουνε στο τελοσ.
να τουσ χαιρεστε στον πυρσο τουσ παππουδοπαιχταραδεs σαs.


Θα συμφωνησω με τον φιλο Terrorista...εαν ηταν καλοι παιχτες θα εσωναν τα ροιτικα και στην τελικη τι να το κανω να βγω τριτος σκορερ στη κατηγορια και η ομαδα μου να πεσει.Μια ομαδα με εναν σοβαρο προπονητη αμφιβαλλω εαν θα διαλεγε εστω εναν απο αυτους.Ο μοναδικος αξιοπιστος παιχτης φετος ειναι ο Σταυρουλακης.
Εξαλλου εχω περιεργεια να δω πως θα αντιδρασει ο ΠΥΡΣΟΣ σε full court πιεση...
i love this game!!
QUOTE(fernando @ Aug 1 2011, 15:59 ) *
Θα συμφωνησω με τον φιλο Terrorista...εαν ηταν καλοι παιχτες θα εσωναν τα ροιτικα και στην τελικη τι να το κανω να βγω τριτος σκορερ στη κατηγορια και η ομαδα μου να πεσει.Μια ομαδα με εναν σοβαρο προπονητη αμφιβαλλω εαν θα διαλεγε εστω εναν απο αυτους.Ο μοναδικος αξιοπιστος παιχτης φετος ειναι ο Σταυρουλακης.
Εξαλλου εχω περιεργεια να δω πως θα αντιδρασει ο ΠΥΡΣΟΣ σε full court πιεση...



μιλας πολυ σοφα να ουμε!!!
μπασκετικα δικε μου,η πρωτη εντυπωση που εχω απο τις μεταγραφικες προσθηκες των ομαδων,
μπορω να πω οτι θα αποφυγει τα μπαραζ για την Α2!!
locos
QUOTE(fernando @ Aug 1 2011, 15:59 ) *
Θα συμφωνησω με τον φιλο Terrorista...εαν ηταν καλοι παιχτες θα εσωναν τα ροιτικα και στην τελικη τι να το κανω να βγω τριτος σκορερ στη κατηγορια και η ομαδα μου να πεσει.Μια ομαδα με εναν σοβαρο προπονητη αμφιβαλλω εαν θα διαλεγε εστω εναν απο αυτους.Ο μοναδικος αξιοπιστος παιχτης φετος ειναι ο Σταυρουλακης.
Εξαλλου εχω περιεργεια να δω πως θα αντιδρασει ο ΠΥΡΣΟΣ σε full court πιεση...

Οτι και να εχουμε εναντιον του πυρσου τα παιδια εχουν δηλωσει οτι πανε για παραμονη.προσωπικα πιστευω οτι οι μεταγραφες τους ειναι αξιοπιστες.τωρα αν μου βρειτε πανω απο 2-3 ομαδες που μπορουν να παιξουν full court πιεση θα εκπλαγω.
Υ.Γ.ενημερωθειτε πρωτα για να ξερετε οτι δεν υπαρχουν μπαραζ για τον υποβιβασμο.
fernando
QUOTE(i love this game!! @ Aug 1 2011, 19:13 ) *
μιλας πολυ σοφα να ουμε!!!
μπασκετικα δικε μου,η πρωτη εντυπωση που εχω απο τις μεταγραφικες προσθηκες των ομαδων,
μπορω να πω οτι θα αποφυγει τα μπαραζ για την Α2!!



Κι εγω την ιδια εντυπωση εχω αλλα τωρα που το ανεφερες ......

Ποιες ομαδες πιστευεται οτι πιθανον θα πεσουνε η' θα παλεψουν για τη σωτηρια τους???

Αποψη μου ειναι οτι θεωρω την ΕΑΠ πρωτο φαβορι κ ακολουθουν ΑΓΥΙΑ,ΚΡΗΝΗ,ΠΥΡΣΟΣ
Παντως θα ειναι ενα πολυ ενδιαφερον πρωταθλημα αφου προβλεπω ο ενας να κερδιζει τον αλλον!!!
vatos_locos
QUOTE(fernando @ Aug 1 2011, 20:50 ) *
Κι εγω την ιδια εντυπωση εχω αλλα τωρα που το ανεφερες ......

Ποιες ομαδες πιστευεται οτι πιθανον θα πεσουνε η' θα παλεψουν για τη σωτηρια τους???

Αποψη μου ειναι οτι θεωρω την ΕΑΠ πρωτο φαβορι κ ακολουθουν ΑΓΥΙΑ,ΚΡΗΝΗ,ΠΥΡΣΟΣ
Παντως θα ειναι ενα πολυ ενδιαφερον πρωταθλημα αφου προβλεπω ο ενας να κερδιζει τον αλλον!!!


δικιο εχεις αλλα νομιζω αχαγια ειναι πρωτη για πεσιμο (ενστασεις) δευτερη η νικη (για τον ιδιο λογο αμα παρουν αυτον που λενε) και μετα βλεπουμε αγυα (χωρις στουμπανο χαριτο αντε (α)γυα) πυρσος (με τα παπουδια) και κρηνη (εχει μεινει κανεις εκει?) και βλεπω και τα λεχαινα (στο παραπεντε την γλυτωσαν) και εαπ (καλα εκει πανε για ρεκορ.... αντε να μην πω και με λετε παλιοχαρακτηρα)!
i love this game!!
QUOTE(vatos_locos @ Aug 1 2011, 22:47 ) *
δικιο εχεις αλλα νομιζω αχαγια ειναι πρωτη για πεσιμο (ενστασεις) δευτερη η νικη (για τον ιδιο λογο αμα παρουν αυτον που λενε) και μετα βλεπουμε αγυα (χωρις στουμπανο χαριτο αντε (α)γυα) πυρσος (με τα παπουδια) και κρηνη (εχει μεινει κανεις εκει?) και βλεπω και τα λεχαινα (στο παραπεντε την γλυτωσαν) και εαπ (καλα εκει πανε για ρεκορ.... αντε να μην πω και με λετε παλιοχαρακτηρα)!



η εαπ εχει βαλει στοχο να τερματισει 1η απο το τελος(εφικτος ο στοχος της)!
λεχαινα,κρηνη,αγυα,ακρατα...βλεπω προς το παρων να διεκδικουν τις θεσεις
που οδηγουν στον υποβιβασμο!!!!ειναι νωρις ακομα...
patrasbasket1
QUOTE (i love this game!! @ Aug 2 2011, 01:04 ) *
η εαπ εχει βαλει στοχο να τερματισει 1η απο το τελος(εφικτος ο στοχος της)!
λεχαινα,κρηνη,αγυα,ακρατα...βλεπω προς το παρων να διεκδικουν τις θεσεις
που οδηγουν στον υποβιβασμο!!!!ειναι νωρις ακομα...

Θα κατεβει τελικα η ακρατα???αλλα ακουγονται στις εκει παραλιες....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.