Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ-ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΤΗΣ ΕΣΚΑ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
air
δε ξερω αν εχει υπαρξει τετοιο topic πιο πριν...
ζητω συγγνωμη προκαταβολικως αν υπαρχει ηδη τετοιο topic...
εγω θα ποσταρω τη γνωμη μου αργοτερα.. biggrin.gif


icon_wave.gif
tsops
QUOTE(air @ Mar 17 2007, 12:54 PM) *
δε ξερω αν εχει υπαρξει τετοιο topic πιο πριν...
ζητω συγγνωμη προκαταβολικως αν υπαρχει ηδη τετοιο topic...
εγω θα ποσταρω τη γνωμη μου αργοτερα.. biggrin.gif
icon_wave.gif


Καλησπέρα...χμμμ, σχετικό υπήρχε, αλλά ας το αφήσουμε και αν δεν έχει απήχηση, το κλείνουμε wink.gif
x3cutive
Καλημέρα! εγώ λέω (με όλο το σεβασμό στους προπονητές του site) να προσθέσουμε σχόλια και για Α2-Α1.
Όλοι οι καλοί-κακοί χωράνε!
amyntaki
ο χειροτερος προπονητης αλλα και διοικηση(οχι ολοι) ειναι οι ανθρωποι που ασχολουνται με την ομαδα της ΕΝΩΣΗΣ....οι κοπελες σουπερ αλλα οι διοικηση αντε γεια!!!! 19.gif
chica
Amyntaki, καιρός είναι να περάσεις να σε δούμε λίγο κι εμείς! evilmonkey.gif
[font=Impact][font=Georgia]Θα συμφωνήσω μαζί σου για τη διοίκηση της Ένωσης, καθώς τα πράγματα εκεί δεν έχουν ακόμα ξεκαθαρίσει! Είναι όμως κάπως καλύτερα σε σχέση με πέρυσι! Η μόνη οργανωτική ελπίδα της Ένωσης αυτή τη στιγμή (βοηθάει όπως μπορέι η γυναίκα), είναι η Δημουλά! Σε ποιόν προπονητή τώρα αναφέρεσαι δεν γνωρίζω, γιατί ο Νανάκος έχει φύγει.
[size=3]
[font=Georgia]Έτσι Μαρολίτσα? tongue.gif Σε χαιρετώ!
[size=3]

Συγνώμη για την γραμματοσειρά! sad.gif Ελπίζω να διορθώθηκε!
santa82
anaferesai ston tolia toy pagratiou?aftos exei analavei tora?
amyntaki
19.gif
QUOTE(chica @ Mar 22 2007, 12:09 AM) *
Amyntaki, καιρός είναι να περάσεις να σε δούμε λίγο κι εμείς! evilmonkey.gif
[font=Impact][font=Georgia]Θα συμφωνήσω μαζί σου για τη διοίκηση της Ένωσης, καθώς τα πράγματα εκεί δεν έχουν ακόμα ξεκαθαρίσει! Είναι όμως κάπως καλύτερα σε σχέση με πέρυσι! Η μόνη οργανωτική ελπίδα της Ένωσης αυτή τη στιγμή (βοηθάει όπως μπορέι η γυναίκα), είναι η Δημουλά! Σε ποιόν προπονητή τώρα αναφέρεσαι δεν γνωρίζω, γιατί ο Νανάκος έχει φύγει.
[size=3]
[font=Georgia]Έτσι Μαρολίτσα? tongue.gif Σε χαιρετώ!
[size=3]

Συγνώμη για την γραμματοσειρά! sad.gif Ελπίζω να διορθώθηκε!



ποιος ειναι καλε????ναι το μονο ατομο που αξιζει απο εκει ειναι η Δημουλα πολυ καλη 41.gif 41.gif ....απλα αναφερομαι σε ολους τους coach και αυτον που εχουν τωρα...οτι εκαναν παντα οτι τους ελεγαν οι εφοροι...μα παντα!!!!!και ρωτω τωρα εγω αυτο ειναι σωστο???? 19.gif ουσιαστικα οι απεξω εδιναν οδηγιες ποια κοπελα θα βαλεις να παιξει αυτο θα κανεις τπτ αλλο κ.τ.λ..... wink.gif
chica
Αυτό αποδεικνύει πως ο σύλλογος είναι πολύ δύσκολο να αντέξει! Η γκρίνια και κυρίως η εσωτερική γκρίνια θα διαρκέσει το πολύ για 2-3 χρόνια, όπως και η ομάδα! sad.gif Εκτός αν αξιοποιηθούν καλά τα χρήματα από μια μεταγραφή, που περιμένουν πώς και πώς! Θα σ εβρω κι από κοντά βρε Αμυντάκι που δεν κατάλαβες ποιός είναι! Πόσα άτομα σε αποκαλούν Μαρολίτσα? biggrin.gif icon_wave.gif
amyntaki
QUOTE(chica @ Mar 23 2007, 09:57 AM) *
Αυτό αποδεικνύει πως ο σύλλογος είναι πολύ δύσκολο να αντέξει! Η γκρίνια και κυρίως η εσωτερική γκρίνια θα διαρκέσει το πολύ για 2-3 χρόνια, όπως και η ομάδα! sad.gif Εκτός αν αξιοποιηθούν καλά τα χρήματα από μια μεταγραφή, που περιμένουν πώς και πώς! Θα σ εβρω κι από κοντά βρε Αμυντάκι που δεν κατάλαβες ποιός είναι! Πόσα άτομα σε αποκαλούν Μαρολίτσα? biggrin.gif icon_wave.gif



μονο μια η μαριαννα μου..εσυ εισαι???σιγουρα!!!!! smiley.gif
chica
69.gif blove.gif 41.gif tongue.gif 41.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.