Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Alloha
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
MAVROGATA
Γεια, είμαι η Παυλίνα (γεια σου dizzy icon_wave.gif )

Δεν ξέρω πολλά άπο μπάσκετ - δηλαδή τι πολλά, σχεδόν τίποτα biggrin.gif - άλλα θα συνεισφέρω στο off-topic με τις εμπλουτισμένες μουσικά και ταινιακά γνώσεις μου - ugly_tocktock.gif !!!!!

Και εννοείται ότι θα τσακίσω τα ρεκόρ στα arcades.... so watch your back.... 19.gif 19.gif blech.gif
stormy
Παυλίνα μου φαίνεται την ίδια δουλειά κάνουμε laugh.gif icon_drunk.gif

Welcome icon_wave.gif
dizzy_fingers
Let me guess 39.gif ....dvdstuff???

Όπως και να'χει γεια σου Παυλίνα icon_wave.gif και καλώς ήρθες στο φορουμάκι μας. Σου εύχομαι καλά ποστ....εχμ...καλά ρεκόρ εννοούσα biggrin.gif.
Οι γνώσεις σου πάντως στις ταινίες θα μας φανούν χρήσιμες εδώ πέρα (έτσι iratmac? 19.gif )

ΥΓ: Σίγουρα είσαι φίλη της Φωτούλας... biggrin.gif
stormy
Αυτή η σιγουριά σου είναι που μου αρέσει w00t.gif

Η κοπέλα εσένα χαιρέτησε, δικιά μου φίλη είναι; unsure.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
NBAholic
Kaινούρια χρήστρια; Καλωσήρθες στην παρέα. Ελπίζουμε να σε βλέπουμε και εντός μπασκετικών. icon_wave.gif
IraTmac
QUOTE (dizzy_fingers @ Jan 4 2005, 09:57 PM)
Οι γνώσεις σου πάντως στις ταινίες θα μας φανούν χρήσιμες εδώ πέρα (έτσι iratmac? 19.gif )

biggrin.gif όντως.

καλωσήρθες Παυλίνα, εύχομαι καλά posts.

όσο για τα arcade, είμαι σίγουρος οτι θα είσαι καλύτερη από τον ιδιοκτήτη του υπολογιστή από όπου γράφεις. 19.gif tongue.gif

see ya around wink.gif
dizzy_fingers
icon_drunk.gif hammer.gif torture.gif ugly_tocktock.gif

Μετά από παρέμβαση "του ιδιοκτήτη του υπολογιστή σου" και αρκετές σφαλιάρες συνειδητοποίησα ποια είσαι icon_wave.gif .

Ξανακαλώς ήρθες!


ΥΓ: Ο iratmac για μια φορά έχει δίκιο! 19.gif
MAVROGATA
Ευχαριστώ πολύ για τις υποδοχές σας wink.gif

Όσο για σένα dizzy,πρέπει να σου ομολογήσω πως απόρρισα που δε θυμόσουν το

υπέροχο όνομά μου blink.gif ,μετά απο αυτή την εξαίρετη γνωριμία w00t.gif ,

αλλά εντάξει,σε συγχωρώ για μια και τελευταία φορα!!!!Αν ξαναγίνει....



kill.gif shot.gif





Υ.Γ-->Ελπίζω να ξηγηθήκαμε....... blech.gif
dizzy_fingers
Η γνωριμία με τον μυστηριώδη "ιδιοκτήτη του υπολογιστή" σου με ενθουσίασε περισσότερο απ'ότι η δικιά μας οφείλω να παραδεχτώ...γι'αυτό και δε θυμόμουν το όνομά σου tongue.gif.
MZ13
QUOTE (dizzy_fingers @ Jan 5 2005, 06:05 PM)
Η γνωριμία με τον μυστηριώδη "ιδιοκτήτη του υπολογιστή" σου με ενθουσίασε περισσότερο

ΣΠΥΡΑΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ wub.gif wub.gif

Σιγά ρε dizzy, θα μας παρεξηγήσουν..... rolleyes.gif smile.gif icon_drunk.gif
MAVROGATA
QUOTE ("dizzy_fingers")
Η γνωριμία με τον μυστηριώδη "ιδιοκτήτη του υπολογιστή" σου με ενθουσίασε περισσότερο απ'ότι η δικιά μας οφείλω να παραδεχτώ...


Ε ναί βρε εντάξει,δεν είναι ανάγκη να αναφέρεις τα αυτονόητα.......
μόνο κοίτα, μην το παρατραβήξετε και έχουμε άλλα.............. tongue.gif 71.gif

ντε τυχερούλη και ξέρεις ε? Το παιδί μας δεν είναι οτι κι οτι, είναι του κουτιού 24.gif 69.gif
dizzy_fingers
Μη μας λήξει μόνο tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.