Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Επείγον: Ανάγκη για αίμα για την Κατερίνα Βέρρη στο ΚΑΤ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
Live strong
Από τα ξημερώματα της Κυριακής νοσηλεύεται στο ΚΑΤ η 22χρονη αθλήτρια της Δάφνης Κατερίνα Βέρρη σε κρίσιμη κατάσταση, μετά από τροχαίο ατύχημα, γεγονός που έχει συγκλονίσει όλο το μπασκετικό μας χώρο. Η νεαρή κοπέλα έχει ανάγκη για αίμα. Παρακαλείσθε όσοι μπορείτε να σπεύσετε στο νοσοκομείο ΚΑΤ Κηφισιάς για να δώσετε αίμα σήμερα Τετάρτη 8/7/09 στις 8.30.-14.00 και στις 16.00-19.00.

Μπορείτε να απευθυνθείτε σε οποιοδήποτε νοσοκομείο αρκεί να δώσετε το όνομα της Κατερίνας και του πατέρα της (Κωνσταντίνος) και να πείτε σε ποιο νοσοκομείο νοσηλεύεται
a.n.r00u *n-e*
Ας ελπίσουμε να πάνε όλα καλά... πραγματικά κρίμα...
ntimat
να ευχηθουμε να πανε ολα καλα και εμεις θα τρεξουμε να δωσουμε οτι μπορουμε για να το καταφερουμε...ειμαστε μαζι σου!!!!!!!!!!!!!!!
sofo4
Απο προχθές που το μάθαμε προσευχόμαστε για την κοπέλα να πάνε όλα καλά.
Ο φίλος της δυστυχώς δεν τα κατάφερε

αχ! αυτές οι μηχανές..............

Περαστικά Κατερίνα μου και εύχομαι να είναι το τελευταίο δυστύχημα που ακούμε!!
Live strong
Η προσέλευση του κόσμου ήταν μεγάλη!!! Η ανάγκη για αίμαι υπερκαλύφτηκε!!!!
Μετά το χειρουργείο που έγινε, η κατάσταση της υγείας της είναι σταθερή! Τα πράγματα ήταν ευτυχώς καλύτερα από ότι τα περίμεναν!!!!!

Ας ελπίσουμε όλοι ότι θα ξεπεράσει τον κίνδυνο και σε λίγο θα είναι σε θέση να αναρρώσει πλήρως!!!

kasper7
QUOTE(Live strong @ Jul 8 2009, 19:18 ) *
Η προσέλευση του κόσμου ήταν μεγάλη!!! Η ανάγκη για αίμαι υπερκαλύφτηκε!!!!
Μετά το χειρουργείο που έγινε, η κατάσταση της υγείας της είναι σταθερή! Τα πράγματα ήταν ευτυχώς καλύτερα από ότι τα περίμεναν!!!!!

Ας ελπίσουμε όλοι ότι θα ξεπεράσει τον κίνδυνο και σε λίγο θα είναι σε θέση να αναρρώσει πλήρως!!!

Περαστικά και γρήγορη επιστροφή στα γήπεδα!
closv
QUOTE(kasper7 @ Jul 8 2009, 21:08 ) *
Περαστικά και γρήγορη επιστροφή στα γήπεδα!



Καποιο νεο για την πορεια της υγειας της ???
sofo4
QUOTE(closv @ Jul 16 2009, 09:46 ) *
Καποιο νεο για την πορεια της υγειας της ???


έγινε αξονική την περασμένη Δευτέρα νομίζω και έδειξε καλή αλλά οταν οι γιατροί προσπάθησαν να την αποσυνδέσουν απο τα μηχανήματα ο εγκέφαλος ξαναδημιούργησε οίδημα και έτσι ερχόμαστε πάλι στα ίδια. Σε βαθιά καταστολή μέχρι να δούν την εξέλιξη και την αντίδραση του οργανισμού.

ας ελπίσουμε να πάνε όλα καλά!!
a bullet for your head
Ειναι πραγματικα πολυ λυπηρο..
Τις καλυτερες ευχες μου δινω, για ταχεια αναρρωση!
Air and King
Και απο εμενα ευχομαι ο Θεος να βοηθησει και να πανε ολα καλα!
closv
QUOTE(sofo4 @ Jul 19 2009, 17:38 ) *
έγινε αξονική την περασμένη Δευτέρα νομίζω και έδειξε καλή αλλά οταν οι γιατροί προσπάθησαν να την αποσυνδέσουν απο τα μηχανήματα ο εγκέφαλος ξαναδημιούργησε οίδημα και έτσι ερχόμαστε πάλι στα ίδια. Σε βαθιά καταστολή μέχρι να δούν την εξέλιξη και την αντίδραση του οργανισμού.

ας ελπίσουμε να πάνε όλα καλά!!



Καποιο νεωτερο για την υγεια της Κατερινας?
sofo4
QUOTE(closv @ Aug 3 2009, 15:17 ) *
Καποιο νεωτερο για την υγεια της Κατερινας?


τίποτα ακόμα. σταθερή κατάσταση- τώρα που το σκέφτομαι κοντεύει 1 μήνα η κοπέλα σ'αυτή τη κατάσταση.
και μακάρι να πάνε όλα ομαλά γιατί μιλάμε για κτύπημα στο κεφάλι.
τι να πώ! εύχομαι το καλύτερο δυνατό!!!!
closv
QUOTE(sofo4 @ Aug 3 2009, 21:53 ) *
τίποτα ακόμα. σταθερή κατάσταση- τώρα που το σκέφτομαι κοντεύει 1 μήνα η κοπέλα σ'αυτή τη κατάσταση.
και μακάρι να πάνε όλα ομαλά γιατί μιλάμε για κτύπημα στο κεφάλι.
τι να πώ! εύχομαι το καλύτερο δυνατό!!!!



Πως παει η ΚΑΤΕΡΙΝΑ???
sofo4
QUOTE(closv @ Aug 21 2009, 09:43 ) *
Πως παει η ΚΑΤΕΡΙΝΑ???


δυστυχώς τα νέα δεν είναι και τόσο ευχάριστα από ότι μαθαίνουμε και μακάρι να υπερβάλλουν γιατί απο στόμα σε στόμα μεγαλοποιούνται πολλές φορές τα πράγματα.
φυτό λένε οι γιατροί και άν συνέλθει θα υπάρχει πρόβλημα.
τι να πω? δεν ξέρω.. ίσως το νεαρό της ηλικίας της βοηθήσει και πάνε όλα καλά στο τέλος.
καλό κουράγιο στους γονείς........
OnLy_PAS-AthEnS
Κριμα γιατι βλεπω οτι ταλαιπωρειται η κοπελα απο 10 ιουλιου ..κριμα.....
Μακαρι να πανε ολα καλα Κατερινα μου!!
FC3
QUOTE(sofo4 @ Sep 10 2009, 22:46 ) *
δυστυχώς τα νέα δεν είναι και τόσο ευχάριστα από ότι μαθαίνουμε και μακάρι να υπερβάλλουν γιατί απο στόμα σε στόμα μεγαλοποιούνται πολλές φορές τα πράγματα.
φυτό λένε οι γιατροί και άν συνέλθει θα υπάρχει πρόβλημα.
τι να πω? δεν ξέρω.. ίσως το νεαρό της ηλικίας της βοηθήσει και πάνε όλα καλά στο τέλος.
καλό κουράγιο στους γονείς........



sad.gif

Ελπίζω τα άσχημα νέα που μας γράφεις να είναι υπερβολή....


Κατερίνα, δόσε έναν αγώνα ακόμα....


Ευχόμαστε όλοι να κερδίσεις.
sofo4
QUOTE(FC3 @ Sep 15 2009, 03:46 ) *
sad.gif

Ελπίζω τα άσχημα νέα που μας γράφεις να είναι υπερβολή....


Κατερίνα, δόσε έναν αγώνα ακόμα....


Ευχόμαστε όλοι να κερδίσεις.


και εγώ αυτό ελπίζω όπως και προείπα!!!
ελάτε να βάλουμε όλοι μαζί την θετική μας ενέργεια και η Κατερίνα να συνέλθει γρήγορα και να γίνει καλά όπως πρώτα... smile.gif
closv
QUOTE(sofo4 @ Sep 18 2009, 23:50 ) *
και εγώ αυτό ελπίζω όπως και προείπα!!!
ελάτε να βάλουμε όλοι μαζί την θετική μας ενέργεια και η Κατερίνα να συνέλθει γρήγορα και να γίνει καλά όπως πρώτα... smile.gif



Παιδια ξερει κανεις κατι? Εχει συνελθει η Κατερινα?
sofo4
στην ίδια κατάσταση βρίσκεται απο οτι λενε οι πληροφορίες- τιποτα νεοτερο
αν ξερει καποιος ας μας πει.
a.n.r00u *n-e*
τελικά τι έγινε??? unsure.gif Ξέρει κάποιος?? sad.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.