Help - Search - Members - Calendar
Full Version: My προταση
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Γενικά κι αόριστα
morfi
Ο Γιωργος εχει τρια ποδια.

Σοβαρα τωρα....Η δικια μου προταση ειναι να στειλουμε ολοι φωτογραφιες μας και να κοροιδεψουμε τον πιο ασχημο! 24.gif
dizzy_fingers
Σοβαρά τώρα...
Τη θεωρώ ανούσια.
Αίτηση απορρίπτεται.

Και μη δω άσχετο ποστ. Υπάρχει το off topic.
harris
Γιατί ανούσια;;;;

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΦΑΣΙΣΜΟΣ...

Συμφωνώ με τον Μορφη... Να στείλετε όλοι σας φωτογραφίες να κοροιδέψω τον πιο άσχημο...
NBAholic
Έχω φωτογραφία του ΜΖ13.


-------------> knicks-sm.gif

(Δεν μπορούσα να βρω κάποια φωτογραφία με ένα κόκκινο Χ, οπότε βρήκα το αμέσως πιο ανύπαρκτο πράγμα).
Alexmei
QUOTE(NBAholic @ Apr 3 2006, 03:26 AM)
Έχω φωτογραφία του ΜΖ13.
-------------> knicks-sm.gif

(Δεν μπορούσα να βρω κάποια φωτογραφία με ένα κόκκινο Χ, οπότε βρήκα το αμέσως πιο ανύπαρκτο πράγμα).
*



χεεχεχεχε!! 41.gif

τώρα πάρτε και την ποιο όμορφη φώτο.

pistons3-sm.gif pistons3-sm.gif pistons3-sm.gif <-------------------------> pistons3-sm.gif pistons3-sm.gif pistons3-sm.gif
morfi
Οκ.Κανω εγω την αρχη.
NBAholic
Το πουκάμισό σου είναι χάλια.

(Παρεπιπτόντως, κι όσο κι αν σε πληγώνω, το τόπικ πρέπει να περάσει στα Off Topix).
Warrior
Oντως...το "καρό" δεν φοριεται φετος!!

(Εγινε η μεταφορα..fixed- tongue.gif tongue.gif )
Alexmei
επίσης βλέπω ότι έχεις και γεμάτη βιβλιοθήκη...... διαβάζεις εεεε;;;;;; tongue.gif
επίσης τα σιδεράκια σου έχουν σαπίσει!!!!! laugh.gif laugh.gif laugh.gif


Α, πιάνεις και δορυφορική με τέτοιες αυτάκλες;;;;;;;; laugh.gif laugh.gif tongue.gif tongue.gif
morfi
QUOTE(Alexmei @ Apr 4 2006, 06:54 PM)
επίσης βλέπω ότι έχεις και γεμάτη βιβλιοθήκη...... διαβάζεις εεεε;;;;;; tongue.gif
επίσης τα σιδεράκια σου έχουν σαπίσει!!!!! laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif
Α, πιάνεις και δορυφορική με τέτοιες αυτάκλες;;;;;;;; laugh.gif  laugh.gif  tongue.gif  tongue.gif
*

Εγω ειμαι κακος!Πολυ κακος!ΟΥΓΚ shot.gif
nikoleta21
καλε morfi εσυ εισαι αυτος...................... w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif ego pantos to diorthosa oso mporousa den mporousa na to blepo..................... tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif icon_drunk.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.