Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Παναγιώτης Γιαννάκης ο Δράκος του Μπάσκετ site !!
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
Greekinfo
http://www.giannakis.co.nr

Παναγιώτης Γιαννάκης ο Δράκος του Μπάσκετ

ολη η πορεια του guest book Photos και αλλα
dizzy_fingers
Χωράει αρκετή δουλειά ακόμα, κατά τη γνώμη μου, ξεκινώντας με μία αλλαγή του domain (κάνε το .gr ή αλλιώς αν το giannakis.gr είναι πιασμένο).

Χαίρομαι πάντως που το ανανεώσατε, γιατί πέρσι έμπαινα κάθε τόσο και έβρισκα συνεχώς μία συνέντευξή του στο ΜΕΝ...
liolias
Dizzy επειδη ετοιμαζω site του καρτερ και θελω να το κανω .gr μπορεις να μου πεις εσυ σε ποια εταιρια εκανες το μπασκετφορουμ και αν ειναι αξιοπιστη??
dizzy_fingers
papaki.gr
Αν μάλιστα κάνεις τη δήλωση μέχρι τις 25 Αυγούστου, προλαβαίνεις την προσφορά τους που είναι 15 ευρώ τα δύο χρόνια wink.gif.
liolias
Αρκετα καλη η προσφορα των 15 ευρω.Και μηπως ξερεις κανενα καλο site για να αγορασω χωρο??
dizzy_fingers
Ψάξε στο google.
Θα βρεις πολλές.

Τέλος εδώ, όμως, γιατί είμαστε off topic.
Ότι άλλο θες, σε πμ.
liolias
ok και σορρυ για το off topic tongue.gif offtopic.gif
V@Roxe##13
Εγω θελω να κανω ενα σαιτ για οσους μισουν τον αμπαλο απο την Βραζιλια(δεν θα ξαναπω το ονομα του). Σκεφτομαι να βαλω μεσα και ενα παιχνιδι παρομοιο με αυτο που εχουν οι Αγγλοι για τον Κριστιανο Ροναλντο. Οποιος θελει θα ριχνει και μια πιστολια στον ΑΜΠΑΛΟ.
liolias
Τι παιχνδι βγαλαν οι αγγλοι??Δεν το ειδα.Εχεις κανα link??
Greekinfo
ευχαριστω για τις υποδειξεις και θα ληφθουν σοβαρα υποψην
εαν εχετε υλικο και θελετε να το μειραστητε μαζι μας με ανταλλαγμα να εισαστε στην σελιδα με τους συνησφεροντες φιλους πολυ ευχαριστως να το δεχθουμε ειτε ειναι φωτογραφιες συνεντευξεις βιντεο αυτογραφα οτιδηποτε αφορα τον Παναγιωτη

μπορειτε να στειλετε μηνυμα εδω admin@greekinfo.net
mikri prasini ollandeza
πρέπει να είναι ανοιγμένο κι άλλο τόπικ για sites παικτών αλλά δεν το βρίσκω...γίνεται να μου στείλετε με πμ όσοι ξέρετε 3 sites και παραπάνω των παικτών/προπονητών?Ευχαριστώ πολύ...!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.