Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΕΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΟ.
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Ολυμπιακός
whitewoolf
Παιδια εχω ενα παραπονο και θα το πω δημοσια.
Βλεπω και εδω οπως και στο official site να μην γινεται πουθενα κουβεντα για τις επιτυχιες του εφηβικου αλλα και των παμπαιδων [93] που τελειωσαν αηττητοι τον 1 γυρο στο τουρνουα του Εσπερου.
Οι δε εφηβοι του ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ στο πρωταθλημα της ΕΣΚΑΝΑ.
Γιατι ρε παιδια;;
Αυτα τα παιδια με αλλα χρωματα και για αλλο συλλογο αγωνιζονται;;;;ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ.
Ολυμπιακος δεν ειναι μονο η 1η ομαδα.
Μηπως κανω λαθος;;;;;;
thrylos7
blink.gif Ντροπή σε μας;

Δε μπορώ να είμαι σίγουρος, αλλά στοιχηματίζω ότι θα βρεις αυτό που θέλεις, αν ψάξεις καλύτερα (στα κατάλληλα τόπικ δηλαδή).
Anaz
QUOTE
Αυτα τα παιδια με αλλα χρωματα και για αλλο συλλογο αγωνιζονται;;;;ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ.
24.gif
Φιλε μου εδω δεν ειναι δημοσιογραφικο site!Forum ειναι.. Δεν ειναι κανεις "υποχρεωμενος" να γραφει κατι,παρα μονο οτι τον ενδιαφερει.Προσωπικα λίγο μ'ενδιαφερουν οι επιτυχιες του Ολυμπιακου στα μικρα τμηματα.
Αν θες φυσικα μπορεις να γραφεις οτι θελεις εσυ,και να ενημερωνεται ετσι κ οποιος ενδιαφερεται..
Στο καταλληλο subforum όμως.Νομιζω το "υπολοιπες κατηγοριες" πρεπει να'ναι το καταλληλο. cool.gif
apkat
Ντροπη μας;;;;;;;;;;;;Για μενα λοιπον Ολυμπιακος ειναι μονο η πρωτη ομαδα του τμηματος μπασκετ και καμια αλλη κανενος σπορ.Γιατι απλα αυτο με ενδιαφερει και αυτο γουσταρω.Θα πρεπει να ντρεπομαι;;Μπορεις να μου το εξηγησεις λιγο περισσοτερο;;
Pantel
QUOTE(whitewoolf @ Mar 31 2007, 08:40 PM) *
Αυτα τα παιδια με αλλα χρωματα και για αλλο συλλογο αγωνιζονται;;;;ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ.


24.gif
kostasvc15
QUOTE(thrylos7 @ Mar 31 2007, 07:21 PM) *
Δε μπορώ να είμαι σίγουρος, αλλά στοιχηματίζω ότι θα βρεις αυτό που θέλεις,

Αμα δεν εισαι σιγουρος μην στοιχηματιζεις ποτε cool.gif tongue.gif
whitewoolf
Παιδια μαλλον εγινε μια ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ.
Το <<ντροπη σας>> δεν αφορα ΚΑΝΕΝΑΝ απο το forum. Αφορα το oficial site του Ολυμπιακου και οσους Ολυμπιακους ασχολουνται και σε αυτο το forum με το μπασκετ.
Επαναλαμβανω.
Ολυμπιακος δεν ειναι μονο η πρωτη ομαδα.
Και τα υπολοιπα τμηματα Ολυμπιακος ειναι και θελουν και αυτα υποστηριξη.


QUOTE(apkat @ Apr 1 2007, 02:21 AM) *
Ντροπη μας;;;;;;;;;;;;Για μενα λοιπον Ολυμπιακος ειναι μονο η πρωτη ομαδα του τμηματος μπασκετ και καμια αλλη κανενος σπορ.Γιατι απλα αυτο με ενδιαφερει και αυτο γουσταρω.Θα πρεπει να ντρεπομαι;;Μπορεις να μου το εξηγησεις λιγο περισσοτερο;;


Φιλε apkat για το εφηβικο και παμπαιδικο basket του Ολυμπιακου μιλαω.
Δεν μιλαω για καμμια αλλη ομαδα. Γιατι τα πηρες;;;;
apkat
επειδη μιλησες για χρωματα υπεθεσα οτι αναφερεσαι σε ολα τα σπορ που υπαρχει το ερυθρολευκο..Ουτως η αλλως ομως σου ξαναλεω οτι το εφηβικο και το παμ[παιδικο τμημα με αφηνει παγερα αδιαφορο..Θα πρεπει να ντρεπομαι;;
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.