Help - Search - Members - Calendar
Full Version: καινουριο στεφανη
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
mike23
γεια σας μπασκετοφιλοι,θελω να αγορασω ενα στεφανη για να το βιδωσω σε μια μπασκετα που το δικο της εχει χαλασει.ταιριαζει καθε στεφανη σε οποιοδηποτε ταμπλο???αν ναι απο που μπορω να αγορασω ενα???εκτος απο το ιντερνετ....ευχαριστω.
j-kidd13
QUOTE(mike23 @ Apr 9 2009, 18:19 ) *
γεια σας μπασκετοφιλοι,θελω να αγορασω ενα στεφανη για να το βιδωσω σε μια μπασκετα που το δικο της εχει χαλασει.ταιριαζει καθε στεφανη σε οποιοδηποτε ταμπλο???αν ναι απο που μπορω να αγορασω ενα???εκτος απο το ιντερνετ....ευχαριστω.

Καλως ηρθες φιλε...Ριξε μια ματια στα Intersport,εκει εχουν στεφανια...Nομιζω εχω δει και στα Praktiker.Tελος κοιταξε σε διαφορα καταστηματα με αθλητικα ειδη ή οργανα γυμναστικης.Υπαρχουν αρκετα που εχουν στεφανια.
thrylos7
Αν δεν κάνω λάθος, νομίζω είδα μαζί και με ένα περιοδικό, χθες - προχθές! Σοβαρά. Αν και δε νομίζω να είναι η πιο ενδεδειγμένη λύση. Συνίστανται αυτές του Jason. biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.