Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Δημήτρης Διαμαντίδης
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35
Kostas Netrino
QUOTE (D-Wade @ Nov 5 2016, 15:38 ) *
Ποιον είχες δάσκαλο στα μαθηματικά laugh.gif laugh.gif
Γεννήθηκε Μάιο του 1980. Σταμάτησε Σεπτέμβριο του 2010. 3Ο χρονών και 4 μηνών

Την προπαγάνδα τη δέχομαι. Μου αρέσει. Το να μην ξέρει κάποιος να κάνει μια απλή αφαίρεση μου είναι κάπως


Το παραδεχτηκα μόνος μου πριν δω το μήνυμα σου. Και το άφησα για να φαινεται πως εκανα λλάθος. Δεν το έσβησα. Και παλι δεν αλλαζει τίποτα. Στο τελευταίο του παιχνίδι επαιξε 38 λεπτά και μετα πούλησε συμπαίκτες και φιλάθλους για τον παχυλο μισθό του.
julius ervin
QUOTE(Kostas Netrino @ Nov 5 2016, 15:31 ) *
Θα ισχυε αυτο που λες μονο αν ειχε γεννηθεί 1/1/1980 και ειχε σταματήσει από την εθνική 31/12/2010. Κάτι που δεν συνέβη. Do the math. Για μερικούς από εμάς ήταν απολύτως απαράδεκτο το οτι σταμάτησε απο την εθνική τόσο νέος. Είχαμε πολύ καληκ εθνική τοτε. Προτίμησε ομως τις προσταγές των αφεντικών του από τους φιλάθλους της εθνικής μπάσκετ.Το ιδιο θα με πείραζε αν ηταν στη θέση του ο Σπανούλης ή ο Ζήσης ή ο Μπουρούσης.

30 και 2 μηνες σταματησε. Δικο μου λαθος, οχι οτι αλλαζει και τιποτα. Και μην ξεχναμε οτι στο Ευρωπαϊκό του 2009 δεν κατέβηκε γιατί ηταν κουρασμένος. Τεσπα καλή τυχη στα ψηφοδέλτια του Μητσοτάκη μαζί με τον Ρουβα και των Άδωνη.

τελικά όσο περνάει ο καιρός καταλαβαίνω ποσό πόνο εχει δώσει ο μεγαλύτερος αθλητής που εχει βγάλει ο ελληνικός αθλητισμός.και βεβαια δεν αναφέρομαι στο δικαίωμα που εχει ο καθένας να κριτικάρει μια επιλογή ενός αθλητή.καλα κανει και την κριτικάρει.απο την εμπάθεια που βγάζει κάποιος φαίνεται οτι αυτο που τον ενδιαφέρει ειναι να μειώσει με κάθε τρόπο τον άνθρωπο που ήταν η αιτία να περάσει δύσκολα παιδικά χρονια.τωρα στα δυο θέματα που θίγονται,δεν υπαρχει περιπτώσει ο ΔΔ να ασχοληθεί με την πολιτική ,δεν ειναι του χαρακτήρα του,να ανακατευτεί με την σαπίλα που υπαρχει.αυτα που γράφονται δεν ισχύουν.τωρα για την εθνικη καποια στιγμή -μιας δεν μιλάει ο ίδιος-καλο ειναι οι δημοσιογράφοι που ήταν κοντά στην εθνικη να γράψουν τους πραγματικούς λόγους η να ρωτήσουν τον Καζλαουσκας.
G-arenas
QUOTE (Kostas Netrino @ Nov 5 2016, 15:47 ) *
Το παραδεχτηκα μόνος μου πριν δω το μήνυμα σου. Και το άφησα για να φαινεται πως εκανα λλάθος. Δεν το έσβησα. Και παλι δεν αλλαζει τίποτα. Στο τελευταίο του παιχνίδι επαιξε 38 λεπτά και μετα πούλησε συμπαίκτες και φιλάθλους για τον παχυλο μισθό του.

γιατι αν συνεχιζε εθνικη δεν θα επαιρνε παχυλο μισθο μετα? οτι να ναι.

εγω παντως ξενερωσα οχι τοσο που ο ΔΔ θα ασχοληθει με την πολιτικη αλλα πιο πολυ οτι θα παει με τον κουλη και την ΝΔ. εγω παντως θεωρω οτι θα ειχε να δωσει πολλα αν ηταν σε κομμα το οποιο θα προασπιζε τα δικαιωματα των εργαζομενων και των λαικων στρωματων. δυστηχως με τον κουλη μονο τα δικαιωματα των πλουσιων, των εταιριων και των αστων θα προασπιζεται.

παντως ο ΔΔ δεν θα ειναι πιονι οπως κικιλιας, ανατολακης, φασουλας, δημας κλπ. θεωρω οτι εστω και σε μικρο βαθμο θα εχει δικες του αποψεις. κριμα ομως τον περιμενα πιο αγωνιστη σε τετοια θεματα.

τελος πρεπει να περιμενουμε πρωτα αν οντως θα ασχοληθει με πολιτικη και αν οντως θα ειναι με κουλη.
julius ervin
QUOTE(Kostas Netrino @ Nov 5 2016, 14:42 ) *
Λογική η κίνηση του Δημήτρη Διαμαντιδη. Υπήρξε μεγάλος αθλητής που έβγαλε ένα σκασμό λεφτά απο τα αφεντικά του και τώρα θα συνασπιστει με το μητσοτακεικο για να προστατέψει τα συμφεροντα τα δικά του ως εκατομμυριούχος και των αφεντικών του που τον έκαναν εκατομμυριουχο. Ας μην λησμονούμε πως σταμάτησε από την εθνική (δεν είχε λεφτά εκεί βλέπεις) από τα 29 του. Προσωπικά δεν θυμάμαι περίπτωση άλλου πρωτοκλασατου παίκτη που να σταματησε από εθνική τόσο νωρίς. Ο Διαμαντιδης τότε ΙΔΙΩΤΕΥΣΕ, και έγραψε στα παλιά του τα παπούτσια τους υπόλοιπους. Μια χαρά ταιριάζει με τον Κυριάκο λοιπόν. Βασική τους φιλοσοφία η ιδιωτεία ενάντια σε καθε δημόσιο αγαθό. Καμία έκπληξη. Ταλαντούχος αθλητής, μικρός ανθρωπος.
τον Παπαλουκά τον πρόλαβες;
A.CAB
Θα περιμένω να δω αν ισχύει και αν γίνει και μετά θα σχολιάσω.

Θα ξενερώσω τρελά όμως αν συμβεί. Με το μπλαμπλά δεν το 'χει με την καμία ο Μήτσος όμως οπότε το γέλιο θα είναι πολύ όταν θα πάει να βγάλει κανά λόγο.
tuareg
QUOTE (A.CAB @ Nov 5 2016, 16:17 ) *
Με το μπλαμπλά δεν το 'χει με την καμία ο Μήτσος όμως οπότε το γέλιο θα είναι πολύ όταν θα πάει να βγάλει κανά λόγο.


δικιο εχεις σ αυτο...ζαγορακης νο 2 biggrin.gif laugh.gif
γνωμη μου ειναι πως τετοια ινδαλματα του κοσμου πρεπει να μενουν μακρια απο τη πολιτικη
Coach Periklis
Διορθώστε με αν κάνω λάθος γιατί είμαι μόλις 25 χρονών και ίσως δεν πρόλαβα ή δεν θυμάμαι : Ο Γκάλης από τότε που σταμάτησε , έχει ασχοληθεί με τον επαγγελματικό αθλητισμό ή κάτι άλλο;;; Εκεί που θέλω να καταλήξω είναι ότι εκτιμώ απεριόριστα το ότι ο μεγαλύτερος Ελληνας αθλητής κράτησε low profile και μπορώ να πω ότι ψιλοχάθηκε ήσυχα και ωραία....

Θα ήθελα κάτι τέτοιο να συμβεί και με τον Διαμαντίδη . Θα ήθελα να κρατήσει ουδέτερη στάση σε οτιδήποτε αφορά τα κοινά

Και κάτι άλλο, εσείς οι παναθηναϊκοί σίγουρα θα έχετε καλύτερη άποψη γιατί εγώ δεν παρακολουθούσα και ιδιαίτερα συνεντεύξεις του ΔΔ. Όσες φορές τον άκουσα να μιλάει, διαπίστωσα το αντίθετο από αυτό που λέτε. Έχει μια σχετική ευφράδεια , τον ακούς και δεν πονάει ο εγκέφαλος σου .....

Για κάτι σχόλια περί μικρότητας, τα έχουμε ακούσει και απ τους απέναντι για τον Σπανούλη. Είναι μικρός, είναι το ένα είναι το άλλο. Έχει καταντήσει αηδία . Όπως και οι ανταπαντήσεις σας πονάει, σας κάνει σας ράνει. Κι αυτό κούρασε

Κατά τ' άλλα, don't do it Μήτσο . Δεν αξίζει, είσαι καλύτερος απ αυτούς
Kostas Netrino
QUOTE (Coach Periklis @ Nov 5 2016, 17:24 ) *
Διορθώστε με αν κάνω λάθος γιατί είμαι μόλις 25 χρονών και ίσως δεν πρόλαβα ή δεν θυμάμαι : Ο Γκάλης από τότε που σταμάτησε , έχει ασχοληθεί με τον επαγγελματικό αθλητισμό ή κάτι άλλο;;; Εκεί που θέλω να καταλήξω είναι ότι εκτιμώ απεριόριστα το ότι ο μεγαλύτερος Ελληνας αθλητής κράτησε low profile και μπορώ να πω ότι ψιλοχάθηκε ήσυχα και ωραία....

Θα ήθελα κάτι τέτοιο να συμβεί και με τον Διαμαντίδη . Θα ήθελα να κρατήσει ουδέτερη στάση σε οτιδήποτε αφορά τα κοινά

Και κάτι άλλο, εσείς οι παναθηναϊκοί σίγουρα θα έχετε καλύτερη άποψη γιατί εγώ δεν παρακολουθούσα και ιδιαίτερα συνεντεύξεις του ΔΔ. Όσες φορές τον άκουσα να μιλάει, διαπίστωσα το αντίθετο από αυτό που λέτε. Έχει μια σχετική ευφράδεια , τον ακούς και δεν πονάει ο εγκέφαλος σου .....

Για κάτι σχόλια περί μικρότητας, τα έχουμε ακούσει και απ τους απέναντι για τον Σπανούλη. Είναι μικρός, είναι το ένα είναι το άλλο. Έχει καταντήσει αηδία . Όπως και οι ανταπαντήσεις σας πονάει, σας κάνει σας ράνει. Κι αυτό κούρασε

Κατά τ' άλλα, don't do it Μήτσο . Δεν αξίζει, είσαι καλύτερος απ αυτούς


Οπου υπάρχει καπνός υπάρχει και φωτιά. Για να τον προσέγγισαν σημαίνει ότι ανήκει στο σινάφι τους, στην πτέρυγα της νεοφιλελεύθερης δεξιάς. Το θέμα είναι ένα κατά τη γνώμη μου, πάψτε να τους κάνετε θεούς όλους αυτούς τους εκατομμυριούχους. Για μένα ίνδαλμα σημαινει, στο μπασκετ π.χ. θα ήθελα να έχω τη ντριμπλα του Αιβερσον ή το σουτ του Αλεν και μεχρι εκει. Αυτό το να τους κάνετε ολους θεούς και να τους λαυερευετε οτι βλακεία και να κανουν ποτέ δεν το κατάλαβα. Ο Μητσάρας την πάρτη του κοιτούσε, εσείς δεν θέλατε να το δείτε.

Στην Ελλαδα οι μισοί απο τους αθλητές δεν εχουν τελειώσει το λύκειο και θέλουν να κάνουν και τους πολιτικούς.
tuareg
QUOTE (Kostas Netrino @ Nov 5 2016, 17:56 ) *
Οπου υπάρχει καπνός υπάρχει και φωτιά. Για να τον προσέγγισαν σημαίνει ότι ανήκει στο σινάφι τους, στην πτέρυγα της νεοφιλελεύθερης δεξιάς. Το θέμα είναι ένα κατά τη γνώμη μου, πάψτε να τους κάνετε θεούς όλους αυτούς τους εκατομμυριούχους. Για μένα ίνδαλμα σημαινει, στο μπασκετ π.χ. θα ήθελα να έχω τη ντριμπλα του Αιβερσον ή το σουτ του Αλεν και μεχρι εκει. Αυτό το να τους κάνετε ολους θεούς και να τους λαυερευετε οτι βλακεία και να κανουν ποτέ δεν το κατάλαβα. Ο Μητσάρας την πάρτη του κοιτούσε, εσείς δεν θέλατε να το δείτε.

Στην Ελλαδα οι μισοί απο τους αθλητές δεν εχουν τελειώσει το λύκειο και θέλουν να κάνουν και τους πολιτικούς.


Το πρισμα κατω απο το οποιο ξεκινας τη κριτικη σου ειναι λανθασμενο.
Αν δεν ανηκε στο χωρο της νεοφιλελευθερης δεξιας οπως εικαζεις αλλα της -ξερω γω-εξωκοινοβουλευτικης αριστερας θ ειχες αλλη γνωμη και θα τον ειχες κανει Θεο εσυ ο ιδιος φανταζομαι.
Εκεινο που τονιζουν οι περισσοτεροι (και υιοθετω) ειναι πως ειναι λαθος να μπλεξει στη πολιτικη.
Ποια παραταξη θα διαλεξει και τι πιστευει ειναι δευτερευων και δε κρινεται γι αυτο αλλα για την επιλογη του ν ασχοληθει.
jonaldidhs
http://www.gazzetta.gr/basketball/article/...o-os-episkeptis

Εδω αλλα λεει παντως..
Ginobili
Είναι Ολυμπιακός ο Μητσοτάκης....δεν θα μπορούσαν να συνεργαστούν....χαχα...
Σα δεν ντρέπονται μερικοί,χαρακτηρίζουν έναν άνθρωπο "μικρό" με επιχείρημα ότι μπορεί να πολιτευτεί...δεν υπάρχει σωτηρία σε αυτήν την κοινωνία.
Αυτοί οι πολιτικοί μας αξίζουν...
erasitehnis

Ανεξάρτητα του αν συμφωνεί κάποιος με κάποιο θέμα μπορεί να επιχειρηματολογεί κοσμιότερα και να αποφεύγει τις γραφικότητες.
Χωρίς να θέλω να κάνω υποδείξεις στους μοντς κάποια ποστς είναι για γέλια και για κλάματα.

Αν κάποιος θέλει να βγάλει χολή για τον Διαμαντίδη να τον βοηθήσω:

"Μίσθαρνο όργανο της πλουτοκρατίας δεν διστάζει να πουλήσει και την ψυχή του στους σατανάδες, για να πάρει ένα ελεεινό έδρανο στη βουλή που σκλαβώνει το λαό. Ας τα βλέπει ο εργάτης, ο αγρότης, η φοιτήτρια, ο άνεργος, ο συνταξιούχος, η νοικοκυρά και ο ναύτης που δίνουν από το υστέρημά τους για να τον θαυμάζουν. Μόνος δρόμος είναι η πάλη και ο αγώνας για το καμάρι του Περεά. Η αλήθεια βρίσκεται στο Φως (των σπορ)"

Σε ότι αφορά το θέμα άποψή μου είναι ότι αθλητές που είναι Πανελλαδικά ινδάλματα χάνουν (τουλάχιστον λίγη) από τη λάμψη τους, όταν κομματικοποιούνται. Πιστεύω όμως ότι άνθρωποι που έχουν λύσει το οικονομικό τους ζήτημα δεν μπαίνουν στην πολιτική για να πάρουν αλλά για να δώσουν. Έτσι έκαναν και οι παλαιότεροι πολιτικοί, πολλοί εκ των οποίων πέθαναν στην ψάθα.




Dreamerpanos
QUOTE (Kostas Netrino @ Nov 5 2016, 14:42 ) *
Λογική η κίνηση του Δημήτρη Διαμαντιδη. Υπήρξε μεγάλος αθλητής που έβγαλε ένα σκασμό λεφτά απο τα αφεντικά του και τώρα θα συνασπιστει με το μητσοτακεικο για να προστατέψει τα συμφεροντα τα δικά του ως εκατομμυριούχος και των αφεντικών του που τον έκαναν εκατομμυριουχο. Ας μην λησμονούμε πως σταμάτησε από την εθνική (δεν είχε λεφτά εκεί βλέπεις) από τα 29 του. Προσωπικά δεν θυμάμαι περίπτωση άλλου πρωτοκλασατου παίκτη που να σταματησε από εθνική τόσο νωρίς. Ο Διαμαντιδης τότε ΙΔΙΩΤΕΥΣΕ, και έγραψε στα παλιά του τα παπούτσια τους υπόλοιπους. Μια χαρά ταιριάζει με τον Κυριάκο λοιπόν. Βασική τους φιλοσοφία η ιδιωτεία ενάντια σε καθε δημόσιο αγαθό. Καμία έκπληξη. Ταλαντούχος αθλητής, μικρός ανθρωπος.


Κάποτε είχα φάει warn γιατί είχα γράψει τη λέξη "βάζελος"....Εδώ τι πρέπει να γίνει?

Πάντως έχεις πολύ μεγάλο πρόβλημα,πρέπει να το κοιτάξεις...Εκτός από το μαθηματικό εννοώ...

Τώρα όσο αφορά το θέμα του να πολιτευτεί ο Μήτσος διαφωνώ κάθετα....

Σε μια "κανονική" χώρα με "κανονικούς" πολιτικούς που κοιτάζουν πρώτα το καλό της χώρας και όχι τον κ&8ο τους θα ήταν μεγάλη υπόθεση να ασχοληθούν με την πολιτική άτομα τέτοιου ήθους και ωριμότητας όπως ο Μήτσος.

Άλλα έτσι όπως είμαστε όχι...Ακόμα και αν κάποιοι λένε πως "κάποτε πρέπει να ξεκινήσει η αλλαγή" ,ένας κούκος δεν φέρνει την άνοιξη.

Και στο κάτω κάτω δεν είμαστε όλοι καλοί σε όλα....Και σε σοβαρή χώρα να βρισκόμασταν μπορεί για κάτι τέτοιο να μην κάνει....


QUOTE (D-Wade @ Nov 5 2016, 15:18 ) *
Άσχετο με την υπόθεση ''πολιτικός Διαμαντίδης'' αλλά βλέπω και στο basketforum(Όχι μόνο από τον Kostas Netrino αλλά και από άλλους) και γενικά στα sites τον αριθμό 29 για την ηλικία που σταμάτησε ο ΔΔ από την εθνική. Τι γίνεται? Δυσκολευόμαστε στην αφαίρεση 2010-1980 laugh.gif ή ενισχύουμε περισσότερο το επιχείρημα μας?


Είναι όπως στις τιμές.... Αλλιώς χτυπάει το 19,99 και αλλιώς το 20 ευρώ...

QUOTE (D-Wade @ Nov 5 2016, 15:38 ) *
Ποιον είχες δάσκαλο στα μαθηματικά laugh.gif laugh.gif
Γεννήθηκε Μάιο του 1980. Σταμάτησε Σεπτέμβριο του 2010. 3Ο χρονών και 4 μηνών

Την προπαγάνδα τη δέχομαι. Μου αρέσει. Το να μην ξέρει κάποιος να κάνει μια απλή αφαίρεση μου είναι κάπως


Η προπαγάνδα είναι σχεδόν πάντα οργανωμένη...

Εδώ... βρέχει στη φτωχογειτονιά....

Έχει σταματήσει 5-6 μήνες και ακόμα ασχολούνται μαζί τους τα παλικάρια...Σκέψου...
T.W.Is.M.
QUOTE(julius ervin @ Nov 5 2016, 15:56 ) *
τελικά όσο περνάει ο καιρός καταλαβαίνω ποσό πόνο εχει δώσει ο μεγαλύτερος αθλητής που εχει βγάλει ο ελληνικός αθλητισμός


Το τοπικ ειναι για το Διαμαντιδη, οχι για το Γκαλη! cool.gif

edit: Τωρα που το σκεφτομαι, ποιος απο εμας γνωριζει προσωπικα το Διαμαντιδη για να ξερει τι ανθρωπος ειναι; Το αν θα ασχοληθει με την πολιτικη ειναι δικαιωμα του, δινει πατημα σε ολους μας να εκφρασουν μια θετικη ή αρνητικη αποψη, αλλα σιγουρα δε φτανει για να τον κρινουμε ως ανθρωπο. Πιο πολυ μπορει να κριθει απο τη συμπεριφορα του 15+ χρονια στα γηπεδα παρα απο μια αποφαση. Πολυ περισσοτερο οταν η κριση αυτη επηρεαζεται απο το χωρο στον οποιο ανηκει(*), γιατι μη μου πει καποιος που τον κατακρινει για την ενδεχομενη καθοδο στην πολιτικη οτι θα ψηφισει το κομμα με το οποιο ενδεχομενως να κατεβει.

(*)και σ αυτο υπαρχουν ιδιαιτερες περιπτωσεις και εξαιρεσεις, αλλα δεν ειναι της στιγμης
julius ervin
τωρα που αποδείχτηκε οτι το θέμα της καθόδου του Διαμαντίδη ήταν στο μυαλό κάποιων δημοσιογράφων ας επιστρέψουν οι πονεμένοι πολέμιοι του στα παλιά αγαπημένα θέματα τους για να προσπαθήσουν να τον μειώσουν.

QUOTE(T.W.Is.M. @ Nov 5 2016, 22:02 ) *
Το τοπικ ειναι για το Διαμαντιδη, οχι για το Γκαλη! cool.gif

edit: Τωρα που το σκεφτομαι, ποιος απο εμας γνωριζει προσωπικα το Διαμαντιδη για να ξερει τι ανθρωπος ειναι; Το αν θα ασχοληθει με την πολιτικη ειναι δικαιωμα του, δινει πατημα σε ολους μας να εκφρασουν μια θετικη ή αρνητικη αποψη, αλλα σιγουρα δε φτανει για να τον κρινουμε ως ανθρωπο. Πιο πολυ μπορει να κριθει απο τη συμπεριφορα του 15+ χρονια στα γηπεδα παρα απο μια αποφαση. Πολυ περισσοτερο οταν η κριση αυτη επηρεαζεται απο το χωρο στον οποιο ανηκει(*), γιατι μη μου πει καποιος που τον κατακρινει για την ενδεχομενη καθοδο στην πολιτικη οτι θα ψηφισει το κομμα με το οποιο ενδεχομενως να κατεβει.

(*)και σ αυτο υπαρχουν ιδιαιτερες περιπτωσεις και εξαιρεσεις, αλλα δεν ειναι της στιγμης

ο μεγαλύτερος που εχει βγάλει ο ελληνικός αθλητισμός.ο Γκάλης δεν ειναι προϊόν του ελληνικού μπασκετ
villiskabas
Εχει πλακα να ακους οτι ο ανθρωπος "βαλτο αγορι μου" που εδωσε το χρυσο στην εθνικη δεν εχει προσφερει στην Εθνικη......

Και επισης ειναι πλεον αξιωμα των Ελληνων να προτρεχουν και να λασπολογουν πριν καν κατι επισημοποιηθει....

Τωρα αν ειναι ανθρωποι και οχι διποδα καλο θα ηταν να ζητησουν συγνωμη απο τον εαυτο τους οχι απο κανεναν αλλο...
djibriliant
Ελπίζω όταν σταματήσει ο Σπανούλης να μην κάνω όπως κάνουν τώρα πολλοι για τον Διαμαντίδη, γιατί έζησα ελληνικο μπάσκετ με Διαμαντιδη-Παπαλουκα-Σπανούλη, ποτέ ξανά στην ιστορία μας δεν θα υπάρξει κατι ανάλογο οπότε ελπίζω να μην καταντίσω τοσο μα τόσο ... Ελπίζω οι mods να επιληφθούν των προσβλητικών σχολίων ακομή και αν δεν βρίζουν...
Dwyane ''the flash'' Wade
https://www.youtube.com/watch?v=kXzFTssZ_NI

Δεν το ειχα πάρει πρέφα αυτό το ντοκιμαντέρ για τον Μήτσο. Πολύ καλή δουλειά.
Dreamerpanos
https://youtu.be/YVyCTyZIkRk

Ετοιμάζεται λέμε!
Guardian
QUOTE (erasitehnis @ Nov 5 2016, 21:45 ) *
Σε ότι αφορά το θέμα άποψή μου είναι ότι αθλητές που είναι Πανελλαδικά ινδάλματα χάνουν (τουλάχιστον λίγη) από τη λάμψη τους, όταν κομματικοποιούνται.


Αυτό ακριβώς είναι το γενικό πλαίσιο που πρέπει να σκεφτεί καλά ο Διαμαντίδης ώστε να μην κάνει αυτή την επιλογή.
Και στο κάτω-κάτω,γιατί να διχάσει τον κόσμο που τον λατρεύει;Γιατί να τον βρίζουνε κι αυτόν την επομενη μέρα,όταν θα υποχρεούται να σηκώνει το χεράκι και να ψηφίζει αυτά που θα του πει ο αρχηγός του να ψηφίζει;
katharop
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0...amp;oe=59F8C59E
Για να τελειώσει μια για πάντα το "αιώνιο ερώτημα". Προφανώς και ο ΔΔ ήταν και θα είναι καλύτερος παίκτης.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.