Help - Search - Members - Calendar
Full Version: NEO ΟΝLINE BLOG....AΜΙΓΩΣ ΜΠΑΣΚΕΤΙΚΟ..!!!
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
Μήτσος-Jimmys-ΔΣ#18#
Καλησπερα σε όλα τα φιλαρακια του forum…

Εχω φτιαξει με κατι παιδια απο την παρεα μου ενα πολυ ομορφο διασκεδαστικο ενημερωτικο και επικοινωνιακο blog αμιγως μπασκετικο.....για αγορια και κοριτσια, γυναικες αντρες και ..παιδια.....μπασκετμπολιστες και μη.....και θελουμε την γνωμη σας .....Παιδια επισκευτητε μας........θα σας αρεσει....το χουμε κανει κουκλακι.....(και ακομα ειμαστε στην αρχη ετσι....)

Ελατε....ψηφιστε στα γκαλοπ....δειτε βιντεος....επισκευτειτε ιστοσελιδες μπασκετικες....δειτε μπασκετ LIVE...αφηστε τα σχολια σας και ενημερωθειτε για ολα γυρω απο τον χορο της πορτοκαλι μπαλας....που ολοι μας λατρευουμε.....

Θα χαρουμε και να επικοινωνήσουμε μαζι σας παιδια.....

http://loveforbasket41.blogspot.com
NBAer
QUOTE(Μήτσος-Jimmys-ΔΣ#18# @ May 27 2008, 15:52 ) *

Δεν κοιταξα και πολυ αλλα με μια πρωτη ματια ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ! Φοβερο!! icon_drunk.gif biggrin.gif
Μήτσος-Jimmys-ΔΣ#18#
QUOTE(NBAer @ May 27 2008, 16:25 ) *
Δεν κοιταξα και πολυ αλλα με μια πρωτη ματια ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ! Φοβερο!! icon_drunk.gif biggrin.gif


NA σε καλα φιλαρακι....κανουμε μεγαλη προσπαθεια τα παιδια που το ανανεωνουμε γιατι θεωρουμε πως σε μια χωρα σαν την Ελλαδα που κατα τεκμηριο ειναι αμιγώς μπασκετικη.......ενα τετοιο Blog ελειπε....και αναλαβαμε να το φερουμε εις πέρας....

Περιμένουμε σχόλια, εντυπώσεις, συμμετοχη στα γκαλοπ....αλλα και την βοήθειά σας πολλές φορές για να γινόμαστε καλύτεροι...Άλλωστε...εχθρός του καλού το....καλύτερο..!!!!

Σας ευχαριστουμε ολους....και καλοσωριζουμε τους καινουργιους.......θα χαρουμε να τα πούμε και απο εκει.....

Δ. Μ. Κ.
sporting b.c.
δεν έχετε ακόμα τιποτα για τη Σπορτιγκάρα αλλά σας δίνω μια μικρή πίστωση χρόνου wink.gif
B for Basketball
Το Βιντεακι που ποσταρατε στο blogμε τον Κομπε...Ειναι ολιγον ψευτικο....Σε μια φαση φαινεται λες κ πεταει σαν του Σουπερμαν...
ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΣΥΜΦΩΝΩ...ΚΟΡΥΦΑΙΟΣ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΑΤΛΑΝΤΙΚΟΥ!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Μήτσος-Jimmys-ΔΣ#18#
QUOTE(sporting b.c. @ May 27 2008, 18:41 ) *
δεν έχετε ακόμα τιποτα για τη Σπορτιγκάρα αλλά σας δίνω μια μικρή πίστωση χρόνου wink.gif


Φιλαρακι....εννοειτε οτι θα επεκταθουμε σε όλα τα θεματα....και Α2 θα βαλουμε και Σπορτινγκ...αλλα ειμαστε στην αρχη ακομα....Υποσχομαστε οτι μπορουμε....και φυσικα θα γραψουμε για την Α2 κα ιτον Σπορτινγκ....να'σαι σιγουρος φιλαρακι....

Σε ευχαριστουμε κ εσενα και ολους.......

και συμμετεχετε στα γκαλοπ παιδια....να διαμορφωσουμε αποψη...και αποτελεσματα.....να κανουμε και τον....χουλιαμα μας μετα...... :-))))
Μήτσος-Jimmys-ΔΣ#18#
QUOTE(B for Basketball @ May 27 2008, 18:42 ) *
Το Βιντεακι που ποσταρατε στο blogμε τον Κομπε...Ειναι ολιγον ψευτικο....Σε μια φαση φαινεται λες κ πεταει σαν του Σουπερμαν...
ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΣΥΜΦΩΝΩ...ΚΟΡΥΦΑΙΟΣ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΑΤΛΑΝΤΙΚΟΥ!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


Ευχαριστουμε φιλαρακι......

Ναι ετσι ακριβως μοιαζει.....σαν τον σουπερμαν.....αλλα ειναι εντυπωσιακο...δεν συμφωνεις.....????

και φυσικα ειναι ο καλυτερος.....αυτο ειναι κοινης αποδοχης......!!!

Θα ακολούθησουν και αλλα....ακομα και πιο εντυπωσιακα βιντεο.......και ακομα πιο......αληθωφανες......!!!

Coming soon.........

:-))))))
Alexmei
Mπράβο παιδιά για την προσπαθειά σας. Είναι πολύ όμορφο blog καλή συνέχεια! bball.gif bball.gif
B for Basketball
QUOTE(Μήτσος-Jimmys-ΔΣ#18# @ May 27 2008, 16:01 ) *
Ευχαριστουμε φιλαρακι......

Ναι ετσι ακριβως μοιαζει.....σαν τον σουπερμαν.....αλλα ειναι εντυπωσιακο...δεν συμφωνεις.....????

και φυσικα ειναι ο καλυτερος.....αυτο ειναι κοινης αποδοχης......!!!

Θα ακολούθησουν και αλλα....ακομα και πιο εντυπωσιακα βιντεο.......και ακομα πιο......αληθωφανες......!!!

Coming soon.........

:-))))))

Τοτε θα πρεπει να αποφυγετε τα βιντεακια με τον Κομπε που πηδαει πανω απο ενα αμαξι, η τα τριποντα του Λεμπρον απο την αλλη ακρη του γηπεδου... tongue.gif tongue.gif

Κατα τα αλλα πολυ καλη δουλεια.....
Και μονο το οτι συμφωνουμε για τον Κομπε ,σας εχω σε μεγαλη εκτιμηση, θα τα παμε καλα εμεις tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Καλη συνεχεια.... biggrin.gif
Μήτσος-Jimmys-ΔΣ#18#
QUOTE(Alexmei @ May 27 2008, 19:03 ) *
Mπράβο παιδιά για την προσπαθειά σας. Είναι πολύ όμορφο blog καλή συνέχεια! bball.gif bball.gif


Να σε καλα φιλε.....και εμεις σε ευχαριστουμε για τον χρονο σου....και ευχομαστε να διασκεδαζεις στο blog μας...να σε καλα......
Μήτσος-Jimmys-ΔΣ#18#
QUOTE(B for Basketball @ May 27 2008, 19:11 ) *
Τοτε θα πρεπει να αποφυγετε τα βιντεακια με τον Κομπε που πηδαει πανω απο ενα αμαξι, η τα τριποντα του Λεμπρον απο την αλλη ακρη του γηπεδου... tongue.gif tongue.gif

Κατα τα αλλα πολυ καλη δουλεια.....
Και μονο το οτι συμφωνουμε για τον Κομπε ,σας εχω σε μεγαλη εκτιμηση, θα τα παμε καλα εμεις tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Καλη συνεχεια.... biggrin.gif


Εννοειτε.....απλα και το εντυπωσιακο πουλαει και ειναι φαντασμαγορικο.....ακομα και αν ειναι...fake....Παντως αν ειναι ψευτικο ιθα το λεμε και θα το ποσταρουμε μονο κ μονο για το θεαμα και το τζερτζελο.....

Για τον Κομπε εννοειτε οτι συμφωνουμε....

Να σε καλα φιλε.....σε ευχαριστω εκ μερος μας....και θα χαρουμε να δουμε τα σχολια σου στο blog μας....να τα πουμε κ απο εκει..που ξερεις...????

Υ.Γ. - Περιμένουμε σχόλια, εντυπώσεις, συμμετοχη....αλλα και την βοήθειά σας πολλές φορές για να γινόμαστε καλύτεροι...Άλλωστε...εχθρός του καλού το....καλύτερο..!!!!
Μήτσος-Jimmys-ΔΣ#18#
Ευχαριστουμε σε ολα τα παιδια που επισκέπτονται το blog μας...Ευχαριστουμε για την συμμετοχη και τον χρονο σας...και περιμενουμε κιαλους κιαλους μπασκετικους...για να μεγαλωνει η μπασκετικη παρεα της ισως πιο μπασκετικης χωρας της Ευρώπης..(Αντε μαζι με την Ιταλια...)

Σας ευχαριστούμε,

Εις το επανειδην....

Μ. Κ. Δ.

http://loveforbasket41.blogspot.com
Μήτσος-Jimmys-ΔΣ#18#
Αντιμετωπίσαμε ένα μεγάλο πρόβλημα στην διαχείρηση του blog μας...Κάποια δεδομ.ενα χάθηκαν αλλα θα τα ανακτήσουμε....Ενημερώνουμε τους επισκέπτες του site αυτου οτι τα προβλήματα ξεπεράστηκαν και είμαστε ετοιμοι για να συνεχίσουμε το ..αμιγώς μπασκετικό....σαφάρι μας..!!

Να είστε καλά...

Υ.Γ. - Περιμένουμε σχόλια, εντυπώσεις, συμμετοχη....αλλα και την βοήθειά σας πολλές φορές για να γινόμαστε καλύτεροι...Άλλωστε...εχθρός του καλού το....καλύτερο..!!!!

Δ.
dizzy_fingers
Κάποιο επί της ουσίας ποστ έχετε να κάνετε?
Αυτό που βλέπω στα τελευταία 4 ποστ είναι απλά προσπάθειες να κρατήσετε ψηλά το τόπικ.

Με συγχωρείτε, αλλά με αυτή τη δουλειά (αλλά και με μόνο αντεγραμμένες ειδήσεις από τα αθλητικά site) δεν πρόκειται να καταφέρετε τίποτα.
NBAer
QUOTE(dizzy_fingers @ May 30 2008, 14:36 ) *
Κάποιο επί της ουσίας ποστ έχετε να κάνετε?
Αυτό που βλέπω στα τελευταία 4 ποστ είναι απλά προσπάθειες να κρατήσετε ψηλά το τόπικ.

Indeed.... rolleyes.gif
This is bad.....

QUOTE
Με συγχωρείτε, αλλά με αυτή τη δουλειά (αλλά και με μόνο αντεγραμμένες ειδήσεις από τα αθλητικά site) δεν πρόκειται να καταφέρετε τίποτα.

ΤΙΠΟΤΑ, οπως το λες.
Για να γινει ενα blog φοβερα πετυχημενο, πρεπει να μην ακολουθησει τον δρομο του να δινει απλως τις τελευταιες ειδησεις της ημερας, εστω και αν το κανει με ρυθμο ανανεωσης πολυ γρηγορο και εστω και αν καλυπτει μεγαλο μερος ειδησεων.
Υπαρχουν χιλιαδες σαιτ για αυτο το λογο και με αυτο το σκοπο

Για να γινει ενα blog φοβερα πετυχημενο πρεπει να:
•Παραθεσει ενδιαφεροντα αφιερωματα με πλουσιο ιστορικο υλικο και φωτογραφιες. Πχ τελικους ΝΒΑ. Πχ αφιερωμα στον Κομπε Μπραιαντ, πχ αφιερωμα στο μπασκετ γενικα, πχ αφιερωμα στους τελικους Α1, κλπ....
•Να εχει αφιερωματα φωτογραφικα, περι του ευαισθητου φυλου παντα συσχετιζομενο με το μπασκετ βεβαια, πχ Cheerleaders, πχ ομορφες γυναικες ή φιλες αθλητων, αθλητριες βολει ή μπασκετ κλπ, πχ θηλυκες φιλαθλους κλπ. biggrin.gif
•Να δωσει μια αποψη. Να υπαρχουν αρθρα πχ με αποψη, και οχι απλη παραθεση των γεγονοτων.
◘◘Να παρει τη θεση του Ολυμπιακου ή του Παναθηναικου με κομπλεξικο τροπο. Εκει να δεις πανηγυρι. ΘΑ μπαινουν οι υποστηρικτες του ΟΣΦΠ και θα σφαζονται με αυτους του ΠΑΟ. icon_drunk.gif
Μήτσος-Jimmys-ΔΣ#18#
QUOTE(NBAer @ May 30 2008, 15:06 ) *
Indeed.... rolleyes.gif
This is bad.....
ΤΙΠΟΤΑ, οπως το λες.
Για να γινει ενα blog φοβερα πετυχημενο, πρεπει να μην ακολουθησει τον δρομο του να δινει απλως τις τελευταιες ειδησεις της ημερας, εστω και αν το κανει με ρυθμο ανανεωσης πολυ γρηγορο και εστω και αν καλυπτει μεγαλο μερος ειδησεων.
Υπαρχουν χιλιαδες σαιτ για αυτο το λογο και με αυτο το σκοπο

Για να γινει ενα blog φοβερα πετυχημενο πρεπει να:
•Παραθεσει ενδιαφεροντα αφιερωματα με πλουσιο ιστορικο υλικο και φωτογραφιες. Πχ τελικους ΝΒΑ. Πχ αφιερωμα στον Κομπε Μπραιαντ, πχ αφιερωμα στο μπασκετ γενικα, πχ αφιερωμα στους τελικους Α1, κλπ....
•Να εχει αφιερωματα φωτογραφικα, περι του ευαισθητου φυλου παντα συσχετιζομενο με το μπασκετ βεβαια, πχ Cheerleaders, πχ ομορφες γυναικες ή φιλες αθλητων, αθλητριες βολει ή μπασκετ κλπ, πχ θηλυκες φιλαθλους κλπ. biggrin.gif
•Να δωσει μια αποψη. Να υπαρχουν αρθρα πχ με αποψη, και οχι απλη παραθεση των γεγονοτων.
◘◘Να παρει τη θεση του Ολυμπιακου ή του Παναθηναικου με κομπλεξικο τροπο. Εκει να δεις πανηγυρι. ΘΑ μπαινουν οι υποστηρικτες του ΟΣΦΠ και θα σφαζονται με αυτους του ΠΑΟ. icon_drunk.gif


Μαγγες συμφωνουμε σε ολα...Φυσικα και δεν ειμαστε τελειοι...εχουμε ακομα αδυναμιες...και οχι λιγεσ..αλλα ειναι ακομα αρχη...δεν ξαναειχαμε τετοια εμπειρια διαδυκτιακη και νομιζω τουλαχιστον πως κανουμε αν μη τι αλλο μια φιλοτιμη προσπαθεια...Θα προσπαθησουμε να ικανοποιησουμε ολους σας..(στον βαθμο που μπορουμε βεβαια...) και απλα ζηταμε την στηρηξη σας...αλλα και την κριτικη σας η οποια ειναι καλοδεχουμενη...Αλλωστε το χω γραψει και πιο πανω...Θελουμε την βοηθεια σας....γιατι παντα εχθρος του καλου ...το καλυτερο...!!!

Ας ελπισουμε να μην εχουμε αλλες ατυχιες σαν αυτη την σημερινη με τον server και να μην χαθουν δεδομενα...(ψηφοφοριες..επισκεψεις..σχολεια και posts...)...και με λιγη πιστωση χρονου...ολα θα παρουν τον δρομο τους...Μονο και μονο που ειμαστε το μοναδικο η ισως ενα απο τα λιγα (2-3) μπασκετικα μπλογκ στην Ελλαδα ειναι μεγαλο εγχειρημα...

Να στε καλα....θα τα λαβουμε υποψη μας ολα αυτα....εις το επανειδην...

Υ.Γ.-> Για όσους ζητησανε cheerleaders....δεν γινεται να μην μας το αναγνωρισετε ..κανουμε αρκετα καλη δουλεια...Φατσα φορα ειναι τα......κοριτσια μας στο site...!!! :-))))))
morfi
QUOTE(Μήτσος-Jimmys-ΔΣ#18# @ May 30 2008, 16:57 ) *
γιατι παντα εχθρος του καλου ...το καλυτερο...!!!

Έλεος, θα σταματήσεις επιτέλους να το λες;
NBAer
QUOTE(morfi @ May 30 2008, 18:05 ) *
Έλεος, θα σταματήσεις επιτέλους να το λες;

Ποιο? Οτι εχθρος του καλου ειναι παντα το καλυτερο? smiley.gif

OFF-Topic: Ποτε να σου στειλω τα boxscores? Επισης εχω καποια μικρα προβληματα, θα στα πω με πμ....


Αγαπητε Μήτσος-Jimmys-ΔΣ#18# σου προτεινω να μπεις στο icon_drunk.gif icon_drunk.gif 69.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif και να παρεις καποιες και να τις κανεις background καθως και να κανεις ειδικα αφιερωματα.... biggrin.gif
Σοβαροτερα τωρα, καθε αρχη και δυσκολη και ελπιζω να μην ειναι και αυτο το blog μια φωτοβολιδα.....
Μήτσος-Jimmys-ΔΣ#18#
QUOTE(NBAer @ May 30 2008, 21:48 ) *
Ποιο? Οτι εχθρος του καλου ειναι παντα το καλυτερο? smiley.gif

OFF-Topic: Ποτε να σου στειλω τα boxscores? Επισης εχω καποια μικρα προβληματα, θα στα πω με πμ....
Αγαπητε Μήτσος-Jimmys-ΔΣ#18# σου προτεινω να μπεις στο icon_drunk.gif icon_drunk.gif 69.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif και να παρεις καποιες και να τις κανεις background καθως και να κανεις ειδικα αφιερωματα.... biggrin.gif
Σοβαροτερα τωρα, καθε αρχη και δυσκολη και ελπιζω να μην ειναι και αυτο το blog μια φωτοβολιδα.....


morfi....ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΕΝΟΧΛΗΣΕ ΤΟΣΟ ΑΛΛΑ ΤΟ "ΕΧΘΡΟΣ ΤΟΥ ΚΑΛΟΥ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ" ΕΙΝΑΙ ΜΟΤΟ ΜΟΥ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΛΛΑΖΩ...ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΑΝ ΜΗ ΤΙ ΑΛΛΟ ΦΙΛΟΤΙΜΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΑΠΟΛΟΓΗΘΩ...

ΝΒΑer...Φιλε επειδη μου φενεσαι τζιμανι παιδι..θα θελα να σε ευχαριστησω για τις υποδειξεις σου...απο δω και περα θα χουμε καινοτομιες στο μπλογκ..με βιντεο..αφιερωματα πολλα...αποψεις ..(δικες μας και μεγαλων αρθρογραφων..)..προτάσεις για το στοίχημα...και χαλαρωτικες φωτος με τις αιθεριες υπαρξεις των γηπέδων...ετσι για να ξεκουραζει το ματι του ο καθε επισκεπτης...(χουλιαμας να γίνεται..)

Εμεις θέλουμε την συμβουλη σας...την κριτικη σας και τις υποδειξεις σας...και αν εχεις καμια αλλη προταση καλοδεχουμενη...

Σας ευχαριστω....

Υ.Γ.- Σε λιγο καιρο το loveforbasket41.blogspot.com θα ανεβασει δικο του κανάλι...με βιντεο...φωτογραφιες..αρχεια ..και πολλες ακομα εκπλήξεις...
morfi
QUOTE(Μήτσος-Jimmys-ΔΣ#18# @ May 30 2008, 22:20 ) *
morfi....ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΕΝΟΧΛΗΣΕ ΤΟΣΟ

Το ίδιο πρόβλημα που θα είχες και εσύ αν αγόραζες ένα λεξικό τετρακοσίων σελίδων και τελικά ανέλυε συνέχεια και σε κάθε σελίδα την ίδια λέξη.

QUOTE(Μήτσος-Jimmys-ΔΣ#18# @ May 30 2008, 22:20 ) *
ΑΛΛΑ ΤΟ "ΕΧΘΡΟΣ ΤΟΥ ΚΑΛΟΥ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ" ΕΙΝΑΙ ΜΟΤΟ ΜΟΥ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΛΛΑΖΩ...ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΑΝ ΜΗ ΤΙ ΑΛΛΟ ΦΙΛΟΤΙΜΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΑΠΟΛΟΓΗΘΩ...

Τι με ενδιαφέρει αν αυτό είναι το μότο σου (και εγώ έχω αυτοκίνητο αλλά δε κάνω έτσι) ή αν κάνεις φιλότιμη προσπάθεια ή όχι; Έχω βαρεθεί να το διαβάζω.

QUOTE(Μήτσος-Jimmys-ΔΣ#18# @ May 30 2008, 22:20 ) *
ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΑΝ ΜΗ ΤΙ ΑΛΛΟ ΦΙΛΟΤΙΜΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

Εύγε. Συγκινήθηκα.

QUOTE(Μήτσος-Jimmys-ΔΣ#18# @ May 30 2008, 22:20 ) *
Υ.Γ.- Σε λιγο καιρο το loveforbasket41.blogspot.com θα ανεβασει δικο του κανάλι...με βιντεο...φωτογραφιες..αρχεια ..και πολλες ακομα εκπλήξεις...

... άλλωστε παντα εχθρος του καλου ...το καλυτερο...!!! ε; (πως σου διέφυγε; smile.gif )
Μήτσος-Jimmys-ΔΣ#18#
QUOTE(morfi @ May 30 2008, 22:38 ) *
Το ίδιο πρόβλημα που θα είχες και εσύ αν αγόραζες ένα λεξικό τετρακοσίων σελίδων και τελικά ανέλυε συνέχεια και σε κάθε σελίδα την ίδια λέξη.
Τι με ενδιαφέρει αν αυτό είναι το μότο σου (και εγώ έχω αυτοκίνητο αλλά δε κάνω έτσι) ή αν κάνεις φιλότιμη προσπάθεια ή όχι; Έχω βαρεθεί να το διαβάζω.
Εύγε. Συγκινήθηκα.

morfi...

NOMIZΩ ΠΩΣ ΚΟΛΛΑΣ ΣΕ ΑΣΗΜΑΝΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΟΥΝ ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ..ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΕΒΑΣΤΗ..ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ...

ΠΑΜΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΦΙΛΕ.....

Eις το επανειδήν.....

Δ.
sporting b.c.
QUOTE(Μήτσος-Jimmys-ΔΣ#18# @ May 27 2008, 15:58 ) *
Φιλαρακι....εννοειτε οτι θα επεκταθουμε σε όλα τα θεματα....και Α2 θα βαλουμε και Σπορτινγκ...αλλα ειμαστε στην αρχη ακομα....Υποσχομαστε οτι μπορουμε....και φυσικα θα γραψουμε για την Α2 κα ιτον Σπορτινγκ...να'σαι σιγουρος φιλαρακι....

Σε ευχαριστουμε κ εσενα και ολους.......

και συμμετεχετε στα γκαλοπ παιδια....να διαμορφωσουμε αποψη...και αποτελεσματα.....να κανουμε και τον....χουλιαμα μας μετα...... :-))))


Ο Α.Ο. Σπόρτιγκ δεν είναι Α2 και Β' εθνική... Είναι ΟΓΚΟΛΙΘΟΣ shot.gif
Μήτσος-Jimmys-ΔΣ#18#
QUOTE(sporting b.c. @ May 31 2008, 14:27 ) *
Ο Α.Ο. Σπόρτιγκ δεν είναι Α2 και Β' εθνική... Είναι ΟΓΚΟΛΙΘΟΣ shot.gif


Συμφωνω....μάλλον εχεις δίκιο...Αλλοστε α νδεν ειχε γινει το μπερδεμα με τον Δροσο περσι Α1 θα ταν...εχεισ δικιο φιλαράκι.........!!!!!!!

Sorry.... 77.gif
sporting b.c.
QUOTE(Μήτσος-Jimmys-ΔΣ#18# @ May 31 2008, 12:45 ) *
Συμφωνω....μάλλον εχεις δίκιο...Αλλοστε α νδεν ειχε γινει το μπερδεμα με τον Δροσο περσι Α1 θα ταν...εχεισ δικιο φιλαράκι.........!!!!!!!

Sorry.... 77.gif


ποιός Δρόσος ; το ότι είσαι γεννημένος το 89 δεν είναι λόγος να μην ξέρεις ποιός είναι ο Α.Ο. Σπόρτιγκ shot.gif
αν δεν ξέρεις μην γράφεις ότι το blog σου είναι το ένα , είναι το άλλο...
Μήτσος-Jimmys-ΔΣ#18#
QUOTE(sporting b.c. @ May 31 2008, 16:24 ) *
ποιός Δρόσος ; το ότι είσαι γεννημένος το 89 δεν είναι λόγος να μην ξέρεις ποιός είναι ο Α.Ο. Σπόρτιγκ shot.gif
αν δεν ξέρεις μην γράφεις ότι το blog σου είναι το ένα , είναι το άλλο...


φυσικα και ξερω ρε φιλε...απλα μιλαω για τα τελευταια γεγονοτα που σημάδεψαν τον Σπορτινγκ...Φυσικα και ξερουμε ολοι ποσο ιστορικος συλλογος ειναι το Σπορτινγκ....

Δεν χρειαζεται ομως να είμαστε κολλημενοι και να μην βλεπουμε γυρω μας...η πραγματικοτητα του Σπορτινγκ αυτη ειναι τωρα και μ'αυτην και την ιστορια του μαζι να πορευτει για να ξανανεβει...(αρχικα) στην μεγαλη κατηγορια...

41.gif
Pierce
εγω εχω μια απορια.
ας υποθεσουμε οτι εχθρος του καλου ειναι το καλυτερο, οκ;
επισης εχθρος του καλου ειναι και το κακο, οκ;
Ο θυμοσοφος λαος μας λεει οτι ο εχθρος του εχθρου μου ειναι φιλος μου.
Αρα το καλυτερο και το κακο ειναι φιλοι. huh.gif wacko.gif
Μήτσος-Jimmys-ΔΣ#18#
QUOTE(pierce21 @ May 31 2008, 23:29 ) *
εγω εχω μια απορια.
ας υποθεσουμε οτι εχθρος του καλου ειναι το καλυτερο, οκ;
επισης εχθρος του καλου ειναι και το κακο, οκ;
Ο θυμοσοφος λαος μας λεει οτι ο εχθρος του εχθρου μου ειναι φιλος μου.
Αρα το καλυτερο και το κακο ειναι φιλοι. huh.gif wacko.gif


Έλα ΡΕ Pierce...ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΣΕΛΤΙΚΑΡΑ...

ΩΡΑΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΙΣΜΟΣ.......NICE...ΕΞΥΠΝΟ.... peace.gif

smiley.gif
Μήτσος-Jimmys-ΔΣ#18#
ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ ΕΝΑ ΑΦΙΕΡΟΜΑ ΣΤΟΥΣ ΤΕΛΙΚΟΥΣ ΤΟΥ ΝΒΑ????

ΕΛΑΤΕ ΣΤΟ ΜΠΛΟΓΚ ΜΑΣ...ΦΡΕΣΚΙΟ ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ...ΜΕ ΒΙΝΤΕΟ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ....ΠΟΥ ΕΞΙΤΑΡΟΥΝ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ...ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΙΩΝΙΑ ΜΑΧΗ ΠΟΥ ΑΝΑΒΙΩΝΕΙ ΣΤΟΥΣ ΦΕΤΙΝΟΥΣ ΤΕΛΙΚΟΥΣ ΤΟΥ ΝΒΑ...

http://loveforbasket41.blogspot.com

blove.gif
Μήτσος-Jimmys-ΔΣ#18#
ΤΙΜΗ ΚΑΙ ΔΟΞΑ ΣΤΟΝ ΠΑΜΕΓΙΣΤΟ, ΣΤΟΝ ΤΕΡΑΣΤΙΟ, ΣΤΟΝ ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΟ, ΣΤΟΝ "ΜΟΤΣΑΡΤ" ΝΤΡΑΖΕΝ ΠΕΤΡΟΒΙΤΣ ΠΟΥ ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ 15 ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΙΝ ΣΤΙΣ 5.30 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΦΥΓΕ ΝΩΡΙΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ..ΤΟ ΚΕΝΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΦΗΣΕΙ ΣΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΣΤΟΝ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΟ..

ΣΑΝ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΦΟΡΟ ΤΙΜΗΣ ΣΤΟ ΜΠΛΟΓΚ ΜΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΡΙΕΡΑ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΕ ΙΣΤΟΡΙΚΑ ΝΤΟΚΟΥΜΕΝΤΑ, ΒΙΝΤΕΟ, ΦΟΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟΦΘΕΓΜΑΤΑ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΥ ΣΤΑΡ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΩΝ ΑΛΛΩΝ ΔΙΑΣΗΜΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ..

http://loveforbasket41.blogspot.com

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΑΣΤΕΡΑΠΟΥ ΕΦΥΓΕ ΝΩΡΙΣ ΑΛΛΑ Ο ΜΥΘΟΣ ΤΟΥ ΑΚΟΜΑ ΖΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΝΑ ΖΕΙ..!!!! 77.gif

Δ.
dizzy_fingers
Το τόπικ κλειδώνει.

Ήμαρτον πια.

Κανονισμός 8.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.