Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Βasketforum meeting in da beach
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
B for Basketball
Μπαινει το καλοκαιρακι....Και βγαζουμε τα πουλοβερ ....Γιατι ειμαστε Greek Lover... Γιατι ειμαστε Greek Lover 41.gif

Λοιπον....
Τοσα Μπασκετικα meeting εχουν γινει....
Ας κανονισουμε κ ενα meeting για μπανακι , να κανουμε την παραλια κολαση κ να πεσουν ολες κατω biggrin.gif

Αν υπαρχουν ειδαφερομενοι να μαζευομαστε σιγα σιγα κ να κανονισουμε ημερα....
nikolas12
QUOTE(B for Basketball @ Jun 7 2008, 16:42 ) *
Μπαινει το καλοκαιρακι....Και βγαζουμε τα πουλοβερ ....Γιατι ειμαστε Greek Lover... Γιατι ειμαστε Greek Lover 41.gif

Λοιπον....
Τοσα Μπασκετικα meeting εχουν γινει....
Ας κανονισουμε κ ενα meeting για μπανακι , να κανουμε την παραλια κολαση κ να πεσουν ολες κατω biggrin.gif

Αν υπαρχουν ειδαφερομενοι να μαζευομαστε σιγα σιγα κ να κανονισουμε ημερα....


Ειστε για Tηλο ή Μυκονο; icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif 69.gif
B for Basketball
Κλειδωστε το τοπικ..... tongue.gif
red pyramid88
Εγώ πάντως είμαι μέσα με τα χίλια. Μόνο να είναι μεσημεράκι επειδή πρωί δουλεύω οπότε δεν θα μπορώ.
nikolas12
Ποιος το Μηλο το μετετρεψε σε Τηλο θα του σπασω το κεφαλι 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif

Εντιτ:Αυριο θα παω για μπανιο.Αν το κανουμε καθημερινη και εγω μεσημερι γιατι το πρωι επισης δουλευω.
Pierce
τον κοσμο φανταζομαι...
rchos
QUOTE
Εντιτ:Αυριο θα παω για μπανιο.Αν το κανουμε καθημερινη και εγω μεσημερι γιατι το πρωι επισης δουλευω.


αδεια ποτε παιρνεις?
Gravedigger
QUOTE(pierce21 @ Jun 14 2008, 18:07 ) *
τον κοσμο φανταζομαι...



QUOTE(rchos @ Jun 14 2008, 18:08 ) *
αδεια ποτε παιρνεις?

Πωπω τι είστε εσείς?Δεν παίρνει άδεια,συμπληρώνει ένσημα.
Das Kapital
Τι παραλιες και μακροβουτια; Κανονιστε κανα μπασκετακι να λιωσουμε!
apkat
hip-hop ποσα παιρνεις;;; tongue.gif
nikolas12
QUOTE(apkat @ Jun 14 2008, 18:34 ) *
hip-hop ποσα παιρνεις;;; tongue.gif


4 ευρω την ωρα.Δεν κανω δυσκλη δουλεια απλα δουλευω σε μια βιοτεχνια τυπωνω μπλουζακια,κοβω σταμπες,διπλωνω μπλουζες και ετοιμαζω παραγγελιες.Αδεια δεν παιρνω αλλα η βιοτεχνια δε λειτουργει το σαββατοκυριακο.Εδω να σημειωθει οτι Πεμπτες και Παρασκευες μπορει να υπαρχουν πολλες παραγγελιες και να δουλευω λιγο περισσοτερο.
dizzy_fingers
Ya all got

24.gif
Air Kef
Τελειως pwned ομως για καποιους που ξυνονται ολη μερα. 24.gif
Pierce
δεν καταλαβαινω ποιον εννοεις, η πνευματικη εργασια ειναι πολυ πιο επιπονη , και η διαδικασια του διαλογισμου αρκουντως περιπλοκη.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.