Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Μια δημοσια συγγνωμη
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
επαθα λαστιχο
....ζηταω απο τον μορφη.περυσι του ειχα στειλει ενα υβριστικο π.μ. οντας επηρεασμενος απο καποια ποστ που θεωρησα
εμπρηστικα,μη αντιλαμβανομενος το πνευμα του φορουμ εκεινη την εποχη που τα εγραψε.οπως και να εχει,το θεωρω μεγαλη μου μαμακία,και ο ιδιος εχει καθε λογο να μην την δεχτει.

Βασιλη(?) σου ζητω συγγνωμη,ειλικρινα.
morfi
Η αλήθεια είναι πως το θυμάμαι αλλά δεν έδωσα σημασία μιας και ποτέ δεν κατάλαβα γιατί το έστειλες. Anyway, δεκτή εννοείται. biggrin.gif
Flash
Βασίλη σε συγχωρώ κι εγώ. Ακόμα με πειράζει που είσαι ένας κάργα αμερικανόφιλος Ολυμπιακός αλλά επειδή στεναχωρήθηκα με την εμφάνιση του Tom Brady στο Superbowl κατάλαβα ότι δεν πρέπει να κρατάμε κακίες στη ζωή...


(στα πιο σοβαρά, μπράβο στον "έπαθα λάστιχο" γιατί οποιαδήποτε συγνώμη -δημόσια ή μη- σπανίζει στις μέρες μας)
kseplenhs
ban στον επαθα λάστιχο που εξύβρισε μοντεράτορα

48.gif ph34r.gif
Flash
QUOTE(kseplenhs @ Feb 17 2012, 10:35 ) *
ban στον επαθα λάστιχο που εξύβρισε μοντεράτορα

48.gif ph34r.gif


Αν το κάναμε αυτό στο φόρουμ θα έγραφαν αποκλειστικά οι μισοί μοντεράτορες και κανένας άλλος ohmy.gif
rchos
QUOTE(Flash @ Feb 17 2012, 12:38 ) *
Αν το κάναμε αυτό στο φόρουμ θα έγραφαν αποκλειστικά οι μισοί μοντεράτορες και κανένας άλλος ohmy.gif


ετσι ουτε καν ολοι οι μοντς...χαχα
Manu7
Άρα ελευθερία λόγου=βρίζουμε τους μοντς ελεύθερα?

banana.gif
rchos
QUOTE(Manu7 @ Feb 17 2012, 13:17 ) *
Άρα ελευθερία λόγου=βρίζουμε τους μοντς ελεύθερα?

banana.gif


δοκιμασε και πες μας αν ισχυει tongue.gif
benchwarmer
morfi
QUOTE(Flash @ Feb 17 2012, 11:05 ) *
Βασίλη σε συγχωρώ κι εγώ. Ακόμα με πειράζει που είσαι ένας κάργα αμερικανόφιλος Ολυμπιακός αλλά επειδή στεναχωρήθηκα με την εμφάνιση του Tom Brady στο Superbowl κατάλαβα ότι δεν πρέπει να κρατάμε κακίες στη ζωή...


(στα πιο σοβαρά, μπράβο στον "έπαθα λάστιχο" γιατί οποιαδήποτε συγνώμη -δημόσια ή μη- σπανίζει στις μέρες μας)

Σε ευχαριστώ. Είσαι μεγαλόκαρδος.
HLR CENATION
Θα ηθελα να ζητησω μια δημοσια συγνωμη απο τον επαθα λαστιχο που απο το λιγο που εχουμε μιλησει ειναι εξαιρετικο παιδι.

Αν θελει την αποδεχεται.Ξερει αυτος τι εχει γινει.

επαθα λαστιχο
??????? τι μου εκανες και δεν το ξερω?
HLR CENATION
QUOTE(επαθα λαστιχο @ Mar 1 2013, 19:31 ) *
??????? τι μου εκανες και δεν το ξερω?

θα σου στειλω πμ...
kseplenhs
Εδω ζητάμε συγνώμη γενικά όπως μια παλιά εκπομπή?
ΟΚ

Θέλω να ζητήσω δημόσια συγνώμη απο την αδερφή μου μιας και αποτελεί το κύριο αντικείμενο τρολαρίσματός μου απο τότε που γεννήθηκε.

Το συγνώμη το λέω γιατί δεν πρόκειται να αλλάξει τίποτα και στο μέλλον.Και φυσικά δεν πρόκειται να δει ποτέ πως της ζήτησα συγνώμη...
T.W.Is.M.
Δραττομαι(2 τ) της ευκαιριας να ζητησω κι εγω φοργκιβνες, οχι για κατι που ειπα ή εκανα, αλλα προκαταβολικα(new word).
Αναφερομαι στην περιοδο του Ευρωμπασκετ που ερχεται σε 5 μηνες και θα ηθελα να ζητησω συγγνωμη απο τον αγαπημενο μου τενιστα, το Νοβακ Τζοκοβιτς, για ολα οσα θα σουρω στους συμπατριωτες του κατα τη διαρκεια του τουρναμεντ. Ελπιζω οτι θα με καταλαβει και ευχομαι να καταφερω να τους βριζω οσο δυνατον λιγοτερο και για λιγοτερο χρονο. Με αλλα λογια, μακαρι να αποκλειστουν στον φερστ ραουντ, ωστε να μην ασχολουμαι μαζι τους στη συνεχεια! smiley.gif
SG3ptshooter
QUOTE(T.W.Is.M. @ Apr 23 2013, 16:30 ) *
ζητησω συγγνωμη απο τον αγαπημενο μου τενιστα, το Νοβακ Τζοκοβιτς

μέχρι κι ο TWIsM λύγισε κάπου. Απογοήτευση.
rchos
Εδώ φαίνεται πόσο μεγάλος αθλητής είναι ο Νόλε...
Όταν μιλάει έτσι ο TWISM για αυτόν κάτι σημαίνει...
T.W.Is.M.
QUOTE(SG3ptshooter @ Apr 23 2013, 16:37 ) *
μέχρι κι ο TWIsM λύγισε κάπου. Απογοήτευση.


Υπομονη μεχρι το Σεπτεμβριο. Εκει θα δεις ολες μου τις δυνατοτητες στο κραξιμο. smiley.gif

QUOTE(rchos @ Apr 23 2013, 22:03 ) *
Εδώ φαίνεται πόσο μεγάλος αθλητής είναι ο Νόλε...
Όταν μιλάει έτσι ο TWISM για αυτόν κάτι σημαίνει...


Στο μεταξυ το Βελιγραδι το καλοκαιρι ηταν γεματο απο αφισες του Τζοκοβιτς και του Ντιβατς. Δεν ξερω τι αφορουσαν, αλλα παντου εβλεπα τα προσωπα τους.
Ο Τζοκοβιτς εχει παντα την υποστηριξη μου απο την ημερα που τον ειδα live σε ενα ματς εναντιον του Μαρει να απογοητευεται τοσο απο εναν χαμενο ποντο, που αρχισε να κοπαναει με μανια τη ρακετα του στο εδαφος, μεχρι που την εσπασε! 56.gif
Φυσικα στο τελος κερδισε και μαζι του κι εγω που ειχα παιξει στοιχημα υπερ του.
giorgos14
Συγγνωμη απο το dimit για αυτα που θα του στειλω σε πμ αμα δω οντως ανορθογραφο πανο κατα μπαρτζωκα αυριο.Μην κρατησεις κακια rolleyes.gif
morfi
QUOTE(SG3ptshooter @ Apr 23 2013, 16:37 ) *
μέχρι κι ο TWIsM λύγισε κάπου. Απογοήτευση.

Μόνο εγώ έμεινα.

Δοξάστε με.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.