Help - Search - Members - Calendar
Full Version: RESPECT TO ALL THE BASKET FANS!!!!
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
Dromeas7
Καλώς σας ήβρα που λένε και στο χωριό μου!!!

ήρθα για να μείνω λοιπόν γιατί κάτι το όμορφο βλέπω εδώ.Κάτι το ξεχωριστό.Κάτι το οποίο βοηθάει την αγάπη μας για το μπάσκετ...Μια αγάπη που δεν συγκρίνεται με καμία άλλη!!!

Από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου θυμάμαι τα ντέρμπυ ΑΡΗ-ΠΑΟΚ ενώ όταν ήρθε ο Πάσπαλιε στον Ολυμπιακό το πήρα απόφαση!!Ποιος ντέταρι,Προτάσωφ και ανοησίες εγώ είμαι ταγμένος στην καλαθοσφαίρηση(shic) bball.gif bball.gif bball.gif

Ακόμα δεν μπορώ να ξεχάσω το τρίποντο του Κερρ στους τελικούς με το Phoenix....

Αλλα θα σας πω ένα μυστικό...Το '85 σε ηλικία 4 ετών με πήγε ο πατέρας μου στο ΣΕΦ και στον τελικό του Πρωταθλητριών Τσιμπόνα-Ρεαλ και σαν μικρό παιδί που μαζέυει όλες τις εικόνες γύρω του σαν σφουγγάρι έτσι και εγώ έτυχα θεατής του DRAZEN............Τα λόγια είναι περιττα..... 77.gif
dizzy_fingers
Καλώς ήρθες κι επίσημα πλέον, στην παρέα μας φίλε δρομέα που συμμερίζεσαι το ίδιο πάθος με όλους μας εδώ...

Respect wink.gif.
NBAholic
QUOTE
Ποιος ντέταρι,Προτάσωφ και ανοησίες εγώ είμαι ταγμένος στην καλαθοσφαίρηση(shic)


Δυστυχώς σπανίζουν οι φίλαθλοι των μεγάλων αθηναϊκών ομάδων που είναι πρωτίστως μπασκετικοί (είναι εύκολο να είσαι "μπασκετικός" αν δεν υπάρχει αγωνιστική δράση στο σόκκερ), οπότε respect και καλώς ήρθες.

(ΥΓ: Το τρίποντο το έβαλε ο Πάξσον).
Dromeas7
QUOTE(NBAholic @ Mar 12 2006, 04:17 PM)
(ΥΓ: Το τρίποντο το έβαλε ο Πάξσον).
*






Σωστα!!!! ugly_tocktock.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.