Help - Search - Members - Calendar
Full Version: MΠΑΣΚΕΤ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
losers can win
Στις 11.30-12.00 στα γηπεδάκια πίσω από την λεωφόρο
(είναι ανοιχτά, δεν μου δίνουν τον ταφο 19.gif )
γράψτε εδω για συμμετοχή ή pm
Das Kapital
Tελικα που θα παμε πολυτεχνιουπολη η λεωφορο? Α και για την ωρα που λες δε γινεται εχουμε και παραλαση sad.gif
apkat
Tι 11:30-12 ρε παιδια;;Πρωι πρωι μπασκετ θα παιζουμε;;Κατα τις 4-5 η στη Λεοφωρο η Πολυτεχνειουπολη οπου θελετε προτεινω εγω
Jimar
κατα τις 4 να προλαβουμε και τον τελικο . στη λεωφορο προτιμω εγω.
losers can win
αντε να μαζευομαστε!!
lebron αν πουμε στις 4 μπορείς;
Anaz
Λοιπον για να ξεμπερδευουμε..

ΚΥΡΙΑΚΗ 4 Η ΩΡΑ..

Δηλώστε συμμετοχές..

icon_wave.gif
apkat
Λεοφωρο;;Εγω μεσα
Das Kapital
QUOTE(losers can win @ Mar 24 2007, 04:57 PM) *
αντε να μαζευομαστε!!
lebron αν πουμε στις 4 μπορείς;


Μαλλον ναι!!!

Ντιζυ αν ερθεις μπορεις να φερεις τα DVD με το ματζικ,τη ντριμ τιμ και τους 81 ποντους του Μπραιαντ?
Dromeas7
I'll be there
apkat
Τι θα γινει ρε παιδια τελικα;;;Αντε πειτε να δουμε αν πρεπει να ξυπνησουμε..Πιοοι ειμαστε μεχρι τωρα;;
losers can win
losers can win
Jimar
lebron
apkat
dromeas7
anaz

αντε να μαζευτουν και οι τελευταιοι
Das Kapital
Που ακριβως ειναι το γηπεδο στη Λεωφορο?
dizzy_fingers
Άρπαξα ένα κρυωματάκι και δε θα μπορέσω να έρθω.
Jimar
QUOTE(lebron15 @ Mar 25 2007, 04:49 AM) *
Που ακριβως ειναι το γηπεδο στη Λεωφορο?


ειναι απεναντι απο την θυρα 12 του γηπεδου στην λεωφορο , στην οδο τσοχα.
kolossos
ισχύει για τις 4 ε;
losers can win
φυσικά!!! blove.gif blove.gif
Jimar
ισχυει
apkat
Καλα περασαμε..Οσοι δεν ηρθατε χασατε..Παιξαμε παρα πολυ ωρα τελικα εγω με τον Αναζ αλλα ειχαν ερθει και επαιξαν λιγοτερο οι δρομεας7 ,Jimar, losers can win
Das Kapital
QUOTE(apkat @ Mar 25 2007, 09:21 PM) *
Καλα περασαμε..Οσοι δεν ηρθατε χασατε..Παιξαμε παρα πολυ ωρα τελικα εγω με τον Αναζ αλλα ειχαν ερθει και επαιξαν λιγοτερο οι δρομεας7 ,Jimar, losers can win


Σορρυ παιδια που ειπα οτι θα ερχομουν και δεν ηρθα αλλα ειχα δουλεια!!!
dizzy_fingers
Πού πήγατε τελικά?
Για πείτε περισσότερα...ο Anaz πάλι χώμα ήταν ή τώρα που έλειπα εγώ βρήκε ευκαιρία να ξεθαρέψει tongue.gif?
apkat
Λεωφορο πηγαμε,παιξαμε 2-3 μονακια στην αρχη ολοι εναντιον καποιων αλλων μετα εφυγαν οι υπολοιποι και μειναμε με τον αναζ οπου παιξαμε απειρη ωρα με καποιους αλλους..Συνολικα 8 τελειωσαμε και ειχαμε ξεκινησει 4:30..Εγω ειμαι πτωμα και δε μπορω να κουνησω..Το θεμα ειναι οτι διδαξαμε μπασκετ παλι σημερα..
dizzy_fingers
Αυτά είναι...τρεισίμιση ώρες μπάσκετ. 77.gif

Τώρα που μεγάλωσε η μέρα, θα είμαστε πιο ευέλικτοι στην επιλογή των τοποθεσιών, καθώς θα μπορούμε να πάμε και σε μέρη που δεν έχουν προβολείς.
Anaz
QUOTE
ο Anaz πάλι χώμα ήταν ή τώρα που έλειπα εγώ βρήκε ευκαιρία να ξεθαρέψει? tongue.gif
O Aναζ τωρα που ελειπες δεν ειχε κινητρο ούτε καποιον να ρεζιλέψει οπότε δεν επαιξε καλα.. tongue.gif
Σοβαρα ειμαι ΠΑΡΑ πολυ πιασμενος γιατι ξεκινησα μετα απο 6 μηνες γυμναστηριο και πονούσα και ενιωθα "βαρυς" για να παιξω..Με αποτελεσμα να εχω ενα μονιμο βαριεστημενο "μπλαζε" υφος που πρεπει να εκνευρισε τους συμπαίχτες μου.. 19.gif
Παρ'όλαυτα όμως,δεν σταματαγα και τωρα ειμαι ΠΤΩΜΑ!!

Αλλα να χάσουμε απ'τα "σκαθάρια"..?Ξεφτίλα.. rolleyes.gif

Κολοσσός που ησουν εσυ ρε..???
Dromeas7
Ναι λοιπόν μας κέρδισαν οι Beatles!!!Παρά τις μαγικές μου ασσιστ δεν μπορέσαμε να κερδίσουμε. Την άλλη εβδομάδα παίζουμε με τους Nirvana .Ελπίζω να έχουμε τυχη αν ακι οι αντίπαλοι θα κατέβουν "ντοπαρισμένοι"....
dizzy_fingers
Τί έγινε ρε?
Παίξατε με πιτσιρικάδες "μαλλί γυαλί φαρδιά φόρμα και τον καφέ starbucks στο χέρι" και χάσατε? 24.gif
losers can win
QUOTE(Anaz @ Mar 25 2007, 10:57 PM) *
Αλλα να χάσουμε απ'τα "σκαθάρια"..?Ξεφτίλα.. rolleyes.gif


πραγματικά δεν περίμενα να χάσουμε από αυτούς , φταίει που είχαν ενα διμετρο και με περιορισε biggrin.gif biggrin.gif
δεν ειχε ξαναδει τον anaz, πάντως μια χαρά μου φάνηκε
kolossos
QUOTE
Κολοσσός που ησουν εσυ ρε..???


Ενώ είχα βγει να πάρω το λεωφορείο για να έρθω, τελικά διαπίστωσα ότι είχα αργήσει πολύ και επειδή ήταν και ο τελικός, δεν είχα πολλά χρονικά περιθώρια. Δεν θα είχε νόημα να έρθω 4:20 και ¨4:50 να είχα φύγει...
hagi
Παιδιά έχω χαθεί λίγο ελέω υποχρεώσεων αλλά πρέπει να βρεθούμε από κοντά σίγουρα..Άντε να ξεπιαστούμε και λιγάκι..

Να σας δω και λίγο..Κανονίστε μέρα και θα προσπαθήσω να είμαι μέσα..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.