Help - Search - Members - Calendar
Full Version: BasketNews...
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
bhoy
Χαιρετώ τις..παλιοσειρές! smile.gif

Πώς και μου 'χατε διαφύγει,δε ξέρω,αλλά ελέω BasketNews σας βρήκα!
41.gif
harris
Νατος και ο bhoy... icon_wave.gif

Καλως σε βρηκαμε και εσενα φιλε μου...Χιλια καλα να δωσει ο θεος στην εφημεριδα και στον κυριο Καρυδα...Αυτο θα λεει τωρα και ο Ντιζυ...

Ειμαι σιγουρος πως εαν ο Ντιζυ δει απο κοντα τον Καρυδα θα τον αρχισει στα φιλια... biggrin.gif tongue.gif

Καλα ποστ και καλες συζητησεις...
dizzy_fingers
Καλώς τον! icon_wave.gif

QUOTE
Χιλια καλα να δωσει ο θεος στην εφημεριδα και στον κυριο Καρυδα...Αυτο θα λεει τωρα και ο Ντιζυ...


77.gif

Αυτή τη φορά το χεράκι του έβαλε ο κος Φιλέρης. 41.gif
Τους ευχαριστούμε όλους πάντως, από τον κύριο Καρύδα και τον κύριο Φιλέρη μέχρι την Ασπασία Βελονάκη που με προέτρεψε εκείνη τη βραδυά του τελικού να στείλω mail στην basketnews όταν ήμουν ακόμη διστακτικός.

Μεγαλώνουμε, δυναμώνουμε και γινόμαστε όσο το δυνατόν καλύτεροι. Ας ελπίσουμε ότι την ίδια πορεία θα έχει και το ελληνικό μπάσκετ.

Bhoy, πως προφέρεται το nick σου? tongue.gif biggrin.gif
harris
QUOTE(dizzy_fingers @ Sep 9 2005, 12:03 AM)
μέχρι την Ασπασία Βελονάκη που με προέτρεψε εκείνη τη βραδυά του τελικού να στείλω mail στην basketnews όταν ήμουν ακόμη διστακτικός.
*



Σπυρο γιατί νομιζω οτι η Ασπασία μας παρακολουθεί?? wink.gif
dizzy_fingers
Γιατί το λες αυτό?
harris
Χεχεχεχεχεχε... 19.gif αλήτη Ντιζπύρο........ 19.gif
hagi
Καλώς όρισες φίλε bhoy ελπίζω και άλλοι φίλοι να έχουν διαβάσει το άρθρο στην basketnews και να γίνουν γρήγορα μέλοι.

Πολλά μπράβο στον dizzy..... 41.gif 41.gif
qspock
Καλωσηρθες bhoy icon_wave.gif

Λογικα το "bhoy" προφερεται σχεδον οπως το boy αλλα με greek accent wink.gif Συμφωνα τουλαχιστο με τον Microsoft Sam... biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.