Help - Search - Members - Calendar
Full Version: proetoimasies
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
ball
pote kseknate genikws proetoimasia kai poia omada tha xtipisei anodo fetos? tongue.gif
trefoil 13
Νομίζω είναι απαραίτητες μερικές διευκρινήσεις εκτός και αν εγώ δεν κατάλαβα... tongue.gif
Πότε ξεκινάει ποιος προετοιμασία;
Για άνοδο μιλάς στην Α1;
ball
tongue.gif μιλαω για την ανοδο στην Α1 βεβαια !!ποια ομαδα ειναι δυνατη φετος και παει για ανοδο? icon_wave.gif
peka
Φετος ενισχυμενες φαινονται αρκετες ομαδες και οι οποιες θα διεκδικησουν την ανοδο στην Α1.
Χιος, Φαληρο και Εξαρχεια απο τις περσινες ενω και ο νεοφωτιστος Αθηναικος αναμενεται να εμφανιστει αρκετα καλος ωστε να διεκδικησει την ανοδο.
ball
smile.gif ο Αθηναικος απο που ξεφυτρωσε και διεκδικει και ανοδο??

εγω πιστευω οτι η Χιος φετος θα κανει περιπατο!!! 41.gif
Tafos toy indoy
i xios paei xalara gi anodo me papaillia dafkoy kai tis persines...to faliro exei enisxythei simantika me kavvadia malama a. kai sereti,kai einai sta favori gia tin deyteri thesi me ton athinaiko tis magaliou kountoura klantzou liakou...o asteras tha einai dynatos alla me tipota den xtypaei anodo....
froso
ναι παιδιά μη σας φαίνεται περίεργο..Ο Αθηναικός πάει για άνοδο μαζί με Χίο καο Π.Φάληρο. Άλλωστε αυτός είναο ο στόχος του.Κάνουν φοβερή δουλειά και μέσα αλλά και έξω από το γήπεδο. Με πρότυπα που δε βλέπουμε συχνά ειδικά στο γυναικείο
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.