Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ολυμπιακός 2009-10 / Επικαιρότητα
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Ολυμπιακός
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31
lakersdynasty
αν δεν κανω λαθος ο Μπερτομεου το 96 ηταν στελεχος της Μπαρτσα.

επισης κανεις δεν επισημαινει την δηλωση Στανκοβιτς στην κληρωση της επωμενης χρονιας οτι ο ΠΑΟ ηταν ο πραγματικος αξιος πρωταθλητης αλλα οκ...

ο καθενας φυσικο ειναι να χαιρεται με οτι θυμαται...

Στον ημιτελικο με την ΤΣΣΚΑ δεν ξερω τι θα γινει αλλα αν περασει η Μπαρτσα στον τελικο με τον ΟΣΦΠ τοτε μαλλον θα εχουμε παρασταση για αρκετα Οσκαρ....

kseplenhs
QUOTE(lakersdynasty @ May 5 2010, 10:58 ) *
αν δεν κανω λαθος ο Μπερτομεου το 96 ηταν στελεχος της Μπαρτσα.

επισης κανεις δεν επισημαινει την δηλωση Στανκοβιτς στην κληρωση της επωμενης χρονιας οτι ο ΠΑΟ ηταν ο πραγματικος αξιος πρωταθλητης αλλα οκ...

ο καθενας φυσικο ειναι να χαιρεται με οτι θυμαται...

Στον ημιτελικο με την ΤΣΣΚΑ δεν ξερω τι θα γινει αλλα αν περασει η Μπαρτσα στον τελικο με τον ΟΣΦΠ τοτε μαλλον θα εχουμε παρασταση για αρκετα Οσκαρ....


καλά αυτό το παιχνίδι στα τελευταία του δευτερόλεπτα ήταν λίγο αποθέωση.κολλημένα χρονόμετρα,τρικλοποδιές,φάουλ,τάπες αντικανονικές.απλά επειδή οι μπλαουγκράνα είναι και λίγο ολυμπιακάρες στο χαρακτήρα,ακόμα κράζουν για αυτό που τους συμφέρει tongue.gif


σε πιθανό τελικό ολυμπιακού-μπάρτσα προβλέπω τελικό σκορ 56-55 μέσα σε μια τρελλή παράσταση απο αγκωνιές,ξύλο,νευρικότητα,αστοχία και τσαμπουκάδες και στο τέλος να ανακαλύπτουμε την ματαιότητα της ανθρώπινης φύσης.και κάπου εκεί να αρχίζει το χαρουμενο μας ταξίδι στον αλκοολισμό ...
Quincy
QUOTE(kseplenhs @ May 5 2010, 08:12 ) *
καλά αυτό το παιχνίδι στα τελευταία του δευτερόλεπτα ήταν λίγο αποθέωση.κολλημένα χρονόμετρα,τρικλοποδιές,φάουλ,τάπες αντικανονικές.απλά επειδή οι μπλαουγκράνα είναι και λίγο ολυμπιακάρες στο χαρακτήρα,ακόμα κράζουν για αυτό που τους συμφέρει tongue.gif


σε πιθανό τελικό ολυμπιακού-μπάρτσα προβλέπω τελικό σκορ 56-55 μέσα σε μια τρελλή παράσταση απο αγκωνιές,ξύλο,νευρικότητα,αστοχία και τσαμπουκάδες και στο τέλος να ανακαλύπτουμε την ματαιότητα της ανθρώπινης φύσης.και κάπου εκεί να αρχίζει το χαρουμενο μας ταξίδι στον αλκοολισμό ...



Το αλκοόλ είναι καλή ιδέα.Με 5-6 μπύρες θα αντέχω περισσότερο το Ναβάρο και την αστοχία μας απο τα 6.25 icon_drunk.gif

Πέρα απο την πλάκα όμως φοβάμαι ότι η Μπαρτσελόνα θα παίξει αρκετά με τη διαιτησία (με μπροστάρη τον Ναβάρο ως συνήθως), και δεν θα μου φανεί περίεργο να παίρνει τα σφυριγματάκια της όταν χρειαστεί. Τέλος πάντων δεν θέλω να το γκαντεμιάζω...αλλά τους έχει βγει το όνομα όπως και να το κάνουμε rolleyes.gif
kseplenhs
ας παίξουν όσο θέλουν με τη διαιτησία.ο τεόντοσιτς γιατί νομίζεις πως αφήνει τέτοιο μαλλί?

δεν έχεις δει πως τινάζεται ?! tongue.gif
Quincy
QUOTE(kseplenhs @ May 5 2010, 08:28 ) *
ας παίξουν όσο θέλουν με τη διαιτησία.ο τεόντοσιτς γιατί νομίζεις πως αφήνει τέτοιο μαλλί?

δεν έχεις δει πως τινάζεται ?! tongue.gif



Aν είναι έτσι θα πρότεινα να αφήσουν όλοι οι παίκτες μακρύ μαλλί και να προπονούνται στο χεντ μπάνγκινγκ απο δω και μπρος... Που ξέρεις, μπορεί να τους βγει και να παίρνουμε έτσι τα παιχνίδια icon_drunk.gif
LFO
QUOTE(Quincy @ May 5 2010, 10:43 ) *
Aν είναι έτσι θα πρότεινα να αφήσουν όλοι οι παίκτες μακρύ μαλλί και να προπονούνται στο χεντ μπάνγκινγκ απο δω και μπρος... Που ξέρεις, μπορεί να τους βγει και να παίρνουμε έτσι τα παιχνίδια icon_drunk.gif



Μπαααα....θα εχει στειλει ο Λαρυ τα φιλαρακια να μας προσεχουν shot.gif
Reggie Miller #31
Πάντως για τον Μπουρούση δε διάβασα κάτι που να λέει ότι είναι αμφίβολη η συμμετοχή του..
Έτσι δεν είναι;Είναι έτοιμος;
a bullet for your head
Ο Ανδρεας Γλυνιαδακης ελαβε προσκληση απ τους Ροκετς για να περασει απο private workout...
Οι Ροκετς θα ηθελαν να τον υπογραψουν για μπακ-απ C αν τους πεισει,εναντι $675.000...
http://www.thedreamshake.com/2010/5/4/1458...invited-andreas
Reggie Miller #31
Παίδες,καλή επιτυχία στην ομάδα μας!Ελπίζω να παίξουμε όμορφο μπάσκετ και να είμαστε στο ραντεβού της Κυριακής!
Venomous
Άντε, καλή μας επιτυχία παιδιά! Ελπίζουμε όλα να πάνε καλά σήμερα και την Κυριακή να παλέψουμε για τον τίτλο!

Πίεση στον Μακάλεμπ, προσοχή στα ριμπάουντ και θα έχουμε τον πρώτο λόγο σίγουρα...
frenchman7
Πάμε μωρή ΘΡΥΛΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ 19.gif!!!!!!
Καλή επιτυχία στην ομαδάρα μας!!!
Έχω καλό προαίσθημα ότι θα μπουν μέσα και θα γυαλίζει το μάτι τους!!!
kotzito
Καλη επιτυχια στην ομαδα.Να μπουμε γερα για να καθαρισουμε απο νωρις σημερα.



Και μην ξεχνατε:φερτε μας το ευρωπαικο,θρυλε ολε σ' αγαπωωωω
duncan21
Να πω και εγω με τη σειρα μου καλη επιτυχια στην ομαδα.Ελπιζω να μπουν δυνατα απο την αρχη του παιχνιδιου και να τελειωσουν νωρις τα Σερβακια.Δε νομιζω οτι χρειαζεται αλλαγη φιλοσοφιας αυτη την στιγμη.Να μπουν και να προσπαθησουν απο το πρωτο λεπτο να τρεξουν στο ανοιχτο γηπεδο.Μετα θα γινουν ολα πιο ευκολα.

Υ.Γ:Βλεπω Τεοντοσιτς με 20-10 το βραδυ...
paralis77
Καλή επιτυχία στην ομάδα μας. Ελπίζω να είμαστε συγκεντρωμένοι και από την αρχή να μπούμε δυνατά.

Α ! και κάτι άλλο . Ενώ συνήθως είμαι απαισιόδοξος, σήμερα κάτι μου λέει οτι οι Σέρβοι θα πάθουν ταράκουλο.
Πάμε γερά ρε Θρυλάρα ! 69.gif
ALdaperan
αν και ειμαι παναθηναικός και δεν θα θελα να χετε αλλο ενα ευρωπαικο ,είμαι πανω απο όλα φίλαθλος και αγαπώ το μπάσκετ ...οπότε σας εύχομαι καλη επιτυχια

ΑΑ και επειδη εχω και απθημένο με τους ισπανους και απο την εθνικη ελλαδος γενικοτερα.. ξε_ _ _ _ αστε τους στο τελικο!!!!!!!

να μαθουν τι εστι ελλαδα ... μου αρέσει πάντως η κουπα να πηγαινει σε ελληνικη ομαδα καθε χρονο biggrin.gif
Razorblade Fish
Καλη τυχη στην ομαδαρα μας,ελπιζω ολα να πανε καλα.
kseplenhs
εγώ αν δω ίδιο ημιτελικό με τον προηγούμενο,θα ανεβάσω πίεση...
ALdaperan
ειναι πολυ πιθανο.. γιατι οι σερβοι ειναι πολυ σκληροτράχυλοι ... δεν τους φαινεται αλλα ειναι tongue.gif
Manu7
Καλή επιτυχία ρε ομαδάρα!Ένα μπάσκετ μας έμεινε...Πάμε γερά!
Οπου θα'σαι εσύ θα'μαι πάντα εγώ να σου τραγουδώ....
Reggie Miller #31
Φίου!Πάει πέρασε! icon_drunk.gif

Μας άγχωσαν,αλλά ευτυχώς περάσαμε...

Αγχωμένη και σφιγμένη η ομάδα,ειδικά ο Τεόντοσιτς...
Παπαλουκάς ηγέτης-αρχηγός...

Μπράβο στα παιδιά και πάμε για την Κυριακή! icon_drunk.gif
ALdaperan
ενα εχω να πω : ΑΠΟΛΑΥΣΑ τον αγωνα !!!!!!! καιρο ειχα να δω τετοιο αμφιροπο ματς !!

οπως και να χει συγχαρητηρια στην ομαδα σας!!

συγχαρητηρια και στη partizan , ειναι μεγάλη ομαδα !!!
lakersdynasty
QUOTE(kseplenhs @ May 7 2010, 21:54 ) *
εγώ αν δω ίδιο ημιτελικό με τον προηγούμενο,θα ανεβάσω πίεση...


τελικα ποσο η ψηλη και ποσο η χαμηλη? tongue.gif
kseplenhs
QUOTE(lakersdynasty @ May 8 2010, 02:35 ) *
τελικα ποσο η ψηλη και ποσο η χαμηλη? tongue.gif



http://troktiko.blogspot.com/2010/05/blog-post_1882.html
lakersdynasty
QUOTE(kseplenhs @ May 8 2010, 02:46 ) *


ugly_tocktock.gif

απλα δεν υπαρχει!!
mrproedros
Euroleague 2010 Final Four Paris Semifinal: Partizan Belgrade - Olympiacos Piraeus 80-83 final thriller

Το δραματικό τέλος της κανονικής διάρκειας και της παράτασης

&" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350" />
ALdaperan
ντροπη σας : http://troktiko.blogspot.com/2010/05/to-video_08.html
bodiroba
QUOTE(ALdaperan @ May 8 2010, 10:14 ) *


ντροπη μας

QUOTE
Επεισόδια από το πουθενά πήγαν να δημιουργηθούν λίγο μετά το τέλος του δραματικού ημιτελικού από... απερισκεψία του Ντέγιαν Μποντιρόγκα, ο οποίος για κάποιο λόγο, τον οποίο κανένας δεν κατάλαβε, αποφάσισε να κινηθεί – χωρίς να έχει καμιά δουλειά εκεί - προς τον χώρο, όπου περίμεναν συγκεντρωμένοι οι φίλαθλοι του Ολυμπιακού για να παραλάβουν προσωπικά τους αντικείμενα, τα οποία τους είχε απαγορευθεί να πάρουν μαζί τους μέσα στο "Μπερσί".
Ο προκλητικός κύριος Μποντιρόγκα
Ο χώρος αυτός ήταν απομονωμένος, έξω από τις κερκίδες του Ολυμπιακού και πραγματικά, εκτός των φιλάθλων της ομάδας του Πειραιά που περίμεναν να πάρουν προσωπικά τους αντικείμενα, δεν υπήρχε κανένας άλλος – προφανής τουλάχιστον - λόγος για κάποιον να κινηθεί προς το χώρο αυτό.

Ο πρώην μπασκετμπολίστας του Παναθηναϊκού, πάντως, το επιχείρησε, με αποτέλεσμα να τα... ακούσει αναπόφευκτα από τους φίλους του Ολυμπιακού. Αφού είδε το κλίμα, ο Ντέγιαν Μποντιρόγκα, όχι μόνο δεν απομακρύνθηκε από το χώρο, αλλά άρχισε να προκαλεί, κάνοντας με χαρακτηριστικές κινήσεις προς τους φίλους του Ολυμπιακού σήμα να κινηθούν προς το μέρος του. Οι πιο θερμόαιμοι δεν άργησαν να αποδεχθούν την πρόκληση, με αποτέλεσμα να προπηλακιστεί ο Σέρβος.

Και τότε, όμως, αντί να κινηθεί προς οποιαδήποτε άλλη κατεύθυνση για να αποφύγει τα όποια προβλήματα, αποφάσισε να κινηθεί προς τον κόσμο και να καταφύγει τελικά για να γλυτώσει τα χειρότερα στον μόνο χώρο από τον οποίο δεν υπήρχε τρόπος διαφυγής: μέσα στο κιόσκι των διοργανωτών, στο οποίο φυλάσσονταν τα προσωπικά αντικείμενα των φίλων του Ολυμπιακού. Τη συνέχεια, τη φαντάζεστε. Οι διοργανωτές προσπάθησαν να κατεβάσουν τα ρολά, οι φίλοι του Ολυμπιακού τους εμπόδισαν και άρχισαν να χτυπάνε τα παράθυρα και να φωνάζουν συνθήματα, ενώ έφυγαν και κάποια μπουκάλια. Ευτυχώς κάποιοι ψυχραιμότεροι κατάφεραν να μην ξεφύγει πολύ η κατάσταση.

Οι ειδικές δυνάμεις της αστυνομίας δεν άργησαν να έρθουν στο σημείο, όμως στην αρχή πίστεψαν ότι οι φίλοι του Ολυμπιακού προσπαθούσαν να κάνουν... πλιάτσικο στο κιόσκι των διοργανωτών. Έτσι τους απώθησαν βίαια και για λίγα δευτερόλεπτα πολλοί φίλοι του Ολυμπιακού κόντεψαν να ποδοπατηθούν. Αφού ενημερώθηκαν για την κατάσταση, οι ειδικές δυνάμεις οργάνωσαν τη διαφυγή του Σέρβου μπασκετμπολίστα και η κατάσταση ηρέμησε. Η απορία όλων ήταν πραγματικά τι ακριβώς επεδίωξε ο Ντέγιαν Μποντιρόγκα κινούμενος στο συγκεκριμένο χώρο. Εκτός και αν είχε εισιτήριο στην κερκίδα του Ολυμπιακού και κατά την είσοδό του στο Μπερσί, οι διοργανωτές του πήραν τα... ψιλά από το πορτοφόλι, άλλος λόγος παρουσίας του στο σημείο δεν υπήρχε. Προκλητικός όπως πάντα και μάλιστα χωρίς λόγο.
rankin
QUOTE(ALdaperan @ May 8 2010, 11:14 ) *

Εγώ ντρέπομαι αλλά θα το ξεπεράσω! smiley.gif
Φιλικά πάντως, αλλά το ποστ σου είναι εντελώς εκτός κλίματος φορουμ!!!

κατα τάλλα τι ήθελες να κάναμε; Να του δίναμε φάουλ;;; tongue.gif
ALdaperan
QUOTE(rankin @ May 8 2010, 13:42 ) *
Εγώ ντρέπομαι αλλά θα το ξεπεράσω! smiley.gif
Φιλικά πάντως, αλλά το ποστ σου είναι εντελώς εκτός κλίματος φορουμ!!!

κατα τάλλα τι ήθελες να κάναμε; Να του δίναμε φάουλ;;; tongue.gif



δες και προηγουμενο ποστ μου για να καταλαβεις οτι δεν ειμαι εκτος κλιματος οπου σας έχω συγχαρει και είμαι μαζι σας στη κατακτηση του τιτλου !!

αλλα να λεμε και τα πραγματα με το ονομα τους ... δν ειναι δυνατον ενα παικτη τοσο μεγαλο να το γιουχαρουν οι οπαδοι της ομαδας σου μονο και μονο επειδη ηταν παικτης του παο...

οχι φαουλ τεχνικη ποινη επρεπε να παρετε !!!
rankin
QUOTE(ALdaperan @ May 8 2010, 13:59 ) *
δες και προηγουμενο ποστ μου για να καταλαβεις οτι δεν ειμαι εκτος κλιματος οπου σας έχω συγχαρει και είμαι μαζι σας στη κατακτηση του τιτλου !!

αλλα να λεμε και τα πραγματα με το ονομα τους ... δν ειναι δυνατον ενα παικτη τοσο μεγαλο να το γιουχαρουν οι οπαδοι της ομαδας σου μονο και μονο επειδη ηταν παικτης του παο...

οχι φαουλ τεχνικη ποινη επρεπε να παρετε !!!

Και όμως εξακολουθείς και κάνεις ένα θελεμιώδες λάθος που σε βγάζει εκτός κλίματος
Τι πάει να πει
"επρεπε να παρετε"?
"ντροπη σας"?

Ντροπή μας;;;; Ποιών;;; Όλων;;;; Θες να πείς ότι πρέπει και εγώ να ντραπώ; Και ο Παππούς μου που είναι 95 χρονών Ολυμπιακός;; Και η θεία μου η Νίτσα απο το χωριό;;;;

Είσαι εκτός κλίματος γιατι κάνεις τις κλασικές οπαδικές γενικεύσεις .. Πες "ντροπή σε όποιους το κάνανε" να κάνουμε κουβέντα επ αυτου αν θες. Όταν γυρνάς και ρίχνεις το ανάθεμα σε όλους τους Ολυμπιακούς, μη περιμένεις να κάνουμε σοβαρή συζήτηση..

***Γιατί κανείς δεν άνοιξε ένα τοπικ για το Final 4 φέτος;;;;
Ανοίξτε το έστω και τώρα!!!!! Somebody, anybody!!!!


ALdaperan
QUOTE(rankin @ May 8 2010, 14:08 ) *
Και όμως εξακολουθείς και κάνεις ένα θελεμιώδες λάθος που σε βγάζει εκτός κλίματος
Τι πάει να πει
"επρεπε να παρετε"?
"ντροπη σας"?

Ντροπή μας;;;; Ποιών;;; Όλων;;;; Θες να πείς ότι πρέπει και εγώ να ντραπώ; Και ο Παππούς μου που είναι 95 χρονών Ολυμπιακός;; Και η θεία μου η Νίτσα απο το χωριό;;;;

Είσαι εκτός κλίματος γιατι κάνεις τις κλασικές οπαδικές γενικεύσεις .. Πες "ντροπή σε όποιους το κάνανε" να κάνουμε κουβέντα επ αυτου αν θες. Όταν γυρνάς και ρίχνεις το ανάθεμα σε όλους τους Ολυμπιακούς, μη περιμένεις να κάνουμε σοβαρή συζήτηση..

***Γιατί κανείς δεν άνοιξε ένα τοπικ για το Final 4 φέτος;;;;
Ανοίξτε το έστω και τώρα!!!!! Somebody, anybody!!!!


εχεις δικιο !! το ποστ μου δεν ειχε νοημα να θίξω εσας η να σας τη πω κλπ κλπ

ντροπη λοιπον σε αυτους οπαδους σας γτ οπαδοι ειναι , οχι φιλαθλοι και το ξερω οτι υπαρχουν και απο τη μερια της δικιας μου ομαδας που κανουν τα ιδια shot.gif

και δεν μπορω να πω οτι ειμαι περιφανος να βλεπω αγωνα (πχ παο-κολοσσος) και οι χουλιγκαντ (που ερχονται μαλλον απο το ποδοσφαιρο) να λενε συνθηματα εναντια του ολυμπιακου και να βριζουν

ΕΕ δεν ειναι εικονα αυτη και φταινε και οι διοικησεις γι αυτη τη κατασταση και τον οπαδισμο!!

τελωςπαντον αυτα εχουν ξαναειπωθει αλλα οι ανεγκεφαλοι υπηρχαν και υπαρχουν ... μ βγενουμε και οφφτοπικ

το θεμα ειναι να νικησετε τωρα τους ^#$#ισπανους και η κουπα να ρχετε καθε χρονο στην ελλαδα γινετε? tongue.gif

εχω την εντυπωση οτι ειστε η μονη ομαδα που μπορει να τη κοντραρει και να παιξει στο γρηγορο ρυθμο της γτ έχετε τους καταληλους παικτες (βλεπε josh ,kleiza..)

μια εσεις , μια εμεις icon_drunk.gif
colonel gomelsky
QUOTE(rankin @ May 8 2010, 13:42 ) *
Εγώ ντρέπομαι αλλά θα το ξεπεράσω! smiley.gif
Φιλικά πάντως, αλλά το ποστ σου είναι εντελώς εκτός κλίματος φορουμ!!!

κατα τάλλα τι ήθελες να κάναμε; Να του δίναμε φάουλ;;; tongue.gif


Σωστά! Ίσως ο φίλος θα έπρεπε να το διατυπώσει ως εξής: "Δείτε τι έκαναν μερικοί ανεγκέφαλοι Ολυμπιακοί". Με το απαραίτητο συμπλήρωμα: "Και μεις βέβαια δεν πάμε πίσω".

Καλά ρε ράνκιν, εσύ που δικαιολογείς αυτήν την κίνηση είσαι εντός κλίματος; Φιλικά εννοείται.

QUOTE(ALdaperan @ May 8 2010, 14:21 ) *
εχεις δικιο !! το ποστ μου δεν ειχε νοημα να θίξω εσας η να σας τη πω κλπ κλπ

ντροπη λοιπον σε αυτους οπαδους σας γτ οπαδοι ειναι , οχι φιλαθλοι και το ξερω οτι υπαρχουν και απο τη μερια της δικιας μου ομαδας που κανουν τα ιδια shot.gif


Μιλάμε για μαντικές ικανότητες! smiley.gif

QUOTE(ALdaperan @ May 8 2010, 14:21 ) *
το θεμα ειναι να νικησετε τωρα τους ^#$#ισπανους και η κουπα να ρχετε καθε χρονο στην ελλαδα γινετε? tongue.gif
μια εσεις , μια εμεις icon_drunk.gif


Όπα, κάτσε! Τώρα μου τα χαλάς. Είπαμε πολιτικός πολιτισμός, αλλά εσύ το παράκανες. smiley.gif
ALdaperan
χαχα συμφωνα με τους υπολογισμους μου αμα παιρνουμε τα ευρςπαικα εναλλαξ καθε χρονο, θα εχουμε παντα 3 παραπανω τους , (αν παρουν το φετινο-αλλιως 4) οποτε μη μασας icon_drunk.gif 69.gif
kseplenhs
QUOTE(rankin @ May 8 2010, 13:42 ) *
κατα τάλλα τι ήθελες να κάναμε; Να του δίναμε φάουλ;;; tongue.gif



σφύρα βήματα...για τον μποντιρόγκα μιλάμε
giorgos_g7
QUOTE(kseplenhs @ May 8 2010, 15:27 ) *
σφύρα βήματα...για τον μποντιρόγκα μιλάμε

Χαχα
Razorblade Fish
Δεν πιστευω να περιμενατε να βγει το final 4 χωρις καποια απωλεια...Για Ολυμπιακο μιλαμε...Αν δεν παιξει αντιο ζωη...

http://www.sport-fm.gr/article/228779
morrison
QUOTE(Razorblade Fish @ May 8 2010, 17:26 ) *
Δεν πιστευω να περιμενατε να βγει το final 4 χωρις καποια απωλεια...Για Ολυμπιακο μιλαμε...Αν δεν παιξει αντιο ζωη...

http://www.sport-fm.gr/article/228779

Bασικα δεν νομιζω να υπαρχει πιθανοτητα να μην παιξει...
Απλα ΑΝ ισχυει υπαρχει μια περιπτωση να ειναι καπως επηρεασμενος,ισως να μην εχει δυναμεις,επαιξε και αρκετα στον ημιτελικο...
ALdaperan
πολλα απο αυτα ειναι τα τρικ των προπονητων !! ειμαι ο μονος που δεν πιστευει οτι εχει τπτ?

μην ανησyχειτε θα παιξει tongue.gif
spike85
QUOTE(ALdaperan @ May 8 2010, 21:52 ) *
πολλα απο αυτα ειναι τα τρικ των προπονητων !! ειμαι ο μονος που δεν πιστευει οτι εχει τπτ?

μην ανησyχειτε θα παιξει tongue.gif



Τρικ δε νομιζω να ειναι,για πιο λογο αλλωστε,τελικος ειναι δε μπορει να υπαρξει εφυσηχασμος απο καμια πλευρα οσες απουσιες(χτυπα ξυλο!!)και αν προκυψουν.Και οπως διαβασα στα τελευταια νεα ο Μιλος δε πειρε μερος στη τελευταια προπονηση.Ας ελπισουμε να καταφερει να παιξει αυριο εστω και για λιγο,για ψυχολογικους,κυριως,λογους.
ALdaperan
εγω σε διαβεβαιω οτι θα παιξει 100%
spike85
QUOTE(ALdaperan @ May 8 2010, 22:22 ) *
εγω σε διαβεβαιω οτι θα παιξει 100%


Kαι 'γω αυτο πιστευω,αλλα σιγουρα δεν ειναι τρικ,σιγουρα κατι τον ταλαιπωρησε χθες και σημερα αλλα οχι σε σημειο να του στερησει την συμμετοχη του στον τελικο,ας ελπισουμε μονο να μη φανει αυτη η ταλεπωρια που περασε στο παιχνιδι του και να εχει δυναμεις να τα δωσει ολα αυριο!
colonel gomelsky
Ο Ντέκι απαντά στις προκλήσεις:

http://www.gazzetta.gr/osfp-euroleague/ite...%BF%CF%85%CF%82
nickomcbr
QUOTE(colonel gomelsky @ May 9 2010, 01:27 ) *
Ο Ντέκι απαντά στις προκλήσεις:

http://www.gazzetta.gr/osfp-euroleague/ite...%BF%CF%85%CF%82

Δεν νομίζω να αφορούν κανένα οι απαντήσεις-γελοιότητες που λέει ο καθένας εκ του ασφαλούς από μικροφώνου....
ALdaperan
δραση-αντιδραση λεγεται αυτο! οταν "προκαλεις" βρυζοντας τον 50-100 ατομα τι θες να κάνει?

εκ του ασφαλους? θα τρελαθούμε? δεν το ξερα οτι έπρεπε να πάει και να τα βάλει με 100 άτομα που θελαν να τον λιτσαρουν ... δε το ξερα οτι ετσι λυνονται τα θέματα , ωραιος πολιτισμος μπραβο 68.gif

εσυ γιατι δλδ πιστευεις οτι τον γιουχαραν? είπε στις δηλωσεις του κατι αναληθές? αν εξαιρεσουμε αυτο το 1/1000 , το γεγονος οτι ακομα και μετα απο τοσα χρονια εναν τετοιο παικτη τον γιουχαρουν οπαδοι του ολυμπιακου μονο εμπαθεια μπορει να δείχνει !
kseplenhs
εντάξει δικαιολογημένα αντέδρασε ο άνθρωπος.ξαφνικά βρέθηκε στον πυρήνα των γάυρων.ε δεν γινόταν να μοιραζε συγχαρίκια ο ένας στον άλλον.

βέβαια κρίνοντας απο την προιστορία του σαν παίχτης,κάτι μου λέει πως ίσως τις επιδίωξε τις φάπες του.κουφό γιατί δεν ήταν κανείς διαιτητής εκεί να δώσει τεχνική ποινή στον κόσμο... tongue.gif

πάλι καλά που είναι και ο μπαρμπα-ντέγιαν και ξεχνιέμαι απο το άγχος μου

υ.γ:αυτό το "ένας δικός μας ίσον με 1000 δικους τους" το έννοεί πλυθησμιακά?!γιατί αν ισχύει τότε παίρνουν σάρκα και οστά οι κατα καιρούς ανακοινώσεις της θυρας 7 που τελείωναν με τη φράση "εκ των 8 εκ. οπαδών του ολυμπιακού ανα τον κόσμο"...
tongue.gif
colonel gomelsky
QUOTE(nickomcbr @ May 9 2010, 13:33 ) *
Δεν νομίζω να αφορούν κανένα οι απαντήσεις-γελοιότητες που λέει ο καθένας εκ του ασφαλούς από μικροφώνου....


α) Άμα δε σε αφορά μπορείς να μην πατήσεις το λινκ. Αυτό το νόημα έχει να παραθέτει κανείς λινκ και να μην κάνει copy-paste όλο το κείμενο. Αλλά αφού διάβασες τις γελοιότητες μάλλον σε αφορούσαν και σε παρααφορούσαν.

β) Εκ του ασφαλούς; Δηλαδή τι θέλεις να πεις, ότι φοβήθηκε να αντιμετωπίσει μόνος του 100; Μεγάλη κότα που δεν τα έβαλε με 100 άτομα.

γ) Αν άρπαζε κανέναν ο Ντέγιαν έχεις ιδέα που θα βρίσκονταν; Δεν είναι όλοι Σηφάκηδες.

δ) Ο καθένας; Μάλιστα. Αν δεν το έχεις καταλάβει μιλάς για τον καλύτερο ευρωπάιο παίκτη της τελευταίας 15ετιας και έναν από τους καλύτερου όλων των εποχών.

ε) Εσύ δεν είσαι που παριστάνεις τον γκάντι με τα κυρήγματά σου ενάντια στην βία; Τι σε πείραξε ο Ντέγιαν...
ALdaperan
ενταξει προφανως ο nickomcbr δεν γνωριζει ποιος ειναι ο bodiroga

κατι αλλο : ημιτελικος παρτιζαν-τσσκα και βριζονται οπαδοι ολυμπιακου-παρτιζαν και οι οπαδοι του ολυμπιακου υποστηριζουν τσσκα ... για γελια η κατασταση laugh.gif laugh.gif
kseplenhs
αφου υπάρχει αδελφοποίηση με τον ερυθρό αστέρα ρε συ.έχουν κατέβει και μερικοί απο αυτους για συμπαράσταση...

να περνάει η ώρα δλδ.

παρεπιπτόντως παράταση και στον μικρό τελικό.θυμάται κανείς να έχει ξανασυμβεί κάτι τέτοιο?
Razorblade Fish
Αλλη δουλεια δεν ειχαμε,να ασχολουμαστε με τον Μποντιρογκα...Anyway,καλη επιτυχια στην ομαδαρα μας και σημερα,μακαρι σε τρεις ωρες να γιορταζουμε το ευρωπαικο...ΠΑΜΕ ΘΡΥΛΕ!!!
ALdaperan
αυτη η παρτιζαν τελικα παιζει με ψυχη mellow.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.