Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Σάρα Τζέσικα Πάρκερ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Γενικά κι αόριστα
Pages: 1, 2, 3
colonel gomelsky
Επειδή παρατήρησα ότι η κουβέντα πάει συχνά προς το πρόσωπό της ενώ συζητάμε τα πιο άσχετα θέματα, είπα να ανοίξω το τόπικ.

Όπως έγραψα και στο τόπικ του Σπανούλη (sic) η Σάρα Τζέσικα πρέπει να κρίνεται ως milf και όχι ως κοριτσόπουλο. Αλλιώς χάνει μεγάλο κομμάτι της αξίας της.

Παρακαλώ όποιον μοντ μπορεί να βάλει ένα πολ.

Θαυμάστε:





Giorgos#4
icon_drunk.gif sleep.gif sleep.gif sleep.gif sleep.gif
SG3ptshooter


Bάλτε πολλ Συνταγματάρχα. Φοβάστε κάτι; tongue.gif
colonel gomelsky
QUOTE(SG3ptshooter @ Jul 13 2010, 14:47 ) *
Bάλτε πολλ Συνταγματάρχα. Φοβάστε κάτι; tongue.gif


Όχι. Απλά δεν ξέρω πως να το βάλω.
SlobodaN
Για την συγκεκριμένη σκέφτομαι 3 λέξεις: ...... και ξύλο. Είναι μιλφάρα με τα όλα της. Την γουστάρω με 1000.

Εμ Τόπικ της δεν άνοιξες ? Θα τα γράφουμε όπως πρέπει και όπως θέλουμε.
The Warlus
Ε εντάξει εγώ δεν τρελαίνομαι κιόλας.
Το πρόσωπο με χαλάει λίγο.
Γενικά η ιδανική γυναίκα πρέπει να είναι 1.75,καταστανόξανθη,με σπαστό μαλλί κατά προτίμηση,γλυκό πρόσωπο και ιδανικές αναλογίες.
SlobodaN
QUOTE(The Warlus @ Jul 13 2010, 22:37 ) *
Ε εντάξει εγώ δεν τρελαίνομαι κιόλας.
Το πρόσωπο με χαλάει λίγο.
Γενικά η ιδανική γυναίκα πρέπει να είναι 1.75,καταστανόξανθη,με σπαστό μαλλί κατά προτίμηση,γλυκό πρόσωπο και ιδανικές αναλογίες.


Σαν το Τζενιφεράκι δηλαδή. biggrin.gif
Igor
ΘΕΑ
lakersdynasty
QUOTE(Igor @ Jul 14 2010, 00:39 ) *
ΘΕΑ


24.gif

αυτο οπως το διαβασα μου θυμησε τον Ψηνακη

Α εγω δεν ειμαι φαν της. Απλα θα δηλωσω την ετερη αγαπημενη λεξη του Ψηνακη

ΓΛΥΚΙΑ! laugh.gif
Germany96
Η ιστορια της Sarah Jessica Parker ειναι ενα παραμυθι για ενα κοριτσακι που ξεκιναει απο ασχημοπαπο και μετα απο 3 ρινοπλαστικες, μια βλεφαροπλαστικη και ανορθωση στηθους καταληγει σαν κακια μαγισσα:

Συνταγματαρχα μου παιξτε δικαια και βαλτε και καμια φωτο ανευ επεξεργασιας photoshop tongue.gif tongue.gif tongue.gif
captain charisma
1000 φορες τζενιφερ ανιστον παρα τζεσικα παρκερ
kolokotronis
Η γυναίκα είναι για πολλές κλωτσιές.
Αν τη δεις στο δρόμο το πολύ πολύ να την πεις συμπαθητική.
Έλα όμως που είχε επιτυχία η σειρά (εξ'αιτίας των γυναικών).
Την είδε σούπερ μόντελ.
Ποια?
Η σάρα η τζέσικα η πάρκερ...
Έλα απ'αυτό μου στη θέση σου!!
Και αυτή η γυναίκα είναι τη σήμερον ημέρα το πρότυπο για εκατομύρια γυναίκες!!!
Ήμαρτον κύριε!
Και είναι πρότυπο γιατί όλες γουστάρουνε το χαρακτήρα που υποδύεται.
Βεεεεέβαια.
Μιλάμε για τη γυναίκα του 3000 στη σειρά (την έχω δει μερικές φορές τρομάρα μου).
''Πηγαίνω με 4-5 άντρες τη βδομάδα (στις εκπτώσεις), αλλά πάντα με πολύ καλή δικαιολογία.''
Ο ένας έχει ωραία μάτια και πως να αντισταθώ, ο άλλος είναι ψηλός και γεροδεμένος και θα ήταν κρίμα να πω όχι, ο επόμενος οδηγεί το SLR το μερσεντές και θα ήμουν τρελή να μην έκανα τίποτα, ο παράλλος είναι παλιά αγάπη και δε λέω ποτέ όχι και πάει λέγοντας...
΄'Τι να κάνω η κακομοίρα??''
''Αφού όλοι με κυνηγάνε!!''
Και άμα τολμήσεις να πεις ότι δεν είναι και καμμιά κουκλάρα υπάρχει η απάντηση:''ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΤΥΠΟ!!!''.
Εδώ είναι που κυλιέσαι κάτω από τα γέλια.

Ρε ουστ.
Razorblade Fish
Κολονελ ο λαος μιλησε και απο οτι βλεπεις ειναι και αγανακτισμενος.Καλα εκανες και απεφυγες περιτεχνα το poll...
apkat
Για μια και μοναδικη φορα θα στηριξω κολονελ απο Χανια......!!!!!!!
Das Kapital
Ασχημη!
Germany96
QUOTE(Razorblade Fish @ Jul 14 2010, 03:28 ) *
Κολονελ ο λαος μιλησε και απο οτι βλεπεις ειναι και αγανακτισμενος...

Πολυς κοσμος εχει ξεσηκωθει παγκοσμιως:

QUOTE(Razorblade Fish @ Jul 14 2010, 03:28 ) *
...Καλα εκανες και απεφυγες περιτεχνα το poll...

Τις ιδιες υποψιες εχω κι εγω biggrin.gif Παντως σε ενα αντιστοιχο poll του Maxim ψηφιστηκε ως "Unsexiest Woman Alive" :

Στην ψηφοφορια του FHM το 2008 πηγε σαφως καλυτερα αφου τερματισε στην 8η θεση των "100 Unsexiest Women" . Οι λογοι εξηγουνται παρακατω:

QUOTE(apkat @ Jul 14 2010, 04:46 ) *
Για μια και μοναδικη φορα θα στηριξω κολονελ απο Χανια......!!!!!!!

Χανια ακουω, αλκοολ μυριζομαι οποτε προτεινω η ψηφος να μην επικυρωθει μεχρι να προσκομιστει και το αποτελεσμα ενος προχειρου αλκοτεστ. Γενικοτερα συνιστω προσοχη:
Razorblade Fish
QUOTE(Germany96 @ Jul 14 2010, 05:45 ) *
Πολυς κοσμος εχει ξεσηκωθει παγκοσμιως:


Τις ιδιες υποψιες εχω κι εγω biggrin.gif Παντως σε ενα αντιστοιχο poll του Maxim ψηφιστηκε ως «Unsexiest Woman Alive»:

Στην ψηφοφορια του FHM το 2008 πηγε σαφως καλυτερα αφου τερματισε στην 8η θεση των «100 Unsexiest Women». Οι λογοι εξηγουνται παρακατω:


Χανια ακουω, αλκοολ μυριζομαι οποτε προτεινω η ψηφος να μην επικυρωθει μεχρι να προσκομιστει και το αποτελεσμα ενος προχειρου αλκοτεστ. Γενικοτερα συνιστω προσοχη:

Ρε ειναι τουμπανο λεμε το μωρο!

Φιλτατε Germany 96,ευχαριστω για τη βοηθεια και συγχαρητηρια για το εξαιρετικο σου post!Keep up the good work,keep them coming! 77.gif Πλεον και οι τυφλοι ειδαν...
balomazoxtra
QUOTE(kolokotronis @ Jul 14 2010, 03:11 ) *
Η γυναίκα είναι για πολλές κλωτσιές.
Αν τη δεις στο δρόμο το πολύ πολύ να την πεις συμπαθητική.
Έλα όμως που είχε επιτυχία η σειρά (εξ'αιτίας των γυναικών).
Την είδε σούπερ μόντελ.
Ποια?
Η σάρα η τζέσικα η πάρκερ...

Έλα απ'αυτό μου στη θέση σου!!
Και αυτή η γυναίκα είναι τη σήμερον ημέρα το πρότυπο για εκατομύρια γυναίκες!!!
Ήμαρτον κύριε!
Και είναι πρότυπο γιατί όλες γουστάρουνε το χαρακτήρα που υποδύεται.
Βεεεεέβαια.
Μιλάμε για τη γυναίκα του 3000 στη σειρά (την έχω δει μερικές φορές τρομάρα μου).
''Πηγαίνω με 4-5 άντρες τη βδομάδα (στις εκπτώσεις), αλλά πάντα με πολύ καλή δικαιολογία.''
Ο ένας έχει ωραία μάτια και πως να αντισταθώ, ο άλλος είναι ψηλός και γεροδεμένος και θα ήταν κρίμα να πω όχι, ο επόμενος οδηγεί το SLR το μερσεντές και θα ήμουν τρελή να μην έκανα τίποτα, ο παράλλος είναι παλιά αγάπη και δε λέω ποτέ όχι και πάει λέγοντας...
΄'Τι να κάνω η κακομοίρα??''
''Αφού όλοι με κυνηγάνε!!''

Και άμα τολμήσεις να πεις ότι δεν είναι και καμμιά κουκλάρα υπάρχει η απάντηση:''ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΤΥΠΟ!!!''.
Εδώ είναι που κυλιέσαι κάτω από τα γέλια.

Ρε ουστ.

Προσκυνώ.Προσκυνώ.Προσκυνώ.Προσκυνώ.Προσκυ
νώ.Προσκυνώ.Προσκυνώ.Προσκυνώ.Προσκυνώ.Προσ
κυνώ.Προσκυνώ.Προσκυνώ. 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
colonel gomelsky
QUOTE
Για την συγκεκριμένη σκέφτομαι 3 λέξεις: ...... και ξύλο. Είναι μιλφάρα με τα όλα της. Την γουστάρω με 1000.

Εμ Τόπικ της δεν άνοιξες ? Θα τα γράφουμε όπως πρέπει και όπως θέλουμε.


Έτσι ακριβώς! Πες τα ρε Slobo! Παιδιά εγώ δεν είπα ποτέ ότι είναι ωραιότερη από Αντζελίνα ή αντίστοιχες της Αντζελίνας. Ούτε σουπερ μόντελ είναι. Προς Θεού. Απλά αυτό που λέει ο Slobodan το βγάζει όμως, πως να το κάνουμε.

ΥΓ. Συμφωνώ ότι η Τζένιφερ Άνιστον είναι πιο όμορφη όπως και πολλές άλλες.

Αλλά ο συνδυασμός υπεράνω στυλάκι + 45αρα + 12ποντη γόβα πώς να το κάνουμς, αποδίδει.

ΥΓ.2 Ας βάλει κάποιος μοντ ένα πολ γιατί τρώω άδικα λάσπη. Δεν ξέρω να βάλω ρε παιδιά...



rchos
το πολ δημιουργηθηκε.
με 4 επιλογες για να καταλαβουμε καλυτερα την αποψη του κοσμου.
colonel gomelsky
Καλές οι επιλογές του πολ. Έτσι θα φανεί καλύτερα η λατρεία του φορουμ στη Σάρα Τζέσικα. Συνιστώ επαγρύπνηση ώστε προβοκάτορες του τύπου Germany96 και Razorblade Fish να απομονωθούν από το πλατύ λαϊκό κίνημα που αγκαλιάζει τη Σάρα. tongue.gif

ΥΓ. Για τη βία και τη νοθεία που ετοιμάζεται να εφαρμόσει ο rchos στα αποτελέσματα του πολ συνιστώ επίσης επαγρύπνηση.
SG3ptshooter
Xαχαχαχ το τόπικ παίρνει επικές διαστάσεις. Σε λίγο θα το γυρίσετε σε "top 10 μιλφόνια in a series or movie". ugly_tocktock.gif

Ενιγουέι 3-7 το σκορ ως τώρα και φαντάζομαι ότι δεν έχουμε και συσπείρωση, η πλειοψηφία όσων δεν τους αρέσει θα βλέπουν τίτλο τόπικ "Σάρα Τζέσικα Πάρκερ" και θα νομίζουν:
1. ότι όσοι γράφουμε εδώ είμαστε φαν της σειράς (και κατ' επέκταση κανελώνουμε το ρυζόγαλο)
ή
2. ότι είναι γεμάτο φωτογραφίες της και 2-3 την αποθεώνουν αναμετάξυ τους, οπότε γιατί να τους κόβεται η όρεξη μεσημεριάτικα, με τέτοιο θέαμα;.. tongue.gif
aegeansheed
Έκανα "σύνδεση" σήμερα μόνο και μόνο για να ψηφίσω...

Flash
QUOTE(aegeansheed @ Jul 14 2010, 13:01 ) *
Έκανα "σύνδεση" σήμερα μόνο και μόνο για να ψηφίσω...



Μια από τα ίδια. Συντάσσομαι με 96αρη Γερμανό και Αιγαιόσπορο.
rchos
κολονελ αν θελεις μπορω να σταματησω το πολ εδω και τωρα γιατι τα αποτελεσματα φοβαμαι θα ειναι συντριπτικα για του λιγους αγουστους του φορουμ! smiley.gif
Manu7
Αχ βρε Colonel...Δεν ήξερες...Δεν ρώταγες? 71.gif
SlobodaN
Eσείς που μου το παίζετε και "εκλεκτικοί" και δύσκολοι αμα σας έρθει αυτή με το babydoll έστο και κάργα μακιγιαριζμένη να της πείτε "δεν σε γαμ..... απόψε γιατί σε έχω δει και άβαφτη.."


Έεεεελα ρε guys τώρα ..
Manu7
QUOTE(SlobodaN @ Jul 14 2010, 15:48 ) *
Eσείς που μου το παίζετε και "εκλεκτικοί" και δύσκολοι αμα σας έρθει αυτή με το babydoll έστο και κάργα μακιγιαριζμένη να της πείτε "δεν σε γαμ..... απόψε γιατί σε έχω δει και άβαφτη.."


Έεεεελα ρε guys τώρα ..

To κλασσικό επιχείρημα αυτών που έχουν αντίθετη γνώμη για μια γυναίκα που είναι για πολλούς πολύ όμορφη....

Τώρα μιλάμε για το αν μας αρέσει είτε όχι.Δεν πάμε με τη λογική αν την γ****ε ή όχι!
Χαίρω πολύ όλες αυτές του Ηοllywood έχουν γίνει τούμπανα.Η πραγματικότητα η δική μας όμως
αφορά τη Σούλα της γειτονιάς,την Κατερίνα από τη σχολή,την Έλενα από το διπλανό γραφείο.Δεν είναι η
Jennifer Aniston και η Jessica Alba!
SlobodaN
To να λες ότι σου αρέσει μία γυναίκα και να μένεις μόνο στην σκέψη αυτή σου αρκεί? Δλδ όταν βλέπεις μια γυναίκα στο δρόμο η έστο στην τηλεόραση πέρα απο την σκέψη "μου αρέσει" δεν σκέφτεσαι τίποτε άλλο?

Δηλαδή συγνώμη αλλά μάλλον εγώ είμαι υπερβολικά πονηρός και σόκιν ώστε να σκέφτομαι αυτά τα πράγματα για την συγκεκριμένη? Δλδ τι να έμενα στο ότι μου αρεσει η όχι? Μονολεκτικά? Πάει το κλείσαμε το τόπικ έτσι..

Ούτε εμένα με τρελαίνει σε σχέση με Άνιστον αλλά και με πολλές άλλες απλά λέω τι μου "ΒΓΑΖΕΙ".


Τι κλασικό και ξεκλασικό επιχείρημα λοιπόν μου λες, λες και θα κάτσω να αναλύσω τις υποκριτικές της ικανότητες..


Και μην νομίζεις καμιά φορά η Σούλα η Μούλα και η Κούλα της γειτονιάς έχουν τις ίδιες αποστάσεις προσέγγισης πλέον με την κάθε ηθοποιο μην σου πω και χειρότερα στις μέρες μας..
Manu7
Aναφέρθηκα στο αν μας αρέσει γιατί όπως είπα όλες αυτές του hollywood θέλουμε να τις γ******με αμά λάχει.
Αυτό έλειπε.Εννοείται πως δεν θα πούμε όχι αν μας κάτσουν.Εδώ στην ουσία συγκρίνουμε την Σάρα Τζέσικα Πάρκερ σύμφωνα με άλλες αντίστοιχες ηθοποιούς.Έτσι το βλέπω εγώ.Εμένα π.χ. μ'αρέσει η Κάμερον Ντίαζ.Δεν μ'αρέσει η Σάρα.Είναι άδικο να συγκρίνω την Σούλα της γειτονιάς (που μ'αρέσει μεν) με την Σάρα.
Igor
ΓΛΥΚΙΑ
SlobodaN
QUOTE(Igor @ Jul 14 2010, 20:49 ) *
ΓΛΥΚΙΑ



icon_drunk.gif
Germany96
QUOTE(Manu7 @ Jul 14 2010, 16:25 ) *
...Είναι άδικο να συγκρίνω την Σούλα της γειτονιάς (που μ'αρέσει μεν) με την Σάρα.

Θελω φωτο της Σουλας για να εχω πιο πληρη αποψη tongue.gif αλλα αν η Σουλα μετα απο (τουλαχιστον) 5 πλαστικες επεμβασεις, κι αφου την ντυσουν οι γνωστοτεροι σχεδιαστες μοδας του κοσμου, την βαψουν Χολιγουντιανοι μακιγιερ, και τις φωτογραφιες της επιμεληθουν τα μεγαλυτερα περιοδικα μοδας του κοσμου και τα καλυτερα τσακαλια του photoshop και δειχνει ετσι..

...τοτε προτεινω να ανοιξουμε ενα topic και για την Σουλα και θα πεσει κι εκει ο αναλογος κανιβαλισμος laugh.gif

Σουλα Μπουρδουμπαση for next fashion icon wav.gif
The Warlus
Βασικά ΟΜΟΡΦΗ για εμένα δεν είναι με καμιά παναγία.Θα μου πεις είναι και Χ χρονών.Σωστό.

Α και κάποιος είπε για την σειρά που παίζει και τον ρόλο που υποδύεται και επειδή αν δεν το πω θα σκάσω.


ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ,όπως το Singles για παράδειγμα,που βάζουν κάτι πρότυπα που πηδιούνται όλη την μέρα με όποιον να'ναι και μετά το ρίχνουν στο "ψυχολογικό".
Και μετά βλέπεις κάτι γκόμενες και κάτι τυπάκια που λένε "Εχω την Μαρία φίλη" μόνο και μόνο επειδή είχαν "φασωθεί" στην 1η Λυκείου και από τότε κόλλησαν.Α και που και που ρίχνουν και κανά "φιλικό"!!Αμερικανιές του χειρίστου είδους.
Ουστ!!
Alexmei
πολύς ντόρος για το τίποτα.
Das Kapital
Η γυναικα ειναι ασχημη,ουτε καν μετρια,ακομα και στις φωτογραφιες που υποτιθεται πως ειναι περιποιημενη και εχει υποστει επεξεργασια ειναι ασχημη ακομα,η ηλικια δεν παιζει και τρομερο ρολο,45 χρονων ειναι ενταξει,δεν εχει δουλεψει και ποτε στη ζωη της κανοντας χειρωνακτικη εργασια(καταλαβαινετε τι εννοω) και η δουλεια της ειναι να ειναι και ομορφη!

Μπελλουτσι,υποδειγμα ομορφιας και στα 45 της!
apkat
Εγω την παντρευομαι και σημερα...!!
rchos
QUOTE(apkat @ Jul 15 2010, 05:11 ) *
Εγω την παντρευομαι και σημερα...!!



παλι μεθυσμενος μπηκες να γραψεις εσυ?
apkat
Οχι εντελως νηφαλιος ημουν..Σαρα θεα..!!
Flash
QUOTE(apkat @ Jul 15 2010, 13:00 ) *
Οχι εντελως νηφαλιος ημουν..Σαρα θεα..!!


΄Εχεις πιει τοσο πολυ στη ζωη σου που πλεον υιοθετησες μονιμα αισθητικη μεθυσμενου καημενε...
apkat
Υπερβολες..

Σαρα fashion icon και θεα..!!!!!!!!!
The Warlus
QUOTE(apkat @ Jul 15 2010, 15:07 ) *
Υπερβολες..

Σαρα fashion icon και θεα..!!!!!!!!!



Kαι τώρα εγώ από αυτόν τον άνθρωπο δεχόμουν απειλές;;;;
icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
apkat
Εσυ να προσεχεις..
The Warlus
QUOTE(apkat @ Jul 15 2010, 17:34 ) *
Εσυ να προσεχεις..



Θα φωνάξεις την Τζέσικα;;;
Ή μήπως τον κύριο Μεγάλο;

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
apkat
Πλακα στην πλακα ολα τα ξερεις ομως..Μηπως παρακολουθεις και το σιριαλ;;
Igor
KOYKΛΑ
aegeansheed
QUOTE(Igor @ Jul 15 2010, 18:18 ) *
KOYKΛΑ


H κούκλα του Σατανά...
SlobodaN
QUOTE(apkat @ Jul 15 2010, 17:34 ) *
Εσυ να προσεχεις..



laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif


colonel gomelsky
2 μέρες δε μπήκα και βρήκατε ευκαιρία να πετάξετε χολή στη Σάρα, ε? Πάντως Slobodan και apkat φύλαξαν Θερμοπύλες!

Επειδή βλέπω να κρίνεται η Πάρκερ συγκριτικά με άλλες σταρ, δε θα μπω σ αυτό το τρυπάκι. Ή αρέσει ή δεν αρέσει είναι κατ εμέ. Δηλαδή επειδή η Τζολί είναι ωραιότερη, μειώνεται η αξία της Σάρα-Τζέσικα;

Ο Slobodan το θέτει σωστά: Το θέμα δεν είναι μόνο πώς είναι μια παρουσία, αλλά και τι δημιουργεί...
The Warlus
QUOTE(apkat @ Jul 15 2010, 18:16 ) *
Πλακα στην πλακα ολα τα ξερεις ομως..Μηπως παρακολουθεις και το σιριαλ;;


Ε πώς αλλιώς θα σε προσεγγίσω;
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.