Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΦΑΝΑΤΙΚΟΣ ΜΠΑΣΚΕΤΟΦΙΛΟΣ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
HOULIGAN76
Γεια σας!! Σας γνωστοποιώ οτι ειμαι φαν πρωτίστως της ομάδας μπάσκετ του Αμαρουσίου{άλλωστε έχω δειαρκείας}και μετα του Ολυμπιακού!Σας ανακάλυψα μεσω του περιοδικού του Καρύδα και ομολογώ οτι εντυπωσιάστηκα απο την οργάνωση του φόρουμ σας!!Συγχαρητήρια στους συντονιστές αλλά και στον λαό τους! biggrin.gif
dizzy_fingers
Λαό???
Τόσοι πολλοί γίναμε? biggrin.gif

Καλώς ήρθες στην παρέα μας. Καλά ποστ να έχεις!
thrylos7
Καλώς ήρθες και επίσημα! Σε ευχαριστούμε για τα καλά λόγια... (δηλαδή ο dizzy σε ευχαριστεί για τα καλά σου λόγια)

Έχεις διαρκείας άρα έχεις δει τα περισσότερα ματς... Τελευταία έχουμε ανοίξει διάλογο για τις τσιρλίντερ της ομάδας...
http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...opic=1215&st=15

Ξεστράβωσε μας!

QUOTE
Λαό???
Τόσοι πολλοί γίναμε?

Ξεχνάς ;ότι τελευταία μπαίνουν και παίκτες από το ΝΒΑ και μας σαμποτάρουν; w00t.gif
tsops
QUOTE(HOULIGAN76 @ May 5 2006, 01:41 AM)
Γεια σας!!  Σας γνωστοποιώ οτι ειμαι φαν πρωτίστως της ομάδας μπάσκετ του Αμαρουσίου{άλλωστε έχω δειαρκείας}και μετα του Ολυμπιακού!Σας ανακάλυψα μεσω του περιοδικού του Καρύδα και ομολογώ οτι εντυπωσιάστηκα απο την οργάνωση του φόρουμ σας!!Συγχαρητήρια στους συντονιστές αλλά και στον λαό τους! biggrin.gif
*


Καλώς ήλθες και από εμένα και καλή συνέχεια. Όταν παίζει Μαρούσι - Ολυμπιακός, τι κάνεις? blink.gif
Tony_K
Καλώς ήρθες μεγάλε! Πώς πάνε οι μοναξιές sad.gif στο κλειστό του Αμαρουσίου;
HOULIGAN76
Καταρχήν οι μαζορέτες είναι κουκλάρες.Αν δεν με πιστευετε μπορείτε να εισέλθετε στον ΝΑΟ του Αγίου Θωμά για να 77.gif

Ακόμα και όταν παίζουμε με τον ΘΡΥΛΟ εγώ υποστηρίζω με πάθος την ΜΑΡΟΥΣΑΡΑ!! cool.gif cool.gif

Οντως πολλές φορές υπάρχουν μοναξιές στο γήπεδο αλλά πιστεψε με οι φίλαθλοι μας είναι εξαιρετικοί,έχουν άριστη γνώση του μπάσκετ και κυρίως λατρευουν το άθλημα.Σας γνωστοποιώ οτι στα τελευταία 8 χρόνια που η ομάδα βρίσκεται στην Α1 μόνο μια φορά η ομάδα μας τιμωρήθηκε με χρηματικό πρόστιμο επειδή κάποιος έριξε δυναμιτάκια. 19.gif
morfi
Καλωσηρθες HOULIGAN76!
Πες μας μερικα πραγματα για τον εαυτο σου.Πως σε λενε, που μενεις, σε ποιο σχολειο πας, θα μετακομισεις?Γουσταρεις την κοπελα του κολλητου σου?Εχεις παει ποτε στην αφρικη? tongue.gif blech.gif blech.gif blech.gif blech.gif blech.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif
nikoleta21
ΚΑΛΩς ΗΡΘΕΣ καλα ποστ!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.