Help - Search - Members - Calendar
Full Version: προβλήματα PM
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
morrison
Επειδη εχω παρατηρησει οτι και στο παρελθον καποια παιδια ειχαν αναλογο προβλημα ανοιγω αυτο το τοπικ για να απευθυνομαστε εδω οταν συμβαινει...

Λοιπον,φιλε i_love_this_game προσπαθω να απαντησω στο πμ που μου εστειλες αλλα οταν παω να το στειλω μου βγαζει το παρακατω μηνυμα.Επειδη πιστευω οτι κατα λαθος με απεκλεισες( tongue.gif ),αν δεις το παρον τοπικ προσπαθησε να το τσεκαρεις.


''Βρέθηκαν τα ακόλουθα λάθη

Αυτό το μέλος επέλεξε να μην ειναι δυνατον να επικοινωνήσετε μαζί του μέσω προσωπικών μηνυμάτων

Αυτό το προσωπικό μήνυμα δεν εστάλη''


υγ:οποιος ξερει ας μας πει πως μπαινει ο αποκλεισμος και πως βγαινει για να διορθωνονται παρομοιες καταστασεις στο μελλον.
thrylos7
Απ' τη σελίδα των μηνυμάτων κλίκαρε στα αριστερά τη "λίστα αποκλεισμένων αποστολέων ΠΜ" και κάνε τα κουμάντα σου.

Υπεύθυνη ίσως είναι η επιλογή "προσθήκη στη λίστα αποκλεισμού" που μπορεί να πατήσει κάποιος όταν έχει κλικάρει σ' ένα μέλος (πχ μέσα από ένα ποστ) κι εμφανίζονται σαν νέο παράθυρο κάποιες επιλογές. Τα συμπτώματα είναι πολλά βέβαια, οπότε ίσως να παίζει και τίποτα άλλο. Εδώ είμαστε...
morrison
Παρατηρειται σημερα μια δυσλειτουργια στα ΠΜ.Το γραφω για να τσεκαρουν οι ειδικοι...
Οταν παω να στειλω μου δειχνει οτι φωρτωνει αλλα μετεπειτα κολαει με συνεπεια να μην ξερω αν το πμ εφτασε.
Συμβαινει σημερα και σε εμενα αλλα και σε αλλο χρηστη που ετυχε να συνομιλω.
Xaroumenos loukoumas
Οντως για κάποιο λόγο συμβαίνει..
Το κοιτάω.
nikefalin
QUOTE(Xaroumenos loukoumas @ Oct 26 2010, 12:31 ) *
Οντως για κάποιο λόγο συμβαίνει..
Το κοιτάω.


κολλάνε και οι αναφορές , τα ρηπόρτ. μου ήρθε μια σε εξαπλούν.
aegeansheed
Παιδιά εγώ μόλις έλαβα σε pm μία φωτογραφία του Ostertag ohmy.gif

πείτε τώρα ποιος το έκανε!

Xaroumenos loukoumas
Το θέμα με τα PM μάλλον το έλυσα, τσεκάρετε και πείτε μου.
Ελπίζω σε αυτό να οφειλόταν και το γεγονός ότι το φόρουμ έπεφτε κάποιες φορές, οψόμεθα smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.