Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΖΑΟΝ - ULTRAS FAN CLUB
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3
DxL
Ο ΖΑΟΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ πάντως ετοιμάζεται για άνοδο στην Α' ΕΣΚΑ, και έχει το μεγαλύτερο FAN CLUB στο Γυναικείο Basket. wos_sport5.gif

Τους ULTRAS που τον ακολουθούν παντού ! wav.gif

http://www.zaon-ultras.com/

Επόμενη πορεία-κατάληψη: 08/01/2006, 19.00GR torture.gif

Στάδιο: Αθλητικό Κέντρο Δήμου Χαϊδαρίου - Κλειστό Γυμναστήριο "Χρήστος Αγγουράκης"

Αγώνας Β' ΕΣΚΑ Γυναικών: shot.gifΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - Ζ.Α.Ο.Ν

Πληροφορίες στο Forum μας... thumbsup.gif

77.gif 56.gif smilie_schal1.gif
ALEX21
kalimera ston eklekto lao tou ZAON!!! icon_wave.gif
sygxaritiria kat arxin gia tin prospathia pou ksekinisate DXL k gia tin ithiki ypostiriksi pou parexete stin omada,akolouthontas ti opu k an paizei!!!i proti mou epafi me tous ULTRAS itan sto entos edras paixnidi me ta KALYVIA...opou o ZAON epivlithike me 68-58 deixnontas ti skopous exei stin katigoria tou...pleon akoloutho tous ULTRAS sta paixnidia tou ZAON..mesa se syntomo xroniko diastima oi ULTRAS plithinan...kontevoume ta 20 meli k synexizoume akathektoi!!!epomenos stoxos???i niki entos gipedou k i niki tis kerkidas opu i ULTRAS dynamika tha dosoun to paron sto epomeno mats me ti shot.gif 77.gif DAFNI
kali epityxia 41.gif ZAONARA 41.gif



Κι αν δεν εχω καθολου μυαλοοοο,ΖΑΟΝΑΡΑ το πηρες κι αυτοοο,κι αν δεν εχω καθολου λεφταααα,ΖΑΟΝΑΡΑ τα πηρες κι αυτα!!!!
dionyssis
Πάμε ρε ΖΑΟΝαρα πρωτάθλημα και άνοδος είναι αυτό που θέλουμε.

Διπλό στη Δάφνη μωρή αρρώστια
DxL
QUOTE(dionyssis @ Jan 6 2006, 10:42 PM)
Πάμε ρε ΖΑΟΝαρα πρωτάθλημα και άνοδος είναι αυτό που θέλουμε.

Διπλό στη Δάφνη μωρή αρρώστια
*



Για πλάκα αυτά.

Εγώ σχεδιάζω πως θα πανηγυρίσουμε μετά την νίκη στη Δάφνη, μετά το "διπλό" στο Μαρούσι, και στην φιέστα.

Επίσης, να δούμε του χρόνου τι θα γίνει, σχετικά με την Α' ΕΣΚΑ, που ήδη έχω χώσει την ουρά μου να μάθουμε σχετικά με τις επώμενες αντιπάλους μας, στην μάχη για την άνοδο στην Α2 !!!!!!!!!!!!!!!! shot.gif 69.gif 77.gif wos_sport5.gif thumbsup.gif 56.gif smilie_schal1.gif icon_headbang.gif
DxL
Πώς σας φάνηκε το αφιέρωμα που μας κάνανε τα παιδία του ALL STAR BASKET?


http://www.zaon-ultras.com/forum/viewtopic.php?t=28
dizzy_fingers
Χωρίς να θέλω να υποβαθμίσω την αναφορά, ήταν αφιέρωμα στην ομάδα κι όχι στο site σας, έτσι? biggrin.gif

Τώρα, για τα λάθη που έκαναν στην αναφορά τους, τί να κάνουμε..μη νομίζεις ότι κι αυτοί τα ξέρουν όλα (βέβαια, θα μπορούσαν να είχαν ρωτήσει πρώτα..είτε εσάς, είτε πρόσωπα από την ομάδα). Πιθανότατα, αυτός που έγραψε το αφιέρωμα, τότε θα έμαθε τόσα για την ομάδα σας.

Είναι καλό πάντως όταν ο γραπτός τύπος υποστηρίζει προσπάθειες στο ίντερνετ και πραγματικά είμαστε τυχεροί και ευγνόμωνες όταν γίνεται κάτι τέτοιο.
Το ελληνικό ίντερνετ, ειδικά στην περίπτωση του μπάσκετ, πάσχει...ή μάλλον δεν υπάρχει για να πάσχει. sad.gif

Παρόλα αυτά να ξέρεις πως μία αναφορά σε ένα περιοδικό ή μία εφημερίδα, είναι μόνο η αρχή...είναι η "πόρτα" την οποία θα περάσει ο επισκέπτης.
Το αν θα μείνει και αν θα συνεχίσει να το επισκέπτεται, εξαρτάται σε πολύ μεγάλο βαθμό (στο μέγιστο) από το πόσο όμορφο και χρηστικό (για τις ανάγκες του καθενός) είναι το δωμάτιο, και γι'αυτό αποκλειστικά υπεύθυνος είσαι εσύ, εγώ και ο κάθε admin site wink.gif.

Καλή συνέχεια.
DxL
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου, και κάνουμε πραγματικά ότι μπορούμε σε αυτή την κατεύθυνση.

Ότι έχει γίνει μέχρι τώρα, τουλάχιστον σε ότι αφορά το Fan Club της ομάδας μας (πανό, μπλουζάκια, site, πορείες σε κάθε αγώνα κτλ.), έγινε με πολύ κόπο και θυσίες.

Μακάρι όλα αυτά να αγαπηθούν από ακόμα περισσότερα άτομα, να αρέσει σε όσο το δυνατόν περισσότερο κόσμο, ώστε να έρθει και να μείνει στην παρέα που λέγεται Ελληνικό Μπάσκετ ακόμα και στις μικρές κατηγορίες Γυναικών.

Τον στόχο αυτό, έχουμε βάλει τα δυνατά μας για να τον εκπληρώσουμε και στο δικό μας Fan Club, αν και δυστυχώς η ανταπόκριση είναι μικρή σε σχέση με αυτό που αρχικά οραματιζόμασταν...

Εδώ να πώ ενα μεγάλο μπράβο για το forum σας και τον εκλεκτό κόσμο που έχετε την τιμή να έχετε στην database σας. Όλο αυτό αποτελεί παράδειγμα σε εναν τομέα που όπως είπες πάσχει στην χώρα μας, και σας εύχομαι κάθε επιτυχία στο μέλλον. Μακάρι να βρεθούμε όλοι εμείς και από κοντά σε κάποιο γήπεδο μια μέρα...
DxL
Συγχαρητήρια για την υπέροχη πορεία και την μεγάλη νίκη!!!

ΟΛΟΙ στο Club για να παρακολουθήσουμε το derby του ποδοσφαίρου, και μετά να ξεκινήσουμε την πορεία με τα πόδια για την Ριζούπολη (ΑΠΟΛΛΩΝ-ΖΑΟΝ, 15/01/2006, 21.00GR).

B THERE!!!!!!


Υ.Γ: Ζαλίζομαι από την κορυφή ρε παιδιά! Ας το λήξουμε απο τώρα το ρημάδι το πρωτάθλημα. Ποιος περιμένει μέχρι το Μάη?


Πωωωωωωωωω πω ζαλάδα.... icon_drunk.gif
modulator
Γειά και χαρά και από εμένα! Εύχομαι και εγώ με την σειρά μου τα καλύτερα για την Ζαονάρα και ελπίζουμε (όπως όλα δείχνουν) του χρόνου να είμαστε στην Ά ΕΣΚΑ!

Πάμε για την νίκη και στην ριζούπολη!!! Άντε και με ρεκόρ προσέλευσης!!!
DxL
Όλοι την Κυριακή στο CLUB για να παρακολουθήσουμε μαζί το ποδοσφαιρικό derby, και καπάκι με την λήξη ξεκινάει η πορεία για την Ριζούπολη, με τα πόδια.

ΓΕΜΙΣΤΕ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΙΩΝ!!!!
wav.gif

Νίκη επί του shot.gifΑπόλλωνα!

Για πάντα ΖΑΟΝάρα!


icon_drunk.gif thumbsup.gif
Giorgis
Hairetismata kai apo UK... Manchester edo kai 5 fanatikoi Ultras kanonizoume ptiseis gia na rthoume ston agona me to Marousi ton Martio opou tha maste poli konta stin anodo. Ela re ZAONARA 77.gif 77.gif
dizzy_fingers
blink.gif!!!

Μπράβο παιδιά...και εις ανώτερα! 41.gif
dionyssis
Τίποτα τίποτα δεν μας σταματά...


Πρωταθλήτρια χειμώνα η ομαδάρα μας υστερά από άνετη επικράτιση επι του Απόλλων στη Ριζούπολη με 40-64. Ένα μεγάλο μπράβο στους φιλάθλους του Απόλλωνα για την φιλοξενία τους. Θα ανταποδώσουμε στο δεύτερο γύρο
modulator
Πάλι σάρωσε η ομαδάρα μας!!! 20+ πόντους έτσι για να έχουν να λένε smile.gif Πρωταθλητές Χειμώνα λοιπόν και πάμε καρφί για άνοδο στην Ά ΕΣΚΑ. rolleyes.gif

Άντε γειάααααααα... icon_drunk.gif
Papaloukas 4 ever
Συγχαρητήρια στο ΖΑΟΝ για τις εμφανίσεις του στην κατηγορία. Πάντως, εγώ πήγα χθες στον ΠΡΟΜΗΘΕΑ (-ΜΕΜ ΙΛΙΟΥ). Πολύ ξύλο ρε φίλε στις ψηλές του Προμηθέα, ειδικά στην Πανταζοπούλου. Πάντως αυτή πρέπει να είναι πολύ καλή αφού παρά το ξύλο, μάλλον ήταν η καλύτερη από όλες του Προμηθέα ενώ (επειδή κρατούσα και γενικότερα στατιστικά, η λόξα βλέπεις δε με αφήνει) κατέβασε 17 rebound και πέτυχε και 8 ποντάκια (άσε τις υπόλοιπες κατηγορίες).
dionyssis
QUOTE(Papaloukas 4 ever @ Jan 23 2006, 02:31 PM)
Συγχαρητήρια στο ΖΑΟΝ για τις εμφανίσεις του στην κατηγορία. Πάντως, εγώ πήγα χθες στον ΠΡΟΜΗΘΕΑ (-ΜΕΜ ΙΛΙΟΥ). Πολύ ξύλο ρε φίλε στις ψηλές του Προμηθέα, ειδικά στην Πανταζοπούλου. Πάντως αυτή πρέπει να είναι πολύ καλή αφού παρά το ξύλο, μάλλον ήταν η καλύτερη από όλες του Προμηθέα ενώ (επειδή κρατούσα και γενικότερα στατιστικά, η λόξα βλέπεις δε με αφήνει) κατέβασε 17 rebound και πέτυχε και 8 ποντάκια (άσε τις υπόλοιπες κατηγορίες).
*


Μπράβο σου που πηγαίνεις και βλέπεις τέτοια παιχνίδια. Σε περιμένουμε και στο Ζηρίνειο να δεις τη ΖΑΟΝάρα.

Τώρα στα δικά μας. Αλλή μια άνετη νίκη για την ομάδα μας απέναντι ΠκΑΟ Άμιλλα με 53-29 στο Ζηρίνειο. Με ηγέτη την Μπελλά Εύη (8π - MVP), και σκόρερ την Σταμούλου Μαρία (14π.) και την Μαστροθεοδώρου Παγώνα (13π.) η ΖΑΟΝάρα συνέχισε να οδεύει προς την άνοδο.
modulator
Κάποιος να μας σταματήσει!!! Όλο το επόμενο πρωτάθλημα στην κορυφή θα το βγάλουμε; Θα ζαλιστούμε συνέχεια εκεί πάνω! tongue.gif Άντε να έρθει ο Μάρτης να παίξουμε με το Μαρούσι μέσα στην έδρα του να πάρουμε εκδίκηση smile.gif
DxL
Με το Μαρούσι παίζουμε στις 26/3 εκτός έδρας, στο κλειστό του Αγ.Θωμά, και πάμε για νίκη και εκεί μέσα, όπως και σε κάθε παιχνίδι.

Papaloukas 4 ever:
με εξέπληξε οτι υπάρχει άτομο στο forum που παρακολουθεί Β'ΕΣΚΑ Γυναικών. thumbsup.gif Δεν ξέρω πολλά για τον Προμηθέα, αλλά έχω μια εικόνα για την ΜΕΝ Ιλίου.
Το αποτέλεσμα ήταν για εμένα μια μικρή έκπληξη για να είμαι ειλικρηνής, αφού δεν περίμενα να χάσει βαθμούς εκεί η ΜΕΝ Ιλίου.

Σε περιμένουμε και στο δικό μας Forum, για να σχολιάσουμε μαζί τους αγώνες του πρωταθλήματός μας, καθώς και στο γήπεδο, σε κάποιο παιχνίδι του ΖΑΟΝ (να δούμε και ποιος κρατάει καλύτερα στατιστικά, εσύ ή ο Dionyssis)... tongue.gif
Papaloukas 4 ever
Θα προσπαθήσω να έρθω όπου μπορέσω
DxL
QUOTE(Papaloukas 4 ever @ Jan 30 2006, 10:26 AM)
Θα προσπαθήσω να έρθω όπου μπορέσω
*


GG!

Θα σε περιμένουμε...
DxL
Στα δικά μας, ο ΖΑΟΝ αύξησε την διαφορά στους 2 βαθμούς, από τις ομάδες που τον διώκουν. thumbsup.gif smilie_schal1.gif

Αυτό έγινε χάρη σε μια νίκη ουσίας, που προήλθε έπειτα από πολύ μέτρια απόδοση στο κλειστό του Παπάγου, μπροστά στους πολυπληθής ULTRAS, σε συνδιασμό με την ήττα του Αμαρουσίου στα Καλύβια.

Επόμενο παιχνίδι στις 5/2, 13.00GR στο Ζηρίνειο κόντρα στις ΑΟΝΝΝΕ Αμαζόνες.

Εμπρός ΖΑΟΝάρα... shot.gif
dionyssis
Όλοι στο Ζηρίνειο την Κυριακή


Για πάντα ΖΑΟΝάρα
dizzy_fingers
Σας πάω ρε παιδιά...κάνετε το κέφι σας και "τίποτα τίποτα δε σας σταματά".

Αφαλώς εύχομαι καλή συνέχεια (και καλή άνοδο) στην ομάδα σας.
Άντε, να δούμε και πανώ του συνδέσμου σας στην Α1 biggrin.gif!
DxL
ZAON 66-39 ΑΜΑΖΟΝΕΣ.... χωρίς σχόλια!!!!
dionyssis
Κατοστάρα στο επόμενο biggrin.gif
DxL
QUOTE(dizzy_fingers @ Feb 4 2006, 02:23 AM)
Σας πάω ρε παιδιά...κάνετε το κέφι σας και "τίποτα τίποτα δε σας σταματά".

Αφαλώς εύχομαι καλή συνέχεια (και καλή άνοδο) στην ομάδα σας.
Άντε, να δούμε και πανώ του συνδέσμου σας στην Α1  biggrin.gif!
*


Α1 είναι μακριά ακόμη για εμάς. Μακάρι μια μέρα να παίξουμε. Για την ώρα κοιτάμε κάθε παιχνίδι ξεχωριστά, και είμαστε πολύ κοντά στην Α' ΕΣΚΑ (3 δύσκολα παιχνίδια έμειναν και έχουμε +2 από τους υπόλοιπους).

Βεβαίως του χρόνου θα τα δώσουμε ΟΛΑ και ως ΖΑΟΝ και ως ULTRAS Fan CLUB για να μπούμε στην Α2 και να κάνουμε τις πρώτες μας οργανωμένες εκδρομές εκτός ΑΤΤΙΚΗΣ...

Σε κάθε περίπτωση σας περιμένουμε στο Forum μας, και στα γήπεδα που παίζει ο ΖΑΟΝ, να απολαύσουμε ενα παιχνίδι παρέα, να το σχολιάσουμε, και να μιλήσουμε για μπάσκετ....

Είστε όλοι ευπρόσδεκτοι! icon_wave.gif
DxL
Ούτε βήμα πίσω αύριο αδέλφια!!!!!!!!!!
dionyssis
Με μεγάλη πρωταγωνίστρια την Παγώνα Μαστροθεοδώρου (10/13 τρίποντα) ο ΖΑΟΝ επιβλήθηκε με 63-44 του Αχιλλέα
Tafos toy indoy
aman!
DxL
19/2, 18.30 ::: ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΖΑΟΝ

Όλοι την Κυριακή στο Ίλιον. Εύκολο το ματσάκιον, αλλά το Club δεν μασάει τίποτα, και πάμε για ρεκόρ προσέλευσης.

Όλες οι πορείες θα καταλήξουν στο σπίτι του Modulator21, απ'όπου θα πάμε μαζικά στο γήπεδο.

Μετά τον αγώνα, θα επιστρέψουμε στο αρχικό σημείο συνάντησης, για να παρακολουθήσουμε το derby.

Πληροφορίες και χάρτες στο Forum μας.

ΖΑΟΝ=τρόπος ζωής!
DxL
QUOTE(dionyssis @ Feb 12 2006, 02:30 PM)
Με μεγάλη πρωταγωνίστρια την Παγώνα Μαστροθεοδώρου (10/13 τρίποντα) ο ΖΑΟΝ επιβλήθηκε με 63-44 του Αχιλλέα
*


To DVD μας, διαψεύδει την γραμματεία και την στατιστική υπηρεσία, καθώς τα τρίποντα της (αν δεν πάταγε σε όσα είδαμε), ήταν 10/16 = 62.5%.

Ας είναι καλά ο κάμερα μαν του Club....
DxL
TA ΜΕΛΗ ΜΑΣ ΣΕ 2 ΑΓΩΝΕΣ

29/01/06 * Παπάγου - ΖΑΟΝ 35-43
Μέσα

Έξω


04/12/05 * ΖΑΟΝ - Καλύβια 68-58
dionyssis
QUOTE(Tafos toy indoy @ Feb 14 2006, 10:45 PM)
aman!
*



Που κολλάει αυτό; Ελπίζω να πηγαίνει για το ποσοστό της Παγώνας
DxL
Ε ήταν λίγο απότομο αυτό το 10/13... όσο να'ναι!!!

Κι εγώ θα τρόμαζα βρε mate!
modulator
QUOTE(DxL @ Feb 15 2006, 05:12 AM)
19/2, 18.30 ::: ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ - ΖΑΟΝ

Όλοι την Κυριακή στο Ίλιον. Εύκολο το ματσάκιον, αλλά το Club δεν μασάει τίποτα, και πάμε για ρεκόρ προσέλευσης.

Όλες οι πορείες θα καταλήξουν στο σπίτι του Modulator21, απ'όπου θα πάμε μαζικά στο γήπεδο.

Μετά τον αγώνα, θα επιστρέψουμε στο αρχικό σημείο συνάντησης, για να παρακολουθήσουμε το derby.

Πληροφορίες και χάρτες στο Forum μας.

ΖΑΟΝ=τρόπος ζωής!
*


Έτσι έτσι!!! Θα γεμίσουμε την Ανδρέα Παπανδρέου! Εγώ θα φτάνω στο γήπεδο και οι άλλοι ακόμα θα ξεκινάνε από το σπίτι μου. Μπιιιπ μπιιιιμ μπιπ μπιπ μπιπ μπιπ μπιπ μπιπ μπιπ ΖΑΟΝ! Μπιιιπ μπιιιιμ μπιπ μπιπ μπιπ μπιπ μπιπ μπιπ μπιπ ΖΑΟΝ!
dionyssis
Ετοιμάζουμε απόβαση στο Ιλιον. Μη και δεν έρθει κανείς...

Όλοι στο forum
dizzy_fingers
Ξέρετε...έχω μία απορία... 39.gif
Πως και κάνετε συνεχώς εκκλήσεις και ανακοινώσεις στο basketforum, για τα μέλη που συχνάζουν στο φόρουμ του ΖΑΟΝ.
Σαν να ποστάρω τα αποτελέσματα του overplaybet στο φόρουμ των greenwebfans ένα πράγμα...

Για να προσέχουμε λοιπόν, λίγο, γιατί μπορεί να αφήνω μερικά πράγματα να περνάνε και η παρουσία μου στο φόρουμ του γυναικείου μπάσκετ να είναι διακριτική εώς μηδαμινή...αλλά αυτό δε σημαίνει ότι δε βλέπω κι ότι δεν ισχύουν οι κανονισμοί.
DxL
Εδώ είναι το τόπικ μας στο basketforum.

Εκεί είναι το forum των μελών μας.

Κάποιοι που μπαίνουν εδώ, είναι και μέλη μας.

Η λογοκρισία που κολλάει? 68.gif ohmy.gif 6.gif

fast.gif
dionyssis
QUOTE(dizzy_fingers @ Feb 16 2006, 04:03 AM)
Ξέρετε...έχω μία απορία... 39.gif
Πως και κάνετε συνεχώς εκκλήσεις και ανακοινώσεις στο basketforum, για τα μέλη που συχνάζουν στο φόρουμ του ΖΑΟΝ.
Σαν να ποστάρω τα αποτελέσματα του overplaybet στο φόρουμ των greenwebfans ένα πράγμα...

Για να προσέχουμε λοιπόν, λίγο, γιατί μπορεί να αφήνω μερικά πράγματα να περνάνε και η παρουσία μου στο φόρουμ του γυναικείου μπάσκετ να είναι διακριτική εώς μηδαμινή...αλλά αυτό δε σημαίνει ότι δε βλέπω κι ότι δεν ισχύουν οι κανονισμοί.
*


Δε κατάλαβα εσύ γιατί ενοχλήθηκες. Δε μπορούμε να γράφουμε ότι θέλουμε οπουδήποτε; Βρίσαμε κανέναν; Τι κανονισμό παραβιάσαμε;
dizzy_fingers
Καλό είναι να διαβάζουμε τους κανονισμούς προτού ποστάρουμε...

QUOTE
5. Απαγορεύεται το spam και η διαφήμιση άλλων sites. Αν επιθυμείτε μπορείτε να ανταλλάξετε banner με το BasketForum.


Στην πρώτη σελίδα (www.basketforum.gr) βρίσκονται.
Κι αν θέλετε περαιτέρω εξήγηση, τα λινκ και οι προτροπές να πάμε όλοι στο "forum" μας είναι περιττά.
dionyssis
QUOTE(dizzy_fingers @ Feb 17 2006, 02:28 AM)
Καλό είναι να διαβάζουμε τους κανονισμούς προτού ποστάρουμε...
Στην πρώτη σελίδα (www.basketforum.gr) βρίσκονται.
Κι αν θέλετε περαιτέρω εξήγηση, τα λινκ και οι προτροπές να πάμε όλοι στο "forum" μας είναι περιττά.
*



ΟΚ τότε
DxL
Με την σημερινή μας νίκη, πιστεύω οτι ΑΝΕΒΗΚΑΜΕ!!!!!!!
papas
να ρωτήσω κάτι?
από που κι ως που ονομάζεστε ultras?
εγώ πιστεύω ότι δεν ξέρετε καν τι είναι οι ultras και ποια η ιδεολογία τους.

eleos.oli η ελλάδα την έχει δει φάση ultras και έτσι χωρίς να ξέρει τίποτα.έτσι απλά είναι μόδα.....


πάντως δε θα πρέπε να βγάζετε τις φάτσες σας στο net γιατί μπορεί να σας βάλουν στο μάτι και να ρθούν να σας ψειρίσουν το πανί.... tongue.gif tongue.gif
DxL
QUOTE(papas @ Apr 15 2006, 07:53 PM)
να ρωτήσω κάτι?
από που κι ως που ονομάζεστε ultras?
εγώ πιστεύω ότι δεν ξέρετε καν τι είναι οι ultras και ποια η ιδεολογία τους.

eleos.oli η ελλάδα την έχει δει φάση ultras και έτσι χωρίς να ξέρει τίποτα.έτσι απλά είναι μόδα.....
πάντως δε θα πρέπε να βγάζετε τις φάτσες σας στο net γιατί μπορεί να σας βάλουν στο μάτι και να ρθούν να σας ψειρίσουν το πανί.... tongue.gif  tongue.gif
*


Το επιλέξαμε γιατί είμαστε το σκληροπυρηνικό κομμάτι των οπαδών της ομάδας μας. Εντάξει, ξέρω ποιοι είναι οι ULTRAS, αλλά δεν έχει και τόση σημασία.

Αυτά που γράφεις για το πανό, δεν θα τα σχολιάσω γιατί δεν μας αφορούν, και ελπίζω να μην συναντήσουμε στο Γυναικείο μπάσκετ τέτοια καφριλίκια!

Θέλω να ευχαριστήσω όλους όσους μας ακολούθησαν, και από εδώ μέσα, σε αυτή την υπέροχη πορεία προς την Α' ΕΣΚΑ, και αυτή την μεγαλειώδη άνοδο μας στην πρώτη κατηγορία της Αττικής. 41.gif

Δίνουμε ραντεβού με όλους στην μάχη για να δούμε την ΖΑΟΝάρα στην Α2.

Υ.Γ: Ευχαριστούμε όσους γέμισαν το γήπεδο στην φιέστα, και όσους μας ακολούθησαν στο γλέντι μας στο ΑΚΡΩΤΗΡΙ LOUNGE. 41.gif icon_drunk.gif

Y.Γ2: Και του χρόνου!!!!!! smilie_schal1.gif icon_wave.gif thumbsup.gif
modulator
QUOTE(papas @ Apr 15 2006, 11:53 PM)
να ρωτήσω κάτι?
από που κι ως που ονομάζεστε ultras?
εγώ πιστεύω ότι δεν ξέρετε καν τι είναι οι ultras και ποια η ιδεολογία τους.

eleos.oli η ελλάδα την έχει δει φάση ultras και έτσι χωρίς να ξέρει τίποτα.έτσι απλά είναι μόδα.....
πάντως δε θα πρέπε να βγάζετε τις φάτσες σας στο net γιατί μπορεί να σας βάλουν στο μάτι και να ρθούν να σας ψειρίσουν το πανί.... tongue.gif  tongue.gif
*


Συμφωνώ ότι ίσως να μην είναι όλα τα μέλη του club το ίδιο σκληροπυρηνικοί αλλά να είσαι σίγουρος ότι οι περισσότεροι από εμάς θα τα δίναν όλα για την ομάδα...

όσο για το πανί ένα έχω να πω σε όποιον νομίζει ότι μπορεί να το ψειρίσει! ΓΙΑ ΚΑΜ ΤΟΥ ΔΩΘΕ ΕΝΤ ΓΟΥΙ ΓΟΥΙΛ ΤΕΛΛ ΙΤ! smile.gif
DxL
QUOTE(modulator @ May 28 2006, 12:06 PM)
Συμφωνώ ότι ίσως να μην είναι όλα τα μέλη του club το ίδιο σκληροπυρηνικοί αλλά να είσαι σίγουρος ότι οι περισσότεροι από εμάς θα τα δίναν όλα για την ομάδα...

όσο για το πανί ένα έχω να πω σε όποιον νομίζει ότι μπορεί να το ψειρίσει! ΓΙΑ ΚΑΜ ΤΟΥ ΔΩΘΕ ΕΝΤ ΓΟΥΙ ΓΟΥΙΛ ΤΕΛΛ ΙΤ! smile.gif
*


Καλά καλά... Έτσι λέγε, και θα σκάσουνε μύτη τα αδέρφια μας, οι COMMANDO ULTRAS της MARSEILLE από την Γαλλία, και θα σφαχτούμε.... shot.gif ugly_tocktock.gif torture.gif
dionyssis
QUOTE(papas @ Apr 15 2006, 11:53 PM)
να ρωτήσω κάτι?
από που κι ως που ονομάζεστε ultras?
εγώ πιστεύω ότι δεν ξέρετε καν τι είναι οι ultras και ποια η ιδεολογία τους.

eleos.oli η ελλάδα την έχει δει φάση ultras και έτσι χωρίς να ξέρει τίποτα.έτσι απλά είναι μόδα.....
πάντως δε θα πρέπε να βγάζετε τις φάτσες σας στο net γιατί μπορεί να σας βάλουν στο μάτι και να ρθούν να σας ψειρίσουν το πανί.... tongue.gif  tongue.gif
*



Ε ρε με τι ασχολείται ο κόσμος....

Καλά μπάνια cool.gif
womanplayer
παντως μπραβο στον ζαον πηρε την φωτουλα Βολονακη πολυ καλη μεταγραφη 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif
DxL
Ήθελε πολύ να έρθει η Φωτούλα, αλλά δυστυχώς δεν ήρθε, αφού η ομάδα της μας ζήτησε 40.000€....

Κρίμα!!!!

Πάντως μεταγραφικά τα πήγαμε πολύ καλά, και είμαστε έτοιμοι για την Α2!!!! icon_drunk.gif
Live strong
QUOTE(DxL @ Jul 6 2006, 07:09 PM)
Ήθελε πολύ να έρθει η Φωτούλα, αλλά δυστυχώς δεν ήρθε, αφού η ομάδα της μας ζήτησε 40.000€....

Κρίμα!!!!

Πάντως μεταγραφικά τα πήγαμε πολύ καλά, και είμαστε έτοιμοι για την Α2!!!! icon_drunk.gif
*



Πραγματικά λυπάμαι που θα το πω… sad.gif αλλά δε νομίζω ότι η Βολωνάκη ήθελε να φύγει από την ομάδα που είναι… αν το ήθελε θα το είχε κάνει! cool.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.