Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Basketforum Meeting @ Patra III
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
duncan21
Oσοι πιστοι προσελθετε... rolleyes.gif
benchwarmer
Ερημιές ε?
duncan21
QUOTE(benchwarmer @ Oct 6 2010, 20:00 ) *
Ερημιές ε?

Νεκρα λεμε.Δεν βλεπω κοσμο κι ανησυχω.Αντε να μαζευτουμε εστω μια τετραδα να παμε στο κλειστο του πανεπιστημιου να με μαθετε μπασκετακι... smiley.gif
benchwarmer
Απο τους 4 που ειμασταν την προηγουμενη φορα, ο ενας εχει φυγει σιγουρα απο Πατρα, ο 2ος δεν εμενε ποτε καν Πατρα, και μενει ο 3ος που αν το δει ας απαντησει (αν και ισως εχει φυγει κι αυτος τωρα αν θυμαμαι καλα...). Α, και εγω, που ειμαι μεσα tongue.gif
ZEUS
Δεν έρχεστε Θεσσαλονίκη καλύτερα tongue.gif
Captain 24
Είμαι καινούριος στην πόλη (πέρασα στο ΤΕΙ φέτος) και ψάχνω άτομα για κανά μπασκετάκι γιατί σκούριασα τελείος..Οπότε είμαι μέσα αν μαζευτούν άτομα.
duncan21
Δε ντρεπεστε λιγο ρε?Κανενα ενδιαφερον για μπασκετ tongue.gif .Δηλαδη για να καταλαβω.Απο τα 9,250 ατομα στο forum οι μονοι διαθεσιμοι ''Πατρινοι'' για μπασκετακι ειμαστε μονο εγω και ο benchwarmer? blink.gif

p.s Βλεπω bfm@Θεσσαλονικη γινονται αρκετα συχνα.Μπραβο απο μενα παιδες... 41.gif
duncan21
Λεεεεπόν μιν@ρες icon_wave.gif ,θα κανονίσουμε καμιά μπασκετοσυνάντηση?Η (εξαιρετική) τριάδα αποτελούμενη από τους duncan21,benchwarmer,sakissab είναι σίγουρα μέσα.Για μαζευτείτε σιγά σιγά και οι υπόλοιποι... guns.gif
benchwarmer
Αυτη τη φορα ελπιζω να πετυχει η αποπειρα 39.gif 39.gif

Ελπιζω να μας κανει την τιμη ο κυριος saniboy (αν ειναι πατρα δηλαδη) να εμφανιστει να μπορουμε τουλαχιστον να παιξουμε 2-2... Γιατι αλλους προθυμους δεν βλεπω δυστυχως glare.gif glare.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.