Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Βοηθήστε Part 2
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Γενικά κι αόριστα
morfi
Όχι, δεν πρόκειται για λεφτά να πάω σε στούντιο και να συνουσιάσω. Δεν θα με χάλαγε βέβαια να μου δίνατε κανά δανεικό για κάτι τέτοιο αλλά πλέον το έχω πάρει απόφαση ότι στο κρεβάτι μόνος μου θα αστράφτω και θα βροντάω όπως λέει και ο τραγουδοποιός στο άσμα. Το θέμα μου είναι άλλο και θα μιλήσω χύμα, ξάστερα, αντρίκια, μάγκικα, Αιγαλιώτικα. Δεν έχω φίλους. Δεν έχω κάποιον να βγω έξω και να πάω μία βόλτα και για ένα μπασκετάκι wos_sport5.gif. Τι είμαι και τι ήμουν πάντα; Ένα βαγόνι χωρίς επιβάτες. Αυτό ήμουν. Δεν υπήρχε προορισμός και αν υπήρχε συνεπιβάτης ήταν η σκιά μου (και οι ατάκες μου cool.gif). Για αυτό λοιπόν ζητάω από εσάς, όποιος θέλει και έχει την ευγενή καλοσύνη, να μου στείλει ένα pm ώστε να γνωριστούμε και να γίνουμε φίλοι. Αν είσαι και γυναίκα μπορούμε να το δούμε και πιο σοβαρά. Δεν ζητιανεύω, ζητάω. Λοιπόν, περιμένω. Βασιζόμαι σε έσας... Να το θυμάστε αυτό... thumbsup.gif
Magnus92
Παρε σκυλο και αφησε μας ησυχους ....
pmam
QUOTE(Magnus92 @ Nov 19 2012, 15:46 ) *
Παρε σκυλο και αφησε μας ησυχους ....

Μην του βάζεις ιδέες, το καημένο το ζώο δεν φταίει σε τίποτα tongue.gif
Zoys
Για να δεις ότι δεν σε ξεχνάμε.

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.