Help - Search - Members - Calendar
Full Version: BForum Meeting@Θεσσαλονίκη
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
liolias
Ποσοι θα θελατε να κανονισουμε ενα μπασκετακι bball.gif στη θεσσαλονικη τα μελοι του basketforum?
Μεχρι στιγμης εγω και ο Kobe ειμαστε μεσα.
Πειτε και ποιοι αλλοι ειστε μεσα για να το κανονισουμε. tongue.gif
Kobe
Αντε παιδια της μπασκετομανας πολης, ξεσηκωθειτε 69.gif
morfi
Παιζει αρχες η μεσα σεπτεμβρη να ανεβω και εγω θεσσαλονικη! Και εννοειται πως ειμαι μεσα αν κανονιστει κατι! banana.gif
liolias
Ωραια ειμαστε τρεις και συνεχιζουμε!!
thrylos7
Εγώ μέχρι τις 14/9 (οπότε και γίνεται η κλήρωση της Ευρωλίγκας εεε... τελείωνει η εξεταστική θέλω να πω) είμαι έξω... rolleyes.gif
mikri prasini ollandeza
Εγώ πάω 3ημερη Θεσσαλονίκη με τις φίλες μου αλλά δεν ξέρουμε καθόλου από Θεσσαλονίκη(άσχετα αν έχω πάει 3-4 φορές) κι έτσι...!Ελπίζω να μαζευτείτε πολλοί...!
Kobe
Egine k to diko mas meeting..

Epeidh perasame oloi yperoxa kai paixthke mpasketaki ypshlou epippedou, syntoma tha kanonistei k to epomeno meeting.

Parathetw k gw me thn seira mou (timwntas thn paradosh) foto me ta melh tou meeting,









blech.gif
morfi
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα πολυ καλο...
Ονοματα δεν μας εγραψες... tongue.gif
liolias
Εγω ειμαι αυτος με τη γραβατα.(Ο Σεντερ της ομαδας!!!) και ο kobe αυτος με την μπαλα(ο playmaker της dream team!!) icon_wave.gif banana.gif
Λοιπον kobe ποτε να κανουμε το δευτερο meeting?? wos_sport5.gif
wav.gif
Περα απ'την πλακα να κανονισουμε τωρα μια συναντηση πριν αρχισουν και τα σχολεια??
Kobe
na kanonisoume wre, alla efoson den mazeuomaste tha menei etsi to prama. Ektos an theleis na pame kamia mera poseidwnio, opote pm wink.gif
liolias
εχεις msn?
liolias
Παιδια απο εβδομαδα θελετε να κανονισουμε τιποτα?? Kobe εσυ μπορεις?
liolias
Παιδια τωρα που καλοκαιριασε ας επαναφερω το θεμα να δουμε αν υπαρχει θεληση να οργανωσουμε κατι bball.gif
tsops
Παιδιά, εγώ από Δευτέρα και μέχρι και την Πέμπτη την ερχόμενη εβδομάδα (30.07 με 02.08), είμαι διαθέσιμος για μπασκετάκι όπου θέλετε. Μόνο μη βαράτε πολύ παιδιά, γιατί έχουμε και κάποια ηλικία.

Στη διάθεσή σας tongue.gif
k_sal_15
Δεν έχω έρθει σε κανένα meeting μέχρι τώρα και θέλω... biggrin.gif Κανονίστε εσείς οι Θεσσαλονικείς και άμα βολεύει έρχομαι... Η ακόμα καλύτερα δεν έρχεστε από Χαλκιδική να κάνετε και κανα μπανάκι, να παίξουμε και μπασκετάκι να μην χρειάζεται και εγώ να μετακινούμε... tongue.gif
Wilkinson
Sorry pou ksethavo auto to topic alla tha ithela na protino ena meeting stin thesaloniki...me aformi to pexnidi ARIS-OSFP
Protinw loipon na sinantithume ite to savato(na pame gia basketaki ite gia oti thelete telospanton)
H tin kiriaki ite pali gia basketaki liges ores prin ton agona ite gia na pame ston agona...
Akou tin gnomi sas gia ena tetio meeting kai pote sas voleui perisotero....
Apoti gnorizo den ine liga ta atoma sto forum apo thesaloniki... biggrin.gif
Air Kef
Μενεις Θεσσαλονίκη και γράφεις με γκρικλις;
Πως νομιζα οτι δν εμενες Ελλαδα;
Τελος παντων.



Εγω με την thrylo7 θα παμε σχεδον σίγουρα στο Παλέ,εκτος αν το εισητηριο εχει 25+,και σίγουρα στο Ιβανώφειο.

Ειδικά για τον αγώνα στο Ιβανώφειο θα ειναι αρκετά εύκολο ένα μιτινγκ,μιας και ειναι πιο εύκολη η κατάσταση,και στο να βρουμε εισητήρια και στο να κατσουμε ολοι μαζι.



Μετράω 2 μεχρι τώρα,υποθέτω Wilkinson πως εισαι μέσα για Ιβανώφειο.


Είναι καποιος άλλος;
Wilkinson
QUOTE(Air Kef @ Oct 24 2007, 02:09 ) *
Μενεις Θεσσαλονίκη και γράφεις με γκρικλις;
Πως νομιζα οτι δν εμενες Ελλαδα;
Τελος παντων.
Εγω με την thrylo7 θα παμε σχεδον σίγουρα στο Παλέ,εκτος αν το εισητηριο εχει 25+,και σίγουρα στο Ιβανώφειο.

Ειδικά για τον αγώνα στο Ιβανώφειο θα ειναι αρκετά εύκολο ένα μιτινγκ,μιας και ειναι πιο εύκολη η κατάσταση,και στο να βρουμε εισητήρια και στο να κατσουμε ολοι μαζι.
Μετράω 2 μεχρι τώρα,υποθέτω Wilkinson πως εισαι μέσα για Ιβανώφειο.
Είναι καποιος άλλος;

Stin aglia meno (spoudazo) alla tha ertho gia liges meres ellada...sinepos....tha ertho sro meeting kai perimenoume kai allous.....
Air Kef
Ωραία. smile.gif

Θα εχουμε και παρέα Νοτη!!!


holic θα εισαι Θεσσαλονίκη;;Κανας άλλος ρε παιδια.!
pmam
Ξεθάβω λοιπόν το τόπικ για να μην ανοίξω καινούργιο.
Ποιοι θα είναι στην ομορφότερη (τουλάχιστον πριν τα επεισόδια) πόλη του κόσμου μες στις γιορτες??? Και ποιοι από αυτούς ψήνονται για χειμερινό wos_sport4.gif ?
Εγώ και ο weekendman είμαστε μέσα και κάποιος άλλος -κάτοικος θεσσαλονίκης- ζήτησε να του αποδείξω τα όσο είπα εδώ.
Λοιπόν, όσοι θα είστε εδώ και ενδιαφέρεστε... δηλώστε συμμετοχες!!!
celtic_pride
QUOTE(pmam @ Dec 18 2008, 16:55 ) *
και κάποιος άλλος -κάτοικος θεσσαλονίκης- ζήτησε να του αποδείξω τα όσο είπα εδώ.


Φίλε pmam........ challenge accepted...... wink.gif wink.gif
Weekendman
Τρείς ως τώρα θα μπορούσε να ήταν και χειρότερα....
pmam
Άσε ρε weekendman... Είναι όπως το είπες μάλλον.
QUOTE(Weekendman @ Dec 16 2008, 18:40 ) *
περιμένω με ενδιαφέρον και τους άλλους απο το Μπασκετφόρουμ που είναι Θεσσαλονική δεν νομίζω να είναι μόνο θεωρητικοί του Μπάσκετ...

όλοι θεωρητικοί του αθλήματος... Μα καλά.... ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ??? blink.gif
Δεν θα σας πάρουμε και το κεφάλι (να, κάπως έτσι kill.gif ) αν δεν καρφώνετε σαν τον Carter, ή αν δεν πασάρετε σαν τον Nash... Αυτά θα τα κάνουμε εμείς tongue.gif. Άντε να κουνιόμαστε λίγο...
Weekendman
QUOTE(pmam @ Dec 20 2008, 14:32 ) *
Άσε ρε weekendman... Είναι όπως το είπες μάλλον.

όλοι θεωρητικοί του αθλήματος... Μα καλά.... ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ??? blink.gif
Δεν θα σας πάρουμε και το κεφάλι (να, κάπως έτσι kill.gif ) αν δεν καρφώνετε σαν τον Carter, ή αν δεν πασάρετε σαν τον Nash... Αυτά θα τα κάνουμε εμείς tongue.gif. Άντε να κουνιόμαστε λίγο...

Αναμενόμενο λόγω Χριστουγγένων, μάλλον θα εξασκηθούμε πετώντας μελομακάρονα και προσπαθόντας να τα πιάσουμε με το στόμα... θα περιμένω λίγο ακόμα αλλά ήδη και οι δικοί μου συγγενείς με πιέζουν για να τους επισκεφτώ οπότε πιθανόν να χρειαστεί τελικά να φύγω σε λίγες μέρες απο Θεσσαλονική.
pap-x
Είμαι και εγώ μέσα...Αν και μόνο 4 άτομα λίγο χλωμό μου φαίνεται...Τουλάχιστον να είμασταν 6 να παίζαμε 3 on 3....Τώρα που φτιάξανε και την Νέα Παραλία....

Και ως συνήθως οι χορηγοί μας: hous1-sm.gif
celtic_pride
QUOTE
Και ως συνήθως οι χορηγοί μας: hous1-sm.gif


laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Ο αγώνας θα είναι μια ευγενική χορηγία...... celtics1-sm.gif
thrylos7
Ακαταλληλότερες μέρες δεν μπορούσατε να βρείτε; tongue.gif

Όχι ότι έχω χρόνο τις υπόλοιπες, αλλά όταν απουσιάζεις, δεν υπάρχουν πιθανότητες...

Καλά να περάσετε!


ΥΓ. Εγώ στηρίζω pmam πάντως... tongue.gif

NBAholic
QUOTE
Ακαταλληλότερες μέρες δεν μπορούσατε να βρείτε;


Όχι, δε θα μπορούσαν...Ήμουν Αθήνα (!), είδα τον Dizzy (!!), πάω Ξάνθη (?!)...
Weekendman
Εννοείται αν κανονίσουμε κάτι να το ξέρουμε κάποιες μέρες πρίν για να κανονίσουμε να είμαστε σίγουρα Θεσσαλονική εκείνη την ημέρα, αν και βασικά και εκτός Θεσσαλονίκης να βρεθώ δεν θα πάω και πολύ μακρία ,κάπου χαμένος στην Πιερία θα είμαι...
pmam
ΜΟΝΟ ΕΜΕΙΣ???? blink.gif Ολόκληρη Θεσσαλονίκη, μόνο 4 άτομα γουστάρουν μπάσκετ?? Anyway, αν θέλει κάποιος άλλος ας το πει άμεσα, γιατί κλείνουμε ημερομηνίες...
Υ.Γ. Ευχαριστώ τον Θρύλο για την υποστήριξη!! smiley.gif
Υ.Γ.2. Ψάχναμε, αλλά δεν μπορέσαμε να βρούμε πιο ακατάλληλες μέρες... tongue.gif
celtic_pride
QUOTE
Υ.Γ. Ευχαριστώ τον Θρύλο για την υποστήριξη!! smiley.gif


Ποτέ δεν περίμενα ένας Παοκτσής να πει τέτοια λόγια... tongue.gif ....

QUOTE
ΜΟΝΟ ΕΜΕΙΣ???? blink.gif Ολόκληρη Θεσσαλονίκη, μόνο 4 άτομα γουστάρουν μπάσκετ?? Anyway, αν θέλει κάποιος άλλος ας το πει άμεσα, γιατί κλείνουμε ημερομηνίες...


Ίσως οι υπόλοιποι εκ Θεσ/νίκης του φόρουμ να μην έχουν προσέξει καν αυτό το τόπικ.....tongue.gif
pmam
Λοιπόν, το λέμε από τώρα για να προλάβουμε να το οργανώσουμε. Όχι σαν την άλλη φορά...
Όσοι είστε Θεσσαλονίκη πείτε πότε τελειώνετε εξεταστική/αρχίζετε εξάμηνο για να κανονίσουμε επιτέλους κάτι καλό εδώ πάνω. Μπασκετάκι εννοείται, ε??
dizzy_fingers
Για καλύτερα αποτελέσματα, στείλε πμ σε όσους θέλεις να παρευρεθούν.

Να μαζευτούν οι 5-6 πρώτα για να γράψουν εδώ συμμετοχές και μετά θα τσιμπήσουν και οι υπόλοιποι.


Έτσι έκανα τα meeting παλιά στην Αθήνα.
celtic_pride
Έγω πάντως, μόλις τελιώσει η εξεταστική (γιατί έχουμε και υποχρεώσεις.. tongue.gif ) είμαι μέσα.... Άντε σιγά σιγά να "αφυπνίζονται" και τα υπόλοιπα μέλη της μπασκετομάνας...... wink.gif
Weekendman
Και εγώ μέσα είμαι μετά τις 12 Φεβρουαρίου που τελειώνει και η δικιά μου εξεταστική.
thrylos7
Παίδες, εγώ δεν ξέρω καν αν θα έχω εξεταστική... blech.gif

Στηρίζω την προσπάθεια! Δε θα παίζω, θα κρατάω τα στατιστικά και θα βγάζω φωτογραφίες... 69.gif icon_tomato.gif
pmam
QUOTE(thrylos7 @ Jan 30 2009, 15:50 ) *
Στηρίζω την προσπάθεια! Δε θα παίζω, θα κρατάω τα στατιστικά και θα βγάζω φωτογραφίες... 69.gif icon_tomato.gif

Υπέροχα!! Βρήκαμε και ρεπόρτερ!! icon_drunk.gif icon_drunk.gif
Το μόνο που μας λείπει τώρα είναι οι παίχτες!! tongue.gif


Αν ξέρετε κανένα συμφορουμίτη που να μπορεί να έρθει, στειλτε του πμ να γραψει κάτι εδώ, τουλάχιστον να φαίνεται ότι υπάρχει κίνηση στο τόπικ!!
pap-x
Μετρήστε με και μένα μέσα...Ελπίζω να μην αποτύχει και αυτό σαν το προηγούμενο.... happy.gif
pmam
Πάλι εμείς και εμείς... dry.gif
Δεν πειράζει, πάλι καλά θα περάσουμε!! blove.gif
Λοιπόν πείτε... Γράφει κανείς μετά το τέλος της άλλης βδομάδας? Εννοώ έχει κανείς πρόβλημα μετά τις 16?? Τελειώνουμε μήπως όλοι πιο μπροστά για να το κανονίσουμε ας πούμε την άλλη πέμπτη??
Weekendman
Ξεμεσιάστηκα με τρείς ώρες προπόνηση για να μην ξεφτιλιστώ στην επικείμενη μπασκετοσυνάντηση που θα γίνει, όποιος έχει νεότερα ας στείλει μύνημα αν και όσοι είναι φοιτητές στο ΑΠΘ και θέλουν να συμμετέχουν έχουν 1-2 εβδομάδες εξεταστικής ακόμα τουλάχιστον.
Go Aris
Τώρα το πήρα είδηση το τόπικ αυτό..ποτέ δεν είναι αργά! Εγώ μένω Θεσσαλονίκη, έπαιζα προ αμνημονεύτων ετών μπάσκετ, δεν ασχολούμαι πλέον με εξεταστικές...αλλά είμαι κοπέλα! χαχαχ, άμα θέλετε κοινό να περάσω καμιά βόλτα :Ρ
pap-x
Μου φαίνεται αν πούμε για κοινό πιο πολλοί θεατές θα έρθουν από τους παίκτες...Το ότι δεν υπάρχει συμμετοχή οφείλεται στο ότι το forum έχει γενικά λίγα μέλη ή στο ότι δεν παίζουν μπάσκετ οι περισσότεροι??
pmam
Τελικά έκλεισε για Παρασκευή στις 6.30 στη νέα παραλία. Όσοι πιστοί προσέλθετε...

Υ.Γ. Ελπίζουμε ο καιρός να μην μας τα χαλάσει...
celtic_pride
Αν και έχουν περάσει 2 μέρες.. Ε ναι λοιπόν το Meeting έγινε!!!!.. Έλαβε χώρο στο Κλειστό Γυμναστήριο του ΑΠΘ (δυστυχώς ο αέρας δεν μας άφησε να πάμε σε ανοιχτά γήπεδα....) με την ευγενική συμμετοχή των : Magic Pmam Johnson, Charles Weekendman Barkley και Larry Celtic_Pride Bird... tongue.gif . Ο αγώνας απέναντι σε ομάδα του ΗΜΜΥ είχε ιδιαίτερο ενδιαφέρον και πολλές συγκινήσεις και όσοι δεν ήρθατε χάσατε!!

Ελπίζουμε την άνοιξη σε μαζικότερη συμμετοχή.... wink.gif .. Δεν είναι δυνατόν να μαζεύονται μόνο 3 μέλη του φόρουμ στην μπασκετομάνα.. wink.gif
X-NEC
Φαντάζομαι θα περάσατε τέλεια! Μακάρι την επομενη φορα που θα πάτε να βολέψει και να έρθω και εγώ! Θα χαρώ πολύ. biggrin.gif
pmam
Πράγματι, ωραία ήταν! blove.gif
Αν αναλάβει κάποιος να ξαναοργανώσει κάτι (γιατί εμένα δεν με θέλει dry.gif) θα είναι καλά!
Θα είναι χαρά όλων μας να γνωριστούμε και με άλλα μέλη του forum!
Kαι δεν έχω ιδέα γιατί βάζω παντού θαυμαστικά!!! tongue.gif
X-NEC
Έλα ρε συ θα μοιράσουμε και φυλλάδια την άλλη φορα! Σημασία έχει να περάσουμε ωραία και όχι να είμαστε απλά πολλοί. wink.gif Για πες πως παίξατε(μονο-διπλό, με ξύλο-χωρίς tongue.gif, τι έγινε κλπ!). Εγώ σήμερα έλαβα e-mail ότι η πρώτη μου ΝΒΑ-παραγγελια για το 2009 έφυγε από το America οποτε εμφανισιακά τουλάχιστον θα είμαι απόλυτα έτοιμος!!! biggrin.gif

ΥΓ: Για τα θαυμαστικά μην ανησυχείς και εγώ δεν παω πίσω! tongue.gif
Weekendman
QUOTE(X-NEC @ Feb 25 2009, 23:24 ) *
Έλα ρε συ θα μοιράσουμε και φυλλάδια την άλλη φορα! Σημασία έχει να περάσουμε ωραία και όχι να είμαστε απλά πολλοί. wink.gif Για πες πως παίξατε(μονο-διπλό, με ξύλο-χωρίς tongue.gif, τι έγινε κλπ!). Εγώ σήμερα έλαβα e-mail ότι η πρώτη μου ΝΒΑ-παραγγελια για το 2009 έφυγε από το America οποτε εμφανισιακά τουλάχιστον θα είμαι απόλυτα έτοιμος!!! biggrin.gif

ΥΓ: Για τα θαυμαστικά μην ανησυχείς και εγώ δεν παω πίσω! tongue.gif

Φίλε μου υπάρχουν λύσεις για προσέλκυση επιπλέον παικτών που έχω ήδη ανεφέρει στον pmam και celtic_pride και θα το επεκτείνω π.χ Basketforum meeting θα γίνει στην Θεσσαλονίκη και μετα το παιχνίδι θα έχουμε ποτό, φαγητό μουσική και καυτά κορίτσια... νομίζω θα ήταν ένας καλός τρόπος, για το ξύλο φρόντισα εγω κάπως tongue.gif ,τώρα αν θέλουν τα υπόλοιπα παιδιά να επεκταθούν σε λεπτομέρειες για την συνάντηση γιατί όχι; αν συμφωνούν...
X-NEC
QUOTE(Weekendman @ Feb 26 2009, 21:27 ) *
Φίλε μου υπάρχουν λύσεις για προσέλκυση επιπλέον παικτών που έχω ήδη ανεφέρει στον pmam και celtic_pride και θα το επεκτείνω π.χ Basketforum meeting θα γίνει στην Θεσσαλονίκη και μετα το παιχνίδι θα έχουμε ποτό, φαγητό μουσική και καυτά κορίτσια... νομίζω θα ήταν ένας καλός τρόπος, για το ξύλο φρόντισα εγω κάπως tongue.gif ,τώρα αν θέλουν τα υπόλοιπα παιδιά να επεκταθούν σε λεπτομέρειες για την συνάντηση γιατί όχι; αν συμφωνούν...



E ναι πιστεύω κανένα σουβλάκι δεν θα ήταν άσχημο μετά! tongue.gif

Στο τέλος σε ποίες λεπτομέρειες αναφέρεσαι; Τι κάνατε δηλαδή; rolleyes.gif
Weekendman
Νομίζω ήρθε η ώρα για Basketforum meeting στην Θεσσαλονίκη!
ήδη έκανα τις πρώτες προσεγγίσεις απο ότι Κατάλαβα διαθέσιμοι είναι η αφεντιά μου,ο Thrylos μετά τις 10 θα είναι διαθέσιμος για ορισμένες μέρες, ο Yusaku μετά τις 11 ο Big Dirk ανάλογα με την ημερομηνία και το μέρος και ο X-NEC μέχρι το άλλο Σαββατόκύριακο όποιος άλλος θέλει να συμμετέχει δηλώνει εδώ και αν θέλει κάποιος να προτείνει μέρος και ώρα συνάντησης ευχαρίστως ας ποστάρει εδώ(το προτιμότερο) η να στείλει pm,απο ότι βλέπω απο τις 12 θα βολέψει όλους, τώρα για μέρος ποιό να προτείνω Ποσειδώνιο η Νέα Παραλία η κατι άλλο;
περιμένω πόστ για να δούμε τι μπορεί να κανονιστεί και ποιά ημερομηνία βολέυει όλους τελικά!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.