Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Παιδια δειτε λιγο σχετικα με Basket e-shop
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Tips n' Tricks
KobeNBA
βρηκα αυτο το site που λεει ειναι της nike . εμενα πιο πολυ fake μου φαινετε τι λετε?? δειτε τιμες που εχουν σε ολα.ρωταω γιατι σκεφτομαι να παρω απο εκει. και μια ακομη ερωτηση.θελω να παρω τα Nike Hyperdunk .ποια ειναι η γνωμη σας? μου εχουν πει οτι ξεβαφει το σχεδιο.αλλα απο performance ειναι πολυ καλα.γνωριζετε καποιο καλο site ι μαγαζι που θα τα εχει σε καλη τιμη? στα peter sport μου ειπαν 125. ειμαι απο Σαλονικα
Pierce
Κοιτα δες το απο την καλη πλευρα, θα εχεις 2 παπουτσια σε ενα, αφου αλλαζει χρωματα, και το κοκκινο μπαινει στο λευκο θα γινεται πορτοκαλι η φαση



φαινεται αλλωστε οτι το πορτοκαλι ειναι μιξη κοκκινο με λευκο. Win.
Ξερω γω επισης θα μπερδευεις τους αντιπαλους, θα λενε στην αρχη, εγω πιανω αυτον με τα κοκκινα hyperdunk, ενω στην πορεια θα εχει γινει πορτοκαλι και θα μπερδευεται ο αντιπαλος και θα εισαι ξεμαρκαριστος και θα φορτωνεις τα καλαθια. Χαμαιλέοντας φαση. Win και παλι

Ντααααααααααααααααααααξ με 125 ευρω παιρνεις 2-3 διαφορετικα ζευγαρια win win και παλι win δικε μου.
Αλλα Το eshop που εβαλες ειναι out of this planet ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΕΜΕ με τετοιες τιμες
sacarame
Για να μην σου πω ότι μπορείς επίτηδες να αφήσεις το ένα να ξεβάψει ώστε να ακολουθήσεις την νέα μόδα που πλασάρεται αυτήν την περίοδο...Δηλαδή να έχεις ένα πχ κόκκινο κι ένα πορτοκαλί πατούμενο...

Θα είσαι σχεδόν πρωτοπόρος καθώς το μοναδικό άτομο που έκανε κάτι ανάλογο είναι η γνωστή αοιδός Πάολα...

Δίνω και σχετική φώτο για να γουσταρίσεις περισσότερο..




Σκέψου κάτι ανάλογο στα παρκέ...Ντάααααααααααααααααξει τρελό thumbsup.gif thumbsup.gif
thrylos7
Επιβεβαιώνω και μάλιστα προσφέρουν και εξαιρετική άνεση (παρ' ότι δεν είναι ο τέλειος θεωρητικά τύπος), όπως φαίνεται και στην εικόνα. Άλλη φάση κι ας μην τους φαίνονται! Αν θυμάμαι σε μια έρευνα πάνω στην αντικραδασμική δράση, είχαν βγει στη 2η, ή 3η θέση!

Click to view attachment


(είδα Πάολα και μπήκα..)
benchwarmer
fake ειναι το σαιτ που εβαλες φιλος..

επισης, αντι για διαφορετικα χρωματα, καλη ιδεα θα ηταν να φορεσεις δυο αριστερα (η δεξια) παπουτσια, βοηθαει πολυ στις προσποιησεις..
spysta
εγω θα αναφερθω στο κομματι της ψυχολογιας .. που ισως αγγιζει κ τα ορια του ψυχαναγκασμου .. αλλα εφερνε αποτελεσματα!!θα μιλησω για ενα γνωστο μου .. ο οποιος ΧΡΟΝΙΑ τωρα εβγαινε πρωτος σκορερ στις κατηγοριες των Β κ Γ εσκα!!

ΠΑΝΤΑ αγοραζε 2 ζευγαρια παπουτσια .. συνηθως ενα Nike και ενα Rebook (ειχε κολλημα με τον Iverson τοτε)

και ΠΑΝΤΑ φορουσε στο δεξι ποδι το Νike και στο αριστερο το Rebook (εννιοται και and1 .. αλλα ΠΑΝΤΑ Nike στο δεξι.Ψυχαναγκαστικο)

παιδια ειλικρινα .. ο τυπος ειχε βαλει 2-3 φορες τα ιδια παπουτσια κ ειχε πατωσει στα ματς.Οταν εβαζε διαφορετικα ΠΕΤΟΥΣΕ.


αυτα τα λεω φιλε ΚobeNBA για να τονισω πως ψαξε να βρεις κατι που κανει ΚΛΙΚ σε εσενα κ μην κοιτας τοσο το τι θα παρεις .. κ δοκιμασε αυτο που εκανε το φιλαρακι μου.
Μπορει να μην πιασει σε σενα αλλα θα εισαι FULL stylas !!!!!μετραει κ αυτο διαολε .. wink.gif (ακομα και παγκο να 'σαι .. θα ξεχωριζεις)
ComingUpRoses
QUOTE(spysta @ Dec 13 2010, 05:14 ) *
εγω θα αναφερθω στο κομματι της ψυχολογιας .. που ισως αγγιζει κ τα ορια του ψυχαναγκασμου .. αλλα εφερνε αποτελεσματα!!θα μιλησω για ενα γνωστο μου .. ο οποιος ΧΡΟΝΙΑ τωρα εβγαινε πρωτος σκορερ στις κατηγοριες των Β κ Γ εσκα!!

ΠΑΝΤΑ αγοραζε 2 ζευγαρια παπουτσια .. συνηθως ενα Nike και ενα Rebook (ειχε κολλημα με τον Iverson τοτε)

και ΠΑΝΤΑ φορουσε στο δεξι ποδι το Νike και στο αριστερο το Rebook (εννιοται και and1 .. αλλα ΠΑΝΤΑ Nike στο δεξι.Ψυχαναγκαστικο)

παιδια ειλικρινα .. ο τυπος ειχε βαλει 2-3 φορες τα ιδια παπουτσια κ ειχε πατωσει στα ματς.Οταν εβαζε διαφορετικα ΠΕΤΟΥΣΕ.


αυτα τα λεω φιλε ΚobeNBA για να τονισω πως ψαξε να βρεις κατι που κανει ΚΛΙΚ σε εσενα κ μην κοιτας τοσο το τι θα παρεις .. κ δοκιμασε αυτο που εκανε το φιλαρακι μου.
Μπορει να μην πιασει σε σενα αλλα θα εισαι FULL stylas !!!!!μετραει κ αυτο διαολε .. wink.gif (ακομα και παγκο να 'σαι .. θα ξεχωριζεις)



Δεν θα ειναι λιγο καρναβαλι? Σκεψου δηλαδη

στο δεξι



στο αριστερο



tongue.gif!

Αποψεις του καθενος ...

Να ρωτησω ... εγω προσανατολίζομαι εδω . αξιζει ή οχι?

http://www.eastbay.com/product/model:14335...1&size=08.5
KobeNBA
εχω λιωσει :Ρ τα πηρα τελικα απο ενα μαγαζι εδω σαλονικα 110 ευρω smile.gif) και μου ειπε κ ο ιδιο οτι το σχεδιο αυτο ειναι λιγο σκαρτο και ξεβαφει αλλα αν τα προσεχεις δυσκολο.. ειναι παντως πολυ καλο παπουτσι .πολυ καλο πατημα και ισοροπια.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.