Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΨΗΛΗ ΤΗΣ Α1 2007-2008
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
Pages: 1, 2
tsops
Αντίστοιχα, ένα poll για τις ψηλές ελληνίδες μας! Επειδή η μέρα ήταν δύσκολη και έχω λίγο ζαλιστεί, πείτε μου σε πμ αν έχω ξεχάσει κάποια και θα την προσθέσω. Θα παρακαλούσα να ψηφίζετε και μετά, εφόσον το επιθυμείτε, να ποστάρετε και το γιατί smile.gif

Υ.Σ. Θα ακολουθήσει φυσικά και για τις περιφερειακές μας wink.gif
tsops
Και ξεκινώ ψηφίζοντας Πόλυ Σαρέγκου για λόγους που θα ήθελα μία ώρα (τουλάχιστον tongue.gif ) να απαριθμήσω. Η Πόλυ τολμώ να πω ότι είναι σταθμός για το ελληνικό μπάσκετ και για μένα είναι ήδη στο Hall of Fame (το οποίο παρεπιπτόντως, έρχεται σύντομα στο BF wink.gif )
C05
Eγώ θα ψηφίσω μία μικρή ηλικιακά παίκτρια που πιστεύω πως έχει να δώσει πολλά, την Κατωπόδη..
Είναι μόλις 20 χρονών (αν δεν κάνω λάθος) και έχει δείξει πολύ καλά στοιχεία..
Έχει καλό άλμα, έχει κάνει αρκετά κοψίματα στο πρωτάθλημα, σκοράρει και της αρέσουν και οι ασίστ.
Παίκτρια με μέλλον...
politen
QUOTE(tsops @ Feb 28 2008, 16:39 ) *
Και ξεκινώ ψηφίζοντας Πόλυ Σαρέγκου για λόγους που θα ήθελα μία ώρα (τουλάχιστον tongue.gif ) να απαριθμήσω. Η Πόλυ τολμώ να πω ότι είναι σταθμός για το ελληνικό μπάσκετ και για μένα είναι ήδη στο Hall of Fame (το οποίο παρεπιπτόντως, έρχεται σύντομα στο BF wink.gif )

Κι εγω ψηφιζω Σαρεγκου.Τεραστια καριερα,τεραστια προσφορα στις εθνικες ομαδες,σεμνη,επαγγελματιας,υποδειγμα αθλητριας wink.gif.Αυτα απο μενα smiley.gif
outSider
QUOTE(politen @ Feb 28 2008, 17:11 ) *
Κι εγω ψηφιζω Σαρεγκου.Τεραστια καριερα,τεραστια προσφορα στις εθνικες ομαδες,σεμνη,επαγγελματιας,υποδειγμα αθλητριας wink.gif.Αυτα απο μενα smiley.gif


... άμα δε πάρει την αριστερή, δεν σταματάει ούτε σε ... τοίχο. ohmy.gif

Σαρέγκου και εγώ. 77.gif
center
Nικολαίδου...!!!
rolleyes.gif rolleyes.gif
για 1000 συν ένα λόγους!!
berry the truth
αν και βλέπω ότι το πήγες πιο πολύ προς το 5άρι, τσοπς προσθέτω κάποιες και όσες θες τις ποστάρεις εσύ. ήσουν όμως λίγο κουρασμένος νομίζω icon_drunk.gif

βασιλείου(για μένα η καλύτερη πασέρ ψηλή έστω και σαν ελαφρύ 4άρι)-παναγιωτοπούλου(δεν έπαιξε φέτος δυστυχώς αλλά πρέπει ναεπιστρέψει και την πιστεύουμε-χριστοφοράκη(δεν περίμενα το come back της μαμάς-ζότοβα(αφού βάλαμε και σαμορούκοβα tongue.gif )-κουντουρά (οκ δεν είναι όπως ήταν στην καστορια και στην κομοτηνή αλλά έχει ρόλο)-ζικυρίδου (απ' τις πολύ καλές ψηλές σουτέρ)

ψηλή ψηλή με την έννοια του 5αριού νομίζω η θέση ανήκει στην μαρία σαμορούκοβα εύκολα. έχει κάνει πολύ σπουδαία καριέρα και μην ξεχνάμε ότι γύρισε στα 35 και πήρε τίτλο βγάζοντας σχεδόν όλη τη χρονιά μόνη στο 5.

για σαρέγκου τσοπς συμφωνώ αλλά πάμε προς το "4" εκεί. θεωρώ ότι είναι σπουδαία μπασκετική φυσιογνωμία και προσωπικότητα.
tsops
QUOTE(berry the truth @ Feb 28 2008, 18:04 ) *
αν και βλέπω ότι το πήγες πιο πολύ προς το 5άρι, τσοπς προσθέτω κάποιες και όσες θες τις ποστάρεις εσύ. ήσουν όμως λίγο κουρασμένος νομίζω icon_drunk.gif


Το poll αυτό συμπεριλαμβάνει 4 και 5, ενώ αυτό για τις περειφερειακές 1, 2 και 3. Η Βασιλείου είναι καθαρό 3άρι και μπήκε στο αντίστοιχο poll. Η Παναγιωτοπούλου δεν συμπεριλήφθηκε για τον λόγο που ανέφερες. Για τις υπόλοιπες συμφωνούμε. wink.gif
Rondo
QUOTE(center @ Feb 28 2008, 17:32 ) *
Nικολαίδου...!!!
rolleyes.gif rolleyes.gif
για 1000 συν ένα λόγους!!

Νομίζω πως οι 1000 και ένας λόγοι είναι λίγοι...!!!Απλά μεγάλη μορφή και παίκτρια
center
QUOTE(Rondo @ Feb 28 2008, 21:31 ) *
Νομίζω πως οι 1000 και ένας λόγοι είναι λίγοι...!!!Απλά μεγάλη μορφή και παίκτρια

Τρόπος του λέγειν! biggrin.gif biggrin.gif
Όντως είναι πολύ αξιόλογη παίκτρια, μεγάλη μορφή και από τις καλύτερες αυτή την στιγμή!!
trefoil 13
Καλύτερη Ελληνίδα ψηλή της Α1 (από την χρονιά μείον άπειρο έως συν άπειρο) είναι η Νικολαίδου!
Συνοπτικά (για τα δεδομένα μου) λοιπόν, ψηφίζω την αρχηγό γιατί:
Αμυντικά είναι η κυρίαρχος της ομάδας με τον απόλυτο έλεγχο του ζωγραφιστού. Επιθετικά είναι η ήρεμη δύναμη, ανίκητη στο ένας εναντίον ενός(σε λόου ή χάι ποστ), καλά ποσοστά από μέση απόσταση και αλτρουίστρια στον βαθμό που πρέπει.
Δυναμικά και εντυπωσιακά ριμπάουντ, απίστευτη κατάθεση ψυχής σε κάθε αγώνα.
Και ας μην ξεκίνησε και τέλεια φέτος, η πορεία είναι σταθερά ανοδική.
Επίσης είναι παίκτρια του Παναθηναικού και θα την χαρακτήριζα ηρωίδα αφού μπορεί 11 χρόνια και ανέχεται το χάλι του ερασιτέχνη.
Τέλος, είναι απλά το καλύτερο πεντάρι στην Ελλάδα, μακριά από κάθε επίδοξη ανταγωνίστρια, είναι απλά η Νικολαίδου. biggrin.gif
center
Kαλά τα λες tref!! Όχι μια από τις καλύτερες(όπως είπα πριν),αλλά η καλύτερη αυτή την στιγμή κάτω από την μπασκέτα.. Δεν είναι τυχαίο που το όνομα της συνδέεται με τους τίτλους που έχει πάρει ο Παναθηναικός! Και όσο πάει βελτιώνεται!!
biggrin.gif biggrin.gif
baska
Η Σαρέγκου απλά κάνει τα πάντα μέσα στο γήπεδο!
natty
QUOTE(baska @ Feb 29 2008, 08:50 ) *
Η Σαρέγκου απλά κάνει τα πάντα μέσα στο γήπεδο!

+1000
baloon90
smiley.gif γιατι κανει τα παντα μεσα σε ενα γηπεδο.και γιατι ειναι ισως απο τις λιγες που φερεται σαν επαγγελματιας σε ολα...
theov
Νικολαίδου και για μένα please... 41.gif

smiley.gif
soouza
Σαρέγκου και ξερό ψωμί.Αθλήτρια με όλη τη σημασία της λέξεως,παράδειγμα προς μίμηση για τα νέα κορίτσια.Αγωνιστικά,πανέξυπνη στην άμυνα,απίστευτο μυαλό στην επίθεση,αξιοζήλευτη αντίληψη generally speaking. 77.gif 41.gif
B.I.L
ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ!Πραγματικη αρχηγος εντος κι εκτος γηπεδου...Κραταει την ηρεμια στα αποδυτηρια του Παναθηναικου και ειναι η μονη μου εχει ζησει ολες τις καταστασεις σε αυτη την ομαδα...Παντα διπλα στον Παναθηναικο και αγωνιστικα εχει κανει πολλες θυσιες για το Τριφυλλι που παντα τιμαει καταθετοντας στο παρκε ολη της την ψυχη σε καθε αγωνα...Της αξιζουν συγχαρητηρια και καλη συνεχεια.... 77.gif smile.gif
TSAKITSAN4
ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ....ας δώσουμε ευκαιρίες στα νέα παιδιά που έχουν προοπτική...ταλέντο...και όρεξη!!!!
μπορεί να μην είναι τόσο έμπειρη όσο η "μεγάλες" του γυναικείου μπάσκετ...κι ομως είναι μέσα στις καλύτερες με χρόνια μπροστά της...για βελτίωση..και ότι χρειάζεται για να φανεί ακόμα περισσότερο!!
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Mar 3 2008, 10:59 ) *
ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ....ας δώσουμε ευκαιρίες στα νέα παιδιά που έχουν προοπτική...ταλέντο...και όρεξη!!!!
μπορεί να μην είναι τόσο έμπειρη όσο η "μεγάλες" του γυναικείου μπάσκετ...κι ομως είναι μέσα στις καλύτερες με χρόνια μπροστά της...για βελτίωση..και ότι χρειάζεται για να φανεί ακόμα περισσότερο!!


Συμφωνω απολυτα με την Tsaki...Η Παπαμιχαηλ ειναι μια απο τις καλυτερες (στο συνολο και η καλυτερη στην ηλικια της!!!)και στο ξεκινημα της!!! Τη βελτιωση της, τη θεωρω δεδομενη!!! Ο προπονητης που θα αποφασισει να δουλεψει την Παπαμιχαηλ αλλα και να δουλεψει με την Παπαμιχαηλ θα εχει να λαβει μονο κερδος!!!
Αυτα tsops παμε και αλλου τωρα... tongue.gif
Adrian
evilmonkey.gif Νικολαϊδου γιατί είναι ΨΥΧΑΡΑ!!!!!!!!
athina
QUOTE(trefoil 13 @ Feb 29 2008, 03:03 ) *
Καλύτερη Ελληνίδα ψηλή της Α1 (από την χρονιά μείον άπειρο έως συν άπειρο) είναι η Νικολαίδου!
Συνοπτικά (για τα δεδομένα μου) λοιπόν, ψηφίζω την αρχηγό γιατί:
Αμυντικά είναι η κυρίαρχος της ομάδας με τον απόλυτο έλεγχο του ζωγραφιστού. Επιθετικά είναι η ήρεμη δύναμη, ανίκητη στο ένας εναντίον ενός(σε λόου ή χάι ποστ), καλά ποσοστά από μέση απόσταση και αλτρουίστρια στον βαθμό που πρέπει.
Δυναμικά και εντυπωσιακά ριμπάουντ, απίστευτη κατάθεση ψυχής σε κάθε αγώνα.
Και ας μην ξεκίνησε και τέλεια φέτος, η πορεία είναι σταθερά ανοδική.
Επίσης είναι παίκτρια του Παναθηναικού και θα την χαρακτήριζα ηρωίδα αφού μπορεί 11 χρόνια και ανέχεται το χάλι του ερασιτέχνη.
Τέλος, είναι απλά το καλύτερο πεντάρι στην Ελλάδα, μακριά από κάθε επίδοξη ανταγωνίστρια, είναι απλά η Νικολαίδου. biggrin.gif



πες τα tref πες τα
katwpodi
ειμαι κ γω εδω ..... sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
vote me blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif !
basket4
QUOTE(katwpodi @ Mar 14 2008, 17:01 ) *
ειμαι κ γω εδω ..... sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
sad.gif sad.gif
vote me blove.gif blove.gif !



χαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!
24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif
ελεος.....!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif

εγω ψηφισα...δεν μπορω.
θα το δουν οι επομενοι κ θα σε ψηφισουν smiley.gif smiley.gif
Lolos21
ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΗΝ ΞΕΧΑΣΑΝ ΤΟ 2004 ΣΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
trefoil 13
QUOTE(Lolos21 @ Mar 14 2008, 17:50 ) *
ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΗΝ ΞΕΧΑΣΑΝ ΤΟ 2004 ΣΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Δεν υπάρχει κάποιο emoticon ή κάποια φράση ικανά να δείξουν πόσο συμφωνώ μαζί σου σε αυτή την αιτιολόγηση.
ptolemaidaras
Πολυ δύσκολη ερώτηση, ισως γιατι η αλήθεια είναι οτι οι ψηλές στην Ελλάδα δεν είναι και τοσο αξιολογες εκτος απο κανα δυο, ίσως γιατι άλλο η θέση 5, άλλο η θέση 4, όπου δεν ξέρω γιατι αλλά απουσιάζει η Βασιλείου (μήπως επειδή πρωτη φορά στην ζωη της φετος παιζει και σαν 3, αλλα δεν βρίσκεται συνεχεια στο 3, εναλλάσεται και στο 4) αλλά παντως ειναι οτι πιο κλασικο τεσσάρι εχει βγαλει η Ελλάδα.

Ψηφισα ομως Σαρεγκου δαγκωτο γιατι:

Επαγγελματιας 100%
Συμπεριφορά άψογη
Αθλητική ζωή και προσέχει τον εαυτό της σε αντίθεση με πολλές
Σε όποια ομάδα κι αν ήταν στην Ελλάδα ή στην Ισπανία, την ανέβασε πολλά επίπεδα πιο πάνω
Γιατι σουτάρει και τρίποντα στα τελευταία ματς
Γιατι είναι κοντή για ψηλή αλλά δεν κολώνει πουθενα
Γιατι ειναι πρωτη σκορερ μια ζωή
Γιατι είναι πιο γρήγορη απο όλες
Γιατι ειναι πιο δυνατη απο ολες
Γιατι ειναι παντα γελαστή
Γιατι πρέπει να της κανουνε ενα αγαλμα και να την εχουνε ως παραδειγμα προς μνηση σε ολα της,
Γιατι δεν υπαρχει άλλη να ψηφίσω (η Σαμαρούκοβα δείχνει φετος σημάδια κούρασης, αλλιώς πενταρι σαν κι αυτην δεν υπάρχει)
Και για 1000 ακομα λογους....
air
νενα και παλι νενα!!!!!!
γιατι ειναι απλως......ψυχαρα!!!!!!!!!!!!!
Rondo
QUOTE(air @ Mar 16 2008, 14:27 ) *
νενα και παλι νενα!!!!!!
γιατι ειναι απλως......ψυχαρα!!!!!!!!!!!!!

Έτσι έτσι 41.gif 41.gif 41.gif 77.gif 77.gif 77.gif ...
B.I.L
Η Νικολαιδου απ' οσο φαινεται εχει εξασφαλισει την πρωτια και μαλλον ειναι πολυ δυσκολο ν' αλλαξει κατι...Θελω ομως να εκφρασω την εξης απορια:Πως γινεται βρε παιδια η Ζερβα να εχει 24 ψηφους και ουτε 1 αιτιολογηση??????????????? smile.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif cool.gif
Rondo
QUOTE(B.I.L @ Mar 16 2008, 17:19 ) *
Η Νικολαιδου απ' οσο φαινεται εχει εξασφαλισει την πρωτια και μαλλον ειναι πολυ δυσκολο ν' αλλαξει κατι...Θελω ομως να εκφρασω την εξης απορια:Πως γινεται βρε παιδια η Ζερβα να εχει 24 ψηφους και ουτε 1 αιτιολογηση??????????????? smile.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif wink.gif cool.gif

Και εγώ την ίδια απορία έχω παιδιά...Πώς γίνεται αυτό??
B.I.L
QUOTE(Rondo @ Mar 16 2008, 09:37 ) *
Και εγώ την ίδια απορία έχω παιδιά...Πώς γίνεται αυτό??

Mαλλον με την απορια θα μεινουμε.... wink.gif
Lolos21
Nena dagwto!!apo limno me trela!Τώρα πάλι θα αναφερθώ για το 2004.Πως είναι δυνατόν στους ολυμπιακούς να μην είναι στην εθνική ομάδα και το 2005 να είναι mvp της μεσογειακής ομάδα της Ελλάδας!Ελεος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Rondo
QUOTE(Lolos21 @ Mar 16 2008, 22:23 ) *
Nena dagwto!!apo limno me trela!Τώρα πάλι θα αναφερθώ για το 2004.Πως είναι δυνατόν στους ολυμπιακούς να μην είναι στην εθνική ομάδα και το 2005 να είναι mvp της μεσογειακής ομάδα της Ελλάδας!Ελεος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αν πω ότι έχω την ίδια απορία????
trefoil 13
QUOTE(Lolos21 @ Mar 16 2008, 22:23 ) *
Nena dagwto!!apo limno me trela!Τώρα πάλι θα αναφερθώ για το 2004.Πως είναι δυνατόν στους ολυμπιακούς να μην είναι στην εθνική ομάδα και το 2005 να είναι mvp της μεσογειακής ομάδα της Ελλάδας!Ελεος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ποιος πιστεύεις ότι έχει τα μούτρα να βγει να δώσει απάντηση;
Μvp και πρώτη σκόρερ σε εκείνη την διοργάνωση. 16 πόντοι απέναντι στην Ιταλία, νίκη που μας είχε δώσει πρόκριση στους 4 για να μην ξεχνιόμαστε...
zina
QUOTE(B.I.L @ Mar 16 2008, 18:09 ) *
Mαλλον με την απορια θα μεινουμε.... wink.gif


ισως να σας απαντησω εγω, !
Η Ζερβα κοριτσια ειναι ολα τα λεφτα μπροστα στη νενα που λετε εδω κ 2 χρονια συνεχομενα εχει ανεβει παρα πολυ κ ειναι φοβερη παικτρια. ειναι ατυχη γιατι εχει καποια προβληματα συνεχεια με τα ποδια της τελευτεα αλλα απο κατω απτην μπασκετα δε μπορει καμια να τις παρει ριμπαουντ με τιποτα. ειναι παρα πολυ δυνατη, κατεβαζει την μπαλα ανετα,ειναι πολυ γρηγορη στις κινησεισ τις απλα ισως θα επρεπε να μαθει κ καποιες αλλες αλλα εκει που βρισκεται στην καστορια ο coach δεν τις μαθαιμει μαλλον.
77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
καλη η νικολαιδου αλλα ελεος....
μπροστα ςτην Σαρεγκου δεν πιανει μια που λενε!
κ ουτε θα την φτασει ποτε τις οσο κ να θελει.
σαρεγκου κ ξερο ψωμι! 77.gif 77.gif 77.gif
γεια σας! icon_wave.gif icon_wave.gif
Lolos21
koita zina enimerwsou ligo peri ti esti nena kai meta ta leme!!!!!!!!!!!
basket4
QUOTE(Lolos21 @ Mar 18 2008, 23:23 ) *
koita zina enimerwsou ligo peri ti esti nena kai meta ta leme!!!!!!!!!!!


γραφε ελληνικα!!
απαγορευονται τα Greeklish!
μη λεμε συνεχεια τα ιδια ρε παιδια peace.gif
center
QUOTE(zina @ Mar 18 2008, 21:14 ) *
ισως να σας απαντησω εγω, !
Η Ζερβα κοριτσια ειναι ολα τα λεφτα μπροστα στη νενα που λετε εδω κ 2 χρονια συνεχομενα εχει ανεβει παρα πολυ κ ειναι φοβερη παικτρια. ειναι ατυχη γιατι εχει καποια προβληματα συνεχεια με τα ποδια της τελευτεα αλλα απο κατω απτην μπασκετα δε μπορει καμια να τις παρει ριμπαουντ με τιποτα. ειναι παρα πολυ δυνατη, κατεβαζει την μπαλα ανετα,ειναι πολυ γρηγορη στις κινησεισ τις απλα ισως θα επρεπε να μαθει κ καποιες αλλες αλλα εκει που βρισκεται στην καστορια ο coach δεν τις μαθαιμει μαλλον.
77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
καλη η νικολαιδου αλλα ελεος....
μπροστα ςτην Σαρεγκου δεν πιανει μια που λενε!
κ ουτε θα την φτασει ποτε τις οσο κ να θελει.
σαρεγκου κ ξερο ψωμι! 77.gif 77.gif 77.gif
γεια σας! icon_wave.gif icon_wave.gif

Εγώ πάλι νομίζω ότι η Σαρέγκου δεν πρόκειται να φτάσει ποτέ της την Νικολαΐδου..
icon_wave.gif icon_wave.gif
Rondo
QUOTE(zina @ Mar 18 2008, 21:14 ) *
ισως να σας απαντησω εγω, !
Η Ζερβα κοριτσια ειναι ολα τα λεφτα μπροστα στη νενα που λετε εδω κ 2 χρονια συνεχομενα εχει ανεβει παρα πολυ κ ειναι φοβερη παικτρια. ειναι ατυχη γιατι εχει καποια προβληματα συνεχεια με τα ποδια της τελευτεα αλλα απο κατω απτην μπασκετα δε μπορει καμια να τις παρει ριμπαουντ με τιποτα. ειναι παρα πολυ δυνατη, κατεβαζει την μπαλα ανετα,ειναι πολυ γρηγορη στις κινησεισ τις απλα ισως θα επρεπε να μαθει κ καποιες αλλες αλλα εκει που βρισκεται στην καστορια ο coach δεν τις μαθαιμει μαλλον.
77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
καλη η νικολαιδου αλλα ελεος....
μπροστα ςτην Σαρεγκου δεν πιανει μια που λενε!
κ ουτε θα την φτασει ποτε τις οσο κ να θελει.
σαρεγκου κ ξερο ψωμι! 77.gif 77.gif 77.gif
γεια σας! icon_wave.gif icon_wave.gif

Ρε κοπελιά λίγο σεβασμό στην Νένα...Οκ????Δεν μπορείς να συγκρίνεις τη Ζέρβα με τη Νικολαϊδου...Έλεος....Και τον αν πιάνει μία μπροστά στη Σαρέγκου το έχει αποδείξει....Πάντως έτσι όπως παρουσιάζεις τη Ζέρβα μάλλον στο wnba θα έπρεπε να παίζει....Η Νένα είναι απλά η Νένα...Τεράστια μορφή και μην είμαστε ιερόσυλοι....Αυτά smile.gif
zina
QUOTE(Lolos21 @ Mar 18 2008, 21:23 ) *
koita zina enimerwsou ligo peri ti esti nena kai meta ta leme!!!!!!!!!!!


Λες να ειμαι ασχετη κ δε ξερω τι εστι Νενα?
κ αμα θες να τα λεμε!!!!!!!!!!!!! να τα λεμε δεν εχω προβλημα, παντως εχει πεσει πολυ η αποδοση της κ δες πως παιζει φετος. 68.gif
Rondo
QUOTE(zina @ Mar 19 2008, 01:14 ) *
Λες να ειμαι ασχετη κ δε ξερω τι εστι Νενα?
κ αμα θες να τα λεμε!!!!!!!!!!!!! να τα λεμε δεν εχω προβλημα, παντως εχει πεσει πολυ η αποδοση της κ δες πως παιζει φετος. 68.gif

Σόρρυ αλλά με αυτά που πόσταρες παραπάνω μάλλον άσχετη είσαι...Τώρα μάθε πως σε τι συνθήκες παίζει η Νένα και μετά κρίνε...Αλλά από μια φαν της Ζέρβα τι να περιμενεις???? 68.gif 68.gif 68.gif
zina
Ρε κοπελιά λίγο σεβασμό στην Νένα...Οκ????Δεν μπορείς να συγκρίνεις τη Ζέρβα με τη Νικολαϊδου...Έλεος....Και τον αν πιάνει μία μπροστά στη Σαρέγκου το έχει αποδείξει....Πάντως έτσι όπως παρουσιάζεις τη Ζέρβα μάλλον στο wnba θα έπρεπε να παίζει....Η Νένα είναι απλά η Νένα...Τεράστια μορφή και μην είμαστε ιερόσυλοι....Αυτά smile.gif

δεν ειναι ωραια λεξη το κοπελια, αλλα τελοσπαντων, το οτι λεω τι πιστευω δεν παει να πει οτι δε σεβομαι την νικολαιδου ετσι? οσο για το αν σιγκρινεται εδω μεσα την σαρεγκου με την νικολαιδου εχετε φυγει απο το θεμα κ sorry κιολας! ειναι μεγαλη κ τεραστια η διαφορα της σαρεγκου κ πιο τεραστια η ηθικη που εχει για το μπασκετ. κ το τελευταιο για την ζερβα δεν ειπα οτι ειναι για το Wnba εσυ το ειπες!
αν διαβασεις τι ειπα θα καταλαβεις καλυτερα.
icon_wave.gif cjao
trefoil 13
QUOTE(zina @ Mar 18 2008, 21:14 ) *
ισως να σας απαντησω εγω, !

Διαβάζοντας το παραπάνω πίστεψα και εγώ ότι ένα μεγάλο μυστήριο θα λυθεί!!!
Ωστόσο παρακάτω μπερδεύτηκα περισσότερο αφού δημιουργήθηκαν απορίες με ποιο μεγάλη αυτή....
Πως είναι δυνατόν αυτή η παίκτρια να μην είναι εθνική;;; blink.gif
Καλά που έχει αγωνιστεί κάποια στιγμή και δεν υπάρχει κίνδυνος να μας την κλέψουν από καμιά άλλη ομοσπονδία... 18.gif

QUOTE(zina @ Mar 18 2008, 21:14 ) *
Η Ζερβα κοριτσια ειναι ολα τα λεφτα μπροστα στη νενα που λετε εδω κ 2 χρονια συνεχομενα εχει ανεβει παρα πολυ κ ειναι φοβερη παικτρια. ειναι ατυχη γιατι εχει καποια προβληματα συνεχεια με τα ποδια της τελευτεα αλλα απο κατω απτην μπασκετα δε μπορει καμια να τις παρει ριμπαουντ με τιποτα. ειναι παρα πολυ δυνατη, κατεβαζει την μπαλα ανετα,ειναι πολυ γρηγορη στις κινησεισ τις απλα ισως θα επρεπε να μαθει κ καποιες αλλες αλλα εκει που βρισκεται στην καστορια ο coach δεν τις μαθαιμει μαλλον.
77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
καλη η νικολαιδου αλλα ελεος....
μπροστα ςτην Σαρεγκου δεν πιανει μια που λενε!
κ ουτε θα την φτασει ποτε τις οσο κ να θελει.
σαρεγκου κ ξερο ψωμι! 77.gif 77.gif 77.gif
γεια σας! icon_wave.gif icon_wave.gif

Καλά, αν αρχίσω να σου λέω εγώ αναλυτικά τι κάνει η Νικολαίδου θα πέσει το φόρουμ όλο, δεν σε παίρνει...

Πάντως να σου θυμίσω... Τελευταία φορά που οι παίκτριες αυτές ήταν μαζί στην εθνική, η μία έπαιζε και η άλλη απλά την χειροκροτούσε από τον πάγκο. Και νομίζω δεν χρειάζονται διευκρινίσεις για το ποια έκανε τι. wink.gif

Και άσε και τα λεφτά της Ζέρβα και τα ψωμιά της Σαρέγκου.
Και παρακαλώ μην επιμείνεις και με κάνεις να μπω και εγώ σε σύγκριση και να πω πράγματα που δεν θέλω. wink.gif

Και που 'σαι;; Μια χαρά είναι η Ζέρβα για την καστοριά. Ψηλότερα μην κοιτάτε όμως αφού σας ικανοποιεί έτσι;; Οκ;; Συμφωνούμε ε;; cool.gif

QUOTE(Lolos21 @ Mar 18 2008, 21:23 ) *
koita zina enimerwsou ligo peri ti esti nena kai meta ta leme!!!!!!!!!!!

Όπως τα λέει ο Lolos21. Ψάξου λίγο, στο κάτω κάτω πέρνα καμιά βόλτα από Τάφο. wink.gif

QUOTE(center @ Mar 18 2008, 21:28 ) *
Εγώ πάλι νομίζω ότι η Σαρέγκου δεν πρόκειται να φτάσει ποτέ της την Νικολαΐδου..
icon_wave.gif icon_wave.gif

77.gif

QUOTE(Rondo @ Mar 18 2008, 22:55 ) *
Ρε κοπελιά λίγο σεβασμό στην Νένα...Οκ????Δεν μπορείς να συγκρίνεις τη Ζέρβα με τη Νικολαϊδου...Έλεος....Και τον αν πιάνει μία μπροστά στη Σαρέγκου το έχει αποδείξει....Πάντως έτσι όπως παρουσιάζεις τη Ζέρβα μάλλον στο wnba θα έπρεπε να παίζει....Η Νένα είναι απλά η Νένα...Τεράστια μορφή και μην είμαστε ιερόσυλοι....Αυτά smile.gif

+1.-

QUOTE(zina @ Mar 19 2008, 01:14 ) *
Λες να ειμαι ασχετη κ δε ξερω τι εστι Νενα?

Ε, μάλλον άσχετη είσαι...
trefoil 13
Και επιτέλους zina (tyri ή όπως αλλιώς σε λένε) σταμάτα τις διπλοεγγραφές.
Και εμείς μπορούμε να το κάνουμε αυτό αλλά δεν το έχουμε κάνει. Άντε.
zina
αντε καλα αμα το πατε ετσι....
ξερετε πολυ πολυ πολυ καλα τη νικολαιδου κ απλα εισαστε φαν , αρα δε προκειτε να βγαλουμε ακρη γιατι πολυ απλα εισαστε φανατισμενες! ακου καλυτερη κ απο την σαρεγκου!
κ ναι ετσι ειναι εκει στην εθνικη μονο απο την αθηνα να παιζουν μπασκετ γιατι τα αλλα τα κοριτσακια δε ξερουν κ καθονται στην καστορια οπως λες,!
Rondo
QUOTE(zina @ Mar 19 2008, 01:22 ) *
Ρε κοπελιά λίγο σεβασμό στην Νένα...Οκ????Δεν μπορείς να συγκρίνεις τη Ζέρβα με τη Νικολαϊδου...Έλεος....Και τον αν πιάνει μία μπροστά στη Σαρέγκου το έχει αποδείξει....Πάντως έτσι όπως παρουσιάζεις τη Ζέρβα μάλλον στο wnba θα έπρεπε να παίζει....Η Νένα είναι απλά η Νένα...Τεράστια μορφή και μην είμαστε ιερόσυλοι....Αυτά smile.gif

δεν ειναι ωραια λεξη το κοπελια, αλλα τελοσπαντων, το οτι λεω τι πιστευω δεν παει να πει οτι δε σεβομαι την νικολαιδου ετσι? οσο για το αν σιγκρινεται εδω μεσα την σαρεγκου με την νικολαιδου εχετε φυγει απο το θεμα κ sorry κιολας! ειναι μεγαλη κ τεραστια η διαφορα της σαρεγκου κ πιο τεραστια η ηθικη που εχει για το μπασκετ. κ το τελευταιο για την ζερβα δεν ειπα οτι ειναι για το Wnba εσυ το ειπες!
αν διαβασεις τι ειπα θα καταλαβεις καλυτερα.
icon_wave.gif cjao

Συγγνώμη για το κοπελιά...Κοπελιά μάλλον έχεις μπερδέψει τα λόγια σου και μάλλον η ψηφοφορία δείχνει ποια είναι καλύτερη παίκτρια...Σαφώς πάντως δεν είναι η Ζέρβα που ψηφίζεις ΜΟΝΟ εσύ!!!!Η Σαρέγκου καλή είναι αλλά Νένα ούτε ήταν ούτε πρόκειται να γίνει ΠΟΤΕ.... icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
zina
QUOTE(trefoil 13 @ Mar 19 2008, 01:26 ) *
Και επιτέλους zina (tyri ή όπως αλλιώς σε λένε) σταμάτα τις διπλοεγγραφές.
Και εμείς μπορούμε να το κάνουμε αυτό αλλά δεν το έχουμε κάνει. Άντε.


γιατι σε πειραξε που αλλαξα το nick μου? ειπα να γινω τυρι αλλα δε μπορουσα να σου απαντησω ως τυρι κ απαντησα ως zina! σιγα blink.gif
trefoil 13
QUOTE(zina @ Mar 19 2008, 01:29 ) *
αντε καλα αμα το πατε ετσι....
ξερετε πολυ πολυ πολυ καλα τη νικολαιδου κ απλα εισαστε φαν , αρα δε προκειτε να βγαλουμε ακρη γιατι πολυ απλα εισαστε φανατισμενες! ακου καλυτερη κ απο την σαρεγκου!
κ ναι ετσι ειναι εκει στην εθνικη μονο απο την αθηνα να παιζουν μπασκετ γιατι τα αλλα τα κοριτσακια δε ξερουν κ καθονται στην καστορια οπως λες,!

Κοπέλα μου τι λες;
Γιατί πας να το κάνεις μπάχαλο;
Ούτε την ξέρουμε και ο Rondo νομίζω πως δεν είναι καν φαν της όπως θα μπορούσες να πεις εμένα.
Δεν σου λέω ότι η Ζέρβα μπορεί να μην αδικείται αλλά εκεί το πάμε αλλού, καμία σχέση με το θέμα του τόπικ. Οκ τώρα; Συνεννοηθήκαμε; Αν ναι χαίρομαι.
trefoil 13
QUOTE(zina @ Mar 19 2008, 01:32 ) *
γιατι σε πειραξε που αλλαξα το nick μου? ειπα να γινω τυρι αλλα δε μπορουσα να σου απαντησω ως τυρι κ απαντησα ως zina! σιγα blink.gif

Αυτό το αφήνω για τους μοντ...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.