Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Αναδιάρθρωση του φόρουμ και μία δημιουργία
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στο γραφείο του προέδρου > Νέα-ανακοινώσεις
dizzy_fingers
Όσοι θα μπήκατε μόλις τώρα, πιθανότατα θα παραξενευτήκατε από τη νέα θέση των κατηγοριών.

Αυτό είναι κάτι που ήθελα να κάνω εδώ και πολύ καιρό, και είτε το ανέβαλα είτε δίσταζα να το κάνω.

Δεν έχει κάποιο ιδιαίτερο λόγο αυτή η ενέργεια, απλά ήθελα τα μπασκετικά φόρουμ, η ψυχή δηλαδή του basketforum, να βρίσκονται πάνω πάνω και να φαίνονται αμέσως με το που θα φορτώσει η σελίδα.

Έτσι, γλυτώνετε μισό scroll down. Θα μου πείτε, τί είναι αυτό, αλλά είναι κάτι, ειδικά για εμάς τους τεμπέληδες του ίντερνετ biggrin.gif.

Ασφαλώς θα δυσκολευτούμε λίγο στην αρχή, αλλά πιστεύω ότι θα το συνηθίσουμε.



Η άλλη αλλαγή που έγινε, τώρα, έχει να κάνει με τη δημιουργία του φόρουμ BasketForum Interactive.
Εκεί, όπως εξηγώ στο pinned topic, θα κανονίζουμε όλα τα μπασκετάκια, τις συναντήσεις και τις ανταλλαγές κασετών-dvd.

Δε χρειάζεται να περιμένετε εμένα να αξιωθώ να σηκωθώ από την καρέκλα μου και να κανονίσω tongue.gif, αλλά πλέον μπορείτε να ανοίγει ο καθένας ένα τόπικ.

Ελπίζω κι εύχομαι σε μερικούς μήνες από τώρα το φόρουμ αυτό να ξεχειλίζει από νέα τόπικ και πολλά ποστ smile.gif.

Καλή διασκέδαση! bball.gif
trefoil 13
Καλά.. θα το ανεχτούμε και έτσι το φόρουμ...
tongue.gif
suspect
ευγε!
Alexmei
έβαλες και λεξικό; γιατί έκανα quote ένα μνμ και μου είχε το όνομα του χρήστη(keyser) υπογραμισμένο και όταν πάτησα πάνω του μου έβγαλε επιλογές στο να αλλάξω το όνομα.... blink.gif



Edit: και εδώ πιο πάνω που γράφω "Κάιζερ" είναι υπογραμμισμένο.....
liolias
Τι λεξικο δηλαδη??Οταν κανεις quote?? Γιατι δεν μου εβγαλε τπτ.
dizzy_fingers
Ναι, alexmei, δεν καταλαβαίνω τί λες.
Pierce
το θεμα ειναι οτι μοιαζει να ειναι υπο την επηρρεια της ουσιας μονιμα! tongue.gif
Alexmei
λοιπόν παρατήρησα πως γίνεται μόνο στην αγγλική γλώσσα... τι; μόνο σε εμένα έγινε;


Δεν λέω μόνο σε quote αλλά και όταν έγραψα το έκανε.... blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif

ούτε σε μένα το κάνει πια.... 39.gif
dizzy_fingers
Αχ βρε Αλέξανδρε....τέτοια μας κάνεις και (πέρα από το ότι μας φτιάχνεις τη διαδικτυακή ζωή) του χρόνου θα σε προτείνουμε για Most Stoned User tongue.gif biggrin.gif.
sihainas
νομίζω ότι είναι του νέου firefox ιδιότητα το λεξικό... αλλά δεν είμαι σίγουρος...
Alexmei
QUOTE(dizzy_fingers @ Dec 30 2006, 01:39 PM) *
Αχ βρε Αλέξανδρε....τέτοια μας κάνεις και (πέρα από το ότι μας φτιάχνεις τη διαδικτυακή ζωή) του χρόνου θα σε προτείνουμε για Most Stoned User tongue.gif biggrin.gif.



ρε σοβαρά μιλάω... sad.gif
liolias
QUOTE(sihainas @ Dec 30 2006, 04:21 PM) *
νομίζω ότι είναι του νέου firefox ιδιότητα το λεξικό... αλλά δεν είμαι σίγουρος...


Οχι γιατι εγω μπαινω μονο με firefox και δεν εχω προβλημα.
Alexmei
λοιπον μάλλον φταίει το PC μου... βασικά κάθομαι στου αδερφού μου το PC και το κάνει... στον δικό μου όχι.... σόρρυ για την ταλαιπωρία....
sihainas
QUOTE(liolias @ Dec 30 2006, 11:29 PM) *
Οχι γιατι εγω μπαινω μονο με firefox και δεν εχω προβλημα.


βασικά δεν το λες και πρόβλημα tongue.gif αλλά αυτό μου το εμφάνισε εμένα όταν έβαλα την καινούρια έκδοση του firefox... τώρα που μπαίνω με τον Gran Paradiso πάντως δεν μου το βγάζει...
liolias
QUOTE(Alexmei @ Dec 31 2006, 08:32 PM) *
σόρρυ για την ταλαιπωρία....


Σιγα την ταλαιπωρια ρε Αλεξ!
sihainas
μ@λακίες λέω... με τον Gran Paradiso μου το βγάζει το λεξικό... όχι με τον Firefox... tongue.gif unsure.gif ugly_tocktock.gif torture.gif stypid.gif
dizzy_fingers
Alexmei ρίξε μια ματιά εδώ.
liolias
Αποτι φαινεται ο Αλεξ εβαλε τον ορθογραφικο ελεγχο.
Alexmei
QUOTE(dizzy_fingers @ Jan 1 2007, 02:30 PM) *
Alexmei ρίξε μια ματιά εδώ.



α... δν το ήξερα.. δν μου έβγαλε ποτέ κάποιο μνμ ότι μπήκε το λεξικό

QUOTE(liolias @ Jan 1 2007, 02:45 PM) *
Αποτι φαινεται ο Αλεξ εβαλε τον ορθογραφικο ελεγχο.



όχι εγώ ξαναλέω... ο αδερφός μου γιατί ήμουν στο δικό του PC όταν το είδα...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.