Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Mavrogata VS Catwoman!
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
IraTmac
[img]http://nodomain.stuff.gr/overplay/forum/uploads/av-16.jpg[/img] VS

tongue.gif

Χρόνια πολλά και καλά γλυκούλα laugh.gif
stormy
Xρόνια Πολλά και ευτυχισμένα κούκλα wink.gif
Γιόρτασε το κατάλληλα! icon_drunk.gif
MAVROGATA
QUOTE (IraTmac @ Jan 30 2005, 12:43 AM)
Χρόνια πολλά και καλά γλυκούλα  laugh.gif

Eυχαριστώ πολύ γλυκέ μου να'σαι καλά... smile.gif Περιμένω και δώρο (τον Ιούνη)! wink.gif
MAVROGATA
QUOTE (stormy @ Jan 30 2005, 03:04 AM)
Xρόνια Πολλά και ευτυχισμένα κούκλα wink.gif
Γιόρτασε το κατάλληλα! icon_drunk.gif

Χμμ ρωτήστε τον dizzy πως τα πέρασα,μαζί μας ήταν tongue.gif !Thanks a lot κοπελάρα μου! wink.gif
dizzy_fingers
Τι να πω Παυλίνα μου... sad.gif


Που ήρθατε από Πειραιά στα Εξάρχεια....που είχατε γενέθλια......αλλά παρόλα αυτά σας πήγαμε σε ένα παρακμιακό net cafe? 40.gif

Κι εσύ μου είπες ότι είχες γενέθλια όταν κάτσαμε εκεί πέρα...
Δεν το ήξερα γλυκιά μου γκαντεμόγατα ( tongue.gif) , αλλιώς θα σας πήγαινα κάπου αλλού (σε άλλο ίντερνετ καφέ 21.gif ).

Παρόλα αυτά πέρασα καλά...γελάσαμε και ήταν καλή η παρέα. thumbsup.gif
....αλλά την επόμενη φορά θα σας πάμε κάπου καλύτερα wink.gif.

Όπως και νά'χει πάντως, χρόνια σου πολλά και πάλι και σου εύχομαι τα καλύτερα!!! 41.gif wav.gif
Warrior
Χρονια πολλα ψιψινα!!
Να τα εκατοστησεις..
MAVROGATA
QUOTE (dizzy_fingers @ Jan 30 2005, 05:14 AM)
Τι να πω Παυλίνα μου...  sad.gif


Που ήρθατε από Πειραιά στα Εξάρχεια....που είχατε γενέθλια......αλλά παρόλα αυτά σας πήγαμε σε ένα παρακμιακό net cafe? 40.gif

Κι εσύ μου είπες ότι είχες γενέθλια όταν κάτσαμε εκεί πέρα...
Δεν το ήξερα γλυκιά μου γκαντεμόγατα ( tongue.gif) , αλλιώς θα σας πήγαινα κάπου αλλού (σε άλλο ίντερνετ καφέ 21.gif ).

Παρόλα αυτά πέρασα καλά...γελάσαμε και ήταν καλή η παρέα. thumbsup.gif
....αλλά την επόμενη φορά θα σας πάμε κάπου καλύτερα wink.gif.

Όπως και νά'χει πάντως, χρόνια σου πολλά και πάλι και σου εύχομαι τα καλύτερα!!! 41.gif  wav.gif

Έλα βρε Σπυράκο,μια χαρά ήταν don't worry wink.gif !Όπως είπες και σύ γελάσαμε αρκετά άσε που το χάρηκα να σε σκοτώνωblech.gif(παίζαμε cs βλέπετε)!Απλά την επόμενη φορά που θα βγούμε θα πεθάνετε στον χορό και στο ξεφάντωμα thumbsup.gif !!!!Ευχαριστώ πολύ για τα χρόνια πολλά σου,να'σαι καλά!Ά και thanks που με άφησες να σε σκοτώνω έστω και τις ελάχιστες αυτές φορές tongue.gif !!!!
MAVROGATA
QUOTE (Warrior @ Jan 30 2005, 11:34 AM)
Χρονια πολλα ψιψινα!!
Να τα εκατοστησεις..

Ευχαριστώ πολύ warrior smile.gif !!!Άν και δεν είμαι η κατάλληλη να δίνω ευχές(μαυρόγατα)tongue.gif,να'σαι καλά και σύ...!Και πάλι thanks για τα χρόνια σου πολλά wink.gif !!!
dizzy_fingers
QUOTE (MAVROGATA @ Jan 30 2005, 02:48 PM)
Ευχαριστώ πολύ για τα χρόνια πολλά σου,να'σαι καλά!Ά και thanks που με άφησες να σε σκοτώνω έστω και τις ελάχιστες αυτές φορές tongue.gif !!!!

Είχες γενέθλια ξέρεις.... 45.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.