Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ομαδες βορειοανατολικης αττικης
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
marelbs
bball.gif γεια σε ολους. Ξερει κανεις μια ομάδα με οργάνωση και υποδομή για κοριτσια 12 ετών που θέλουν να ασχοληθούν σοβαρά με το basket?
soouza
QUOTE(marelbs @ Nov 17 2007, 15:25 ) *
bball.gif γεια σε ολους. Ξερει κανεις μια ομάδα με οργάνωση και υποδομή για κοριτσια 12 ετών που θέλουν να ασχοληθούν σοβαρά με το basket?

Εγω θα μπορούσα να βοηθήσω αρκεί να γίνεις πιο σαφής.
marelbs
μενω γερακα αττικης και θελω η κορη μου (12 ετων) που έχει εμπειρια 2 ετών σε ομάδα μπασκετ (αλλης περιοχης) να παίξει σε σοβαρή ομαδα με προοπτικες κ βεβαια να ειναι καπου κοντα στον γερακα. ξερεις καποια καλη να μου προτείνεις?
soouza
QUOTE(marelbs @ Nov 17 2007, 18:04 ) *
μενω γερακα αττικης και θελω η κορη μου (12 ετων) που έχει εμπειρια 2 ετών σε ομάδα μπασκετ (αλλης περιοχης) να παίξει σε σοβαρή ομαδα με προοπτικες κ βεβαια να ειναι καπου κοντα στον γερακα. ξερεις καποια καλη να μου προτείνεις?

Δύσκολη περίοχη μένεις.τι να σου πω?Στείλε μηνυμα συον tsops και ίσως σου απαντήσει όντας καταλληλότερος!Δεν ξέρω η Αγία Παρασκευή τι υποδόμη έχει!
marelbs
ασε τα ειδα σημερα τα κοριτσακια που ειχαν αγωνα. τα παιδια τι να σου κανουν οταν η προπονητρια ειναι ασχετη με μπασκετ? τα μπερδευε τα καημενα μιλαγε για κανονισμους στην διαρκεια του αγωνα, τους εχει διαβασει ποτε? την εκραζαν οι γονεις. οι υπολοιποι της ομαδας περιφεροντα ν. κριμα γιατι εχει ονομα wos_sport3.gif
soouza
QUOTE(marelbs @ Nov 17 2007, 18:13 ) *
ασε τα ειδα σημερα τα κοριτσακια που ειχαν αγωνα. τα παιδια τι να σου κανουν οταν η προπονητρια ειναι ασχετη με μπασκετ? τα μπερδευε τα καημενα μιλαγε για κανονισμους στην διαρκεια του αγωνα, τους εχει διαβασει ποτε? την εκραζαν οι γονεις. οι υπολοιποι της ομαδας περιφεροντα ν. κριμα γιατι εχει ονομα wos_sport3.gif

Τι να σας πω!η Παιανία ίσως?
diama13
QUOTE(soouza @ Nov 17 2007, 18:15 ) *
Τι να σας πω!η Παιανία ίσως?


Η παιανια απο οτι ξερω δν εχει καθολου καλες υποδομες....... 68.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(soouza @ Nov 17 2007, 18:07 ) *
Δύσκολη περίοχη μένεις.τι να σου πω?Στείλε μηνυμα συον tsops και ίσως σου απαντήσει όντας καταλληλότερος!Δεν ξέρω η Αγία Παρασκευή τι υποδόμη έχει!

η αγία παρασκευή είχε κάποτε καλή υποδομή...για τώρα δεν ξέρω...αλλά δεν χάνεις κάτι να πασ να δεις και να ρωτήσεις!!!!
εκεί κοντά στο γέρακα νομίζω ότι είναι μόνο αυτή η ομάδα!!!!
μετά πάμε στα Λιόσια...πέφτει μακρυά ε??
peja
QUOTE(marelbs @ Nov 17 2007, 18:13 ) *
ασε τα ειδα σημερα τα κοριτσακια που ειχαν αγωνα. τα παιδια τι να σου κανουν οταν η προπονητρια ειναι ασχετη με μπασκετ? τα μπερδευε τα καημενα μιλαγε για κανονισμους στην διαρκεια του αγωνα, τους εχει διαβασει ποτε? την εκραζαν οι γονεις. οι υπολοιποι της ομαδας περιφεροντα ν. κριμα γιατι εχει ονομα wos_sport3.gif



Porto Rafti...oso kai ean sas akougetai asteio
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.