Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΠΑΙΔΩΝ ΕΣΚΑΝΑ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.
whitewoolf
Τωρα που τελειωσε το περιφημο αυτο πρωταθλημα θα ήθελα να εχω τις αποψεις σας.
Ηταν καλο;;
Ηταν καθαρο;;
Η Διαιτησια;;
Ελπιζω να σας ακουσω.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
P.Faliro13
τέλιωσε και δυστυχώς το πήρε ο Ίκαρος.... ο ικαρος των 28 πόντων.... τόσους έφαγε απο το Παλαιό Φάληρο

και όμως στο τελευταίο παιχνίδι ο Α.Ο.Π.Φ δεν κατάφερε να κερδίσει τον ολυμπιακό που δεν ξέρω και εγώ ποσα λεφτά έχουν δώσει για να πάρουν όλους αυτούς τους παίχτες...

πραγματικά κριμα που τέλιωσε έτσι... το αξίζαμε αυτό το κύπελλο... sad.gif sad.gif


κρίμα και πάλι κρίμα sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
whitewoolf
Μαλλον τα παραλες.
Ειναι δυνατον να πιστευεις οτι σε αυτες τις ηλικιες δινονται λεφτα για μεταγραφες.
Να σε ενημερωσω λοιπον πως εκτος απο εναν παικτη ο οποιος πηγε μεταγραφη απο τον Κρονο [και αυτος χωρις ουτε ενα σεντς], ολοι οι αλλοι παιζουν απο 7-8 χρονια στην ιδια ομαδα.
Να σε ρωτησω με τι νουμερο παιζεις στην ομαδα σου;;;
Εαν θελεις απαντας.
P.Faliro13
QUOTE(whitewoolf @ Apr 14 2008, 17:40 ) *
Να σε ρωτησω με τι νουμερο παιζεις στην ομαδα σου;;;
Εαν θελεις απαντας.


στο κανονικό μου τμήμα που κάνω προπονήσεις και παίζω σε όλους τους αγώνες φοράω το 8 ('93)

στο παιδικό την κυριακή φορούσα το 13 και ήμουν στον πάγκο tongue.gif tongue.gif.... τα άλλα παιδιά πιο μεγάλα απο εμένα, πιο ψηλά και λογικό είναι να να μην παίζω... και που μπήκα δωδεκάδα επιτυχία ειναι icon_drunk.gif icon_drunk.gif

όσο για τις μεταγραφές δικιο έχεις, το παράκανα λίγο tongue.gif
andreas a.k.a. the replay
1.Ποιόν παίκτη πήρε ο Ολυμπιακός απο τον Κρόνο και τη ηλικίας του 92 ή του 93;;;

2.Άσχετο αλλά επαίζα με εναν εχθές απο το αντρικό του Π.Φαλήρου και ήταν πολύ παίκτις...
whitewoolf
QUOTE(andreas a.k.a. the replay @ Apr 14 2008, 22:13 ) *
1.Ποιόν παίκτη πήρε ο Ολυμπιακός απο τον Κρόνο και τη ηλικίας του 92 ή του 93;;;

2.Άσχετο αλλά επαίζα με εναν εχθές απο το αντρικό του Π.Φαλήρου και ήταν πολύ παίκτις...


Αντρεα στον Κρονο παιζεις;;;
whitewoolf
Η συνεχεια στο topic: ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ.......
whitewoolf
Και μια πληροφορία:

ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ-ΙΚΑΡΟΣ: 59-42

Πως το λένε:::::::::::::::::::::::::: ΑΝΤΕ ΓΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.