Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Milto's dvds
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
miltos
1. euroleague final four 2005: Macabi Panathinaikos (israeli version)
2. euroleague final four 2005: Macabi Tau (ναι ναι, και εδώ ο σχολιαστής μιλάει στα ισραηλίτικα icon_drunk.gif ).
3. Nba: Chicago Bulls - Cleaveland Cavaliers (επι Mark Priece), ο Jordan κάνει πραγματα και θάματα shot.gif .
4. Nba all star game 2005 (αν δε σας πειράζει να μιλάει ο σχολιαστής στα ισπανικά...πάντως μετά από λίγο τον συνηθίζεις).
όλα είναι σε dvd-r.
dizzy_fingers
Ενδιαφέρομαι για το 3.
Απλά αν δεν έχεις πρόβλημα να περιμένεις μέχρι τις αρχές Οκτώβρη που θα γυρίσω Ελλάδα, γιατί τώρα είμαι λίγο πνιγμένος και Δευτέρα την κάνω...
Air Kef
Ενδιαφέρομαι για όλα εκτός από το 1. biggrin.gif
Μπες αν θες στο τόπικ μου να δεις αν σε ενδιαφέρει κάτι..
miltos
To παιχνίδι που έχω σε dvd μεταξύ Bulls και Cavs είναι το παιχνίδι που ο Jordan σημείωσε το ρεκορ καριέρας σε πόντους (69) και έγινε το Μάρτιο του 1990.
dizzy_fingers
Πωπω...με τσίτωσες τώρα (εδώ με είχες φτιάξει με το που ανέφερες τον Mark Price w00t.gif ).

Κράτα μου μία κόπια για τις αρχές Οκτώβρη!
miltos
Εφτασεεεε!!! biggrin.gif
Air Kef
Μίλτο την Δευτέρα θα είμαι στη Αθήνα και την Τρίτη φεύγω.Θα ξανακατέβω μάλλον 28η.
Ενδιαφέρεσαι για την ανταλλαγή ή οχι;;Pleeeaaaase!
miltos
Kef σου είχα στείλει personal message. Τέλος πάντων. Ναι ενδιαφέρομαι για ανταλλαγή. Το μόνο πρόβλημα είναι πως μένω Θεσσαλονίκη. Αν συνεχίζεις να ενδιαφέρεαι πες μου πιο από τα δικά μου θέλεις.
Air Kef
Ρε έχω ανέβει Θεσσαλονίκη για αυτές τις μέρες,έχω το laptop μου αλλά δεν έχω τα όλα τα dvd μαζί μου..
Δεν βρήκα τπτ στο ΡΜ..
Τα θέλω όλα εκτός από το 1!
miltos
OK Kef. θα μου πάρει αρκετό χρόνο όμως να κάνω όλες αυτές τις αντιγραφές. Το dvd-r μου είναι σχετικά αργό. Θα κοιτάξω και τη λίστα σου και θα σου πω τι θέλω εγώ.
Air Kef
Θα κατέβω αύριο στην Λάρισα,για την εγγραφή μου,θα φέρω και τα υπόλοιπα dvd μου..Θα είμαι Θεσσαλονίκη,λογικά μέχρι και την Κυριακή το βράδυ..Αν δεν προλάβεις,θα ξανανέβω σε καμιά βδομάδα,λογικά! peace.gif
miltos
Δύσκολα προλαβαίνω μέχρι την Κυριακή. Την επόμενη θα είμαι έτοιμος όμως. Αυτά που θέλω εγώ τώρα είναι
1. Ολυμπιακός Chicago Bulls
2. Dream Team Croatia
3. Balcans-Rest of Europe.
Δες και πες μου τι γίνεται.
Air Kef
Θα σου έχω το Chicago-Osfp και το USA-Croatia.Το τρίτο πρέπει να έχει μείνει Νάξο. biggrin.gif
Θα σε ενημερώσω όταν ξανανέβω!
Μην μου αγχώνεσαι και χάσω τον Σκόλα..!CU
miltos
OK. Θα τα ξαναπούμε σύντομα. Ο Skola θα είναι εδώ και θα περιμένει peace.gif
Air Kef
Sorry που χάθηκα.. biggrin.gif
Είμαι Θεσσαλονίκη για σήμερα και αύριο στις 12:22 φεύγω..
Έπρεπε να σου είχα στείλει νωρίτερα αλλά..Anyway,κάθε βδόμάδα εδώ είμαι..Το ΡΜ μου δεν τοβλέπω να δουλεύει.

Αν το δεις γράψε εδώ αν μπορείς αύριο στις 11:00 στην Καμάρα.Επειδή μπάινω από ίντερνετ καφέ,θα ξαναμπώ αύριο το πρωί να δω αν μπορείς,αλλιώς τα λέμε το άλλο Σαββατοκύριακο..!Θα φοράω,αν δω οκ σου το πρωί,μια σκούρα πράσινη μπλούζα,τζιν και θα έχω τα cd στο χέρι!Περιμένω.. wink.gif
dizzy_fingers
Συγνώμη παιδιά που το pm δε λειτουργεί την παρούσα στιγμή. Κάνω ότι μπορώ για να εντοπίσω το πρόβλημα.

Από τη στιγμή που η αποστολή πμ είναι αδύνατη έχετε δύο επιλογές:
1) Να στείλετε email.
2) Αν είστε και οι δύο ταυτόχρονα στο φόρουμ, να μπείτε στο chat και να κάνετε ιδιωτική συζήτηση εκεί.

Πάλι απολογούμαι για την οποιαδήποτε ταλαιπωρία.
miltos
File Kef, as to afisoume gia to epomeno Savatokyriako. Exw sovara problimata me ton ypologisti ara kai me to dvd-r mou. 8a ta lisw mesa sto Savatokyriako elpizw kai mexri tin Paraskevi na exw kanei kai tis antigrafes..
Opote Savvato i Kiraki ta leme apo konta..
Na eisai kala biggrin.gif
Air Kef
@#@%^&*()(*&^%$#@!@#$%$#$%^&*()_)()(*)(*&%+_)*^$#^
()^&$#$^%&&^%$#$%^&*()_)_)(*&^%$$#@!@#@%^&*()(*&^%
$#@!@#$%$#$%^&*()_)()(*)(*&%+_)*^$#^()^&$#$^%&&^%$#$
%^&*()_)_)(*&^%$$#@!!!!
Ξύπνησα πρωί πρωί 10.45 για να έρθω.. biggrin.gif
Δεν πειράζει ρε.!Το άλλο weekend.
Θα μπω Πέμπτη ή Παρασκευή να κανονίσουμε.Ελπίζω τουλάχιστον να σε βολεύει το μέρος γιατί εμένα είναι κάτω από το σπίτι μου..Θα τα πούμε,

Y.Γ.:Dizzy δεν κάνεις ούτε για τσοπάνης!(Για το ΡΜ!) tongue.gif
Warrior
QUOTE
Y.Γ.:Dizzy δεν κάνεις ούτε για τσοπάνης!(Για το ΡΜ!)

laugh.gif

To "quote" λειτουργει σε εσας παιδια??Σε εμενα λειτουργει σαν "top"..ohmy.gif
dizzy_fingers
QUOTE
Y.Γ.:Dizzy δεν κάνεις ούτε για τσοπάνης!(Για το ΡΜ!)


Θες να μου το πεις σε pm μήπως? cool.gif shot.gif

tongue.gif
miltos
Τελικά εντάξει με τον υπολογιστή μου και το dvd-r. Επίσης έχω και κάτι καινούργιο.

Μπορεί η εικόνα να μη παίρνει άριστα...μπορεί ο Ιταλός σχολιαστής να σου σπάει τα νεύρα...μπορεί ο ήχος να μην είναι απόλυτα συντονισμένος με την εικόνα...αλλά...ο τελικός no 7 μεταξύ Spurs και Pistons είναι ανάμεσα στα dvd-r μου. Καταπληκτικό παιχνίδι..έτοιμο για ανταλλαγή.
Air Kef
Dude βάλ'το στις ανταλλαγές(αν θες)!Λογικά θα τα πούμε το Σαββατοκύριακο.
miltos
Τα προβλήματα με το DVD-R ξανάρχισαν οπότε δε προλαβαίνω σίγουρα για το Σάββατο ή την Κυριακή. Όπως το βλέπω το καλύτερο είναι να το αφήσουμε και όταν είμαι έτοιμος σε ειδοπειώ εγώ.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.