Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γεια σας!!!!
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
vasso
Γεια σας και απο εμενα!!! smile.gif

Επιτελους ηρθα και εγω στην παρεα σας!

Χαιρομαι πολυ που θα συμμετεχω σε ενα ακρως μπασκετικο forum! bball.gif
grigoris
Γειά σου Βάσω!Καλώστηνα κι ας άργησε που λένε,ε?Καλώς όρισες λοιπόν και καλά ποστ και εδώ!

ΥΓ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ:ΜΗΝ ΠΕΙΤΕ ΣΤΗ ΒΑΣΩ ΚΑΚΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΠΑΛΟΥΚΑ,ΟΙ ΣΥΝΕΠΕΙΕΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΞΕΛΕΓΚΤΕΣ!!!!!!!!!! (Πλάκα κάνω.................νομίζω!) biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
vasso
Thanx Γρηγορη!!!
Να'σαι καλα!!! Χαιρομαι που σε βρισκω εδω! smile.gif

Καλε ποιος θα πει κακη κουβεντα για τον Παπαλουκα? Ε? Θα τον μαλωσω!!!! Χι χι!!!! biggrin.gif

Τι να κανω...ειναι μεγαλη μου αδυναμια!!!! tongue.gif
trefoil 13
QUOTE(vasso @ Feb 19 2007, 10:05 PM) *
Thanx Γρηγορη!!!
Να'σαι καλα!!! Χαιρομαι που σε βρισκω εδω! smile.gif

Καλε ποιος θα πει κακη κουβεντα για τον Παπαλουκα? Ε? Θα τον μαλωσω!!!! Χι χι!!!! biggrin.gif

Τι να κανω...ειναι μεγαλη μου αδυναμια!!!! tongue.gif

Ότι δεν θα πω κακή κουβέντα για τον Παπαλουκά δεν πρόκειται να στο πω αλλά καλά ποστς! biggrin.gif
vasso
Σε ευχαριστω trefoil 13!!! smile.gif

Ε!!! Δεν εχεις και λογο να πεις κακη κουβεντα για τον Παπαλουκα...ειναι ο Mr. ΤΕΛΕΙΟΣ!!!!

Ειμαστε και ιδια ομαδα ε?

ΠΑΝΑΘΑ!!!!!
dizzy_fingers
Καλώς την κι ας άργησε (όχι δε σε γνωρίζω απλά οι φίλοι σου φρόντισαν να προετοιμάσουν το έδαφος προ της άφιξής σου biggrin.gif).

Καλά ποστ να έχεις και μη νομίζεις..δεν πρόκειται να διαβάσεις κακή κουβέντα εδώ για τον Παπαλουκά.
Οι τελευταίοι που είπαν, εκδιώχθηκαν κακήν κακώς από τους greece4+papaloukas4ever. smiley.gif
Είμαι σίγουρος ότι θα νιώσεις σαν στο σπίτι σου εδώ laugh.gif.
vasso
Σε ευχαριστω dizzy fingers !!!

Χαιρομαι πολυ που ειμαι κοντα ας εστω και με καθυστερηση! Ειναι εμφανες οτι ειστε μια πολυ ευχαριστη παρεα και σιγουρα θα νιωσω σαν στο σπιτι μου!!! biggrin.gif

Και χαιρομαι ακομη πιο πολυ που δεν θα ακουσω κακη κουβεντα για τον Παπαλουκα!!! biggrin.gif
dimitrisp
welcome vasso here -->> have fun smile.gif
vasso
Thanx για το καλωσορισμα Δημητρη!!! biggrin.gif
Dimitra
Βρε, βρε, βρε... για κοίτα τι έφερε η παλίρροια... biggrin.gif
Welcome my partner in crime! icon_wave.gif
tsops
Καλώς ήλθες Vasso και από εμένα και καλές συζητήσεις. Είμαι σίγουρος ότι θα βρεις πολλούς υποστηρικτές του Παπαλουκά εδώ wink.gif
vasso
Γεια σου Δημητρα τρελλο μου διδυμο!!!!! biggrin.gif Καλως σε βρηκα και εδω!!!

Tsops σε ευχαριστω και εσενα για το καλωσορισμα!
Χαιρομαι πολυ που εδω υπαρχουν και αλλα ατομα που υποστηριζουν τον εναν και μοναδικο ΘΟΔΩΡΗ ΠΑΠΑΛΟΥΚΑ!!!!
liolias
Γεια σου vasso! Καλα ποστ να εχεις!!!
Keyser_Soze
Ποιος είναι αυτός ο Παπαλουκάς ρε παιδιά;;; Ψιλό-βλακάκος μου φαίνεται... tongue.gif icon_drunk.gif
vasso
Σας ευχαριστω ολους για το καλωσορισμα!!! smile.gif

Keyser_Soze...νομιζω οτι ο Παπαλουκας ειναι ενας ζωγραφος... biggrin.gif
Ο ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΤΩΝ ΠΑΡΚΕ!!!! 21.gif χι χι!!!! icon_drunk.gif Αντε στην υγεια μας!!!
morfi
QUOTE(vasso @ Mar 21 2007, 11:09 PM) *
Σας ευχαριστω ολους για το καλωσορισμα!!! smile.gif

Keyser_Soze...νομιζω οτι ο Παπαλουκας ειναι ενας ζωγραφος... biggrin.gif
Ο ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΤΩΝ ΠΑΡΚΕ!!!! 21.gif χι χι!!!! icon_drunk.gif Αντε στην υγεια μας!!!

Καπου ειχα διαβασει οτι ο παπαλουκας ασχολειται ακομα με τις νερομπογιες αλλα δεν το πιστεψα... banana.gif
thrylos7
Click to view attachment

banana.gif


Καλώς ήρθες Βάσω!
morfi
vasso
QUOTE(morfi @ Mar 22 2007, 12:36 PM) *
Καπου ειχα διαβασει οτι ο παπαλουκας ασχολειται ακομα με τις νερομπογιες αλλα δεν το πιστεψα... banana.gif


Χι χι!!!Αλλα αν εισαι καλος ζωγραφος με οτι υλικο και να εχεις κανεις θαυματα!!!! biggrin.gif

Καλως σε βρηκα και εσενα Morfi!!!!

Trhylos7 σε αυχαριστω και σενα για το καλωσορισμα!!!

Να'στε καλα παιδια!

bball.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.