Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΑΜΟΥ-ΙΚΑΡΙΑΣ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ερασιτεχνικά Υπόλοιπης Ελλάδας
ADMIRAL14
Μετά το τέλος της κανονικής διάρκειας του πρωταθλήματος περιμένουμε την έναρξη των play-off ανάμεσα στην ομάδα μου τον Πολυκράτη και τον Ίκαρο με πλεονέκτημα σ' εμάς. Περιμένουμε πολύ δυνατά παιχνίδια με τους μαχητικότατους Ικαριώτες και ελπίζουμε η τοπική επιτροπή να καλέσει αξιολογημένους διαιτητές από Αθήνα ώστε να μην υπάρξει καμία γκρίνια από κανένα και απολαύσουμε το μπάσκετ. Περιμένω απαντήσεις από τους φίλους Ικαριώτες. peace.gif
#13.
QUOTE(ADMIRAL14 @ Mar 13 2009, 01:11 ) *
Μετά το τέλος της κανονικής διάρκειας του πρωταθλήματος περιμένουμε την έναρξη των play-off ανάμεσα στην ομάδα μου τον Πολυκράτη και τον Ίκαρο με πλεονέκτημα σ' εμάς. Περιμένουμε πολύ δυνατά παιχνίδια με τους μαχητικότατους Ικαριώτες και ελπίζουμε η τοπική επιτροπή να καλέσει αξιολογημένους διαιτητές από Αθήνα ώστε να μην υπάρξει καμία γκρίνια από κανένα και απολαύσουμε το μπάσκετ. Περιμένω απαντήσεις από τους φίλους Ικαριώτες. peace.gif


Ρε φίλε τι κάνεις εκεί εσύ;
ADMIRAL14
QUOTE(#13. @ Mar 13 2009, 10:14 ) *
Ρε φίλε τι κάνεις εκεί εσύ;

Προσπαθώ ν' ανεβάσω την ομάδα Γ' Εθνική!
Για να μην το κόψω(τώρα που απέκτησα και 2ο παιδί) μαζί με 3 φίλους είπαμε να πάμε κάπου χωρίς πολλές υποχρεώσεις(σεζόν με 15 αγώνες), μια όμορφη περιπέτεια...
#13.
QUOTE(ADMIRAL14 @ Mar 15 2009, 23:52 ) *
Προσπαθώ ν' ανεβάσω την ομάδα Γ' Εθνική!
Για να μην το κόψω(τώρα που απέκτησα και 2ο παιδί) μαζί με 3 φίλους είπαμε να πάμε κάπου χωρίς πολλές υποχρεώσεις(σεζόν με 15 αγώνες), μια όμορφη περιπέτεια...


Ωραίος - μένεις εκεί δηλαδή; Από γήπεδα τι λέει; Έτσι από περιέργεια...
zigolo7
Έχασε η Σάμος με καμιά 15αρια πόντους μέσα στη Σάμο.
ADMIRAL14
QUOTE(#13. @ Mar 17 2009, 09:40 ) *
Ωραίος - μένεις εκεί δηλαδή; Από γήπεδα τι λέει; Έτσι από περιέργεια...

Όχι δεν μένω εκεί, κατεβαίνουμε 5 άτομα από Αθήνα Σάββατο μεσημέρι παίζουμε βράδυ και γυρνάμε Κυριακή πρωί, 3/5 γήπεδα με παρκέ(τα 2 καινούρια) τα άλλα πλαστικό, καλά σε γενικές γραμμές. Πάντως το επίπεδο είναι χαμηλό πλην των 3 πρώτων ομάδων.

QUOTE(zigolo7 @ Mar 25 2009, 22:20 ) *
Έχασε η Σάμος με καμιά 15αρια πόντους μέσα στη Σάμο.

70-84 χάσαμε με κατεβασμένα χέρια καθώς δεν πήγε τίποτα καλά, αλλά έχουμε την ποιότητα και την εμπειρία να κερδίσουμε το Σάββατο μες την Ικαρία και να πάμε στην έδρα μας το τελευταίο ματς που θα κρίνει το πρωτάθλημα.
zigolo7
Δύσκολο το βλέπω. Από εκεί δύσκολα περνανε οι ομάδες.
ADMIRAL14
QUOTE(zigolo7 @ Mar 27 2009, 00:43 ) *
Δύσκολο το βλέπω. Από εκεί δύσκολα περνανε οι ομάδες.

Σωστός, απ' όσο ξέρω κι εγώ είναι αήττητοι στην έδρα τους εδώ και χρόνια, αλλά οι παραδόσεις είναι για να σπάνε..
Πάντως σίγουρα θα γίνει πολύ δυνατό παιχνίδι σ' ένα γεμάτο γήπεδο με πολύ φανατισμένο κοινό, απ΄αυτά που δύσκολα συναντάμε στην ΕΣΚΑ.
paralias
QUOTE(ADMIRAL14 @ Mar 27 2009, 11:06 ) *
Σωστός, απ' όσο ξέρω κι εγώ είναι αήττητοι στην έδρα τους εδώ και χρόνια, αλλά οι παραδόσεις είναι για να σπάνε..
Πάντως σίγουρα θα γίνει πολύ δυνατό παιχνίδι σ' ένα γεμάτο γήπεδο με πολύ φανατισμένο κοινό, απ΄αυτά που δύσκολα συναντάμε στην ΕΣΚΑ.



Καλή επιτυχία παλτό.... ελπίζω να έχεις και τον Παππά μαζί σου... Άντε και μετά στου Σπυραντώνη για κοψίδια...
ADMIRAL14
QUOTE(paralias @ Mar 28 2009, 05:38 ) *
Καλή επιτυχία παλτό.... ελπίζω να έχεις και τον Παππά μαζί σου... Άντε και μετά στου Σπυραντώνη για κοψίδια...

Τελικά δεν τα καταφέραμε στην Ικαρία καθώς παίζαμε αντίπαλοι 5 εναντίον 7,σ' ενα ματς που στα ίσια κερδίζαμε 20. Τελικά παντού τα ίδια γίνονται... Και βέβαια παίζαμε μαζί με το γιώργο αλλά του κάνανε τα δικά σου τα περσινά και είχε ξενερώσει... Βρήκαμε και στη Σάμο τα στέκια μας τύπου Σπυραντώνη, αλλά σε περιμένουμε στα πάτρια για repetition μαζί με άμπαλο! Οι "ιπτάμενοι" μια απ' τα ίδια και φέτος με το σεφ...
Εσύ την παλεύεις?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.