Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Μπασκετάκι
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
Flash
Ανοίγω το topic κυρίως για να δω αν υπάρχει ενδιαφέρον ή αν όλοι θα έχουν φύγει για εξοχικές κατοικίες και οικείους επίγειους παραδείσους. Αν προκύψει ενδιαφέρον θα κάνω το topic pinned και θα μετονομαστεί σε επίσημο BBM με την άδεια του admin μας 69.gif

Ημερομηνία: όπως αναφέρεται στον τίτλο.
Ώρα: γύρω στις 17:30 θα αρχίσουμε να μαζευόμαστε.
Τόπος: Οι κλασσικές μπασκέτες πάνω από το μετρό Αμπελοκήπων (εκτός και αν βρέθει πάλι κανένας Καλός Σαμαρείτης και κονομήσουμε κλειστό tongue.gif )

bball.gif
red pyramid88
Ψήνομαι, αν έχουμε κόσμο ακόμη καλύτερα, απλά προειδοποιώ περί αμπαλίασης οπότε μην περιμένετε πολλά απο εμένα tongue.gif
rondo13
Αν και νέος στο forum και δεν γνωρίζω κανένα από τα παιδιά λέω να περάσω και γω μία βολτίτσα..
Ελπίζω να προλάβω λίγο να φτιάξω λίγο την φυσική κατάσταση γιατί αυτή η στιγμή είναι στο 0...
gallistis
μεσα κι εγω.πρεπει να υπαρχει και ενα ποιντ γκαρντ που να μοιραζει μπαλα
Flash
Λοιπόν, ως τώρα έχουμε κατά δήλωση έναν άμπαλο κι έναν αγύμναστο

έναν που κατά τεκμήριο είναι και τα δύο συγχρόνως (η αφεντιά μου)

και τον gallisti που αν μπορεί να μιμηθεί κατά 0.5% το είδωλο του μας έχει ακόμα και με το αριστερό χέρι δεμένο πισθάγκωνα.

Ερωτώ τους γνωστούς ύποπτους των BFMs αν θα έρθουν ή όχι ή αν απλά το σκέφτονται ή αν έχουν την πρόθεση αλλά δε βολεύει μέρα/ώρα και έχουν να αντιπροτείνουν κάτι ώστε να ξέρουμε τι να κανουμε icon_wave.gif
dizzy_fingers
Δε μπορώ και δεν έχω να αντιπροτείνω τίποτα tongue.gif
Air Kef
Flash ασε τα μιτινγκς ρε, και ελα εδώ που σου έχω έτοιμο δωματιάκι (με γωνιακό γραφειάκι, free wifi) και πάμε και για μπάσκετ όποτε θες. tongue.gif
Pierce
Δεν ξερω/Δεν απαντω/Προτιμαω να παω στη παραλιακη να πιω τον εσπρεσο μου
j-kidd13
Εγω ευχαριστως θα ερχομουν,αν δεν βρισκομουν εις τας εξοχας απο οπου και σας χαιρετω......Παντως flαsh η προταση του αερινου κεφ,ειναι ακρως δελεαστικη!
Flash
Guys όπως βλέπετε δεν υπάρχει ιδιαίτερο ενδιαφέρον την παρούσα περίοδο όποτε το αναβάλλουμε μέχρι νεωτέρας smile.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Το κλειστο του Λυκου ειναι παντα στην διαθεση σας.......
και απο πιο νωρις πλεον.
Flash
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Jul 23 2009, 01:52 ) *
Το κλειστο του Λυκου ειναι παντα στην διαθεση σας.......
και απο πιο νωρις πλεον.


Για μένα αυτό είναι η καλύτερη λύση καθώς έρχομαι και με τα πόδια ακόμα. Αν μπορούν/θέλουν να έρθουν τα παιδιά που δήλωσαν συμμετοχή ή /και άλλοι, να το κανονίσουμε (ακόμα και άλλη μέρα/ώρα).
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Flash @ Jul 23 2009, 13:32 ) *
Για μένα αυτό είναι η καλύτερη λύση καθώς έρχομαι και με τα πόδια ακόμα. Αν μπορούν/θέλουν να έρθουν τα παιδιά που δήλωσαν συμμετοχή ή /και άλλοι, να το κανονίσουμε (ακόμα και άλλη μέρα/ώρα).

Το κλειστο θα ειναι στην διαθεση μας καθε μερα απο τις 6 μεχρι τις 9,30-10
Alexandris Eleftherios
Τελικά παίξατε τι έγινε?
Ήρθε το ασθενοφόρο? Πόσους πήρε σηκωτούς? Πόσα airball έγιναν? Κάρφωσε κανείς σας (έστω με σκάλα) ? Ποιός άναψε τσιγάρο αμέσως μετα τον αγώνα? Πόσα σουβλάκια φάγατε μετά?

Υ.Σ.

Εγώ μπορώ να παίξω σε αυτό το κλειστό που λέτε ? smiley.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.