Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Παναθηναικος-Ολυμπιακος 3ος τελικός
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
apkat
Μετα την ισοφαριση της σειρας σε 1-1 απο τον Ολυμπιακο η σειρα μεταφερεται στο ΟΑΚΑ..
Johnnys
Παιχνιδι δυσκολο.Ελπιζω η ομαδα μου μετα την νικη θα εχει καλη ψυχολογια και θα παει να παλεψει μεσα στο ΟΑΚΑ για να παρει την νικη.Ο Παναθηναικος ναι μεν θα εχει τον κοσμο το πληγωμενο γοητρο αλλα στα μειον οτι αν χασει αυτο τον αγωνα με αυτη την κατασταση δυσκολα θα νικησει στο Φαληρο.Αρα θα εχει ενα καποιο παραπανω αγχος.Αν κ Παναθηναιοκς και Ομπραντοβιτς ειναι μπορει να μην φαννει καθολου και τπτ και να δειξουν πολυ καλη εικονα.
traveller
Κομβικό παιχνίδι. Για αυτό και εγώ σκοτωνόμουν κι έλεγα για το σημερινό , ότι ήταν η ευκαιρία μας.

Ο Ολυμπιακός θα έρθει με την ψυχολογία στα ύψη , κάπου διάβασα ένα "τους έχουμε και στο ΟΑΚΑ" που είπε ο Πάνος σήμερα αλλά δε θυμάμαι πού και εμείς θα είμαστε με την πλάτη στον τοίχο.

Ο Ολυμπιακός φαίνεται καλά διαβασμένος και απόδειξη είναι η εξουδετέρωση του Σπανούλη και στα δύο παιχνίδια, που μέχρι πρότινος ήταν η μεγαλύτερη πηγή κινδύνων για αυτόν. Και όχι μόνο βέβαια.

Εμείς θέλουμε να ...ξεμπουκώσουμε , να τρέξουμε , να βάλουμε το εύκολο καλάθι και με τη βοήθεια του κόσμου να κάνουμε ένα ξεπέταγμα και να παίξουμε ωραίο μπάσκετ που τόσο μας έχει λείψει φέτος.

Με προβληματίζει το γεγονός της μη χρησιμοποίησης όλων των παιχτών . Ζίζιτς , Ντικούδης και Νικόλας δε φαίνεται να υπολογίζονται, ο Ντέγιαν πλέον δε μπορεί από ότι έχει δείξει μέχρι τώρα στα δύο ματς, ενώ τον Μπετσίροβιτς δεν τον θυμάται πια κανείς .

Ζόρια ή μου φαίνεται; blink.gif

Ελπίζω να παίξουμε όμορφο μπάσκετ και εάν το κάνουμε θα κερδίσουμε. Σύμμαχός μας και η ...στατιστική που λέει ότι ο κόουτς δε χάνει 2η φορά συνεχόμενη από τον ίδιο αντίπαλο biggrin.gif

Ε, καιρός είναι να πιάσει κι ένα άσχημο παιχνίδι ο Ολυμπιακός!
benchwarmer
QUOTE(TRAVELLER @ May 28 2008, 00:56 ) *
Κομβικό παιχνίδι. Για αυτό και εγώ σκοτωνόμουν κι έλεγα για το σημερινό , ότι ήταν η ευκαιρία μας.

Ο Ολυμπιακός θα έρθει με την ψυχολογία στα ύψη , κάπου διάβασα ένα "τους έχουμε και στο ΟΑΚΑ" που είπε ο Πάνος σήμερα αλλά δε θυμάμαι πού και εμείς θα είμαστε με την πλάτη στον τοίχο.

Ο Ολυμπιακός φαίνεται καλά διαβασμένος και απόδειξη είναι η εξουδετέρωση του Σπανούλη και στα δύο παιχνίδια, που μέχρι πρότινος ήταν η μεγαλύτερη πηγή κινδύνων για αυτόν. Και όχι μόνο βέβαια.

Εμείς θέλουμε να ...ξεμπουκώσουμε , να τρέξουμε , να βάλουμε το εύκολο καλάθι και με τη βοήθεια του κόσμου να κάνουμε ένα ξεπέταγμα και να παίξουμε ωραίο μπάσκετ που τόσο μας έχει λείψει φέτος.

Με προβληματίζει το γεγονός της μη χρησιμοποίησης όλων των παιχτών . Ζίζιτς , Ντικούδης και Νικόλας δε φαίνεται να υπολογίζονται, ο Ντέγιαν πλέον δε μπορεί από ότι έχει δείξει μέχρι τώρα στα δύο ματς, ενώ τον Μπετσίροβιτς δεν τον θυμάται πια κανείς .

Ζόρια ή μου φαίνεται; blink.gif

Ελπίζω να παίξουμε όμορφο μπάσκετ και εάν το κάνουμε θα κερδίσουμε. Σύμμαχός μας και η ...στατιστική που λέει ότι ο κόουτς δε χάνει 2η φορά συνεχόμενη από τον ίδιο αντίπαλο biggrin.gif

Ε, καιρός είναι να πιάσει κι ένα άσχημο παιχνίδι ο Ολυμπιακός!


Είχε 3... Με το Μαρούσι tongue.gif
Συμφωνώ πάντως με αυτά που λες, κυρίως για αυτούς που δεν υπολογίζονται τόσο (πρόσθεσε και τον Αλβέρτη). Παρόλα αυτά παραμένουν όλοι τους μεγάλοι παίχτες και μπορούν να κάνουν τη ζημιά αναπάσα στιγμή (βλέπε ο "ακατονόμαστος" πέρυσι tongue.gif )
Κατά τα άλλα αναμένουμε... Κανένα πρωτοσέλιδο, καμιά ανακοίνωση... Άντε να ανάψουν τα αίματα tongue.gif (πλάκα κάνω ε..)
tasoula13
Προφανώς το σημαντικότερο παιχνίδι όποιος το πάρει κατά 99,9 % πρωταθλητής.Βασικά πιστεύω ότι στο τέταρτο παιχνίδι θα υπάρχει πρωταθλητής.
giannis_
Δεν παιξαμε καλα(βασικα λεω ψεμματα,χαλια παιξαμε) τα στeφανια στο σεφ ακομα κουνιουνται με τα τουβλα που πεταγαμε,αλλα δεν πειραζει!Πιστευω ο ζελικο θα παρει αυτο το γνωστο μελιτζανι χρωμα (το οποιο σημερα δεν το ειδα huh.gif ) θα τα πει ενα χερακι με τους παιχτες και θα συνελθουν!Κατι θα σκαρφιστει παλι για να βρει τη λυση!In zots we trust!!!


Mητσαρα ηρεμησε αγορι μου εισαι πολυ μεγαλη παιχτουρα για να εκνευριζεσαι και να χανεις τη συγκεντρωση σου!Οσο για τον σπαν σημερα ηταν κυριολεκτικα kill.gif the bill που ειχε πει και ο σκουντης,με την αντιθετη εννοια απο οτι την εννοουσε τοτε
benchwarmer
QUOTE(giannis_ @ May 28 2008, 02:31 ) *
Δεν παιξαμε καλα(βασικα λεω ψεμματα,χαλια παιξαμε) τα στeφανια στο σεφ ακομα κουνιουνται με τα τουβλα που πεταγαμε,αλλα δεν πειραζει!Πιστευω ο ζελικο θα παρει αυτο το γνωστο μελιτζανι χρωμα (το οποιο σημερα δεν το ειδα huh.gif ) θα τα πει ενα χερακι με τους παιχτες και θα συνελθουν!Κατι θα σκαρφιστει παλι για να βρει τη λυση!In zots we trust!!!
Mητσαρα ηρεμησε αγορι μου εισαι πολυ μεγαλη παιχτουρα για να εκνευριζεσαι και να χανεις τη συγκεντρωση σου!Οσο για τον σπαν σημερα ηταν κυριολεκτικα kill.gif the bill που ειχε πει και ο σκουντης,με την αντιθετη εννοια απο οτι την εννοουσε τοτε


laugh.gif laugh.gif laugh.gif
για να συνεχίσω στο ίδιο κλίμα, ο "γκαρ" του Παναθηναικού ούτε "συνδέθηκε" με το καλάθι, ούτε πέρασε την μπάλα στο "ζωγραφιστό" tongue.gif tongue.gif tongue.gif
giannis_
QUOTE(benchwarmer @ May 28 2008, 02:34 ) *
laugh.gif laugh.gif laugh.gif
για να συνεχίσω στο ίδιο κλίμα, ο "γκαρ" του Παναθηναικού ούτε "συνδέθηκε" με το καλάθι, ούτε πέρασε την μπάλα στο "ζωγραφιστό" tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Παντως δεν μπορεις να πεις η πασα στο μπουρουση λιγο πριν μπει μεσα οπως και η αλλη στον φροντιστη του παο ηταν ολα τα λεφτα,παρε βαλε πασα ηταν κ στις 2!
PanosIlio
Ωραίο το χθεσινό, χαρήκαμε, πάπαλα τώρα όμως.

Το αυριανό παιχνίδι, όπως και πέρσι, θα είναι το πιο σημαντικό, αν κερδίσουμε έχουμε ελπίδες.

Τώρα τι θα γίνει, καλή ερώτηση. Με βάση τη χθεσινή εμφάνιση μας έχουμε το momentum, έχουμε την ψυχολογία και θα πάμε να τα δώσουμε όλα.

Τώρα ο Παναθηναϊκός εμφάνιση σαν τη χθεσινή δεν θα ξανακάνει, το θέμα είναι εμείς να παίξουμε καλύτερα από αυτούς tongue.gif
t0ny3
δεν ανησυχω εγω.θα τους τα πει ο ζελικο.θα τους κατσαδιασει.λιγο το γοητρο και ο εγωισμος λιγο ο κοσμος.θα το παρουμε το παιχνιδι.θα ειναι δυσκολο ματς αλλα αποκλειεται ο Παο να ειναι τοσο κακος οσο χθες και τοσο αστοχος.
Seb12
Μ'αρέσει που οι του ΠΑΟ νομίζουν ότι θα χάσουν ΜΟΝΟ αν είναι κακοί, δείχνει ότι μας υποτιμούν όσο χρειάζεται...

Αν κερδίσει ο ΟΣΦΠ θα το πάρει μες το ΣΕΦ, αλλιώς θα το πάρει ο ΠΑΟ μάλλον στο ΟΑΚΑ την επόμενη Τρίτη.
nikefalin
QUOTE(apkat @ May 28 2008, 00:00 ) *
Μετα την ισοφαριση της σειρας σε 1-1 απο τον Ολυμπιακο η σειρα μεταφερεται στο ΟΑΚΑ..

και γω που νόμιζα πως πάει τουρνέ στην επαρχία ...κοίτα εξελίξεις , άλλες εποχές ρε σεις 19.gif icon_drunk.gif laugh.gif
iraklis peristeriou
πολύ σημαντικό ματς ο τρίτος τελικός!
ο 2ος αγώνας στο ΣΕΦ έδειξε ότι και οι φετινοί τελικοί θα είναι χορταστικοί,
κάτι που είναι πολύ σημαντικό για το ελληνικό πρωτάθλημα των 2 (ή και περισσότερων) ταχυτήτων...
σχετικά με τον Παναθηναΐκό, η άθλια απόδοση στο ΣΕΦ σημαίνει ότι δεν μπορεί πάντα να βασίζεται στα ελεύθερα 3ποντα, παρ' όλο που με αυτά είχε σκοτώσει τον Ολυμπιακό στο πρωτάθλημα (βλ. Winston). Χρειάζονται εναλλακτικά σχέδια, εναλλαγή συστημάτων και προσαρμογή ανάλογα με τη σύνθεση του αντιπάλου και την ψυχολογία.

Ο 2ος τελικός ίσως ήταν το πρώτο ματς στο οποίο ο Ζέλικο υπέστη μια προπονητική ήττα(!) από τον Γιαννάκη. Βασίζομαι στον εγωισμό του και στην ευφυία του και περιμένω τη ρεβάνς στον 3ο τελικό στο ΟΑΚΑ.
Πιστεύω ότι το ματς αύριο θα είναι ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ενδιαφέρον!
Rondo
QUOTE(Seb12 @ May 28 2008, 18:32 ) *
Μ'αρέσει που οι του ΠΑΟ νομίζουν ότι θα χάσουν ΜΟΝΟ αν είναι κακοί, δείχνει ότι μας υποτιμούν όσο χρειάζεται...

Αν κερδίσει ο ΟΣΦΠ θα το πάρει μες το ΣΕΦ, αλλιώς θα το πάρει ο ΠΑΟ μάλλον στο ΟΑΚΑ την επόμενη Τρίτη.

Τετάρτη έχει οριστεί ο 5ος τελικός...Αλλά ακόμα και αν χάσει αύριο η ομάδα μου, δεν πιστεύω πως σίγουρα θα τελειώσει η σειρά στο Σεφ...Επίσης δεν νομίζω ότι επειδή έκανε μία νίκη ο οσφπ έγινε και καλύτερη ομάδα...Γι'αυτό αρκετοί γράφουν πως αν παίξει καλά η ομάδα θα κερδίσει, επειδή όταν πιάσουν ίδια απόδοση οι 2 ομάδες ο Παναθηναϊκός συνήθως κερδίζει...
IlyaZ
Εγώ να γίνω μάντης κακών για την ομάδα μου; Κάποια στιγμή θα χάσουμε το πρωτάθλημα και νομίζω ότι η στιγμή αυτή έχει έρθει. Και θα είναι μόνο δίκαιο, γιατί είναι η χρονιά που η ομάδα δεν απέδωσε όμορφο μπάσκετ και δεν κατάφερε ποτέ να βρει χημεία. Μακάρι να έχω άδικο!
Jabar
ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΔΥΟ ΠΡΟΣΚΛΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.
Υπάρχει τόπικ στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Περιμένω συμμετοχή.
Ginobili
QUOTE(PanosIlio-G7 @ May 28 2008, 06:01 ) *
Το αυριανό παιχνίδι, όπως και πέρσι, θα είναι το πιο σημαντικό, αν κερδίσουμε έχουμε ελπίδες.

Το ίδιο ακριβώς θα έλεγα κι εγώ για την ομάδα μου....αν κερδίσουμε στο 3ο παιχνίδι...έχουμε ελπίδες.....
Με τέτοια ΑΘΛΙΑ εμφάνιση....μόνο αισιόδοξος δεν μπορώ να είμαι. Ελπίζω μόνο στο να μην πιάσει υψηλά στάνταρ απόδοσης ο Ολυμπιακός(όπως στο 2ο παιχνίδι)...γιατί το να μεταμορφωθεί ο Παναθηναικός και να παίξει καλό εώς πολύ καλό μπάσκετ..δεν υπάρχει περίπτωση...

Και τα πράγματα είναι λίγο πολύ..απλά για μένα...αν ο Παναθηναικός δεν προσπαθήσει και δεν καταφέρει να παίξει στην ρακέτα...και αν τα περιμένει ΟΛΑ από τον Μπατίστ και τον Τσαρτσαρή....δεν τα βλέπω καθόλου καλά τα πράγματα.Τομάσεβιτς,Ντικούδης Ζίζιτς(ειδικά οι 2 πρώτοι) πρέπει να βοηθήσουν.Διαφορετικά....θα ελπίζουμε σε 15..+ τρίποντα.... 68.gif
dizzy_fingers
QUOTE(Jabar @ May 29 2008, 01:08 ) *
ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΔΥΟ ΠΡΟΣΚΛΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.
Υπάρχει τόπικ στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Περιμένω συμμετοχή.

Βρε Τζαμπ' δώσε κι ένα λινκ να το βρει ο κόσμος tongue.gif.

http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...topic=4879&st=0
Jabar
QUOTE(dizzy_fingers @ May 29 2008, 10:20 ) *
Βρε Τζαμπ' δώσε κι ένα λινκ να το βρει ο κόσμος tongue.gif.

http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...topic=4879&st=0

Το ζήτημα είναι να μάθουμε να μπαίνουμε παντού και να ρίχνουμε μια ματιά.
Gravedigger
ΑΧΑΧΧΑΧΑΧ!
Πολίτης για το κάρφωμα του Batiste στον Τσακαλίδη και τα γαλλικά τους.
Ο Batiste φταίει,του κάρφωσε στην μούρη,πήγε να τον ειρωνευτεί κιόλας!


Μάλλον έπρεπε να του ζητήσει συγνώμη...! biggrin.gif
vastravoud
Σαρούνας - Παίκτης τέτοιου επιπέδου να αντιδρά έτσι;

Τεοντόσιτς - Μεγάλη μπασκετόφατσα, αλλά και πολύ μεγάλος θεατρίνος.
kemp
FLOPPERS
traveller
ο Ντέγιαν ζει!111 biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif 77.gif 77.gif
Air Kef
ΠΡΟΣ ΕΡΤ:



ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΤΑ ΡΙΠΛΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΛΑΘΙ ΕΝΩ ΕΞΕΛΙΣΣΕΤΑΙ Η ΕΠΙΘΕΣΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΜΑΔΑΣ.
ios
QUOTE(Air Kef @ May 29 2008, 20:37 ) *
ΠΡΟΣ ΕΡΤ:
ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΤΑ ΡΙΠΛΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΛΑΘΙ ΕΝΩ ΕΞΕΛΙΣΣΕΤΑΙ Η ΕΠΙΘΕΣΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΜΑΔΑΣ.


+ infinite

Στα του παιχνιδιού τώρα, πολύ ωραίο ματσάκι μέχρι τώρα, καμία σχέση με τις 2 άλλες σούπες.
traveller
Σα να μου φαίνεται ότι με τους 3 κοντούς και το Μπατίστ/Κωστάκη, δεν πολυλειτουργούμε στην επίθεση
6-0
Το έκανε πάλι το θαύμα της η διοίκηση του Παναθηναϊκού. Έβαλε τη μουσική του καραγκιόζη στα μεγάφωνα.
Κατά τα άλλα "για ότι γίνει από δω και μπρος θα φταίει μόνο ο Γιαννάκης". 68.gif
nikolas12
Ημιχρονο 42-42 πραγματικα εχασε βλακεια καλαθι στο τελος ο Σοφο!!!Πως τα καταφερε; 41.gif
Ελπιζω να κερδισουμε γιατι στο ΣΕΦ το παιχνιδι θα ειναι σιγουρα ευκολοτερο.Παντως υπαρχει η τριτη περιοδος που για μενα σε ολα τα ματς ειναι και η καθοριστικοτερη.
vastravoud
Πάλι όμως δε σουτάρουμε καλά από μακριά, 30% έχουμε.
McRae
ωραιος ο χατζηβρεττας...ζηλεψε τον βαρεχαο φαινεται
reignman
αν κατεβαζε τη μουρη του γκριρ ο χατζηβρεττας σε εκεινη τη φαση τι θα γινοταν? 68.gif
Anaz
Oπως το περιμεναμε, ο Παο ειναι πολυ καλυτερα προετοιμασμενος πλεον απεναντι στη ζωνη του Γιαννακη και χτυπαει οπως πρεπει με διεισδυσεις πανω στον ψηλο, καθετα κοψιματα, και ακουμπώντας την μπαλά στον Τομασεβιτς. Επιπλεον εχει αυξησει και την πιεση ψηλα και μας οδηγει σε λαθη και βγαζει αιφνιδιασμους.

Απο τον Ολυμπιακο ολα τα λεφτα στο 1ο μερος επιθετικα ο Γκριρ με σκορ και δημιουργια, ακολουθει ο Μουμου που βοηθα πολυ ΚΑΙ στην αμυνα, καλος αμυντικα ο Γουντς και ο Πριντεζης, κλασσικα καλος με αντιπαλο τον Σαρας ο Μιλος. Πρεπει να παρουν περισσοτερο χρονο ο Μπουρουσης με τον Βασιλο. Κακως τους αφησε τοση ωρα εξω ο κοουτς. και σιγουρα πρπει να ανεβει λιγο ο Σοφοκλης να κανει τη διαφορα και να φορτωσει φαουλ τους (ψηλους) παιχτες του Παο.
Χρειαζεται περισσοτερο καθαρο μυαλο και παθος..!!

Ρε παιδια θα την πω την κακια μου..Τι προστασια ειναι αυτη ΓΕΝΙΚΑ στον Σαρας απο τους διαιτητες??Γκρινιαζει ΣΥΝΕΧΩΣ ΚΑΙ ΑΚΑΤΑΠΑΥΣΤΑ και δεν τον εχω δει ΜΙΑ φορα να τρωει τεχνικη.. ΜΙΑ εφαγε σημερα,και την ισοσταθμισαν δινοντας χωρις λόγο και στον Τεοντοσιτς.. 68.gif
(edit:sorry για το offtopic.Διαγραψτε το αν νομιζετε.. blush.gif )

edit2: Tελικα ειχαν φορτωθει με φαουλ απο νωρις οι Μπορου,Βασιλο γι'αυτο τους αφησε εξω ο Γιαννακης. Δεν το παρατηρησα. Παντως και οι δυο ειναι παιχτες κλειδια, και η απουσια τους ηταν αισθητη.
Air Kef
Δωστε το στον ΠΑΟ να μην έχουμε αλλα θυματα. Ηδη το μπασκετ χάνει.
ios
Πωωωω !!!


Μιλάμε τρομερό παιχνίδι απίστευτο πάθος, και θεικές λαβές τζούντο!!!

Όλα τα λεφτά το κροσέ (;;) του Γουντς...


PS. Συγνώμη για το "spammy" ποστ αλλά δεν άντεξα :Ρ
traveller
Meγάλη βλακεία ο ντέγιαν. Λες και είναι χθεσινός, πέταξε στα σκουπίδια και τον ιδρώτα του Μήτσου και το ρυθμό που είχαμε 68.gif 68.gif 68.gif
Gravedigger
Ο Woods καλύτερα να κάνει φούσκες.Βέβαια,έφταιγε και ο Tomasevic.
Air Kef
Εμενα μου αρεσαν πολυ και η κλωτσια του Διαμαντιδη οπως και η λαβη του Τομο..

Σταματαω να ποσταρω γιατι δεν ειμαι και τοσο ψυχραιμος.
Flash
QUOTE
Δωστε το στον ΠΑΟ να μην έχουμε αλλα θυματα. Ηδη το μπασκετ χάνει.


Σωστό. Το μποξ όμως κερδίζει. Με νέο υποψήφιο heavyweight champion τον Mr Q...
mog#4
ροντεο το ματσακι.....εκει που ο ολυμπιακος το πηγαινε σε καλο ρυθμο τωρα με την τεχνοικη και το ντισκαλιφιε θα γινει χαμος.....δυσκολα πραγματα...
αντε να δουμε...... shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif
nikefalin
QUOTE(Flash @ May 29 2008, 21:25 ) *
Δωστε το στον ΠΑΟ να μην έχουμε αλλα θυματα. Ηδη το μπασκετ χάνει.
Σωστό. Το μποξ όμως κερδίζει. Με νέο υποψήφιο heavyweight champion τον Mr Q...

το θέμα είναι θα είναι απλό D ή θα κρατηθούν δελτία για τιμωρίες ? γιατί σε αυτήν την περίπτωση η απώλεια του γούντς έχει όσο να ναι μια παραπάνω σημασία ...
NBAer
Ο Γουντς αντεδρασε!!!!! w00t.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
Σταματησε να κανει τσιχλοφουσκες και εδειξε οτι ενδιαφερεται για το τι γινεται στον εξω κοσμο! ohmy.gif Πραγματικα αφου εδειξε δειγματα παθους και νευρων και αυτος, ΤΩΡΑ ΑΡΧΙΖΟΥΝ οι τελικοι! icon_drunk.gif icon_drunk.gif Τωρα εχουμε πραγματικους τελικους Παναθηναικου-Ολυμπιακου!

QUOTE(Flash @ May 29 2008, 21:25 ) *
Σωστό. Το μποξ όμως κερδίζει. Με νέο υποψήφιο heavyweight champion τον Mr Q...

Ωραιο κροσε ηταν.
traveller
ο Χατζηγεωργίου συνεχίζει να μη μας λυπάται καθόλουtongue.gif

Συγγνώμη για το ηλίθιο ποστ blink.gif
apkat
Ομως δεν εδειξε παθος για την ομαδα..Εδειξε παθος για την προσβολη που θεωρησε οτι του εγινε..Πιστευα παντα οτι αυτο θα το εκανε.Το θεμα ειναι αν θα τον δουμε να αντιδρα με παθος και για την ομαδα του.

Οντως αν κρατηθουν τα δελτια ο Οσφπ χανει απιστευτα πολυ.Το σημερινο ματς δεν φαινεται να γυρνα.Η ενταση απο την αρχη αυτου του δεκαλπετου ευνοησε τον παο..
kostakis19
Πολλα Μπραβο στον Παναθηναικο για τη σημερινη του νικη οπως και για το πρωταθλημα που θα παρει φετος και για το επομενα 10000000000 χρονια αφου ετσι πρεπει.Μπραβο και στους αδερφους Γιαννακοπουλους που συνεβαλαν στην αναπτυξη του μπασκετ για μια ακομα φορα.


1day off. παρακαλω να μην υπαρξει απαντηση pierce21
mog#4
υπαρχει πουθενα κανενα τοπικ να μιλησω για τη διαιτησια να τ βγαλω απο μεσα μου?????
apkat
Kριμα παντως αυτο το σφυριγμα στον Μου-μου..Σε πολυ κρισιμο σημειο..

Στενευουν απελπιστικα τα περιθωρια. tongue.gif

ειπαμε κατι για τους διαιτητες,ή οχι 45.gif ;
NBAer
Καλα το πολεμικο κλιμα σε πολιτισμενα πλαισια μου αρεσει φοβερα, αλλα τωρα αυτα τα τελευταια με την μανα του Σχορτσιανιτη και το τραγουδακι για το οτι ειναι χοντρος και ειναι και κατι αλλο απο (μικρη? δεν νομιζω!) μεριδα οπαδων που βρισκονται στο γηπεδο, καθως και τα αντικειμενα κλπ, ειναι πραγματικα αηδιαστικα!

( Τα παραπανω σχολια δικαιουμαι να τα κανω εδω ή πρεπει να τα κανω στο διαιτητικο τοπικ? Καθως δεν αφορουν τη διαιτησια και μπερδευομαι.....)

Ο ΠΑΟ δεν παιζει καλα και ισως γινει καμια εκπληξη! 72-63 3:11 πριν ληξει το παιχνιδι.
Το τριτο δεκαλεπτο για τον ΟΣΦΠ ηταν καθοριστικο για μια ακομη φορα.....
Pierce
QUOTE(mog#4 @ May 29 2008, 22:02 ) *
υπαρχει πουθενα κανενα τοπικ να μιλησω για τη διαιτησια να τ βγαλω απο μεσα μου?????

http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...pic=4845&st=150

οι ιδιοι κανονες ισχυουν και εκει παντως
matse-7-
ελπιζω να μην εχει την απαιτηση καποιος να μην μιλησουμε για σφαγη του ολυμπιακου σημερα.ειναι τοσες οι φασεις που αδικηται που εχω χασει το μετρημα.ο διορισμενος πρωταθλητης παναθηναικος θα το παιρνει παντα οσο επικρατει αυτη η κατασταση.τετοια σφυριγματα σε φασεις που ειναι οφθαλμοφανεστατες δεν εχω ξαναδει.σε απλα λει απ να χτυπανε τα χερια του γκριρ και να μην δεινει φαουλ.προτεινω στον αγγελοπουλο να μην ασχοληθει ξανα αν δεν παρει εγγυησεις οτι το παιχνιδι θα παιζεται 50-50

2 days off, πριν 5 λεπτά έγινε η παράκληση
Air Kef
Για διαιτησια.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.