Help - Search - Members - Calendar
Full Version: δικαιωματα nova και euroleague
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Ευρωπαϊκό μπάσκετ
str
παιδες μηπως ξερετε μεχρι ποτε εχει τα δικαωματα της euroleague η nova? ο μονος λογος για να την προτιμησω απο το οτεtv ειναι η ευρωλιγκα (εχει και αυτη τη χριστουγεννιατικη προσφορα ολο και κατι θα δειχνει το νοβασπορτσ 1)...
αλλα αν ειναι του χρονου να παει η ευρωλιγκα σε κανα οτε tv..το μην τη πατησω.....
rchos
QUOTE(str @ Dec 21 2012, 15:56 ) *
παιδες μηπως ξερετε μεχρι ποτε εχει τα δικαωματα της euroleague η nova? ο μονος λογος για να την προτιμησω απο το οτεtv ειναι η ευρωλιγκα (εχει και αυτη τη χριστουγεννιατικη προσφορα ολο και κατι θα δειχνει το νοβασπορτσ 1)...
αλλα αν ειναι του χρονου να παει η ευρωλιγκα σε κανα οτε tv..το μην τη πατησω.....


Σίγουρα και του χρόνου νόβα θα είναι.
Νομίζω ήταν τριετές που τελειώνει του χρόνου.
Να ξέρεις όμως ότι ελληνική ομάδα στο 1 δύσκολα βάζει.
str
QUOTE(rchos @ Dec 21 2012, 17:40 ) *
Σίγουρα και του χρόνου νόβα θα είναι.
Νομίζω ήταν τριετές που τελειώνει του χρόνου.
Να ξέρεις όμως ότι ελληνική ομάδα στο 1 δύσκολα βάζει.


thans...το ξερω , αλλα δεν πειραζει..ας βλεπω και κανα αλλο ματσακι...βεβαια προσεξα οτι πχ αυτη την πρωτη αγωνιστικη του τοπ16 εχει 2 ματς το νοβα1 την πεμπτη αλλα την παρασκευη κανενα (τα εχει το νοβα3)...ειναι λιγο π@@ια αυτο που κανουν εκει στη νοβα........
μαλλον ομως θα το ρισκαρω.....
rchos
QUOTE(str @ Dec 21 2012, 18:29 ) *
thans...το ξερω , αλλα δεν πειραζει..ας βλεπω και κανα αλλο ματσακι...βεβαια προσεξα οτι πχ αυτη την πρωτη αγωνιστικη του τοπ16 εχει 2 ματς το νοβα1 την πεμπτη αλλα την παρασκευη κανενα (τα εχει το νοβα3)...ειναι λιγο π@@ια αυτο που κανουν εκει στη νοβα........
μαλλον ομως θα το ρισκαρω.....


Επίσης να ξέρεις πως Πέμπτες που έχει και Γιουρόπα το 1 βάζει πάντα Γιουρόπα από όσο θυμάμαι.

Έχω ολόκληρη τη νόβα εγώ οπότε δεν τα πρόσεχα μέσα στη χρονιά επισταμένα αλλά αυτό θυμάμαι νομίζω.
gkamared
Ανανέωσαν φέτος την συμφωνία μέχρι το 2017-2018
gkamared
Για θα ήθελα να ρωτήσω κάτι άκουσα στο novasport fm ότι υπάρχει περειπτώσει η Ελλάδα στην επομένη euroleague 2014-2015 να στήλη μέχρι 4 ομάδες ξέρετε κάτι για αυτό.
SG3ptshooter
QUOTE(gkamared @ Jun 8 2014, 14:24 ) *
Για θα ήθελα να ρωτήσω κάτι άκουσα στο novasport fm ότι υπάρχει περειπτώσει η Ελλάδα στην επομένη euroleague 2014-2015 να στήλη μέχρι 4 ομάδες ξέρετε κάτι για αυτό.

O ΠΑΟ και ο ΟΣΦΠ έχουν συμβόλαιο. Β άδεια αφού δεν έπαιξε κάποια άλλη Ελληνική ομάδα τελικούς Α1, δε μπορεί να πάρει καμιά. Wild card για τη regular season, πολύ χλωμό, υπάρχουν ομάδες που ξοδεύουν και πιο δυνατές αγορές εκτός EL αυτή τη στιγμή. Ίσως πάρει ο τρίτος ένα εισιτήριο στο προκριματικό γύρο και μόνο. Αν ξέρει κάποιος κάτι άλλο, ας μας το πει.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.